TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 3-5/26 [i] 05:35 Fantastický Spiderman I. 16/26 [i] 05:55 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 3/39 [i] 06:25 Scoobyho nové záhady 11/13 [i] 06:55 Štvornohý detektív Kalle II. 9/15 [i] 07:45 Divoký grizly [i] 09:40 Bláznivý Jimov život VII. 14-15/18 [i] 10:30 TALENTMANIA [i] 13:15 Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Fešák [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ja, legenda [i] 22:05 Partička [i] 22:45 Okrsok 13: Ultimátum [i] 00:35 S nasadením života [i] 02:40 Chilli, sex a latino [i] 04:50 Xena III. 18/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:45 S Jakubom na rybách [i] 07:05 Šmolkovia [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Bola raz jedna planéta [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Oblaky-modriny [i] 10:00 Oči plné snehu [i] 11:30 Najväčšie poklady sveta [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:45 TOP STAR Extra [i] 13:45 Kôň pre Winky [i] 15:15 Capri III 7/13 [i] 16:55 ...a just (dohoda možná) [i] 17:25 Peniaze [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:35 Pretty Woman ČR a SR 2010 [i] 23:05 Cudzie srdce [i] 00:25 Oko II [i] 02:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:35 Cudzie srdce [i] 03:55 Najväčšie poklady sveta [i] 04:45 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Extr@ English 14/30 [i] 08:50 Posledné diktatúry v Európe [i] 10:20 Stratený svet komunizmu 3/3 [i] 11:10 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 13/13 [i] 11:30 Mediálni špióni [i] 11:55 Európska únia pre mladých [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Pestrá rodinka 27/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 28/36 [i] 14:10 Cesty nádeje [i] 14:35 GEN.sk [i] 14:50 Tempo [i] 15:05 Poltón [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:50 Zelená revue [i] 16:10 KE 2013 [i] 16:20 Sny podľa Renoira [i] 17:15 Elixír [i] 17:40 Svet zvierat 2/4 [i] 18:10 Dobrá otázka [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Zlaté hity [i] 19:20 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:30 Anjeli strážni Róberta Vitteka [i] 22:00 Sofiina voľba [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Popcorn Tv [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 Legenda o Tarzanovi [i] 07:20 Timon a Pumbaa [i] 07:45 Princezná Sissi [i] 08:10 Káčerovo I. [i] 08:45 Gumkáči II. [i] 09:15 Simpsonovci XIII. 10 [i] 09:40 Farmár hľadá ženu [i] 10:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Utopenec na úteku [i] 15:50 Láska medzi superstar [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 "Áno, šéfe"! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Snežné psy [i] 22:15 S. Seagal: Clementine [i] 00:15 Večný bojovník [i] 02:25 Prípad nevernej Kláry [i] 03:55 Zrodení pre zabíjanie [i] 04:45 Popcorn Tv [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Magnum I. 16/16 [i] 07:10 Zasľúbená zem 53,54 [i] 09:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:50 Siska 7 [i] 11:10 V službách zákona [i] 13:10 "Dáma na kolejích" [i] 15:00 Navarro I. 1/13 [i] 17:00 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Wallis a Eduard - Láska alebo trón [i] 22:00 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i] 00:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:40 Webmaster [i] 01:35 Huste.TV [i] 02:00 Mafstory [i] 02:40 Celebrity CAMP [i] 03:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 18/23 [i] 06:30 Internát III. 4/9 [i] 08:15 Pravěk útočí III. 5/10 [i] 09:15 Hvězdná brána: Atlantida IV. 1/20 [i] 10:10 Hvězdná brána: Atlantida IV. 2/20 [i] 11:05 Hvězdná brána: Atlantida IV. 3/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 7/10 [i] 13:00 The Amazing Race XIII. 5/11 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 16:00 Advokáti