TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Angelika, markíza anjelov [i] 11:25 Jeho foter, to je lotor! [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Bez stopy VI. 17/18 [i] 14:30 Odložený prípad VII. 7/22 [i] 15:25 Priatelia II. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 6/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Piadihajzlík v akcii [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 Myšlienky vraha IV. 14/26 [i] 23:50 Hnev a česť [i] 01:30 Pištoľníci z Lareda [i] 02:40 Pátracie oddelenie 7/16 [i] 03:35 Xena III. 19-20/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Svet v obrazoch [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca III 3/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 143/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 144/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 288 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Vojna kuchárov [i] 16:50 Sila lásky IV. 72/256 [i] 17:40 Alžbetin dvor 2/6 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hodina deťom [i] 23:20 Zúfalé manželky IV. 15/17 [i] 00:05 Klinika Grace V. 11/24 [i] 00:45 Zmenáreň [i] 01:15 Inšpektor Rocca III 3/4 [i] 02:55 O 5 minút 12 [i] 04:00 Sila lásky II. 288 [i] 04:50 Sila lásky IV. 72/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Extr@ English 14/30 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 4/13 [i] 08:55 Michalská veža [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:50 Fokus - rodina [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:10 Rok s Luciou Bílou [i] 12:10 Polícia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Súbor Turiec [i] 13:20 Samko Dudík [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Ivan Rumanovský a jeho filmový svet [i] 14:45 Takí sme boli [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:35 Motormagazín [i] 16:05 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:05 Poklady sveta V. [i] 17:20 Poklady sveta V. [i] 17:35 VAT [i] 18:05 Táraninky [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:45 Hlava XXI [i] 21:15 Mimo času 3/10 [i] 21:45 Utajený [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 PROMI NOVINY [i] 08:40 Panelák VI. 64 [i] 09:45 Stratené duše V. 15 [i] 10:45 Dobrá manželka I. 18 [i] 11:40 Krásna krajina [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 2 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 65 [i] 21:15 Profesionáli V. 13 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 14 [i] 00:15 Nebezpečná hra [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 15 [i] 02:50 Nezvestní III. 8 [i] 03:30 Lovci predátorov 9 [i] 04:20 Zrodení pre zabíjanie 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 34,35 [i] 07:00 Červené ruže 67 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 3 [i] 09:00 Knight Rider 64 [i] 10:00 Smer juh 23,24 [i] 12:15 M*A*S*H* 31,32 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 64 [i] 15:50 Medicopter 117 49 [i] 17:00 Knight Rider 64 [i] 18:00 M*A*S*H* 31,32 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 "Pátek není svátek" [i] 21:50 Aféry mojej ženy [i] 23:50 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 01:20 Drž hubu a spievaj [i] 02:50 Nočné reprízy 04:40 Starý 72 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 10/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 62/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 5/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 10/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 62/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 15:00 Dr. House V. 9/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 11/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 63/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 20:00 Dr. House V. 10/24 [i] 21:00 Bláznivá školka [i] 22:45 Zachraň mě V. 10/22 [i] 23:45 Dr. House V. 10/24 [i] 00:45 Bláznivá školka [i] 02:25 Zachraň mě V. 10/22 [i] 03:10 The Amazing Race XIV. 5/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Ďábelské stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Vyrobeno v továrně [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád 1 [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 5 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Vězení okresu Cook [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 12 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 65/78 [i] 09:00 Vánice [i] 10:20 Dechovka [i] 10:55 Plány a touhy 6/6 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 25/29 [i] 14:20 Okouzlení VIII 9/54 [i] 15:15 Zábavná škola [i] 15:25 Opera nás baví [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:15 Děti točí hrdiny 14/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Cukrárna 5/13 [i] 21:10 Na cestě po střední Číně [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Přísně