Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 4 svadby - finále [i] 09:35 Ohnivé nebo [i] 11:15 Nezvestní I. 3/18 [i] 12:15 Komisár Rex III. 3/12 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy VI. 12/18 [i] 14:00 Odložený prípad VII. 2/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 22/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VIII. 1/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Norbit [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:00 Myšlienky vraha IV. 11/26 [i] 23:55 Čierna Dáhlia [i] 02:05 Pátracie oddelenie 5/16 [i] 02:55 Policajný odznak VII. 10/13 [i] 03:40 Xena III. 15/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:55 Úsmev, prosím! [i] 07:20 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca II 2/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 133/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 134/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 283 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 67/256 [i] 17:55 Útek zo zlatej krajiny 4/7 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nesmrteľní [i] 21:25 Reportéri [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Zúfalé manželky IV. 14/17 [i] 23:05 Klinika Grace V. 10/24 [i] 23:45 Zmenáreň [i] 00:15 Inšpektor Rocca II 2/4 [i] 01:55 Reportéri [i] 02:25 O 5 minút 12 [i] 03:35 Sila lásky II. 283 [i] 04:25 Sila lásky IV. 67/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 13/30 [i] 08:52 Bratislavské erby [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:30 TKN [i] 11:05 Cesta človeka 5/5 [i] 11:55 Polícia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Marana tha! [i] 14:10 V očakávaní... [i] 14:35 Stratený syn Slovenska [i] 15:05 Profesionál [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:50 Motormagazín [i] 16:20 Mediálni špióni [i] 16:45 Retro noviny [i] 17:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:30 Večerníček 14/14 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:25 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Hlava XXI - finálové večery [i] 21:50 Skafander a motýľ [i] 23:40 Mimo času 2/10 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny PLUS [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 59 [i] 10:00 Stratené duše V. 14 [i] 11:00 Dobrá manželka I. 17 [i] 12:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 23 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 16 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 60 [i] 21:15 Profesionáli V. 12 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 13 [i] 00:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:10 Popcorn Tv [i] 04:00 Nezvestní III. 7 [i] 04:45 Lovci predátorov 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 24,25 [i] 07:00 Červené ruže 62 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 20 [i] 09:00 Knight Rider 59 [i] 10:00 Smer juh 13,14 [i] 12:15 M*A*S*H 21,22 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 59 [i] 15:50 Medicopter 117 44 [i] 17:00 Knight Rider 59 [i] 18:00 M*A*S*H 21,22 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Tichý Američan v Praze" [i] 22:10 "Světáci" [i] 00:15 Krutá pravda [i] 01:40 Nočné reprízy 04:35 Starý 67 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 5/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 57/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 37/37 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 5/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 57/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 15:00 Dr. House V. 4/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 6/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 58/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 20:00 Dr. House V. 5/24 [i] 21:00 Erin Brockovich [i] 23:45 Zachraň mě V. 5/22 [i] 00:45 Dr. House V. 5/24 [i] 01:40 Erin Brockovich [i] 04:05 Zachraň mě V. 5/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 5 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 26 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 21 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 26 [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 64/78 [i] 09:00 Touha [i] 10:30 Písničky s ozvěnou aneb My jsme kluci z Moravy [i] 11:05 Plány a touhy 5/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 20/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 4/54 [i] 15:10 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:05 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 13/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Cukrárna 4/13 [i] 21:10 Na cestě po Guelmimu [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Přísně tajné vraždy 38/42 [i] 22:35 Ďábelská brigáda [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Politické spektrum [i] 01:15 Na velikosti záleží 4/10 [i] 01:45 Doktorka Quinnová III 20/29 [i] 02:30 Kaleidoskop [i] 02:55 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 03:00 Cesty víry [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Franklin 45/52 [i] 06:35 Inami 6/26 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:55 Teleapatyka [i] 08:15 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Vyzkoušejte si... [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 