TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:40 Globálny dopad [i] 11:20 Nezvestní I. 14/18 [i] 12:15 Komisár Rex IV. 2/18 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 18-19/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia III. 12-13/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 13/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:00 Myšlienky vraha IV. 19/26 [i] 23:50 Veža hrôzy [i] 01:30 Bandita zo Zhobe [i] 02:45 Pátracie oddelenie 13/16 [i] 03:35 Xena IV. 7/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Počasie [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Úsmev, prosím! [i] 07:20 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Inšpektor Rocca IV 6/6 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 157/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 158/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 295 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 79/256 [i] 17:50 Adam Šangala 3/3 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Indián [i] 22:15 Správy a komentáre [i] 22:40 Šok v hlbinách [i] 00:10 Inšpektor Rocca IV 6/6 [i] 01:50 Šok v hlbinách [i] 03:20 Sila lásky II. 295 [i] 04:10 Sila lásky IV. 79/256 [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 11/13 [i] 08:55 Fidlibum [i] 09:25 Regionálny denník [i] 09:55 Národnostný magazín [i] 10:20 Portrét [i] 11:00 Medicína [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Zahrajte mi takúto [i] 13:10 Separé [i] 13:40 5 minút po dvanástej - Za zavretými dverami [i] 14:45 Poklady.sk [i] 15:00 Zábavný televízny archív [i] 15:50 Žena z Kamienky [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 16:55 Na ceste [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor - Vredové ochorenia žalúdka a dvanástorníka [i] 18:28 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:30 Večerníček 5/7 [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Múry sú vysoké a hrubé [i] 21:35 Spektrum vedy 20/25 [i] 22:00 Zelené raje II 19 [i] 22:30 Syn človeka [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Popcorn Tv [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 71 [i] 10:00 Láska, ktorá vraždí [i] 12:00 Vtierka Castle II. 17 [i] 13:00 Policajt z L. A. II. 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 10 [i] 14:45 Kapor na torte - Deň tretí [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 72 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 3 [i] 22:15 Kosti V. 17 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 16 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 4 [i] 01:15 Vyjednávači 15 [i] 02:00 V mene spravodlivosti 13/13 [i] 02:50 Mladý Ivanhoe [i] 04:15 Neuveriteľné záhady prírody 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 48,49 [i] 07:00 Červené ruže 74 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 10 [i] 09:00 Knight Rider 71 [i] 10:00 Smer juh 37,38 [i] 12:15 M*A*S*H 45,46 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 71 [i] 15:50 Medicopter 117 56 [i] 17:00 Knight Rider 71 [i] 18:00 M*A*S*H 45,46 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 30 prípadov majora Zemana 15 [i] 21:40 M*A*S*H 141,142 [i] 22:40 Črepiny [i] 23:20 Huste.TV [i] 23:45 30 prípadov majora Zemana 15 [i] 01:00 Nočné reprízy 04:35 Starý 79 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 17/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 69/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 12/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 17/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 69/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 15:00 Dr. House V. 16/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 18/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 70/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 7/20 [i] 20:00 Dr. House V. 17/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 11/13 [i] 23:00 Zachraň mě V. 17/22 [i] 00:00 Dr. House V. 17/24 [i] 00:55 CSI: New York VI. 21/23 [i] 01:50 Strážce pořádku 11/13 [i] 02:40 Zachraň mě V. 17/22 [i] 03:25 The Amazing Race XIV. 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Ďábelské stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Pátá rychlost 3 [i] 13:40 Národ šílenců [i] 14:35 Národ šílenců [i] 15:30 Národ šílenců [i] 16:25 Národ šílenců [i] 17:20 Národ šílenců [i] 18:15 Národ šílenců [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Sám v divočině 1 [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se vede, sousede? [i] 09:40 Vzpomínání Vlastimila Brodského [i] 10:15 Proč asi [i] 10:20 Píseň pro Rudolfa III. 6/8 [i] 10:30 Píseň pro Rudolfa III. 7/8 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 3/28 [i] 14:15 Okouzlení VIII 16/54 [i] 15:10 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 24/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 5/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Králíkova čítanka 5/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:05 Příběhy slavných - Zdeněk Řehoř [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Milenky III 3/4 [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Jak