Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Čierna diera [i] 11:10 Nezvestní I. 6/18 [i] 12:10 Komisár Rex III. 6/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 15/18 [i] 14:00 Odložený prípad VII. 5/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 19-20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 4/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 112 [i] 23:30 Delta Force [i] 01:55 Pátracie oddelenie 6/16 [i] 02:50 Policajný odznak VII. 13/13 [i] 04:00 112 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:10 Počasie [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Úsmev, prosím! [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca III 1/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 139/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 140/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 286 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 70/256 [i] 18:00 Útek zo zlatej krajiny 7/7 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska je slovo na päť písmen [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 22:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 3/16 [i] 23:00 Záhady SK [i] 23:30 Inšpektor Rocca III 1/4 [i] 01:10 Láska je slovo na päť písmen [i] 02:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 3/16 [i] 03:25 Sila lásky II. 286 [i] 04:15 Sila lásky IV. 70/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 2/13 [i] 08:55 Poštár Lábus 1/3 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Martin Babjak [i] 11:30 Sola gratia - Jedine milosťou [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Súbor Turiec [i] 12:55 Povodne [i] 13:35 Zdravíčko, pán doktor - Aby zuby neboleli! [i] 14:00 Človek ako rieka [i] 14:30 Aká som, taká som [i] 15:15 Profesionál [i] 15:25 Spektrum vedy 18/25 [i] 16:05 Slovensko a svet [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:05 Zelené raje II 17 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Pohľady - 3.časť [i] 18:25 Večerníček 2/7 [i] 18:35 Fokus - právo [i] 19:20 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta mláďat 1/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Ulice sveta 5/13 [i] 21:50 Polícia [i] 22:05 Na tanieri/Teríteken [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Špeciálne komando IV. 2 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 62 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 21,22 [i] 12:00 Kosti V. 15 [i] 13:00 Knight Rider 5 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 14 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 63 [i] 21:15 Odsúdené III. 24 [i] 22:15 Klamári II. 3 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 13/13 [i] 02:15 Odsúdené III. 24 [i] 03:00 Bostonské zločiny III. 21,22 [i] 04:30 Cesta do minulosti 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 30,31 [i] 07:00 Červené ruže 65 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 1/22 [i] 09:00 Knight Rider 62 [i] 10:00 Smer juh 19,20 [i] 12:15 M*A*S*H 27,28 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 62 [i] 15:50 Medicopter 117 47 [i] 17:00 Knight Rider 62 [i] 18:00 M*A*S*H 27,28 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Veľký muž - Filmová hviezda 5 [i] 22:00 Lampa [i] 00:35 Veľký muž 5 [i] 02:00 Nočné reprízy 04:35 Starý 70 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 8/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 60/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 3/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 8/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 60/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 15:00 Dr. House V. 7/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 9/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 61/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 20:00 Dr. House V. 8/24 [i] 21:00 Obhájci 3/7 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 14/22 [i] 23:00 Zachraň mě V. 8/22 [i] 00:00 Dr. House V. 8/24 [i] 00:55 Obhájci 3/7 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 14/22 [i] 02:35 Zachraň mě V. 8/22 [i] 03:20 The Amazing Race XIV. 3/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 7 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Vyrobeno v továrně [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 8 [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 3 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Hon na člověka [i] 21:55 Války gangů 1 [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 9 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vojenský soud se vzbouřenci z lodi Caine [i] 10:40 V takový krásný společnosti [i] 10:50 Vánoční koncert Karla Gotta z pražské Lucerny [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 23/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 7/54 [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 21/26 [i] 15:35 Král z džungle 21/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Bert a Ernie 15,16/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Vyzkoušejte si... [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Slečna Marplová V [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 Nikdy nezapomenu 2/2 [i] 00:10 Californication II 2/12 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Doktorka Quinnová