TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Norbit [i] 11:15 Nezvestní I. 4/18 [i] 12:10 Komisár Rex III. 4/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 13/18 [i] 14:00 Odložený prípad VII. 3/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 15-16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 2/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Myšlienky vraha IV. 12/26 [i] 23:45 Boží zápasník [i] 01:20 Kruh temnoty [i] 02:45 Policajný odznak VII. 11/13 [i] 03:30 Xena III. 16/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:30 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca II 3/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 135/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 136/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 284 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 68/256 [i] 18:00 Útek zo zlatej krajiny 5/7 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život [i] 21:05 Dr.House VI. 11/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 2/16 [i] 23:35 Inšpektor Rocca II 3/4 [i] 01:15 Život [i] 02:05 Obete a tí druhí [i] 02:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 2/16 [i] 03:30 Sila lásky II. 284 [i] 04:20 Sila lásky IV. 68/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Malé dobrodružstvo [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Mama to vie najlepšie [i] 10:50 Hlava XXI - finálové večery [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Dychovka od Adama [i] 13:15 VAT [i] 13:40 TKN [i] 14:10 My sme Európa [i] 14:20 Fenomén [i] 14:55 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 12/13 [i] 15:10 Varič [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Mimo času 2/10 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Enviro [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:25 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:40 Na ceste [i] 22:10 Trio z Belleville [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 60 [i] 10:00 Bez stopy [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 13 [i] 13:00 Policajt z L. A. 17 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 24 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 61 [i] 21:15 Odsúdené III. 23 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 15 [i] 23:15 Profesionáli V. 12 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent I. 13/13 [i] 02:15 Odsúdené III. 23 [i] 03:00 Bez stopy [i] 04:25 Agent I. 13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 26,27 [i] 07:00 Červené ruže 63 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 21 [i] 09:00 Knight Rider 60 [i] 10:00 Smer juh 15,16 [i] 12:15 M*A*S*H 23,24 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 60 [i] 15:50 Medicopter 117 45 [i] 17:00 Knight Rider 60 [i] 18:00 M*A*S*H 23,24 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Butch a Sundance: Začiatky [i] 22:20 Zámotok [i] 00:40 Nočné reprízy 04:35 Starý 68 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 6/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 58/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 1/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 6/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 58/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 15:00 Dr. House V. 5/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 7/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 59/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 20:00 Dr. House V. 6/24 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 23:00 Zachraň mě V. 6/22 [i] 00:00 Dr. House V. 6/24 [i] 00:55 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 02:40 Zachraň mě V. 6/22 [i] 03:25 The Amazing Race XIV. 1/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce 26 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 6 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 27 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 1 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 27 [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 8 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Genevieve [i] 10:25 Dnes večer z Ostravy [i] 11:35 Úraz [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 21/29 [i] 14:20 Okouzlení VIII 5/54 [i] 15:10 Kostičky [i] 15:25 Zábavná škola 3/7 [i] 15:35 Věda je detektivka 26/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 6/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Magie kouzla zbavená 1/3 [i] 20:50 Tak neváhej a toč! [i] 21:15 Deník doktorky 14/16 [i] 22:05 Krotitelé dluhů III. 12/16 [i] 22:35 Vojna a mír 4/4 [i] 00:20 Dokážete víc [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová III 21/29 [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Terra musica [i] 02:15 Chcete mě? [i] 02:30 Sólo pro... Dún an Doras [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 46/52 [i] 06:20 Inami 7/26 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Hennings Haus 2/5 [i] 07:40 Anglicky s dětmi 3/6 [i] 07:50 Vodní ptáci [i] 07:55 Opera nás baví [i] 08:15 Návštěva v ZOO [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Židé - Dějiny jednoho národa 5/5 [i] 10:40 Vzkaz Karla Hvížďaly [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:55 Evropský manuál [i] 15:15 Hledání ztraceného času 3 [i] 15:35 Filmy z Václaváku 9/13 [i] 15:55 Svět zázraků 6/13 [i] 16:25 Výjimečná architektura [i] 17:15 Bílá místa [i] 17:30 Vítejte v Tate galerii 11/15 [i] 17:35 Hudební křižovatky Karla Drgáče [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Adult English Zone 18/26 [i] 20:00 Slunce rošťáků [i] 21:45 Motýli v břiše [i] 22:15 Kontexty [i] 23:10 Evropský manuál [i] 23:30 Q [i] 23:55 Bublina [i] 01:10 Retro [i] 01:35 Na cestě po Guelmimu [i] 02:05 Život s motorkou [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 28 [i] 09:35 Sladká láska [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk III 7 [i] 12:35 Superman III 21 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 19 [i] 14:10 Hvězdná brána: Atlantida III 18 [i] 15:05 Kobra 11 IX 5 [i] 16:05 Beze stopy 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House IV 2 [i] 18:25 Ulice 1887 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 232 [i] 21:20 Kriminálka New York V 2 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 6 [i] 23:45 Zoolander [i] 01:25 Kriminálka Las Vegas VII 19 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Stefanie II 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 3 [i] 06:55 Frasier XI 17 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 13 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 09:55 M*A*S*H 104 [i] 10:20 M*A*S*H 105 [i] 10:50 To je vražda, napsala II 9 [i] 11:50 Policie Hamburk III 21 [i] 12:45 M*A*S*H 106 [i] 13:15 Will & Grace IV 14 [i] 13:45 Policejní divize I 11 [i] 14:45 JAG IX 17 [i] 15:35 Julie Lescautová II 8 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:45 Jak chutná úspěch [i] 22:55 Myšlenky zločince V 8 [i] 23:50 Na doživotí II 12 [i] 00:45 Kriminálka Kolín V 10 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Výklad snů [i] 04:25 Na čem záleží 84 [i] 04:50 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 5/182 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 65/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 27/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 1/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 59/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 90-91/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 134/175 [i] 13:35 Rebeli II. 171/225 [i] 14:25 Rany z lásky 122/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 2/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 66/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 28/190 [i] 19:00 Rebeli II. 172/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 60/194 [i] 20:55 V náručí diabla 6/182 [i] 21:50 Ally McBealová V. 15-16/22 [i] 23:45 Frasier III. 4/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 60/194 [i] 00:55 Ally McBealová V. 15-16/22 [i] 02:25 Frasier III. 4/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová II. 90-91/125 [i] 03:25 112 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Bratz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 1. [i] 13:55 Říše hraček [i] 15:35 Zákon pomsty [i] 17:40 Protiklady se přitahují [i] 19:15 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 21:00 Nemáš co ztratit [i] 22:50 Elite [i] 00:40 Peklo [i] 02:20 Vězení v plamenech 2 [i] 04:15 Můj soused zabiják 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Plavání [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 12:45 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Klasické lyžování [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Stolní tenis [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Fotbal [i] 00:45 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 07:00 Život v divočině 11 [i] 08:00 Život v divočině 12 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 6 [i] 10:00 Rookie Blue I 13 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 17 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 7 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru I 4 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 4 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 8 [i] 18:00 Městečko Haven I 7 [i] 19:00 Městečko Haven I 8 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 3 [i] 21:00 Válka Mary Kay [i] 23:00