TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Bez servítky [i] 09:40 Ozbrojení a nebezpeční [i] 11:20 Nezvestní I. 7/18 [i] 12:15 Komisár Rex III. 7/12 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy VI. 16/18 [i] 14:00 Odložený prípad VII. 6/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 21-22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 5/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kolíska do hrobu [i] 22:05 Fešák [i] 23:40 Max Havoc: Dračia kliatba [i] 01:15 Jaskyňa smrti [i] 02:30 Návrat do Warbow [i] 03:45 Dovolenka s Andělom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Úsmev, prosím! [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca III 2/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 141/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 142/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 287 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Vojna kuchárov [i] 16:55 Sila lásky IV. 71/256 [i] 17:45 Alžbetin dvor 1/6 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Každý je vrah [i] 23:45 Inšpektor Rocca III 2/4 [i] 01:25 Každý je vrah [i] 02:50 Hlas Európy [i] 03:25 Sila lásky II. 287 [i] 04:15 Sila lásky IV. 71/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 3/13 [i] 08:55 Maškrtníček [i] 09:20 Fokus - právo [i] 10:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:40 Planéta mláďat 1/5 [i] 11:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Spomíname na Svetozára Stračinu [i] 13:00 Tanečné miniatúry [i] 13:35 Pohľady - 3.časť [i] 14:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:35 Família [i] 15:10 Na tanieri/Teríteken [i] 16:15 Tempo [i] 16:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 13/13 [i] 17:00 Ulice sveta 5/13 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 Večerníček 3/7 [i] 18:35 Fokus - rodina [i] 19:20 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Smejeme sa storočiami 3/17 [i] 20:35 Stratený svet komunizmu 3/3 [i] 21:30 Hlas Európy [i] 21:55 GEN.sk [i] 22:15 Dokumentárny klub [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Popcorn Tv [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 63 [i] 10:00 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 12:00 Klamári II. 3 [i] 13:00 Policajt z L.A. 19 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 1/24 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 20 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 64 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:30 Prípad nevernej Kláry [i] 00:30 Dokonalý podnájomník [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 14 [i] 03:00 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 04:30 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 32,33 [i] 07:00 Červené ruže 66 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 2 [i] 09:00 Knight Rider 63 [i] 10:00 Smer juh 21,22 [i] 12:15 M*A*S*H 29,30 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 63 [i] 15:50 Medicopter 117 48 [i] 17:00 Knight Rider 63 [i] 18:00 M*A*S*H 29,30 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJ PLUS: Navarro I. 1/13 [i] 21:50 Prachy, posadnutosť a vražda 3/3 [i] 23:55 V službách zákona [i] 01:30 Nočné reprízy 04:50 Maharadžova dcéra 1/3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 9/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 61/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 4/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 9/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 61/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 15:00 Dr. House V. 8/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 10/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 62/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 20:00 Dr. House V. 9/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 23:00 Zachraň mě V. 9/22 [i] 00:00 Dr. House V. 9/24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 02:35 Zachraň mě V. 9/22 [i] 03:20 The Amazing Race XIV. 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 8 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Vyrobeno v továrně [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 9 [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 4 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:15 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:30 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 10:40 Film o seriálu Cukrárna [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 24/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 8/54 [i] 15:05 Tintinova dobrodružství 4/39 [i] 15:30 Garfield a přátelé II 25/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 33/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 12/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 14/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj 14/16 [i] 21:00 13. komnata Consuely Morávkové [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Na velikosti záleží 5/10 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Hádův faktor 1/2 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Doktorka Quinnová III 24/29 [i] 01:15 Jak se vede, sousede? [i] 01:55 Musicblok 02:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:50 Malá Velká Británie 14/22 [i] 03:15 Máte slovo [i] 04:00 Náš venkov [i] 04:20 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak roste malíř [i] 05:25 Vítejte v Tate galerii 11/15 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 49/52 [i] 06:20 Inami 10/26 [i] 06:45 Děti točí hrdiny 13/16 [i] 07:00 Vyzkoušejte si... [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:45 Videoatlas naší přírody [i] 07:55 Bonbónky světa [i] 08:15 Dokážete víc [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Pavlem Pafkem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Motýli v břiše [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 22/26 [i] 14:30 Sportovci světa [i] 15:35 Království divočiny [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Bonbónky světa [i] 17:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Gertruda Goepfertová [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta 1/2 [i] 21:00 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 13/16 [i] 21:25 ČT Live - Rangers - Plavci [i] 22:25 Nesmrtelný život a smrt Mikiho 2/2 [i] 23:30 Malá Velká Británie 14/22 [i] 23:55 Gorodok [i] 00:20 Film o filmu Přežít svůj život [i] 00:35 Hudební ghetto Brno? [i] 01:35 Posezení s Janem Burianem [i] 02:00 Krotitelé dluhů III. 12/16 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 31 [i] 09:30 V zajetí posedlosti [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 10 [i] 12:35 Superman IV 2 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 22 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida IV 1 [i] 15:00 Kobra 11 IX 8 [i] 16:00 Beze stopy 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 5 [i] 18:25 Ulice 1890 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Už tam jsme? [i] 22:00 Rocky Balboa [i] 00:00 Agent z vesmíru [i] 01:40 Novashopping 02:00 Tabu [i] 02:40 Áčko [i] 03:50 Zvířátka v pohodě 2 [i] 04:15 Stefanie II 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 6 [i] 06:55 Frasier XI 20 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 16 [i] 08:55 Zprávy TV Prima [i] 09:40 VIP zprávy 10:05 M*A*S*H 108 [i] 10:40 To je vražda, napsala II 12 [i] 11:40 Policie Hamburk III 24 [i] 12:40 M*A*S*H 109 [i] 13:15 Will & Grace IV 17 [i] 13:45 Policejní divize I 14 [i] 14:45 JAG IX 20 [i] 15:40 Julie Lescautová II 11 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Jak jsem se stal psem [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Výkupné [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Návrat Maxe Dugana [i] 04:50 Na čem záleží 88 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 8/182 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 68/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 30/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 4/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 62/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 96-97/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 137/175 [i] 13:35 Rebeli II. 174/225 [i] 14:25 Rany z lásky 125/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 5/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 69/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 31/190 [i] 19:00 Rebeli II. 175/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 Inga Lindströmová: Vietor v zálive [i] 22:30 Dokonalý svet 13/16 [i] 23:40 Súboj sŕdc [i] 01:30 Na streche [i] 02:15 L.O.V.E. [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 96-97/125 [i] 03:30 Rany z lásky 125/230 [i] 04:15 112 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pokoj v duši [i] 13:50 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 15:35 Můj soused zabiják 2 [i] 17:25 Zákon pomsty [i] 19:30 2 Bobule [i] 21:15 Poslední plavky [i] 23:00 Mangler 2 [i] 00:45 Vězení v plamenech 2 [i] 02:40 Python 2 [i] 04:20 Míč a řetěz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Snooker [i] 13:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 09:00 Bratři a sestry II 2 [i] 10:00 Bratři a sestry II 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 20 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 10 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru III 2 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 7 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 11 [i] 18:00 Být Erikou I 3 [i] 19:00 Být Erikou I 4 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 6 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 13 [i] 22:00 Dvojí identita I 3 [i] 23:00 Dvojí identita I 4