TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Klik [i] 11:20 Nezvestní I. 13/18 [i] 12:15 Komisár Rex IV. 1/18 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 16-17/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia III. 10-11/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 12/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Myšlienky vraha IV. 18/26 [i] 23:50 Spolok čarodejníc [i] 01:30 Zem Apačov [i] 02:40 Pátracie oddelenie 12/16 [i] 03:30 Xena IV. 6/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Úsmev, prosím! [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Rocca IV 5/6 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 155/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 156/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 294 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 78/256 [i] 18:00 Adam Šangala 2/3 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ako nás sformovala Zem [i] 21:05 Dr.House VI. 13/22 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zúfalé manželky IV. 17/17 [i] 23:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:20 Inšpektor Rocca IV 5/6 [i] 02:05 Ako nás sformovala Zem [i] 02:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:45 Sila lásky II. 294 [i] 04:35 Sila lásky IV. 78/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 10/13 [i] 09:00 Svätohor [i] 09:30 Regionálny denník [i] 10:00 Mama to vie najlepšie [i] 10:25 Portrét [i] 11:05 Kubánske otázniky [i] 11:40 Akademik Emil Belluš [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 VAT [i] 13:55 TKN [i] 14:20 Fotograf Eugen Lazišťan [i] 14:55 Hlava XXI [i] 15:25 Zábavný televízny archív [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 16:55 Mimo času 4/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Separé [i] 18:30 Večerníček 4/7 [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Záhrada plná plienok [i] 21:10 Na ceste [i] 21:40 Zlaté teľa [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Popcorn Tv [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 70 [i] 10:00 Utajené životy [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 15 [i] 13:00 Policajt z L.A. II. 1/22 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 14:45 Kapor na torte - Deň druhý [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 71 [i] 21:15 Odsúdené III. 27 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 17 [i] 23:15 Profesionáli V. 14 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 SHARK I. 3 [i] 02:00 Odsúdené III. 27 [i] 02:50 Utajené životy [i] 04:15 Neuveriteľné záhady prírody 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 46,47 [i] 07:00 Červené ruže 73 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 9 [i] 09:00 Knight Rider 70 [i] 10:00 Smer juh 35,36 [i] 12:15 M*A*S*H 43,44 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 70 [i] 15:50 Medicopter 117 55 [i] 17:00 Knight Rider 70 [i] 18:00 M*A*S*H 43,44 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Náčelník Veľký Had [i] 22:00 Svedectvo krvi [i] 00:10 Náčelník Veľký Had [i] 01:40 Nočné reprízy 04:35 Starý 78 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 16/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 68/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 11/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 16/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 68/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 15:00 Dr. House V. 15/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 17/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 69/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 20:00 Dr. House V. 16/24 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 23:00 Zachraň mě V. 16/22 [i] 00:00 Dr. House V. 16/24 [i] 00:55 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 02:40 Zachraň mě V. 16/22 [i] 03:25 The Amazing Race XIV. 11/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Ďábelské stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 V nejhorším případě [i] 14:10 V nejhorším případě [i] 14:35 V nejhorším případě [i] 15:05 V nejhorším případě [i] 15:30 V nejhorším případě [i] 16:00 V nejhorším případě [i] 16:25 V nejhorším případě [i] 16:55 V nejhorším případě [i] 17:20 V nejhorším případě [i] 17:50 V nejhorším případě [i] 18:15 V nejhorším případě [i] 18:45 V nejhorším případě [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 18 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Marie, královna Skotska [i] 11:00 Slzy, které svět nevidí [i] 11:20 Vánoční setkání [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 2/28 [i] 14:15 Okouzlení VIII 15/54 [i] 15:10 Kostičky [i] 15:25 Zábavná škola 5/7 [i] 15:35 Věda je detektivka [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 8/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Magie kouzla zbavená 3/3 [i] 20:50 Tak neváhej a toč! [i] 21:15 Deník doktorky 16/16 [i] 22:05 Krotitelé dluhů III. 14/16 [i] 22:35 Annin dům 1/2 [i] 00:15 Dokážete víc [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Doktorka Quinnová IV 2/28 [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:45 Terra musica [i] 02:15 Sólo pro... Martu Töpferovou [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Francouzské pohádky 4/7 [i] 06:10 Robot mezi námi 4/7 [i] 06:15 Inami 17/26 [i] 06:40 Záhady Toma Wizarda [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Hennings Haus 4/5 [i] 07:35 Anglicky s dětmi 5/6 [i] 07:45 Vodní ptáci [i] 07:55 Opera nás baví [i] 08:15 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie [i] 10:40 Vzkaz Petra Vopěnky [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Tančící skály 15/16 [i] 13:00 Hřiště 7 [i] 15:10 Evropský manuál [i] 15:30 Hledání ztraceného času 5 [i] 15:45 Filmy z Václaváku 11/13 [i] 16:05 Svět zázraků 8/13 [i] 16:30 Výjimečná architektura [i] 17:20 Bílá místa [i] 17:35 Vítejte v Tate galerii 13/15 [i] 17:40 Do ticha hraj mi dál [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Adult English Zone 22/26 [i] 20:00 Paša [i] 21:25 Cesta zpět po spálených mostech [i] 22:00 Kontexty [i] 22:50 Evropský manuál [i] 23:10 Q [i] 23:40 V pět odpoledne [i] 01:25 Na cestě po Lanzarote [i] 01:55 Vyprávění a muzicírování s Hradišťanem [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 38 [i] 09:30 Vánoční přání [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk III 16 [i] 12:45 Superman IV 9 [i] 13:40 Co mám na tobě ráda IV 5 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida IV 8 [i] 15:05 Kobra 11 IX 15 [i] 16:05 Beze stopy 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 12 [i] 18:30 Ulice 1897 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 236 [i] 21:15 Kriminálka New York V 4 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 8 [i] 23:35 Námořní policie [i] 01:30 Kriminálka Miami V 4 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Stefanie II 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 13 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:05 Will & Grace IV 23 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 09:55 M*A*S*H 123 [i] 10:20 M*A*S*H 124 [i] 10:45 To je vražda, napsala II 19 [i] 11:40 Policie Hamburk IV 6 [i] 12:30 M*A*S*H 125 [i] 12:55 M*A*S*H 126 [i] 13:25 Will & Grace IV 24 [i] 13:50 Policejní divize I 21 [i] 14:45 JAG X 4 [i] 15:35 Julie Lescautová III 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Myšlenky zločince V 10 [i] 23:25 Na doživotí II 14 [i] 00:20 Kriminálka Kolín [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Výklad snů [i] 04:40 Na čem záleží 98 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 13/182 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 79/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 37/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 11/22 [i] 09:00 Nespútaný anjel 67/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 110-111/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 144/175 [i] 13:35 Rebeli II. 181/225 [i] 14:25 Rany z lásky 132/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 12/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 80/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 38/190 [i] 19:00 Rebeli II. 182/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 68/194 [i] 20:55 V náručí diabla 14/182 [i] 21:50 Podozrivý [i] 00:10 Frasier III. 12/24 [i] 00:35 Nespútaný anjel 68/194 [i] 01:20 Podozrivý [i] 03:20 Frasier III. 12/24 [i] 03:45 Sudkyňa Hatchettová II. 110/125 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Férovej zloděj [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Elvíra-strašidelný zámek [i] 13:45 Kaena: Proroctví [i] 15:25 Hlavní zprávy [i] 17:20 Ostrov pokladů [i] 19:05 Poslední plavky [i] 20:50 Hollywood Sever [i] 22:30 Útěk v hlubinách [i] 00:10 Moje sestra vlkodlak 3 [i] 01:50 Lovec démonů [i] 03:30 Princ a já: Královské líbánky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Snooker [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:00 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:15 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Motorismus [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:45 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy VI 2 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 8 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 9 [i] 09:10 Vánoční zásilka [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 3 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 17 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 12 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IV 5 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 14 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 18 [i] 18:00 Městečko Haven I 9 [i] 19:00 Městečko Haven I 10 [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 1 [i] 21:00 Mercury [i] 23:10 Bratři a sestry II 6 [i] 00:10 Bratři a sestry II 7 [i] 01:10 Diagnóza vražda V 14 [i] 02:10 Na svátky doma [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru IV 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 12 [i] 06:00 Hostina se smrtí 7 [i] 07:05 Prehistorický park 1 [i] 08:10 Ztracená města starověku 2 [i] 09:20 Zn