TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 6-8/26 [i] 06:05 Fantastický Spiderman I. 17/26 [i] 06:35 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 4/39 [i] 07:00 Scoobyho nové záhady 12/13 [i] 07:20 Štvornohý detektív Kalle II. 10/15 [i] 08:20 Muž, ktorý vedel príliš málo [i] 10:00 Bláznivý Jimov život VII. 16-17/18 [i] 10:55 Upírske denníky 9-10/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Vrchní, prchni [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Jeho foter, to je lotor! [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA - Veľké finále [i] 23:00 Potomkovia ľudí [i] 01:20 Čeľuste: Krvilační zabijaci [i] 03:00 Hip-hopová romanca [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Peniaze [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Motormagazín [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Šmolkovia [i] 08:00 Bola raz jedna planéta [i] 08:25 Maškrtníček [i] 08:50 Páni zo semafora [i] 09:05 Chlapec a pes 5/6 [i] 09:35 Havran [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody VI. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:30 Kapitán Dabač [i] 16:15 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Arn - templársky rytier 1/2 [i] 21:55 Arn - templársky rytier 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot [i] 01:10 Arn - templársky rytier 1/2 [i] 02:45 Arn - templársky rytier 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Svet zvierat 2/4 [i] 08:55 Farmárska revue [i] 09:15 Zelená revue [i] 09:30 Poltón [i] 10:00 Košickí mučeníci [i] 11:30 Noc v archíve [i] 12:30 Klamstvo dočasu-pravda naveky [i] 13:35 Orientácie [i] 14:05 Slovo [i] 14:20 Folklórny festival Východná [i] 15:15 Família [i] 15:45 Lorenzaccio 2/2 [i] 17:00 Anjeli strážni Róberta Vitteka [i] 17:25 Poklady sveta V. [i] 17:40 Poklady sveta V. [i] 17:55 Večerníček 4/7 [i] 18:05 Adventný koncert z Hronseku [i] 18:50 Kinorama [i] 19:20 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Rok s Luciou Bílou [i] 21:10 KE 2013 [i] 21:20 Spomíname na režiséra a herca Karola L. Zachara [i] 23:15 Slovo [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Motormagazín [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 Láska medzi superstar [i] 09:00 Simpsonovci I. 13/13 [i] 09:25 Autosalón [i] 10:00 Profesionáli V. 12 [i] 10:50 Stratené duše V. 15 [i] 11:45 Stratené duše III 4 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:00 Snežné psy [i] 16:10 Kráska a zviera [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Ratatouille [i] 22:30 Čiernočierna tma [i] 00:50 Vrah od Green River [i] 02:30 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 04:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 04:50 Popcorn Tv [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Siska 7 [i] 06:20 Magnum II. 1/22 [i] 07:10 Zasľúbená zem 55,56 [i] 09:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:45 Siska 8 [i] 11:00 60 MINÚT [i] 12:15 Milovať niekoho 1,2/2 [i] 16:45 Charleston [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJ PLUS: Navždy Júlia 1/6 [i] 22:25 Podnájom [i] 00:20 Siska 8 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 19/23 [i] 06:30 Internát III. 5/9 [i] 08:10 Pravěk útočí III. 6/10 [i] 09:10 Hvězdná brána: Atlantida IV. 4/20 [i] 10:05 Hvězdná brána: Atlantida IV. 5/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 6/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 8/10 [i] 13:00 The Amazing Race XIII. 6/11 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 16:00 Advokáti III. 22/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 27/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 19:00 Advokáti III. 23/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 4/22 [i] 22:00 Sniper 3 [i] 23:45 Pacovo mužstvo V. 18/28 [i] 01:20 Advokáti III. 23/23 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 03:00 Sniper 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Vyrobeno v továrně [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Výroba prototypů [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 56 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 57 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Proti všem živlům 5 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Výroba prototypů [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 V nejhorším případě [i] 21:30 V nejhorším případě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Hon na člověka [i] 23:45 Války gangů 1 [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 9 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Výroba prototypů [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 13/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Sezame, pojď si hrát [i] 06:25 Strom pohádek [i] 06:45 Všechna rána světa [i] 07:00 Raníček s Dádou [i] 07:15 Bert a Ernie 15,16/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 11/13 [i] 11:45 Film o seriálu Vyprávěj [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:05 Tak neváhej a toč! [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 14:55 Vánice [i] 16:20 Film o seriálu Cukrárna [i] 16:35 Čétéčko [i] 16:55 Sváteční slovo ekologa Otakara Štěrby [i] 17:00 Adventní koncert [i] 18:00 MAHARAL - Tajemství talismanu 1/5 [i] 18:30 Zpívánky [i] 18:35 Na cestě za Dylanem z Dublinu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Bludičky 2/3 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Místo činu [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Hotel Babylon III 2/8 