III 23/29 [i] 01:30 Milenky III 1/4 [i] 02:20 Kde bydlely princezny 6/13 [i] 02:40 Poutní místa [i] 03:00 Hledám práci [i] 03:25 Rodina a já [i] 03:45 S profesorem Františkem Dvořákem 9/9 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 48/52 [i] 06:20 Inami 9/26 [i] 06:45 Tak to vidím já 3/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 19/26 [i] 07:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 08:10 Nedej se [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Diagnóza [i] 09:35 Letecké katastrofy III. [i] 10:30 Příběhy slavných - Marie Rosůlková [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Malá farma [i] 13:15 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:35 Voděnka [i] 14:35 Bludiště [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:40 Evropa dnes [i] 16:10 Prizma [i] 16:30 Kus dřeva ze stromu [i] 16:50 Videoatlas naší přírody [i] 17:00 Bonbónky světa [i] 17:20 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 12/16 [i] 17:50 Paměť 20. století 1/3 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Dokážete víc [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Sny o tátovi [i] 22:00 Návrat čápů [i] 23:35 Posezení s Janem Burianem [i] 00:05 Evropský manuál [i] 00:25 To by se mně stát nemohlo!? [i] 01:20 Q [i] 01:45 Partnerské ladění [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 30 [i] 09:30 Možná bude sněžit [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 9 [i] 12:35 Superman IV 1 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 21 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 20 [i] 15:05 Kobra 11 IX 7 [i] 16:05 Beze stopy 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 4 [i] 18:25 Ulice 1889 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 233 [i] 21:15 Kriminálka Las Vegas X 3 [i] 22:10 Hellboy [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas VII 22, 23 [i] 02:00 Novashopping 02:20 112 [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 Zvířátka v pohodě 1 [i] 04:10 Stefanie II 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 5 [i] 06:55 Frasier XI 19 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 15 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 10:00 M*A*S*H 107 [i] 10:35 To je vražda, napsala II 11 [i] 11:35 Policie Hamburk III 23 [i] 12:35 M*A*S*H 108 [i] 13:10 Will & Grace IV 16 [i] 13:45 Policejní divize I 13 [i] 14:45 JAG IX 19 [i] 15:40 Julie Lescautová II 10 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Ladislav Smoljak [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 15 [i] 23:25 Ve službách FBI I 12 [i] 00:25 Twin Town [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Na čem záleží 86 [i] 04:30 Na čem záleží 87 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 7/182 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 67/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 29/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 61/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 94-95/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 136/175 [i] 13:30 Rebeli II. 173/225 [i] 14:25 Rany z lásky 124/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 4/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 68/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 30/190 [i] 19:00 Rebeli II. 174/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 62/194 [i] 20:55 V náručí diabla 8/182 [i] 21:50 Ally McBealová V. 17-18/22 [i] 23:45 Frasier III. 6/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 62/194 [i] 01:00 Ally McBealová V. 17-18/22 [i] 02:25 Frasier III. 6/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 94-95/125 [i] 03:30 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Johanka z Arku 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Stormbreaker [i] 13:45 Líbí se mi co děláš [i] 15:45 Nejlepší přítelkyně [i] 17:30 Poslední loupež [i] 19:25 Míč a řetěz [i] 21:05 Pokoj v duši [i] 22:50 Spiknutí [i] 00:40 Ostrov smrti [i] 02:10 Elite [i] 04:00 Sbohem Bafano [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:00 Biatlon [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Stolní tenis [i] 12:30 Snooker [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Fotbal [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Skoky na lyžích [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 18 [i] 07:00 Život v divočině 13 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 09:00 Diagnóza vražda V 4 [i] 10:00 Diagnóza vražda V 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 9 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru III 1 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 6 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 10 [i] 18:00 Bratři a sestry II 2 [i] 19:00 Bratři a sestry II 3 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 5 [i] 21:00 Médium VI 8 [i] 22:00 Městečko Haven I 9 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 00:00 Médium VI 8 [i] 01:00 Diagnóza vražda V 6 [i] 02:00 Tanec na konci léta [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru III 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Dítě naší doby 22 [i] 07:10 Kdo přežije Armagedon 1 [i] 08:15 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 09:20 Obchodník s delfíny [i] 10:20 Jimmova sklizeň 1 [i] 11:25