TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Len teba [i] 11:20 Komisár Rex IV. 4/18 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 22/22 [i] 14:05 Priatelia III. 16-17/25 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Monk VIII. 15/16 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 16/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ťažko ho zabiť [i] 22:05 Wasabi [i] 23:50 Street Fighter: Posledný boj [i] 01:35 Krycie meno Donnie Brasco [i] 03:30 Gumball 3000 Rally [i] 04:50 Xena IV. 9/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko dnes [i] 05:35 Správy STV [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Úsmev, prosím! [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca V 2/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 161/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 162/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 297 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 81/256 [i] 17:50 Pomsta [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:25 Stretnutie so smrťou [i] 23:50 Inšpektor Rocca V 2/4 [i] 01:45 Stretnutie so smrťou [i] 03:10 Hlas Európy [i] 03:40 Sila lásky II. 297 [i] 04:30 Sila lásky IV. 81/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 13/13 [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Regionálny denník [i] 09:55 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:20 Pod hladinou Dunaja [i] 10:50 Planéta mláďat 3/5 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 12:35 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Slováci vo svete - 3.časť [i] 13:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:15 Família [i] 14:50 Sféry dôverné [i] 16:30 Energetika [i] 16:50 Ulice sveta 7/13 [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:50 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 7/7 [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Smejeme sa storočiami 5/17 [i] 20:30 Leonard Stöckel [i] 21:30 Hlas Európy [i] 21:55 GEN.sk [i] 22:15 Darwinova nočná mora [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Popcorn Tv [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 73 [i] 10:00 V poslednej chvíli: Príbeh Cathy Mahoneovej [i] 12:00 Klamári II. 8 [i] 13:00 Policajt z L. A. II. 3 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 14:45 Kapor na torte - Kto varil najlepšie? [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 74 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:45 Falošná hra [i] 00:45 Osudová príťažlivosť [i] 02:55 Falošná hra [i] 04:35 Neuveriteľné záhady prírody 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 52,53 [i] 07:00 Červené ruže 76 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 12 [i] 09:00 Knight Rider 73 [i] 10:00 Smer juh 41,42 [i] 12:15 M*A*S*H 49,50 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 73 [i] 15:50 Medicopter 117 58 [i] 17:00 Knight Rider 73 [i] 18:00 M*A*S*H 49,50 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Navarro I. 3 [i] 22:00 Syn draka 1,2/2 [i] 01:25 Bez stopy [i] 03:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 19/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 71/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 19/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 71/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 15:00 Dr. House V. 18/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 1/22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 72/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 20:00 Dr. House V. 19/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 23:00 Zachraň mě V. 19/22 [i] 00:00 Dr. House V. 19/24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 02:35 Zachraň mě V. 19/22 [i] 03:20 The Amazing Race XV. 2/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Ďábelské stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Pátá rychlost 5 [i] 13:40 Dvojí přežití [i] 14:35 Dvojí přežití [i] 15:30 Dvojí přežití [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Dvojí přežití [i] 18:15 Dvojí přežití [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Národ šílenců [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Jediná cesta úniku [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Národ šílenců [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:15 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 5/28 [i] 14:15 Okouzlení VIII 18/54 [i] 15:10 Plachetnicí po Dalmácii [i] 15:30 Tintinova dobrodružství 6/39 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 35/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 14/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 16/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj 16/16 [i] 21:00 13. komnata Yemiho A. D. [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Na velikosti záleží 7/10 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Americká noc [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Doktorka Quinnová IV 5/28 [i] 01:40 Jak