Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 9/26 [i] 05:40 Fantastický Spiderman I. 18/26 [i] 06:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 5/39 [i] 06:25 Scoobyho nové záhady 13/13 [i] 06:50 Štvornohý detektív Kalle II. 11/15 [i] 07:45 Moja druhá láska [i] 10:00 TALENTMANIA [i] 12:50 Pán prsteňov: Dve veže [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Dostaňte agenta Smarta! [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Zlatý kompas [i] 22:15 Partička [i] 22:50 Odtrhnutý z reťaze [i] 00:45 Fanatik [i] 02:45 Neil Young: Heart of Gold [i] 04:40 Xena IV. 3/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 S Jakubom na rybách [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Šmolkovia [i] 07:45 Bola raz jedna planéta [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:40 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:20 Teraz sa už nehráme... [i] 10:25 Most [i] 11:40 Najväčšie poklady sveta [i] 12:25 Motormagazín [i] 12:55 TOP STAR Extra [i] 13:50 Mačacia slečna [i] 15:15 Capri III 8/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Prebudenie srdca [i] 22:45 Oko III [i] 00:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:45 Prebudenie srdca [i] 02:05 Oko III [i] 03:40 Najväčšie poklady sveta [i] 04:25 ...a just (dohoda možná) [i] 04:55 Peniaze [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Extr@ English 15/30 [i] 09:05 Alexander Solženicyn [i] 09:55 Zuzka Turanová [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Za zavretými dverami [i] 13:10 Pestrá rodinka 29/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 30/36 [i] 14:00 GEN.sk [i] 14:10 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 14:40 Poltón [i] 15:05 Enviro [i] 15:25 Farmárska revue [i] 15:40 Zelená revue [i] 16:00 KE 2013 [i] 16:10 Zábavný televízny archív [i] 17:05 Režiséri o vede [i] 17:30 Študentské filmy [i] 18:00 Svet zvierat 3/4 [i] 18:30 Osobnosti a udalosti [i] 18:35 Večerníček 2/7 [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Anjeli strážni Waris Dirieovej [i] 21:55 Kino na Dvojke [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Popcorn Tv [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 Princezná Sissi [i] 07:15 Káčerovo I. [i] 07:45 Gumkáči II. [i] 08:15 Simpsonovci XIII. 11 [i] 08:40 Farmár hľadá ženu [i] 09:45 Pištoľníčky [i] 11:55 Iba prechádzka v parku [i] 13:50 Kráska a zviera [i] 15:45 Šibalka Eloise a Vianoce [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 8 statočných [i] 22:55 Vreskot 3 [i] 01:25 Tenká červená línia [i] 04:10 Pištoľníčky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Maharadžova dcéra 2 [i] 07:00 Magnum II. 2,3 [i] 09:00 Zasľúbená zem 57,58 [i] 10:50 Nikdy nehovor nikdy [i] 11:45 Siska 9 [i] 13:00 "Já, truchlivý bůh" [i] 15:00 Navarro I. 2 [i] 17:00 Maharadžova dcéra 2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Marilyn a Bobby - Posledná milostná aféra [i] 22:00 Zvrátená túžba [i] 23:55 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:40 Webmaster [i] 01:25 Huste.TV [i] 01:45 Mafstory [i] 02:30 Celebrity CAMP [i] 03:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 20/23 [i] 06:30 Internát III. 6/9 [i] 08:05 Pravěk útočí III. 7/10 [i] 09:05 Hvězdná brána: Atlantida IV. 7/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 8/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 9/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 9/10 [i] 13:00 The Amazing Race XIII. 7/11 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 16:00 Advokáti III. 23/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 28/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 1/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 5/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 17/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 2/12 [i] 00:10 Uklízeč 1/13 [i] 01:05 Advokáti IV. 1/22 [i] 02:00 CSI: New York VI. 17/23 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II. 2/12 [i] 03:40 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Auto budoucnosti [i] 07:15 Proti všem živlům 6 [i] 08:10 Vězení okresu Cook [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Impozantní lodě [i] 10:55 Rizikové stavby [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Auto budoucnosti [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Rizikové stavby [i] 18:15 Impozantní lodě [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Vězení okresu Cook [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Proti všem živlům 6 [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 65/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 26/26 [i] 07:20 Záhady starověkého Říma 13/20 [i] 07:45 Strašidelný autobus [i] 09:25 Ovečka Shaun II 34/40 [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Láska na hlídání [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:00 Stop [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Malá farma [i] 13:40 Začít znovu [i] 15:15 Přítelkyně 6/12 [i] 16:10 Profesionálové 53/57 [i] 17:05 Hrabě Monte Christo 4/4 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Svatby podle Mary [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Kořeny mafie [i] 01:10 13. komnata Jiřího Rašky [i] 01:35 Pošta pro tebe [i] 02:30 Všechnopárty [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 Na cestě po střední Číně [i] 04:05 Krásy evropského pobřeží [i] 04:10 Poutní místa [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty do krajin půlnočního slunce [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:45 Kus dřeva ze stromu [i] 06:05 Správy STV 06:30 Slyšet znít dřevo [i] 06:45 Jak