tajné vraždy 39/42 [i] 22:35 Murphyho válka [i] 00:20 Film o filmu [i] 00:35 Dokážete víc [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Politické spektrum [i] 01:20 Na velikosti záleží 5/10 [i] 01:50 Doktorka Quinnová III 25/29 [i] 02:40 Náš venkov [i] 03:00 Cesty víry [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Franklin 50/52 [i] 06:35 Inami 11/26 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:55 Bonbónky světa [i] 08:15 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Vyzkoušejte si... [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 14/16 [i] 12:40 Robočlověk [i] 13:35 Hennings Haus 3/5 [i] 13:50 Anglicky s dětmi 4/6 [i] 14:00 Tak to vidím já 3/7 [i] 14:15 Nils Holgersson [i] 15:40 Plachetnicí po Dalmácii [i] 16:00 V sevření ledu [i] 16:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:25 Tady Reed Fish [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Hákový kříž nad Římem [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 2/3 [i] 22:25 Mimo rámec [i] 22:45 Film point [i] 23:25 Nesmrtelný život a smrt Mikiho Volka - rokenrolového krále 2/2 [i] 00:25 Vzkaz Jaroslavy Brychtové [i] 00:40 Knižní svět [i] 00:55 Čtenářský deník... [i] 01:10 Motýli v břiše [i] 01:35 Recitál Idy Kellarové [i] 02:15 Film o filmu Přežít svůj život II. [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 32 [i] 09:30 Talentmania - Superfinále [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:45 Superman IV 3 [i] 13:40 Co mám na tobě ráda III 23 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida IV 2 [i] 15:05 Kobra 11 IX 9 [i] 16:05 Beze stopy 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 6 [i] 18:30 Ulice 1891 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 14 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:10 Mentalista II 20 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 4 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:45 69 rozkoší pro smrtelníky 12 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Střepiny [i] 01:50 Áčko [i] 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 7 [i] 06:55 Frasier XI 21 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:20 Přátelé III 20 [i] 09:00 Zprávy TV Prima 09:40 M*A*S*H 112 [i] 10:10 M*A*S*H 113 [i] 10:40 To je vražda, napsala II 13 [i] 11:45 Policie Hamburk III 25 [i] 12:45 M*A*S*H 114 [i] 13:15 Will & Grace IV 18 [i] 13:45 Policejní divize I 15 [i] 14:45 JAG IX 21 [i] 15:35 Julie Lescautová II 12 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 23 [i] 21:20 Odkaz lásky [i] 23:20 Sběratelé kostí IV 17 [i] 00:20 Na nože! [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:05 Na čem záleží 90 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Medzi láskou a nenávisťou 71/124 [i] 06:25 Doňa Barbara 31/190 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 5/22 [i] 08:35 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 3/8 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 98-99/125 [i] 12:35 Dr. Oz I. 138/175 [i] 13:30 Rebeli II. 175/225 [i] 14:20 Rany z lásky 126/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 6/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 72/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 32/190 [i] 19:00 Rebeli II. 176/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 63/194 [i] 20:55 V náručí diabla 9/182 [i] 21:50 Loď snov v Riu de Janiero [i] 23:50 Frasier III. 7/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 63/194 [i] 01:00 Loď snov v Riu de Janiero [i] 02:35 Frasier III. 7/24 [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová II. 98-99/125 [i] 03:40 112 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Fotroviny [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky se chtějí bavit taky [i] 13:40 Vlak zvířátek [i] 14:25 Země kouzel a zázraků [i] 15:35 Lidi, co znám [i] 17:25 Poslední plavky [i] 19:10 Nemáš co ztratit [i] 21:00 Cesta Černého měsíce [i] 22:50 Posedlá [i] 00:30 Python 2 [i] 02:10 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i] 03:35 2 Bobule [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 13:30 Snooker [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Snooker [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 06:10 Soudkyně Amy III 20 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 2 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 3 [i] 09:10 Městečko Haven I 8 [i] 10:10 Městečko Haven I 9 [i] 11:10 Soudkyně Amy III 21 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges IV 11 [i] 13:10 Sladký život v Orange County III 6 [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru III 3 [i] 16:10 Diagnóza vražda V 8 [i] 17:10 Detektiv Nash Bridges IV 12 [i] 18:10 Válka Mary Kay [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 7 [i] 21:00 Dvojí identita I 5 [i] 22:00 Dvojí identita I 6 [i] 23:00 Městečko Haven I 9 [i]