se vede, sousede? [i] 02:20 Musicblok 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Malá Velká Británie 16/22 [i] 03:40 Máte slovo [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Poloviční kouzelníci [i] 05:20 Vítejte v Tate galerii 13/15 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Francouzské pohádky 7/7 [i] 06:05 Robot mezi námi 7/7 [i] 06:15 Inami 20/26 [i] 06:40 Děti točí hrdiny 15/16 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Vyzkoušejte si... [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Videoatlas naší přírody [i] 07:50 Bonbónky světa [i] 08:10 Dokážete víc [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:40 Na plovárně s Ivou Janžurovou [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Cesta zpět po spálených mostech [i] 11:05 Kuchařská pohotovost [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Medúza [i] 13:55 Šikulové [i] 14:10 Čarodějnice školou povinné 24/26 [i] 14:40 Sportovci světa [i] 15:30 Postřehy odjinud [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Cesty do krajin půlnočního slunce [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Bonbónky světa [i] 17:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:30 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Vlasta Lavalová [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 15/16 [i] 21:25 ČT Live - Jan Kalousek [i] 22:20 Legendy 60 2/2 [i] 23:20 Malá Velká Británie 16/22 [i] 23:45 Gorodok [i] 00:10 Au! [i] 01:05 Posezení s Janem Burianem [i] 01:35 Krotitelé dluhů III. 14/16 [i] 02:00 Muzikanti, hrejte - Javorník [i] 02:20 Krásy evropského pobřeží [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 41 [i] 09:30 Ženy [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Můj přítel Monk VI 3 [i] 13:15 Superman IV 12 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida IV 11 [i] 15:05 Kobra 11 X 2 [i] 16:05 Beze stopy 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 15 [i] 18:30 Ulice 1900 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hvězdný prach [i] 22:40 Nevyřčené tajemství [i] 00:45 V úzkých [i] 02:15 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:35 Zvířátka v pohodě 6 [i] 04:00 Stefanie III [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 16 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:05 Will & Grace IV 26 [i] 08:45 Zprávy TV Prima [i] 09:30 VIP zprávy 09:50 M*A*S*H 129 [i] 10:15 M*A*S*H 130 [i] 10:40 To je vražda, napsala II 22 [i] 11:40 Policie Hamburk IV 9 [i] 12:35 M*A*S*H 131 [i] 13:00 M*A*S*H 132 [i] 13:30 Will & Grace IV 27 [i] 14:00 Policejní divize II 2 [i] 14:55 JAG X 7 [i] 15:45 Julie Lescautová III 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Dcera nevěsty [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Poslední skotský král [i] 01:20 Za nepřátelskou linií [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 16/182 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 82/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 40/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22 [i] 09:00 Nespútaný anjel 70/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 116-117/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 147/175 [i] 13:35 Rebeli II. 184/225 [i] 14:25 Rany z lásky 135/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 83/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 41/190 [i] 19:00 Rebeli II. 185/225 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 21:40 Dokonalý svet 15/16 [i] 22:50 DOKONALÝ SVET - FINÁLE SERIÁLU 16/16 [i] 00:05 Obeť vášne [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová II. 116-117/125 [i] 02:35 Obeť vášne [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Phoebe v říši divů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kaena: Proroctví [i] 13:45 Leningrad [i] 15:45 Hlavní zprávy [i] 17:40 Polibek, prosím [i] 19:30 Fixlování [i] 21:25 Život Davida Galea [i] 23:40 Střílejte na Francouze! [i] 01:25 Lovec démonů [i] 03:00 Projekt Falcon [i] 04:30 Dokonalí andílkové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 10:30 Plavání [i] 10:45 Biatlon [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 16:00 Plavání [i] 18:45 Fotbal [i] 18:55 Skoky na lyžích [i] 20:00 Box [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Sáně [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Sáně [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy VI 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 09:00 Bratři a sestry II 6 [i] 10:00 Bratři a sestry II 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 6 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 20 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru V 2 [i] 16:00 Diagnóza vražda VI 17 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 21 [i] 18:00 Být Erikou I 7 [i] 19:00 Být Erikou I 8 [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 4 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 16 [i] 23:00 Dvojí identita I 7 [i] 00:00 Dvojí identita I 8 [i]