13/16 [i] 12:40 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 12:55 Naše zářící budoucnost [i] 13:40 Hennings Haus 2/5 [i] 13:55 Anglicky s dětmi 3/6 [i] 14:05 Tak to vidím já 2/7 [i] 14:20 Náš přítel Frank [i] 15:55 Žízeň po vodě [i] 16:50 Počesku [i] 17:00 Bohoslužba za Karla IV. [i] 18:00 Má Malá Skála [i] 18:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Göringův poslední boj 2/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:05 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 1/3 [i] 22:30 Terra musica [i] 23:00 Přežili jsme [i] 23:30 Nesmrtelný život a smrt Mikiho 1/2 [i] 00:30 Vzkaz Karla Hvížďaly [i] 00:45 Knižní svět [i] 01:00 Čtenářský deník... [i] 01:15 Mám ráda nudný život [i] 01:40 Aby bylo veselo [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 27 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman III 20 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 18 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 17 [i] 15:05 Kobra 11 IX 4 [i] 16:05 Odložené případy V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House IV 1 [i] 18:25 Ulice 1886 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 13 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:10 Mentalista II 19 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VII 3 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:50 69 rozkoší pro smrtelníky 11 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Áčko [i] 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 2 [i] 06:55 Frasier XI 16 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Přátelé III 18 [i] 08:50 Zprávy TV Prima 09:25 M*A*S*H 102 [i] 09:55 M*A*S*H 103 [i] 10:25 To je vražda, napsala II 8 [i] 11:25 Policie Hamburk III 20 [i] 12:20 M*A*S*H 104 [i] 12:45 M*A*S*H 105 [i] 13:15 Will & Grace IV 13 [i] 13:45 Policejní divize I 10 [i] 14:45 JAG IX 16 [i] 15:40 Julie Lescautová II 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 21 [i] 21:20 Přešlapy III 13 [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 16 [i] 23:25 Na nože! [i] 00:40 Kriminálka Kolín V 9 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:20 Na čem záleží 83 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Medzi láskou a nenávisťou 64/124 [i] 06:25 Doňa Barbara 26/190 [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 22/22 [i] 08:30 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 2/8 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 88-89/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 133/175 [i] 13:30 Rebeli II. 170/225 [i] 14:20 Rany z lásky 121/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 1/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 65/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 27/190 [i] 19:00 Rebeli II. 171/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 59/194 [i] 20:55 V náručí diabla 5/182 [i] 21:50 Príbeh našej lásky [i] 00:05 Frasier III. 3/24 [i] 00:30 Nespútaný anjel 59/194 [i] 01:15 Príbeh našej lásky [i] 03:05 Frasier III. 3/24 [i] 03:30 Sudkyňa Hatchettová II. 88/125 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Návrat do ztraceného světa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zelený oblak [i] 13:55 Básník války [i] 15:40 Poslední loupež [i] 17:35 Nejlepší přítelkyně [i] 19:20 Můj soused zabiják 2 [i] 21:10 Zákon pomsty [i] 23:15 Mumie [i] 01:05 Python [i] 02:50 Ostrov smrti [i] 04:20 Lidi, co znám [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Plavání [i] 14:45 Klasické lyžování [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Klasické lyžování [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 07:00 Život v divočině 10 [i] 08:00 Život v divočině 11 [i] 09:00 Městečko Haven I 7 [i] 10:00 Městečko Haven I 8 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 6 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru I 3 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 3 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 7 [i] 18:00 Moje bláznivá sestra [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 2 [i] 21:00 Dvojí identita I 3 [i] 22:00 Dvojí identita I 4 [i] 23:00 Městečko Haven I 8 [i] 00:00 Médium VI 7 [i] 01:00 Diagnóza vražda V 3 [i] 02:00 Ženské kouzlo [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru I 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Ochránci dropa velkého [i] 06:00 Dítě naší doby 19 [i] 07:10 Poslední vyhynutí [i] 08:15 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 09:20 Lonely Planet - Rozený cestovatel 3 [i] 09:55 Lonely Planet - Rozený cestovatel 4 [i] 10:25 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 11:05 Jimmova továrna na jídlo 2 [i] 11:45 Sopka, která zastavila svět [i] 12:50 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 13:25 Lidé a místa na Zemi: Egypt - Z Káhiry do El Fayoum 7 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani 54 [i] 14:45 Ve stínu dinosaurů 1 [i] 15:50 Jak stvořit lepší bytost [i] 16:55 Geologická pouť 1 [i] 18:00 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 19:05 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 19:45 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 20:25 Budoucnost jídla 1 [i] 21:30 Pohledy z kosmu 5 [i] 22:05 Pohledy z kosmu 6 [i]