Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Xena IV. 4/22 [i] 06:05 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 10-11/26 [i] 06:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 6/39 [i] 06:45 Fantastický Spiderman I. 19/26 [i] 07:10 Vianočný príbeh [i] 08:55 Zlatý kompas [i] 10:55 Upírske denníky 11-12/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Junior Dolby [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Neznesiteľná krutosť [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 King Kong [i] 23:40 Po krk v extáze [i] 01:35 Danny Raketa [i] 03:15 Šťastné konce [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:45 Postav dom, zasaď strom [i] 07:15 Páni zo semafora [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Šmolkovia [i] 07:55 Bola raz jedna planéta [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:50 Chlapec a pes 6/6 [i] 09:15 Eros a Psyché [i] 10:20 3-2-1-ŠTART! [i] 10:40 Ushuaia - expedície do prírody VI. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:35 Majster kat [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Marco Polo 1/2 [i] 21:45 Marco Polo 2/2 [i] 23:15 Svet v obrazoch [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Marco Polo 1/2 [i] 02:40 Marco Polo 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Môj dom, môj hrad [i] 09:30 Svet zvierat 3/4 [i] 10:00 Farmárska revue [i] 10:15 Zelená revue [i] 10:35 Cesta do Compostely [i] 11:30 Nedeľné matiné [i] 12:05 Starec a cár [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Slovo [i] 13:35 Família [i] 14:15 Folklórny festival Východná [i] 15:15 Druhý komediant [i] 16:00 Dirigent [i] 17:15 Anjeli strážni Waris Dirieovej [i] 17:40 3-2-1-ŠTART! [i] 17:55 Večerníček 3/7 [i] 18:05 Adventný koncert z Dómu sv.Martina v Bratislave [i] 18:55 Poklady sveta V. [i] 19:10 Poklady sveta V. [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Stratený symbol [i] 20:55 Kinorama [i] 21:25 KE 2013 [i] 21:35 Retro noviny [i] 21:55 Noc v archíve [i] 22:55 Slovo [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Motormagazín [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Zrodení pre zabíjanie 18 [i] 06:35 Popcorn Tv [i] 07:25 Barbie a kúzelné Vianoce [i] 09:00 Simpsonovci XIII. 12 [i] 09:25 Autosalón [i] 10:00 Profesionáli V. 13 [i] 10:50 Stratené duše V. 16 [i] 11:45 Stratené duše III 5 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:00 Znásilnil ma telocvikár [i] 16:00 Knight Rider 2000 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Narnia: Lev, šatník a čarodejnica [i] 23:20 Mimo zákon [i] 01:20 Rockeri [i] 02:50 Znásilnil ma telocvikár [i] 04:15 Zrodení pre zabíjanie 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Siska 9 [i] 06:35 Magnum II. 4,5 [i] 08:20 Zasľúbená zem 59,60 [i] 10:15 Siska 10 [i] 11:30 60 MINÚT [i] 12:35 Príbeh Doris Dukeovej 1,2/2 [i] 16:40 Policajt drábom [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Navždy Júlia 2 [i] 22:40 Bez stopy [i] 00:55 Siska 10 [i] 01:55 Navždy Júlia 2 [i] 03:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 21/23 [i] 06:30 Internát III. 7/9 [i] 08:10 Pravěk útočí III. 8/10 [i] 09:10 Hvězdná brána: Atlantida IV. 10/20 [i] 10:05 Hvězdná brána: Atlantida IV. 11/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 12/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 10/10 [i] 13:00 The Amazing Race XIII. 8/11 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 1/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 29/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 6/22 [i] 22:00 Tenkrát v Mexiku [i] 00:00 Pacovo mužstvo V. 19/28 [i] 01:45 Advokáti IV. 2/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 03:20 Tenkrát v Mexiku [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Jak to