Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Angelika a kráľ [i] 11:15 Nezvestní I. 9/18 [i] 12:15 Komisár Rex III. 9/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VII. 9-10/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia III. 2-3/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 8/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 22:55 Myšlienky vraha IV. 16/26 [i] 23:50 Fatwa: Dni teroru [i] 01:40 Rukojemníčka Komančov [i] 02:45 Pátracie oddelenie 9/16 [i] 03:40 Xena III. 22/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Úsmev, prosím! [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca IV 1/6 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 147/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 148/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 290 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Vojna kuchárov [i] 16:50 Sila lásky IV. 74/256 [i] 17:40 Alžbetin dvor 4/6 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Futbal Liga majstrov [i] 22:40 Búrka [i] 00:10 Inšpektor Rocca IV 1/6 [i] 01:50 Búrka [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky II. 290 [i] 04:40 Sila lásky IV. 74/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 6/13 [i] 08:55 Železné vizitky [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 HITMÁNIA [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Portrét [i] 11:20 Medicína [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi,už idem [i] 13:25 Môj dom, môj hrad [i] 13:55 Elixír [i] 14:25 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:30 Na ceste [i] 17:00 Orientácie [i] 17:25 Sviatočné slovo [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Mama to vie najlepšie [i] 18:35 Večerníček 6/7 [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 40 rokov x 100 ľudí = 2903 koncertov [i] 20:40 Spektrum vedy 19/25 [i] 21:30 Zelené raje II 18 [i] 22:00 Emigranti [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Popcorn Tv [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 66 [i] 10:00 Údajná vražda [i] 12:00 Vtierka Castle II. 16 [i] 13:00 Policajt z L.A. 21 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 4 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 23/23 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 67 [i] 21:15 Knight Rider 6 [i] 22:15 Kosti V. 16 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 15 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 3 [i] 01:15 Vyjednávači 14 [i] 02:00 V mene spravodlivosti 12 [i] 02:40 Údajná vražda [i] 04:00 Zrodení pre zabíjanie 16 [i] 04:55 Špeciálne komando IV. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 38,39 [i] 07:00 Červené ruže 69 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 5 [i] 09:00 Knight Rider 66 [i] 10:00 Smer juh 27,28 [i] 12:15 M*A*S*H* 35,36 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 66 [i] 15:50 Medicopter 117 51 [i] 17:00 Knight Rider 66 [i] 18:00 M*A*S*H* 35,36 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 30 prípadov majora Zemana 14 [i] 21:45 M*A*S*H* 139,140 [i] 22:45 Črepiny [i] 23:25 Huste.TV [i] 23:50 30 prípadov majora Zemana 14 [i] 01:15 Smer juh 27,28 [i] 02:45 Nočné reprízy 04:40 Starý 74 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 12/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 64/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 7/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 12/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 64/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 15:00 Dr. House V. 11/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 13/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 65/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 20:00 Dr. House V. 12/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 10/13 [i] 23:00 Zachraň mě V. 12/22 [i] 00:00 Dr. House V. 12/24 [i] 00:55 CSI: New York VI. 20/23 [i] 01:50 Strážce pořádku 10/13 [i] 02:35 Zachraň mě V. 12/22 [i] 03:20 The Amazing Race XIV. 7/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Ďábelské stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků 6 [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád 3 [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 7 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Proti všem živlům 6 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 14 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se vede, sousede? [i] 09:45 Kavárnička dříve narozených [i] 10:35 Píseň pro Rudolfa III. 5/8 [i] 11:55 Babičko, nauč mě charleston [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 27/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 11/54 [i] 15:10 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 23/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 4/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Králíkova čítanka 4/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:05 Malý Velký Muž [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Milenky III 2/4 [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Jak se vede, sousede? [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Letecké katastrofy III. [i] 01:05 Doktorka Quinnová III 27/29 [i] 01:50 Přísně tajné vraždy 39/42 [i] 02:05 Československý filmový týdeník 810/2379 [i] 02:20 Krotitelé dluhů III. 13/16 [i] 02:45 