Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Angelika a sultán [i] 11:10 Nezvestní I. 11/18 [i] 12:10 Komisár Rex III. 11/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VII. 12-13/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia III. 6-7/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 10/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dostaňte agenta Smarta! [i] 22:15 Neporaziteľný bojovník [i] 23:55 Veľký záťah [i] 01:30 Horšie ako smrť [i] 02:50 Zarak [i] 04:35 Xena IV. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Rocca IV 3/6 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 151/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 152/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 292 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Vojna kuchárov [i] 16:50 Sila lásky IV. 76/256 [i] 17:40 Alžbetin dvor 6/6 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Pod jednou strechou s nepriateľom [i] 23:50 Inšpektor Rocca IV 3/6 [i] 01:40 Pod jednou strechou s nepriateľom [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Sila lásky II. 292 [i] 04:25 Sila lásky IV. 76/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 8/13 [i] 08:50 Čierny havran [i] 08:55 Maškrtníček [i] 09:25 HITMÁNIA [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:40 Medzibodrožie [i] 11:15 Planéta mláďat 2/5 [i] 12:05 Profesionál [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:00 Lazovné nôty [i] 13:35 City Folk [i] 14:10 Família [i] 14:35 Halali [i] 15:10 Večer na tému [i] 16:50 Enviro [i] 17:10 Ulice sveta 6/13 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 1/7 [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Smejeme sa storočiami 4/17 [i] 20:30 Alexander Solženicyn [i] 21:25 GEN.sk [i] 21:40 Slovensko a svet [i] 22:10 Dokumentárny klub [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Popcorn Tv [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 68 [i] 10:00 Nedospievaná uspávanka [i] 12:00 Klamári II. 4 [i] 13:00 Policajt z L.A. 22/22 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 6,7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 69 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:30 Lži a ilúzie [i] 00:30 Časovaná bomba [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 19 [i] 02:55 Lži a ilúzie [i] 04:25 Zrodení pre zabíjanie 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 42,43 [i] 07:00 Červené ruže 71 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 7 [i] 09:00 Knight Rider 68 [i] 10:00 Smer juh 31,32 [i] 12:15 M*A*S*H* 39,40 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 68 [i] 15:50 Medicopter 117 53 [i] 17:00 Knight Rider 68 [i] 18:00 M*A*S*H* 39,40 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Navarro I. 2 [i] 21:50 Pirát 1,2/2 [i] 01:45 Americano [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 14/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 66/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 9/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 14/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 66/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 15:00 Dr. House V. 13/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 15/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 67/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 20:00 Dr. House V. 14/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 23:00 Zachraň mě V. 14/22 [i] 00:00 Dr. House V. 14/24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 02:35 Zachraň mě V. 14/22 [i] 03:20 The Amazing Race XIV. 9/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Ďábelské stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků 8 [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 9 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Národ šílenců [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Jediná cesta úniku [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Národ šílenců [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 16 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:15 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 29/29 [i] 14:20 Okouzlení VIII 13/54 [i] 15:15 Tintinova dobrodružství 5/39 [i] 15:35 Garfield a přátelé II 26/26 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 13/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 15/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj 15/16 [i] 21:00 13. komnata Jiřího Rašky [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Na velikosti záleží 6/10 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Hádův faktor 2/2 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Doktorka Quinnová III 29/29 [i] 01:20 Jak se vede, sousede? [i] 02:05 Sabotáž [i] 02:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Malá Velká Británie 15/22 [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Osudové okamžiky [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 12/15 [i] 05:20 Mistrovská díla z českých sbírek [i] 05:30 Správy STV 06:00 Francouzské pohádky 2/7 [i] 06:05 Robot mezi námi 2/7 [i] 06:15 Návštěva v ZOO [i] 06:20 Inami 15/26 [i] 06:45 Děti točí hrdiny 14/16 [i] 07:00 Vyzkoušejte si... [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Videoatlas naší přírody [i] 07:55 Bonbónky světa [i] 08:10 Dokážete víc [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Nicolou