dělají? [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Národ šílenců [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 58 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 59 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Proti všem živlům 6 [i] 12:45 Vězení okresu Cook [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Národ šílenců [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Auto budoucnosti [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 V nejhorším případě [i] 21:30 V nejhorším případě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Hon na člověka [i] 23:45 Okresní věznice COOK [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 10 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Národ šílenců [i] 03:40 Jak to dělají? [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 14/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Film o filmu Kuky se vrací [i] 06:15 Sezame, pojď si hrát [i] 06:40 Strom pohádek [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Bert a Ernie 17,18/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 12/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně se zlatým lukem [i] 14:10 Ovečka Shaun II 34/40 [i] 14:20 Tak neváhej a toč! [i] 14:45 Kaleidoskop [i] 15:10 Mezi nebem a zemí [i] 16:35 Čétéčko [i] 16:55 Sváteční slovo předsedy Evropské federace katolického vzdělávání dospělých Pavla Jajtnera [i] 17:00 Adventní koncert [i] 18:00 MAHARAL - Tajemství talismanu 2/5 [i] 18:30 Zpívánky [i] 18:35 Na cestě za Alejandrem z Lanzarote [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Bludičky 3/3 [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Místo činu [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Hotel Babylon III 3/8 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Všechnopárty [i] 01:35 Úsměvy Jaroslava Duška [i] 02:15 Čétéčko [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 14/15 [i] 05:55 Hudební setkání s tajemstvím prvního českého oratoria. [i] 06:35 Ilja Hurník [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Věna Hrdličková [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 811/2379 [i] 08:45 Andrej Krob na tahu [i] 09:40 Svět umění [i] 10:30 Chcete je? [i] 10:35 Mistrovská díla z českých sbírek [i] 10:45 Čtenářský deník... [i] 10:55 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 15/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Brouk v hlavě [i] 13:50 Film o filmu Hlava-ruce-srdcE [i] 14:05 Hranice času [i] 15:00 Fantomy v laguně Chuuk [i] 15:55 Mýty a fakta historie [i] 16:50 Kamera na cestách 3/3 [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane premiére 6/16 [i] 19:30 Sedm klaunů 19:40 Zašlapané projekty [i] 20:00 Asák [i] 20:50 Příběh Sudkovy kamery [i] 21:05 Fotograf a muzika [i] 21:25 Epilog jedné epochy [i] 22:00 Na plovárně s Ivou Janžurovou [i] 22:25 Vzkaz Petra Vopěnky [i] 22:45 Opilí láskou [i] 00:20 Amy Winehouse [i] 01:15 Česká soda [i] 01:35 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:50 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 03:00 Svět umění [i] 03:45 Kamera na cestách: Paříž 3/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 4 [i] 06:15 Admirál Bublina útočí 16 [i] 06:45 Senzační Spiderman 13 [i] 07:10 Roary: Závodní auto 2 [i] 07:25 Baby Looney Tunes 38 [i] 07:50 Co nového Scooby-Doo? II 9 [i] 08:20 Skippy 14 [i] 08:50 Babicovy dobroty [i] 09:25 Koření [i] 10:25 Nefňukej, veverko [i] 11:55 Stolečku, prostři se! [i] 13:05 Kašlu na lásku [i] 15:05 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ledově ostří [i] 21:55 Střepiny [i] 22:20 Na dostřel [i] 00:15 Dotyk růžové [i] 01:45 Novashopping 02:05 Kašlu na lásku [i] 04:10 Stefanie II 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zprávy TV Prima 06:35 Párty s kuchařem [i] 07:05 