TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 2/26 [i] 06:00 Scoobyho nové záhady 10/13 [i] 06:25 Štvornohý detektív Kalle II. 8/15 [i] 07:25 Transformers [i] 10:00 Bláznivý Jimov život VII. 12-13/18 [i] 10:55 Upírske denníky 7-8/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Marečku, podejte mi pero! [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Princ a ja [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:50 Táto krajina nie je pre starých [i] 01:05 Ohnivá líška [i] 03:00 Vyznávači Prsteňa: Pán fanúšikov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Peniaze [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Šmolkovia [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:40 Bola raz jedna planéta [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Chlapec a pes 4/6 [i] 09:00 Mimoriadne správy [i] 09:25 Amonina pomsta [i] 10:10 3-2-1-ŠTART! [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody VI. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:35 Štyridsaťštyri [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Čarodejník [i] 22:35 Tiene na slnku [i] 00:10 Agatha Christie : Poirot [i] 01:50 Smrť prichádza v bielom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Československý filmový týždenník [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Môj dom, môj hrad [i] 08:55 Zvieratá záchrancovia 6/6 [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:40 Zelená revue [i] 10:00 Služby Božie pri príležitosti 1.adventnej nedele [i] 11:15 Handrigula [i] 12:20 Orientácie [i] 12:45 Slovo [i] 13:00 Folklórny festival Detva [i] 14:30 Família [i] 15:00 Lorenzaccio 1/2 [i] 16:05 Anjeli strážni Adriany Kučerovej [i] 16:35 Marana tha! [i] 17:00 V očakávaní... [i] 17:25 Na doskách [i] 17:55 Hodina deťom [i] 18:00 Večerníček 13/14 [i] 18:05 Adventné koncerty [i] 19:05 3-2-1-ŠTART! [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Cesta človeka 5/5 [i] 21:00 Kinorama [i] 21:30 KE 2013 [i] 21:40 Retro noviny [i] 21:55 Noc v archíve [i] 23:00 Invencie [i] 23:05 Slovo [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Motormagazín [i] 00:04 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 12 podmienok dedičstva [i] 07:35 Bol raz jeden les [i] 09:00 Simpsonovci I. 12 [i] 09:30 Autosalón [i] 10:00 Profesionáli V. 11 [i] 10:50 Stratené duše V. 14 [i] 11:45 Dobrá manželka I. 17 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:10 Rande s prezidentovou dcérou [i] 16:00 Kráľ Škorpión [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:45 Ostreľovači [i] 01:40 Vráťte mi moju rodinu! [i] 03:10 Autosalón [i] 03:35 Neuveriteľné záhady prírody 4 [i] 04:25 Lietajúci Čestmír 6/6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Črepiny PLUS [i] 05:50 Siska 5 [i] 06:50 Magnum I. 15 [i] 07:40 Zasľúbená zem 51,52 [i] 09:40 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:30 Siska 6 [i] 11:45 60 MINÚT [i] 12:50 Tajuplný ostrov 1,2/2 [i] 16:50 Dvojníci [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Právo na pravdu [i] 22:00 Škrtiči z Hillside [i] 23:55 Siska 6 [i] 01:00 Právo na pravdu [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 17/23 [i] 06:30 Internát III. 3/9 [i] 08:00 Pravěk útočí III. 4/10 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 18/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 19/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 20/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 6/10 [i] 13:00 The Amazing Race XIII. 4/11 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 16:00 Advokáti III. 20/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 25/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 19:00 Advokáti III. 21/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 2/22 [i] 22:00 13 2/2 [i] 23:45 Pacovo mužstvo V. 17/28 [i] 01:20 Advokáti III. 21/23 [i] 02:15 13 2/2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Vyrobeno v továrně [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Výroba prototypů [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 54 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 55 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Proti všem živlům [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Výroba prototypů [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 V nejhorším případě [i] 21:30 V nejhorším případě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Hon na člověka [i] 23:45 Uvnitř gangu Aryan Brotherhood [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 8 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Výroba prototypů [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 12/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Sezame, pojď si hrát [i] 06:25 Strom pohádek [i] 06:50 Všechna rána světa [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Bert a Ernie 13,14/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 10/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Voděnka [i] 14:05 Tak neváhej a toč! [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 15:00 Touha [i] 16:35 Čétéčko [i] 16:55 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 17:00 Adventní koncert [i] 18:00 Návštěvníci 15/15 [i] 18:35 Na cestě za Ayoubem z Guelmimu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Bludičky 1/3 