se vede, sousede? [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Letecké katastrofy III. [i] 01:00 Doktorka Quinnová IV 3/28 [i] 01:45 Přísně tajné vraždy 40/41 [i] 02:00 Československý filmový týdeník 811/2379 [i] 02:15 Krotitelé dluhů III. 14/16 [i] 02:40 Výjimečná architektura [i] 03:30 Klíč [i] 04:00 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Francouzské pohádky 5/7 [i] 06:10 Robot mezi námi 5/7 [i] 06:15 Inami 18/26 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 8/16 [i] 06:45 Teď vedou babička s dědou [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Adult English Zone 22/26 [i] 07:50 Bílá místa [i] 08:10 Osudové okamžiky [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Příběhy o telátku 5/7 [i] 09:20 Návštěva v ZOO [i] 09:30 Babylon [i] 10:00 Poslední plavba lodi Wilhelm Gustloff [i] 10:55 Svět zázraků 8/13 [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je detektivka [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:40 Malý televizní kabaret [i] 15:10 Chcete mě? [i] 15:25 Přísně tajné 3/3 [i] 16:10 Jak to viděl středověk 2/4 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Adult English Zone 23/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Exekutor [i] 22:05 Dokumentární klub [i] 23:00 Strach Fay Grimové [i] 00:55 Film o filmu [i] 01:10 Krásný ztráty [i] 01:50 Politické spektrum [i] 02:15 Setkávání [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 39 [i] 09:30 Ztraceni v horách [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk VI 1 [i] 12:45 Superman IV 10 [i] 13:40 Co mám na tobě ráda IV 6 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida IV 9 [i] 15:05 Kobra 11 IX 16 [i] 16:05 Beze stopy 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 13 [i] 18:30 Ulice 1898 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 16 [i] 21:20 Dr. House VI 21 [i] 22:15 Odsouzeni zemřít [i] 00:05 Kriminálka Miami V 5 [i] 00:45 Novashopping 01:10 Mr.GS [i] 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 Áčko [i] 03:50 Zvířátka v pohodě 5 [i] 04:10 Stefanie II 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2010 [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 14 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:05 Will & Grace IV 24 [i] 08:45 Zprávy TV Prima [i] 09:30 VIP zprávy 09:50 M*A*S*H 125 [i] 10:15 M*A*S*H 126 [i] 10:45 To je vražda, napsala II 20 [i] 11:40 Policie Hamburk IV 7 [i] 12:35 M*A*S*H 127 [i] 13:00 M*A*S*H 128 [i] 13:30 Will & Grace IV 25 [i] 13:55 Policejní divize I 22 [i] 14:55 JAG X 5 [i] 15:45 Julie Lescautová III 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 MAGICKÁ NOC - SRDCE PRO DĚTI [i] 21:50 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II 5 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:25 Kriminálka Kolín I 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 99 [i] 04:30 TOP STAR magazín [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V náručí diabla 14/182 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 80/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 38/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 12/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 68/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 112-113/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 145/175 [i] 13:30 Rebeli II. 182/225 [i] 14:25 Rany z lásky 133/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 81/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 39/190 [i] 19:00 Rebeli II. 183/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 69/194 [i] 20:55 V náručí diabla 15/182 [i] 21:50 V snežnej pasci [i] 23:30 Frasier III. 13/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 69/194 [i] 00:40 V snežnej pasci [i] 02:10 Frasier III. 13/24 [i] 02:30 Sudkyňa Hatchettová II. 112-113/125 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Rany z lásky 133/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Fixlování [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hollywood Sever [i] 13:45 Phoebe v říši divů [i] 15:35 Cesta Černého měsíce [i] 17:25 Hrdinové války [i] 19:40 Férovej zloděj [i] 21:40 Pád nebes [i] 23:35 Projekt Falcon [i] 01:10 Záhada diamantu [i] 02:45 Nebezpečná hloubka [i] 04:20 Ostrov pokladů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 15:00 Plavání [i] 16:15 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 All sports [i] 18:55 Jezdectví [i] 19:55 Jezdectví [i] 20:00 Golf [i] 20:30 Golf [i] 20:40 Golf [i] 20:45 Plachtění [i] 20:50 All sports [i] 21:00 Jezdectví [i] 23:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy VI 3 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 9 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 10 [i] 09:10 Být Erikou I 7 [i] 10:10 Být Erikou I 8 [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 4 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges IV 18 [i] 13:10 Sladký život v New Yorku I 1 [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru IV 6 [i] 16:10 Diagnóza vražda V 15 [i] 17:10 Detektiv Nash Bridges IV 19 [i] 18:10 Na svátky doma [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 2 [i]