to viděl středověk 1/4 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta 2/2 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času 7 [i] 11:00 Cestička z domova [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Musicblok [i] 13:35 Neskutečné historky 8/9 [i] 14:05 Jistě, pane premiére 6/16 [i] 14:40 Amy Winehouse [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Poutní místa [i] 16:30 Bohové a proroci 14/15 [i] 17:00 Úsměvy Jaroslava Duška [i] 17:40 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 18:00 Kde bydlely princezny 8/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Mimo rámec [i] 19:15 Krásy evropského pobřeží [i] 19:25 Malá farma [i] 19:50 Postřehy odjinud [i] 20:00 Král Richard III. [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:35 Andrej Krob na tahu [i] 23:30 Česká soda [i] 23:45 Neskutečné historky 8/9 [i] 00:20 ČT Live - Petr Bende & hosté [i] 01:15 Svou káru táhnem dál [i] 02:15 Sešli se... [i] 03:00 Na Kloboučku [i] 03:40 Hudební vizitka [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:40 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 3 [i] 06:10 Admirál Bublina útočí 15 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 1 [i] 06:55 3-2-1 Tučňáci! 9 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? II 8 [i] 07:50 Lovec krokodýlů VI [i] 08:45 Občanské judo [i] 09:10 Judo sonduje [i] 09:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:15 Kráska a Zvíře [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Studujeme za školou [i] 14:05 Prodám šéfa Zn. Spěchá [i] 15:55 Příběh rytíře [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Šifra mistra Leonarda [i] 22:55 Příkaz k popravě [i] 00:40 Pokouřeníčko [i] 02:20 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 Stefanie II 22 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:25 Na čem záleží 95 [i] 06:05 Zprávy TV Prima [i] 06:40 VIP zprávy 07:00 Mickeyho klubík I 17 [i] 07:30 Will & Grace IV 22 [i] 07:55 M*A*S*H 118 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 119 [i] 10:10 M*A*S*H 120 [i] 10:40 Agentura Jasno II 4 [i] 11:40 Zamilovaný Shakespeare [i] 14:10 Žhavé výstřely [i] 16:00 Julie Lescautová V 10 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 21 [i] 20:00 Příšerná tchyně [i] 22:15 Dějiny násilí [i] 00:15 Syriana [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 S Italem v kuchyni [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chuťovky [i] 06:35 Medzi láskou a nenávisťou 76/124 [i] 07:30 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 09:25 Čokoláda [i] 12:05 Rozvedení so záväzkami [i] 13:15 Lovkyňa záhad [i] 14:50 Vtáky v tŕní I. 5-6/10 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 77/124 [i] 17:50 Na streche [i] 18:45 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Istota srdca [i] 21:35 Vezmeš si ma? [i] 23:15 Milenec vdovy [i] 01:10 Lovkyňa záhad [i] 02:35 Lampáreň [i] 02:55 Rozvedení so záväzkami [i] 04:00 Milenec vdovy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Phoebe v říši divů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ostrov pokladů [i] 13:50 Podivné experimenty [i] 15:55 Zloději času [i] 18:00 Zlatá brána [i] 19:45 Mezi námi právníky [i] 21:30 Skandál [i] 23:35 Cabin Fever [i] 01:10 Posedlá [i] 02:45 Moje sestra vlkodlak 3 [i] 04:20 Zlatá brána [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Biatlon [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Curling [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 00:30 Sáně [i] 01:00 Sáně [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda V 11 [i] 07:20 Diagnóza vražda V 12 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges IV 12 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges IV 13 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges IV 14 [i] 11:20 Sladký život v Orange County III 9 [i] 12:20 Sladký život v Orange County III 10 [i] 13:20 Vánoční anděl [i] 15:10 Na svátky doma [i] 17:00 Bratři a sestry II 4 [i] 18:00 Bratři a sestry II 5 [i] 19:00 Městečko Haven I 9 [i] 20:00 Městečko Haven I 10 [i] 21:00 Tak se měj [i] 22:50 Z jiného úhlu [i] 00:40 Bratři a sestry II 4 [i] 01:40 Bratři a sestry II 5 [i] 02:40 Vánoční anděl [i] 04:30 Detektiv Nash Bridges IV 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 10 [i] 06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 07:10 Do muzea zadním vchodem 7 [i] 07:45 Do muzea zadním vchodem 8 [i] 08:25 Planeta mláďat 4 [i] 09:30 Ondinésie [i] 10:40 Divokost Baltu [i] 11:45 Zvířata, která stvořila dějiny 1 [i] 12:25 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i] 13:05 Jamieho revoluce ve stravování 4 [i] 14:00 Hostina se smrtí 1 [i] 15:15 Život v korunách stromů 2 [i] 16:20 Vzestup peněz 5 [i] 17:25 Mistři švindlu 57 [i] 18:05 Mistři švindlu 58 [i] 18:50 Buď já nebo pes 73 [i] 19:50 Nahá věda 11 [i] 20:55 Vraky Temže 2 [i] 22:10 Pravdivé příběhy 3 [i] 23:15 Krimi příběhy 3 [i] 00:15 Skutečné výslechy 3 [i] 00:50 Skutečné výslechy 4 [i] 01:25 Sedm epoch rocku 2 [i] 02:35 Mravenci vědí všechno 1 [i] 02:50 Mravenci vědí všechno 2 [i] 03:10 Planeta mláďat 4 [i] 04:10 Rusko 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rachel se vdává [i] 07:55 Strážce tajemství [i] 09:30 Podivuhodný případ Benjamina Buttona [i] 12:10 Čivava z Beverly Hills [i] 13:45 Hořké sladkosti [i] 15:15 Válka nevěst [i] 16:45 Všichni jsou v pohodě [i] 18:25 Evropské filmové ceny 2010 [i] 20:00 Proroctví [i] 22:00 Hrdost a sláva [i] 00:05 Zrcadla [i] 01:50 Hanebnost [i] 03:45 Predátor 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Před kamerou 50 [i] 06:00 Einstein a Eddington [i] 07:35 Dívčí parta