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Mickeyho klubík I 18 [i] 07:50 Přátelé III 21 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 12 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 121 [i] 10:25 M*A*S*H 122 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Zločiny v zahradách II 7 [i] 13:50 Animální přitažlivost [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 22 [i] 20:00 Osobní strážce [i] 22:45 Zápisky o skandálu [i] 00:45 Velká rodinná sešlost [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Hitlerovi bodyguardi 12 [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chuťovky [i] 06:30 Medzi láskou a nenávisťou 77/124 [i] 07:25 Vtáky v tŕní I. 5-6/10 [i] 09:40 Vezmeš si ma? [i] 11:40 Na streche [i] 12:35 Dokonalý svet 14/16 [i] 13:40 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 15:15 Viac ako všetko III. 8-9/12 [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 78/124 [i] 18:10 Rosamunde Pilcherová: Istota srdca [i] 20:00 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 4/8 [i] 22:00 Skutočný príbeh: V moci diabla [i] 00:10 V temnom lese [i] 02:00 Viac ako všetko III. 8-9/12 [i] 03:25 Lampáreň [i] 03:45 Skutočný príbeh: V moci diabla [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Rabbit-Proof Fence [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Férovej zloděj [i] 14:00 Skutečný Howard Spitz [i] 15:50 Všechny děti potřebují lásku [i] 17:35 Tři muži a nemluvně [i] 19:30 Vejce na tvrdo [i] 21:20 Příběh z Bronxu [i] 23:25 Lovec démonů [i] 01:10 Concord v ohrožení [i] 02:45 Záhada diamantu [i] 04:20 Vejce na tvrdo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 19:30 Snooker [i] 20:30 Snooker [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Soudkyně Amy III 21 [i] 07:20 Soudkyně Amy III 22 [i] 08:20 Soudkyně Amy III 23 [i] 09:20 Sladký život v Orange County III 11 [i] 10:20 Městečko Haven I 10 [i] 11:20 Bratři a sestry II 4 [i] 12:20 Bratři a sestry II 5 [i] 13:20 Vánoční zásilka [i] 15:10 Každý den jsou Vánoce [i] 17:00 Být Erikou I 5 [i] 18:00 Být Erikou I 6 [i] 19:00 Městečko Haven I 10 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 14 [i] 21:00 Bratři a sestry II 6 [i] 22:00 Bratři a sestry II 7 [i] 23:00 Tak se měj [i] 00:50 Městečko Haven I 10 [i] 01:50 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 14 [i] 02:50 Dvojí identita I 5 [i] 03:50 Dvojí identita I 6 [i] 04:50 Soudkyně Amy III 24 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 73 [i] 06:00 Život v korunách stromů 2 [i] 07:10 Vzestup peněz 5 [i] 08:15 Města ve výškách 19 [i] 09:00 Města ve výškách 20 [i] 09:45 Jamieho revoluce ve stravování [i] 10:50 Dítě naší doby: Příběhy dětí 7 [i] 11:35 Dítě naší doby: Příběhy dětí 8 [i] 12:15 Jamieho revoluce ve stravování 5 [i] 13:15 Krev, pot a přepych 2 [i] 14:30 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 37 [i] 16:45 Řeč hmyzí říše 4 [i] 17:05 Mravenci vědí všechno 4 [i] 17:25 Mistři švindlu 51 [i] 18:10 Mistři švindlu 52 [i] 18:55 Buď já nebo pes 74 [i] 19:55 Nahá věda 12 [i] 21:00 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 22:10 Pravdivé příběhy 4 [i] 23:15 Krimi příběhy 4 [i] 00:15 Tajemství smrti [i] 01:15 Dítě navzdory 1 [i] 02:20 Města ve výškách 19 [i] 03:00 Města ve výškách 20 [i] 03:40 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 04:50 Rusko 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 50 [i] 06:00 Luisa a Lotka [i] 07:25 Před kamerou 50 [i] 07:55 Psí rok [i] 09:15 Dragonball: Evoluce [i] 10:40 Splyň se mnou [i] 12:10 Správná volba [i] 14:10 Miluji tě, Beth Cooperová [i] 15:50 Tak si představ [i] 17:35 Bratři Bloomovi [i] 19:30 Před kamerou 51 [i] 20:00 Temple Grandinová [i] 21:45 Na stojáka 85 [i] 22:15 Záhady Pittsburghu [i] 23:50 True Blood - Pravá krev III. 3 [i] 00:50 Loudilové [i] 02:15 Krása divo