Výjimečná architektura? [i] 03:35 Televizní klub neslyšících [i] 04:00 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 52/52 [i] 06:20 Inami 13/26 [i] 06:45 Pat a Mat se vrací 7/16 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Adult English Zone 20/26 [i] 07:50 Bílá místa [i] 08:05 Kde bydlely princezny 7/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Příběhy o telátku 4/7 [i] 09:25 Postřehy odjinud [i] 09:30 Babylon [i] 10:00 Hákový kříž nad Římem [i] 10:55 Svět zázraků 7/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Vynález [i] 13:35 Kouzelník Max [i] 13:50 Věříš si? [i] 14:20 Věda je detektivka [i] 14:45 Pomáhejme si [i] 15:05 Chcete mě? [i] 15:20 Přísně tajné 2/3 [i] 16:05 Jak to viděl středověk 1/4 [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Adult English Zone 21/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Liga mistrů UEFA [i] 23:50 Už tady nežijeme [i] 01:30 Krásný ztráty [i] 01:55 Politické spektrum [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 34 [i] 09:30 Sněhový zázrak [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk III 12 [i] 12:45 Superman IV 5 [i] 13:40 Co mám na tobě ráda IV 1 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida IV 4 [i] 15:05 Kobra 11 IX 11 [i] 16:05 Beze stopy 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 8 [i] 18:30 Ulice 1893 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 15 [i] 21:15 Dr. House VI 20 [i] 22:15 Útěk z Absolomu [i] 00:30 Kriminálka New York III 1 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Mr.GS [i] 02:10 Áčko [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 04:10 Stefanie II 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 9 [i] 06:55 Frasier XI 23 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 19 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 10:00 M*A*S*H 115 [i] 10:30 To je vražda, napsala II 15 [i] 11:35 Policie Hamburk IV 2 [i] 12:35 M*A*S*H 116 [i] 13:05 Will & Grace IV 20 [i] 13:35 Policejní divize I 17 [i] 14:40 JAG IX 23 [i] 15:30 Julie Lescautová III 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 24 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II 4 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:30 Kriminálka Kolín V 13 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 92 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V náručí diabla 10/182 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 73/124 [i] 06:45 Doňa Barbara 33/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 7/22 [i] 08:50 Nespútaný anjel 64/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 102-103/125 [i] 12:35 Dr. Oz I. 140/175 [i] 13:30 Rebeli II. 177/225 [i] 14:20 Rany z lásky 128/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 74/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 34/190 [i] 19:00 Rebeli II. 178/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 65/194 [i] 20:55 V náručí diabla 11/182 [i] 21:50 Nebezpečný vzťah [i] 23:35 Frasier III. 9/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 65/194 [i] 00:45 Nebezpečný vzťah [i] 02:15 Frasier III. 9/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová II. 102-103/125 [i] 03:20 112 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Holky se chtějí bavit taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 13:55 Převtělená [i] 15:35 Zákon pomsty [i] 17:40 Pokoj v duši [i] 19:25 Zeptejte se Cindy [i] 21:10 Hlavní zprávy [i] 23:05 Operace Boeing 747 [i] 00:55 Mangler 2 [i] 02:35 Posedlá [i] 04:20 Fotroviny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Snooker [i] 10:00 Curling [i] 13:00 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 17:30 Curling [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 All sports [i] 19:25 Polo [i] 20:25 Jezdectví [i] 20:30 Golf [i] 20:35 Plachtění [i] 20:40 All sports [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy III 22 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 4 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 5 [i] 09:10 Být Erikou I 5 [i] 10:10 Být Erikou I 6 [i] 11:10 Soudkyně Amy III 23 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges IV 14 [i] 13:10 Sladký život v Orange County III 8 [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru IV 1 [i] 16:10 Diagnóza vražda V 10 [i] 17:10 Detektiv Nash Bridges IV 14 [i] 18:10 Obraz mrtvého [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 9 [i] 21:00 Městečko Haven I 10 [i] 22:00 Z jiného úhlu [i] 23:50 Zakázané ovoce [i] 02:10 Vánoční koleda [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru IV 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 4 [i] 06:00 Hodování se smrtí 3 [i] 07:05 Kdo přežije Armagedon 5 [i] 08:10 Za poklady s Ianem Grantem 3 [i] 08:40 Za poklady s Ianem Grantem 4 [i] 09:10 Znovuobjevitelé 25 [i] 09:40 Co nám prospívá 39 [i] 10:15 Rybaření na chalupě 1 [i] 11:20 Budoucnost odhalena 9 [i] 11:55 Budoucnost odhalena 10 [i] 12:30 Za poklady s Ianem Grantem 5 [i] 13:00 Za poklady s Ianem Grantem 6 [i] 13:30 Hodování se smrtí 3 [i] 14:30 Kdo přežije Armagedon 6 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše 5 [i] 15:55 Řeč hmyzí říše 6 [i] 16:15 Znovuobjevitelé 26 [i] 16:45 Co nám prospívá 40 [i] 17:20 Vášnivý jedlík 5 [i] 17:50 Vášnivý jedlík 6 [i] 18:20 Hostina se smrtí 7 [i] 19:20 Rybaření na chalupě 2