TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Neskrotná Angelika [i] 11:05 Nezvestní I. 10/18 [i] 12:00 Komisár Rex III. 10/12 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Odložený prípad VII. 11/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia III. 4-5/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 9/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 112 [i] 23:30 Delta Force 2: Kolumbijská spojka [i] 01:30 Vrahovia z Kilimandžára [i] 03:00 Pátracie oddelenie 10/16 [i] 03:50 Xena IV. 1/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Rocca IV 2/6 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 149/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 150/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 291 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Vojna kuchárov [i] 16:50 Sila lásky IV. 75/256 [i] 17:40 Alžbetin dvor 5/6 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Moja tučná grécka svadba [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 23:05 Záhady SK [i] 23:30 Inšpektor Rocca IV 2/6 [i] 01:15 Moja tučná grécka svadba [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:35 Sila lásky II. 291 [i] 04:25 Sila lásky IV. 75/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 7/13 [i] 08:55 Poštár Lábus 2/3 [i] 09:25 HITMÁNIA [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Portrét [i] 11:15 Deti vypovedajú [i] 11:45 Riečny vejár Bodrogu [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 Spievala by hlasom [i] 12:55 40 rokov x 100 ľudí = 2903 koncertov [i] 13:25 Jánošík 21 [i] 13:55 Mama to vie najlepšie [i] 14:20 Profesionál [i] 14:40 Spektrum vedy 19/25 [i] 15:05 Zábavný televízny archív [i] 16:05 Halali [i] 16:35 Hlas Európy [i] 17:05 Zelené raje II 18 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 City Folk [i] 18:35 Večerníček 7/7 [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta mláďat 2/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Ulice sveta 6/13 [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 67 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 23,24/24 [i] 12:00 Kosti V. 16 [i] 13:00 Knight Rider 6 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 15 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 68 [i] 21:15 Odsúdené III. 26 [i] 22:15 Klamári II. 4 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli 12 [i] 01:15 SHARK I. 2 [i] 02:15 Odsúdené III. 26 [i] 03:00 Bostonské zločiny III. 23,24/24 [i] 04:25 Cesta do minulosti 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 40,41 [i] 07:00 Červené ruže 70 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 6 [i] 09:00 Knight Rider 67 [i] 10:00 Smer juh 29,30 [i] 12:15 M*A*S*H* 37,38 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 67 [i] 15:50 Medicopter 117 52 [i] 17:00 Knight Rider 67 [i] 18:00 M*A*S*H* 37,38 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Veľký muž 6/6 [i] 22:00 Lampa [i] 00:30 Veľký muž 6/6 [i] 02:00 Nočné reprízy 04:40 Starý 75 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 13/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 65/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 8/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 13/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 65/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 15:00 Dr. House V. 12/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 14/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 66/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 20:00 Dr. House V. 13/24 [i] 21:00 Obhájci 4/7 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 15/22 [i] 23:00 Zachraň mě V. 13/22 [i] 00:00 Dr. House V. 13/24 [i] 00:55 Obhájci 4/7 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 15/22 [i] 02:35 Zachraň mě V. 13/22 [i] 03:20 The Amazing Race XIV. 8/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Ďábelské stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 7 [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád 4 [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 8 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Hon na člověka [i] 21:55 Okresní věznice COOK [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 10 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Doktor v domě [i] 10:35 Vánoční koncert Karla Gotta z pražské Lucerny [i] 11:45 Film o filmu Přežít svůj život II. [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 28/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 12/54 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 22/26 [i] 15:35 Král z džungle 22/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Bert a Ernie 17,18/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Vyzkoušejte si... [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Slečna Marplová V [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 Léto v Berlíně [i] 00:20 Californication II 3/12 [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Doktorka Quinnová III 28/29 [i] 01:35 Milenky III 2/4 [i] 02:25 Kde bydlely princezny 7/13 [i] 02:45 Poutní místa [i] 03:05 Hledám práci [i] 03:30 Rodina a já [i] 03:50 Hudební toulky s Ladislavem [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Francouzské pohádky 1/7 [i] 06:15 Robot mezi námi 1/7 [i] 06:20 Inami 14/26 [i] 06:45 Tak to vidím já 4/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 21/26 [i] 07:50 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Osudové okamžiky [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. [i] 10:35 Příběhy slavných - Luděk Kopřiva [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Malá farma [i] 13:15 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:30 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:30 Zpívánky [i] 14:35 Bludiště [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:35 Postřehy odjinud [i] 15:45 Kvarteto [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Kus dřeva ze stromu [i] 16:55 Videoatlas naší přírody [i] 17:05 Bonbónky světa [i] 17:25 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 13/16 [i] 17:55 Paměť 20. století 2/3 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Dokážete víc [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Cestička z domova [i] 22:00 Slepé lásky [i] 23:15 Dokumentární klub [i] 00:30 Posezení s Janem Burianem [i] 01:00 Evropský manuál [i] 01:20 Q [i] 01:45 Partnerské ladění [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 35 [i] 09:30 Vánoce trochu jinak [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk III 13 [i] 12:45 Superman IV 6 [i] 13:40 Co mám na tobě ráda IV 2 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida IV 5 [i] 15:05 Kobra 11 IX 12 [i] 16:05 Beze stopy 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 9 [i] 18:30 Ulice 1894 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 235 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas X 4 [i] 22:10 Buď v klidu [i] 00:30 Kriminálka New York III 2, 3 [i] 01:55 Novashopping 02:15 112 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 Zvířátka v pohodě 3 [i] 04:10 Stefanie II 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 10 [i] 06:55 Frasier XI 24 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 20 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 10:00 M*A*S*H 116 [i] 10:30 To je vražda, napsala II 16 [i] 11:35 Policie Hamburk IV 3 [i] 12:35 M*A*S*H 117 [i] 13:10 Will & Grace IV 21 [i] 13:40 Policejní divize I 18 [i] 14:40 JAG X 1 [i] 15:35 Julie Lescautová III 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Dagmar Havlová 1/2 [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 16 [i] 23:25 Ve službách FBI I 13 [i] 00:30 Modlitba za mrtvé [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Na čem záleží 93 [i] 04:30 Na čem záleží 94 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V náručí diabla 11/182 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 74/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 34/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 65/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 104-105/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 141/175 [i] 13:30 Rebeli II. 178/225 [i] 14:20 Rany z lásky 129/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 9/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 75/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 35/190 [i] 19:00 Rebeli II. 179/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 66/194 [i] 20:55 V náručí diabla 12/182 [i] 21:55 Ally McBealová V. 21-22/22 [i] 23:45 Frasier III. 10/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 66/194 [i] 01:00 Ally McBealová V. 21-22/22 [i] 02:25 Frasier III. 10/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 104-105/125 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Rain [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:55 Hlavní zprávy [i] 15:50 Prázdniny s Violou [i] 17:35 Nemáš co ztratit [i] 19:25 Poslední plavky [i] 21:10 Hrdinové války [i] 23:25 Moje sestra vlkodlak 3 [i] 01:10 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i] 02:35 Concord v ohrožení [i] 04:15 Zeptejte se Cindy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 11:00 Snooker [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Strongest Man [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Snooker [i] 20:30 Snooker [i] 23:00 Pro wrestling [i] 23:30 Pro wrestling [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 23 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 09:00 Diagnóza vražda V 9 [i] 10:00 Diagnóza vražda V 10 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 24 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 14 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IV 2 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 11 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 15 [i] 18:00 Bratři a sestry II 4 [i] 19:00 Bratři a sestry II 5 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 10 [i] 21:00 Médium VI 9 [i] 22:00 Městečko Haven I 10