TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Inkognito [i] 11:25 Nezvestní I. 12/18 [i] 12:20 Komisár Rex III. 12/12 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad VII. 14-15/22 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Priatelia III. 8-9/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 11/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Klik [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:05 Myšlienky vraha IV. 17/26 [i] 00:00 Hnev a česť 2 [i] 01:40 Osamelý jazdec [i] 02:50 Pátracie oddelenie 11/16 [i] 03:45 Xena IV. 5/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Úsmev, prosím! [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca IV 4/6 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 153/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 154/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 293 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 77/256 [i] 18:00 Adam Šangala 1/3 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Anjel spravodlivosti [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Nesmrteľní [i] 23:15 Zúfalé manželky IV. 16/17 [i] 23:55 Klinika Grace V. 12/24 [i] 00:40 Inšpektor Rocca IV 4/6 [i] 02:20 O 5 minút 12 [i] 03:30 Sila lásky II. 293 [i] 04:20 Sila lásky IV. 77/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 15/30 [i] 08:55 Stratené mesto 9/13 [i] 09:20 Červený rak [i] 09:25 Zlatá brána [i] 10:15 Portréty [i] 10:50 TKN [i] 11:25 Stratený symbol [i] 12:10 Polícia [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Slovenské unikáty 2000 [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Profesionál [i] 15:05 Motormagazín [i] 15:30 Mediálni špióni [i] 16:00 Retro noviny [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:50 Poklady sveta V. [i] 17:05 Poklady sveta V. [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Hlava XXI [i] 20:45 Mimo času 4/10 [i] 21:15 Fotograf Eugen Lazišťan [i] 21:45 My sme Európa [i] 22:00 4 mesiace, 3 týždne a 2 dni [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Popcorn Tv [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 PROMI NOVINY [i] 08:45 Panelák VI. 69 [i] 09:45 Stratené duše V. 16 [i] 10:45 Dobrá manželka I. 19 [i] 11:45 Knight Rider 2000 [i] 13:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 14:45 Kapor na torte - Deň prvý [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 70 [i] 21:15 Profesionáli V. 14 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 15 [i] 00:15 Všetci zomriete! [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 20 [i] 02:45 Nezvestní III. 9 [i] 03:25 Lovci predátorov 10 [i] 04:20 Zrodení pre zabíjanie 20/20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 44,45 [i] 07:00 Červené ruže 72 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 8 [i] 09:00 Knight Rider 69 [i] 10:00 Smer juh 33,34 [i] 12:15 M*A*S*H 41,42 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 69 [i] 15:50 Medicopter 117 54 [i] 17:00 Knight Rider 69 [i] 18:00 M*A*S*H 41,42 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 V podstate sme normálni [i] 22:00 Diagnóza smrti [i] 23:50 Detektív XXL: Čierna mágia [i] 01:35 Nočné reprízy 04:35 Starý 77 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 15/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 67/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 10/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 15/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 67/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 15:00 Dr. House V. 14/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 16/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 68/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 20:00 Dr. House V. 15/24 [i] 21:00 Kurs sebeovládání [i] 23:05 Zachraň mě V. 15/22 [i] 00:05 Dr. House V. 15/24 [i] 01:05 Kurs sebeovládání [i] 03:00 Zachraň mě V. 15/22 [i] 03:45 The Amazing Race XIV. 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Ďábelské stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Pátá rychlost 1 [i] 13:40 Best of 2010 [i] 14:35 Stěhování obrů [i] 15:30 Stěhování obrů [i] 16:25 Stěhování obrů 4 [i] 17:20 Stěhování obrů 5 [i] 18:15 Stěhování obrů 6 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 66/78 [i] 09:00 Mezi nebem a zemí [i] 10:20 Dechovka [i] 10:55 Cirkus princezen [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 1/28 [i] 14:15 Okouzlení VIII 14/54 [i] 15:10 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 15/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Cukrárna 6/13 [i] 21:10 Na cestě po Lanzarote [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Přísně tajné vraždy 40/41 [i] 22:35 Poslední výsadek [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum [i] 00:50 Na velikosti záleží 6/10 [i] 01:15 Doktorka Quinnová IV 1/28 [i] 02:05 Kaleidoskop [i] 02:30 Sváteční slovo předsedy Evropské federace katolického vzdělávání dospělých Pavla Jajtnera [i] 02:35 Cesty víry [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Francouzské pohádky 3/7 [i] 06:20 Robot mezi námi 3/7 [i] 06:30 Inami 16/26 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Cesty do krajin půlnočního slunce [i] 07:55 Bonbónky světa "Špička" Zeměkoule [i] 08:10 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz - Brno [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Vyzkoušejte si... [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 15/16 [i] 12:40 Hranice času [i] 13:30 Hennings Haus 4/5 [i] 13:45 Anglicky s dětmi 5/6 [i] 13:55 Tak to vidím já 4/7 [i] 14:10 Strašidelný autobus [i] 15:50 Fantomy v laguně Chuuk [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Little Oberon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Poslední plavba lodi Wilhelm Gustloff [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:05 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 3/3 [i] 22:30 Terra musica [i] 23:00 Zombie Movie [i] 23:45 Film o filmu [i] 00:00 Legendy 60 1/2 [i] 01:15 Vzkaz Petra Vopěnky [i] 01:30 Knižní svět [i] 01:45 Čtenářský deník... [i] 02:00 Ecce homo lohas [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 37 [i] 09:30 Vánoční pohlednice [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:45 Můj přítel Monk III 15 [i] 12:40 Superman IV 8 [i] 13:40 Co mám na tobě ráda IV 4 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida IV 7 [i] 15:05 Kobra 11 IX 14 [i] 16:05 Beze stopy 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 11 [i] 18:30 Ulice 1896 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 15 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:10 Mentalista II 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 5 [i] 23:50 Face the Pro [i] 00:40 69 rozkoší pro smrtelníky 13 [i] 01:05 Novashopping 01:30 Střepiny [i] 01:45 Áčko [i] 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 12 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:20 Přátelé III 22 [i] 09:00 Zprávy TV Prima 09:35 M*A*S*H 121 [i] 10:00 M*A*S*H 122 [i] 10:30 To je vražda, napsala II 18 [i] 11:30 Policie Hamburk IV 5 [i] 12:25 M*A*S*H 123 [i] 12:50 M*A*S*H 124 [i] 13:20 Will & Grace IV 23 [i] 13:55 Policejní divize I 20 [i] 14:55 JAG X 3 [i] 15:45 Julie Lescautová III 4 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 25 [i] 21:20 Roztoužená srdce [i] 23:20 Sběratelé kostí IV 18 [i] 00:15 Ano, šéfe! [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 96 [i] 04:25 Na čem záleží 97 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Medzi láskou a nenávisťou 78/124 [i] 06:30 Doňa Barbara 36/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 08:35 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 4/8 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 108-109/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 143/175 [i] 13:30 Rebeli II. 180/225 [i] 14:25 Rany z lásky 131/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 11/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 79/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 37/190 [i] 19:00 Rebeli II. 181/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 67/194 [i] 20:55 V náručí diabla 13/182 [i] 21:50 Santa hľadá manželku [i] 23:25 Frasier III. 11/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 67/194 [i] 00:40 Santa hľadá manželku [i] 02:00 Frasier III. 11/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová II. 108-109/125 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:30 Rany z lásky 131/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Ostrov pokladů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Převtělená [i] 13:45 Princ a já: Královské líbánky [i] 15:30 Fixlování [i] 17:25 Vlastní pravidla [i] 19:25 Pokoj v duši [i] 21:10 Kaena: Proroctví [i] 22:50 Nebezpečná hloubka [i] 00:25 Operace Boeing 747 [i] 02:10 Cabin Fever [i] 03:45 Holky se chtějí bavit taky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy VI 1 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 7 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 8 [i] 09:10 Městečko Haven I 9 [i] 10:10 Městečko Haven I 10 [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 2 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges IV 16 [i] 13:10 Sladký život v Orange County III 11 [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru IV 4 [i] 16:10 Diagnóza vražda V 13 [i] 17:10 Detektiv Nash Bridges IV 17 [i] 18:10 Tak se měj [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 12 [i] 21:00 Dvojí identita I 7 [i] 22:00 Dvojí identita I 8