TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Bez servítky [i] 09:40 Anna Nicole Smith: Smrť modelky [i] 11:15 Nezvestní I. 5/18 [i] 12:10 Komisár Rex III. 5/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 14/18 [i] 14:00 Odložený prípad VII. 4/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 17-18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 3/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 Myšlienky vraha IV. 13/26 [i] 23:50 Mach 2 [i] 01:30 Vraždy v mene satana [i] 03:00 Policajný odznak VII. 12/13 [i] 03:45 Xena III. 17/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca II 4/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 137/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 138/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 285 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 69/256 [i] 17:55 Útek zo zlatej krajiny 6/7 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 V ohrození [i] 23:45 Inšpektor Rocca II 4/4 [i] 01:30 V ohrození [i] 03:00 Halali [i] 03:25 Sila lásky II. 285 [i] 04:15 Sila lásky IV. 69/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Stratené mesto 1/13 [i] 08:55 Náučné putovanie - Nízke Tatry [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:40 Zabi svojho mamuta [i] 11:05 Medicína [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Dychovka od Adama [i] 13:15 Enviro [i] 13:45 5 minút po dvanástej [i] 14:50 Folk Martin 2010 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 16:55 Na ceste [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor - Aby zuby neboleli! [i] 18:25 Večerníček 1/7 [i] 18:35 Fokus - peniaze [i] 19:20 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slovo [i] 20:15 Sola gratia - Jedine milosťou [i] 20:45 Spektrum vedy 18/25 [i] 21:15 Zelené raje II 17 [i] 21:45 Pražská terčovnica [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 61 [i] 10:00 Úniková klauzula [i] 12:00 Vtierka Castle II. 15 [i] 13:00 Policajt z L. A. 18 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 25/25 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 18 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 62 [i] 21:15 Knight Rider 5 [i] 22:15 Kosti V. 15 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 14 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 2 [i] 01:15 Vyjednávači 13 [i] 02:00 V mene spravodlivosti 11 [i] 02:40 Úniková klauzula [i] 04:15 Vyjednávači 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 28,29 [i] 07:00 Červené ruže 64 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 22/22 [i] 09:00 Knight Rider 61 [i] 10:00 Smer juh 17,18 [i] 12:15 M*A*S*H 25,26 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 61 [i] 15:50 Medicopter 117 46 [i] 17:00 Knight Rider 61 [i] 18:00 M*A*S*H 25,26 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 30 prípadov majora Zemana 13 [i] 21:30 M*A*S*H 137,138 [i] 22:30 Črepiny [i] 23:15 Huste.TV [i] 23:45 30 prípadov majora Zemana 13 [i] 01:00 Nočné reprízy 04:35 Starý 69 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 7/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 59/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 2/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 7/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 59/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 15:00 Dr. House V. 6/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 8/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 60/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 20:00 Dr. House V. 7/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 9/13 [i] 23:00 Zachraň mě V. 7/22 [i] 00:00 Dr. House V. 7/24 [i] 00:55 CSI: New York VI. 19/23 [i] 01:50 Strážce pořádku 9/13 [i] 02:40 Zachraň mě V. 7/22 [i] 03:25 The Amazing Race XIV. 2/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce 27 [i] 07:45 Vyrobeno v továrně [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 7 [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 28 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 2 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Proti všem živlům 5 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 28 [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se vede, sousede? [i] 09:45 Herecké Vánoce [i] 10:45 Chvíle pro písničku [i] 10:50 Píseň pro Rudolfa III. 4/8 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 22/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 6/54 [i] 15:10 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 22/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 3/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Králíkova čítanka 3/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Marie Rosůlková [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Milenky III 1/4 [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Jak se vede, sousede? [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Letecké katastrofy III. [i] 01:00 Doktorka Quinnová III 22/29 [i] 01:45 Přísně tajné vraždy 38/42 [i] 02:05 Československý filmový týdeník 809/2379 [i] 02:15 Krotitelé dluhů III. 12/16 [i] 02:45 Výjimečná architektura [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 47/52 [i] 06:20 Inami 8/26 [i] 06:45 Pat a Mat se vrací 6/16 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Adult English Zone 18/26 [i] 07:50 Bílá místa [i] 08:10 Tančící skály 13/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Chcete je? [i] 09:20 Příběhy o telátku 3/7 [i] 09:35 Babylon [i] 10:00 1967 2/2 [i] 10:55 Svět zázraků 6/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:15 Na cestě po Guelmimu [i] 13:45 Věříš si? [i] 14:10 Záhady Toma Wizarda [i] 14:25 Věda je detektivka 26/26 [i] 14:50 Tykadlo [i] 15:10 Sedm klaunů 15:20 Chcete mě? [i] 15:40 Přísně tajné 1/3 [i] 16:25 O vědě a vědcích 13/13 [i] 16:45 Přežiješ mládí? 6/6 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Adult English Zone 19/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Jen žádnou paniku [i] 22:05 Dokumentární klub [i] 23:05 Krásný pád [i] 00:40 Krásný ztráty [i] 01:20 Krásy evropského pobřeží [i] 01:25 Politické spektrum [i] 01:55 Recitál skupiny Nezmaři [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 29 [i] 09:30 Zoolander [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 8 [i] 12:35 Superman III 22 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 20 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 19 [i] 15:05 Kobra 11 IX 6 [i] 16:05 Beze stopy 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House IV 3 [i] 18:25 Ulice 1888 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 14 [i] 21:15 Dr. House VI 19 [i] 22:10 Zvěřinec 2 [i] 22:45 Rocky 5 [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas VII 20, 21 [i] 02:10 Novashopping 02:35 Mr.GS [i] 03:05 Tabu [i] 04:10 Stefanie II 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 4 [i] 06:55 Frasier XI 18 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 14 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 10:00 M*A*S*H 106 [i] 10:30 To je vražda, napsala II 10 [i] 11:30 Policie Hamburk III 22 [i] 12:30 M*A*S*H 107 [i] 13:05 Will & Grace IV 15 [i] 13:35 Policejní divize I 12 [i] 14:35 JAG IX 18 [i] 15:30 Julie Lescautová II 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 22 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II 3 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:30 Kriminálka Kolín V 11 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 85 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 6/182 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 66/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 28/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 2/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 60/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 92-93/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 135/175 [i] 13:35 Rebeli II. 172/225 [i] 14:25 Rany z lásky 123/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 67/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 29/190 [i] 19:00 Rebeli II. 173/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 61/194 [i] 20:55 V náručí diabla 7/182 [i] 21:50 Bozk pred smrťou [i] 23:45 Frasier III. 5/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 61/194 [i] 01:00 Bozk pred smrťou [i] 02:30 Frasier III. 5/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 92-93/125 [i] 03:35 112 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Zelený oblak [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 14:00 Nemáš co ztratit [i] 15:50 Oslněni sluncem [i] 17:40 Lidi, co znám [i] 19:30 Bratz [i] 21:20 Líbí se mi co děláš [i] 23:20 Python 2 [i] 01:00 Peklo ve městě [i] 02:40 Mumie [i] 04:25 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Stolní tenis [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 18:55 Stolní tenis [i] 21:00 Olympijské hry [i] 21:30 All sports [i] 21:40 Jezdectví [i] 22:40 Jezdectví [i] 22:45 Golf [i] 23:15 Golf [i] 23:20 Plachtění [i] 23:30 All sports [i] 23:45 Stolní tenis [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy III 17 [i] 07:10 Život v divočině 12 [i] 08:10 Život v divočině 13 [i] 09:10 Být Erikou I 3 [i] 10:10 Být Erikou I 4 [i] 11:10 Soudkyně Amy III 18 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges IV 8 [i] 13:10 Sladký život v Orange County III 3 [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru I 5 [i] 16:10 Diagnóza vražda V 5 [i] 17:10 Detektiv Nash Bridges IV 9 [i] 18:10 Tanec na konci léta [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 4 [i] 21:00 Městečko Haven I 9 [i] 22:00 Obraz mrtvého [i]