III. 21/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 26/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 19:00 Advokáti III. 22/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 3/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 16/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 1/12 [i] 00:10 Zachraň mě VI. 10/10 [i] 01:10 Advokáti III. 22/23 [i] 02:05 CSI: New York VI. 16/23 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II. 1/12 [i] 03:45 Zachraň mě VI. 10/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 9 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Proti všem živlům 5 [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Impozantní lodě [i] 10:55 Rizikové stavby [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Rizikové stavby [i] 18:15 Impozantní lodě [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Proti všem živlům 5 [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 64/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 25/26 [i] 07:20 Všechna rána světa [i] 07:35 Záhady starověkého Říma 12/20 [i] 08:05 Nils Holgersson [i] 09:25 Ovečka Shaun II 33/40 [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Stopa naděje [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 Paní z Izieu 2/2 [i] 15:10 Přítelkyně 5/12 [i] 16:00 Profesionálové 52/57 [i] 16:55 Hrabě Monte Christo 3/4 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Pretty Woman Česká a Slovenská republika 2010 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Gangy New Yorku [i] 02:05 13. komnata Consuely Morávkové [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:20 Všechnopárty [i] 04:05 Folklorika [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:45 Kus dřeva ze stromu [i] 06:05 Krásy evropského pobřeží [i] 06:15 Správy STV 06:45 Diagnóza [i] 07:05 Hudební křižovatky Karla Drgáče [i] 07:25 O vědě a vědcích 13/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta 1/2 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:35 Hledání ztraceného času 6 [i] 10:55 Sny o tátovi [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Sabotáž [i] 13:35 Neskutečné historky 7/9 [i] 14:05 Jistě, pane premiére 5/16 [i] 14:40 Feist [i] 15:45 Království divočiny [i] 16:10 Poutní místa [i] 16:30 Bohové a proroci 13/15 [i] 17:00 Úsměvy Felixe Holzmanna [i] 17:40 Hudební toulky s Ladislavem [i] 18:00 Kde bydlely princezny 7/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Concerto Bohemia 2010 [i] 21:45 Divadlo žije! [i] 22:10 Veliký Bertík [i] 23:10 Česká soda [i] 23:25 Neskutečné historky 7/9 [i] 23:55 ČT Live - Rangers - Plavci [i] 00:50 Svou káru táhnem dál [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:40 Na Kloboučku [i] 03:20 Hudební vizitka [i] 04:00 Banánové rybičky [i] 04:30 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 1 [i] 06:25 Admirál Bublina útočí 13 [i] 06:55 Jen počkej, zajíci! 15 [i] 07:05 3-2-1 Tučňáci! 8 [i] 07:35 Co nového Scooby-Doo? II 6 [i] 08:00 Lovec krokodýlů VI [i] 08:55 Občanské judo [i] 09:15 Judo sonduje [i] 09:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:20 Vánoce v Cesmínově [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Přítelkyně pana ministra [i] 14:10 Pošli to dál [i] 16:40 Ledové ostří 3: Splněný sen [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zapomenutý ostrov [i] 22:00 Od kolébky do hrobu [i] 00:00 Oheň z nebe [i] 01:40 Novashopping 02:00 Vánoce v Cesmínově [i] 03:20 Volejte Novu [i] 04:30 Stefanie II 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Na čem záleží 89 [i] 06:00 Zprávy TV Prima [i] 06:40 VIP zprávy 07:00 Mickeyho klubík I 15 [i] 07:30 Will & Grace IV 17 [i] 07:55 M*A*S*H 109 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 110 [i] 10:10 M*A*S*H 111 [i] 10:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE [i] 13:50 Síla lásky [i] 