Benedetti [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Ecce homo lohas [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 23/26 [i] 14:30 Sportovci světa [i] 15:25 Krásy evropského pobřeží [i] 15:35 Království divočiny [i] 16:05 Cesty do krajin půlnočního slunce [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Bonbónky světa [i] 17:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Věna Hrdličková [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta 2/2 [i] 21:00 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 14/16 [i] 21:25 ČT Live - Petr Bende & hosté [i] 22:25 Legendy 60 1/2 [i] 23:45 Malá Velká Británie 15/22 [i] 00:10 Gorodok [i] 00:35 Cenu má pouze cesta [i] 01:30 Posezení s Janem Burianem [i] 02:00 Krotitelé dluhů III. 13/16 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 36 [i] 09:30 Nečekaný zločin [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk III 14 [i] 12:45 Superman IV 7 [i] 13:40 Co mám na tobě ráda IV 3 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida IV 6 [i] 15:05 Kobra 11 IX 13 [i] 16:05 Beze stopy 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 10 [i] 18:30 Ulice 1895 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kráska a Zvíře [i] 21:50 Vítejte v džungli [i] 23:45 Nebezpečné hry 3 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Tabu [i] 02:20 Ptákoviny [i] 03:35 Zvířátka v pohodě 4 [i] 04:00 Stefanie II 21 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:10 Frasier XI 25 [i] 06:55 Pokémon: Diamant a perla 11 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 21 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 09:55 M*A*S*H 117 [i] 10:30 To je vražda, napsala II 17 [i] 11:30 Policie Hamburk IV 4 [i] 12:30 M*A*S*H 118 [i] 13:00 Will & Grace IV 22 [i] 13:30 Policejní divize I 19 [i] 14:30 JAG X 2 [i] 15:20 Julie Lescautová III 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Princezna ledu [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:50 K-19: Stroj na smrt [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 John Q [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V náručí diabla 12/182 [i] 05:45 Medzi láskou a nenávisťou 75/124 [i] 06:40 Doňa Barbara 35/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 9/22 [i] 08:45 Nespútaný anjel 66/194 [i] 09:40 L.O.V.E. [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Sudkyňa Hatchettová II. 106-107/125 [i] 12:30 Dr. Oz I. 142/175 [i] 13:20 Rebeli II. 179/225 [i] 14:15 Rany z lásky 130/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 76/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 36/190 [i] 19:00 Rebeli II. 180/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 22:35 Dokonalý svet 14/16 [i] 23:45 More lásky [i] 01:50 Na streche [i] 02:30 L.O.V.E. [i] 03:10 Sudkyňa Hatchettová II. 106-107/125 [i] 03:50 112 [i] 04:25 Lampáreň [i] 04:50 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Ester to rozčísne [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Líbí se mi co děláš [i] 14:05 Rabbit-Proof Fence [i] 15:45 Hrdinové války [i] 18:00 Cesta Černého měsíce [i] 19:50 Holky se chtějí bavit taky [i] 21:25 Vlastní pravidla [i] 23:25 Záhada diamantu [i] 01:05 May [i] 02:40 Operace Boeing 747 [i] 04:25 Prázdniny s Violou [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:45 Curling [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Snooker [i] 17:35 Fotbal [i] 17:45 Zimní sporty [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:00 Curling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 24 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 09:00 Bratři a sestry II 4 [i] 10:00 Bratři a sestry II 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 1 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 15 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IV 3 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 12 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 16 [i] 18:00 Být Erikou I 5 [i] 19:00 Být Erikou I 6 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 11 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 14 [i] 22:00 Dvojí identita I 5 [i] 23:00 Dvojí identita I 6 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 14 [i] 01:00 Diagnóza vražda V 12 [i] 02:00 Bratři a sestry II 4 [i] 03:00 Bratři a sestry II 5 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru IV 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 8 [i] 06:00 Hostina se smrtí 5 [i] 07:05 Kdo přežije Armagedon 7 [i] 08:10 Za poklady s Ianem Grantem 7 [i] 08:40 Za poklady s Ianem Grantem 8 [i] 09:10 Znovuobjevitelé 27 [i] 09:40 Co nám prospívá 41 [i] 10:15 Rybaření na chalupě 3 [i] 11:20 Charles Darwin a strom života [i] 12:25 Ztracená města starověku 1 [i] 13:35 Hostina se smrtí 5 [i] 14:35 Kdo přežije Armagedon 8 [i] 15:40 Řeč hmyzí říše 8 [i] 16:00 Znovuobjevitelé 28 [i] 16:30 Co nám prospívá 42 [i] 17:05 Vášnivý jedlík 9 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 10 [i] 18:05 Nejpřísnější rodiče na světě 2 [i] 19:20 Večeře na chalupě - speciál [i] 20:25 Jak přežít Everest 6 [i] 21:30 Budoucnost jídla 2 [i] 22:40 Čas 4 [i] 23:45 Smrtící válečníci 5 [i] 00:45 Jednotka pro vyšetřování nehod 9 [i] 01:15 Jednotka pro vyšetřování nehod 10 [i] 01:45 Dunaj - Modrá stuha Evropy 9 [i] 02:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 10