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Všechnopárty [i] 01:25 Úsměvy Felixe Holzmanna [i] 02:05 Film o seriálu Cukrárna [i] 02:20 Babylon [i] 02:40 Poutní místa [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:30 Bohové a proroci 13/15 [i] 05:55 Hudební setkání [i] 06:40 Správy STV 07:05 Osudové okamžiky [i] 07:20 Ještě jsem tady - Gertruda Goepfertová [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 810/2379 [i] 08:45 Veliký Bertík [i] 09:40 Svět umění [i] 10:30 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... David Jan [i] 10:50 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 14/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Evženie Grandetová [i] 13:40 C. Debussy [i] 13:50 Robočlověk [i] 14:40 Plachetnicí po Dalmácii [i] 15:05 V sevření ledu [i] 16:00 Mýty a fakta historie [i] 16:55 Kamera na cestách 2/3 [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane premiére 5/16 [i] 19:30 Zašlapané projekty [i] 19:50 Divnopis [i] 20:00 Prvních 7 325 dnů Elišky a Jana [i] 20:55 Stěhoval jsem se za manželkou [i] 21:15 Moravští Lucemburkové [i] 22:00 Na plovárně s Nicolou Benedetti [i] 22:25 Vzkaz Jaroslavy Brychtové [i] 22:45 Valčík [i] 00:10 Feist [i] 01:10 Česká soda [i] 01:30 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:45 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:55 Sedm klaunů 03:05 Svět umění [i] 03:55 Kamera na cestách: Paříž 2/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 2 [i] 06:40 Admirál Bublina útočí 14 [i] 07:10 Senzační Spiderman 12 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! 16 [i] 07:50 Baby Looney Tunes 37 [i] 08:15 Co nového Scooby-Doo? II 7 [i] 08:40 Skippy 13 [i] 09:15 Babicovy dobroty [i] 09:45 Koření [i] 10:40 ...a zase ta Lucie! [i] 12:20 Rampelník [i] 13:35 Zapomenutý ostrov [i] 15:30 Za trnkovým keřem [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania - Superfinále [i] 23:00 Střepiny [i] 23:20 Létající oko [i] 01:20 Novashopping 01:40 Ztracená zbraň [i] 04:10 Stefanie II 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:05 Zprávy TV Prima 06:35 Párty s kuchařem [i] 07:00 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:15 Mickeyho klubík I 16 [i] 07:45 Přátelé III 19 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 11 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 112 [i] 10:25 M*A*S*H 113 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Zločiny v zahradách II 6 [i] 13:50 Na křídlech vážky [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru I [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 20 [i] 20:00 Líbáš jako Bůh [i] 22:40 Osamělý mstitel [i] 00:50 Uvnitř tančím [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:25 Hitlerovi bodyguardi 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Bonzáčik [i] 06:30 Medzi láskou a nenávisťou 70/124 [i] 07:25 Vtáky v tŕní I. 3-4/10 [i] 09:35 Ženích pod stromček [i] 11:40 Na streche [i] 12:30 Dokonalý svet 13/16 [i] 13:40 Abeceda vraždy: Záhada zamknutej izby [i] 15:15 Viac ako všetko III. 6-7/12 [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 71/124 [i] 18:15 Rosamunde Pilcherová: Raj snov [i] 20:00 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 3/8 [i] 22:05 Skutočný príbeh: Vražda na Presidiu [i] 23:40 Ďakujeme, že fajčíte [i] 01:30 Viac ako všetko III. 6-7/12 [i] 03:00 112 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:05 Skutočný príbeh: Vražda na Presidiu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Pokoj v duši [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zeptejte se Cindy [i] 13:50 Prázdniny s Violou [i] 15:35 Elvíra-strašidelný zámek [i] 17:15 Phoebe v říši divů [i] 19:05 Prostě spolu [i] 20:50 Polibek, prosím [i] 22:40 May [i] 00:20 Elite [i] 02:10 Mangler 2 [i] 03:55 Polibek, prosím [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Severská kombinace [i] 10:30 Sáně [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Severská kombinace [i] 13:15 Klaciké lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Jezdectví [i] 17:15 Biatlon [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:30 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Biatlon [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges IV 10 [i] 06:20 Soudkyně Amy III 16 [i] 07:20 Soudkyně Amy III 17 [i] 08:20 Soudkyně Amy III 18 [i] 09:20 Sladký život v Orange County III 6 [i] 10:20 Městečko Haven I 9 [i] 11:20 Bratři a sestry II 2 [i] 12:20 Bratři a sestry II 3 [i] 13:20 Vánoční koleda [i] 15:10 Santa hledá ženu [i] 17:00 Být Erikou I 3 [i] 18:00 Být Erikou I 4 [i] 19:00 Městečko Haven I 9 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 13 [i] 21:00 Bratři a sestry II 4 [i] 22:00 Bratři a sestry II 5 [i] 23:00 Rodičovství [i] 01:20 Městečko Haven I 9 [i] 02:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 12 [i] 03:20 Dvojí identita I 3 [i] 04:10 Dvojí identita I 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Buď já nebo pes 72 [i] 06:00 Život v korunách stromů 1 [i] 07:10 Vzestup peněz 4 [i] 08:15 Města ve výškách 17 [i] 09:00 Města ve výškách 18 [i] 09:45 Vánoce na chalupě - speciál [i] 10:50 Dítě naší doby: Příběhy dětí 5 [i] 11:30 Dítě naší doby: Příběhy dětí 6 [i] 12:15 Jamieho revoluce ve stravování 4 [i] 13:15 Hostina se smrtí 1 [i] 14:30 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 36 [i] 16:45 Řeč hmyzí říše 3 [i] 17:05 Mravenci vědí všechno 3 [i] 17:25 Mistři švindlu 49 [i] 18:05 Mistři švindlu 50 [i] 18:50 Buď já nebo pes 73 [i] 19:50 Nahá věda 11 [i] 21:00 Vraky Temže 2 [i] 22:10