16:05 Julie Lescautová V 9 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 19 [i] 20:00 Prázdniny [i] 22:55 Poseidon [i] 00:55 Sherlock Holmes v New Yorku [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Bonzáčik [i] 06:05 Chuťovky [i] 06:55 Medzi láskou a nenávisťou 69/124 [i] 07:55 Inga Lindströmová: Vietor v zálive [i] 09:45 Súboj sŕdc [i] 12:05 Rozvedení so záväzkami [i] 13:15 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i] 14:45 Vtáky v tŕní I. 3-4/10 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 70/124 [i] 17:50 Na streche [i] 18:40 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Raj snov [i] 21:35 Ženích pod stromček [i] 23:15 Chybný krok [i] 01:10 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i] 02:35 Lampáreň [i] 02:55 Rozvedení so záväzkami [i] 03:55 Chybný krok [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Stormbreaker [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fotroviny [i] 13:45 Princ a já: Královské líbánky [i] 15:30 Ostrov pokladů [i] 17:15 Férovej zloděj [i] 19:15 Skutečný Howard Spitz [i] 21:05 Fixlování [i] 23:05 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i] 00:35 Mumie [i] 02:25 Spiknutí [i] 04:15 Princ a já: Královské líbánky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Curling [i] 11:00 Sáně [i] 11:30 Zimní sporty [i] 11:45 Severská kombinace [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Curling [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Curling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda V 6 [i] 07:20 Diagnóza vražda V 7 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges IV 7 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges IV 8 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges IV 9 [i] 11:20 Sladký život v Orange County III 4 [i] 12:20 Sladký život v Orange County III 5 [i] 13:20 Dnes se polepším [i] 15:10 Vánoční koleda [i] 17:00 Bratři a sestry II 2 [i] 18:00 Bratři a sestry II 3 [i] 19:00 Městečko Haven I 8 [i] 20:00 Městečko Haven I 9 [i] 21:00 Rodičovství [i] 23:30 Obraz mrtvého [i] 01:20 Bratři a sestry II 2 [i] 02:20 Bratři a sestry II 3 [i] 03:20 Ženské kouzlo [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 06:30 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 07:00 Do muzea zadním vchodem 5 [i] 07:40 Do muzea zadním vchodem 6 [i] 08:20 Planeta mláďat 3 [i] 09:25 Maskovaní útočníci [i] 10:30 Zachraňte Lunu 1 [i] 11:30 Zachraňte Lunu 2 [i] 12:30 Mravenci vědí všechno 3 [i] 12:45 Mravenci vědí všechno 2 [i] 13:05 Jamieho revoluce ve stravování 3 [i] 14:05 Jimmova sklizeň 4 [i] 15:10 Život v korunách stromů 1 [i] 16:15 Vzestup peněz 4 [i] 17:20 Mistři švindlu 55 [i] 18:00 Mistři švindlu 56 [i] 18:45 Buď já nebo pes 72 [i] 19:45 Nahá věda 10 [i] 20:50 Vraky Temže 1 [i] 22:05 On The Spot - Reportéři v akci: Mauritánie 11 [i] 23:10 Pravdivé příběhy 2 [i] 00:10 Krimi příběhy 2 [i] 01:10 Skutečné výslechy 1 [i] 01:40 Skutečné výslechy 2 [i] 02:10 Sedm epoch rocku 1 [i] 03:10 Planeta mláďat 3 [i] 04:05 100 let kroužkování [i] 04:35 Ochránci dropa velkého [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 49 [i] 06:00 Znovu 17 [i] 07:40 Před kamerou 49 [i] 08:10 Hotel pro psy [i] 09:50 Čtyřicítka na krku [i] 11:20 Sedm životů [i] 13:25 Monstra vs. Vetřelci [i] 15:00 Báječný svět shopaholiků [i] 16:45 Strom v srdci [i] 18:15 Noc v muzeu 2 [i] 20:00 Rok jedna [i] 21:35 Andělé a démoni [i] 23:50 Underworld: Vzpoura Lycanů [i] 01:20 Opilí láskou [i] 02:55 Kat: Válečná zóna [i] 04:35 Temné ulice [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Hannah Montana [i] 07:45 Růžový panter 2 [i] 09:15 Vůně Kalahari 6 [i] 10:15 Vůně Kalahari 7 [i] 11:15 Já, mé druhé já a zase já [i] 12:45 Filmy a filmové hvězdy II. 49 [i] 13:10 Kurýr 3 [i] 14:55 Star Trek II: Khanův hněv [i] 16:50 Tohle je Sparta! [i] 18:15 Domácí mazlíček