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Místo činu [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Hotel Babylon III 1/8 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Film o filmu Přežít svůj život [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:35 Úsměvy Mahuleny Bočanové [i] 02:15 Čétéčko [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 12/15 [i] 05:55 Hudební setkání s varhaníkem A. Bártou a jeho přáteli v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově. [i] 06:40 Krásy evropského pobřeží [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Miroslav Kovářík [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 809/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Svět umění [i] 10:30 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:50 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 13/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Dalskabáty, hříšná ves aneb [i] 13:55 Chvíle pro písničku [i] 14:10 Naše zářící budoucnost [i] 14:55 Žízeň po vodě [i] 15:50 Mýty a fakta historie: Židé 5/5 [i] 16:45 Kamera na cestách 1/3 [i] 17:50 Cesty víry [i] 18:10 Křesťanský magazín [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Jistě, pane premiére 4/16 [i] 19:25 Zašlapané projekty [i] 19:45 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 20:00 V očích smrt [i] 20:55 Kde se rodí agrese [i] 21:25 Škoda facky, která padne vedle [i] 21:55 Na plovárně s Pavlem Pafkem [i] 22:20 Vzkaz Karla Hvížďaly [i] 22:35 Interview [i] 00:00 Robert Plant [i] 00:55 Česká soda [i] 01:10 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:40 Svět umění [i] 03:25 Kamera na cestách: Paříž 1/3 [i] 04:25 Jak roste malíř [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Záhady přírody [i] 06:30 Admirál Bublina útočí 12 [i] 06:55 Senzační Spiderman 11 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! 14 [i] 07:40 Baby Looney Tunes 36 [i] 08:05 Co nového Scooby-Doo? II 5 [i] 08:30 Skippy 12 [i] 09:05 Babicovy dobroty [i] 09:40 Koření [i] 10:40 Lucie, postrach ulice [i] 12:15 Sněhurka [i] 13:30 Stále a navždy [i] 15:25 Na pytlácké stezce [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:40 Střepiny [i] 23:05 Síť 2.0 [i] 00:50 Novashopping 01:10 Stále a navždy [i] 02:40 Ptákoviny [i] 04:10 Stefanie II 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Mickeyho klubík I 14 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla 1 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho 07:50 Přátelé III 17 [i] 08:20 Hitlerovi bodyguardi 10 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 102 [i] 10:25 M*A*S*H 103 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Zločiny v zahradách II 5 [i] 14:05 Hrdina jedné noci [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 18 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE LIVE! [i] 23:40 Doom [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:35 Hitlerovi bodyguardi 10 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bonzáčik [i] 05:50 Medzi láskou a nenávisťou 63/124 [i] 06:45 Vtáky v tŕní I. 1-2/10 [i] 09:05 Posadnutí láskou [i] 11:25 Na streche [i] 12:20 Dokonalý svet 12/16 [i] 13:25 Vrch hrôzy [i] 15:15 Viac ako všetko III. 4-5/12 [i] 17:10 Medzi láskou a nenávisťou 64/124 [i] 18:10 Rosamunde Pilcherová: Očami lásky [i] 20:00 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 2/8 [i] 22:00 Skutočný príbeh: Kam oko nedovidí - Príbeh Joan [i] 23:45 Život a smrť Petra Sellersa [i] 02:15 Viac ako všetko III. 4-5/12 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:05 Skutočný príbeh: Kam oko nedovidí - Príbeh Joan [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Metropolitan [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Bratz [i] 13:55 Říše hraček [i] 15:35 Rain [i] 17:20 Ester to rozčísne [i] 19:10 Phoebe v říši divů [i] 21:00 Rabbit-Proof Fence [i] 22:40 Vězení v plamenech 2 [i] 00:40 Tygří spáry 3 [i] 02:15 Peklo ve městě [i] 03:55 Rabbit-Proof Fence [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Klasické lyžování [i] 09:30 Klasické lyžování [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 15:00 Klasické lyžování [i] 16:00 Plavání [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:15 Skoky na lyžích [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:00 Box [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges III 3 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 08:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 09:00 Sladký život v Orange County III 1 [i] 10:00 Městečko Haven I 8 [i] 11:00 Bratři a sestry I 23 [i] 12:00 Bratři a sestry II 1 [i] 13:00 Tanec na konci léta [i] 15:00 Čisté víno [i] 17:00 Být Erikou I 1 [i] 18:00 Být Erikou I 2 [i] 19:00 Městečko Haven I 8 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 12 [i] 21:00 Bratři a sestry II 2 [i] 22:00 Bratři a sestry II 3 [i] 23:00 Rozpoutané peklo [i] 01:10 Městečko Haven I 8 [i] 02:10 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 12 [i] 03:10 Dvojí identita I 1 [i] 04:00 Dvojí identita I 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 71 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 07:10 Vzestup peněz 3 [i] 08:15 Města ve výškách 15 [i] 09:00 Města ve výškách 16 [i] 09:45 Zima na chalupě - speciál [i] 10:50 Dítě naší doby: Příběhy dětí 3 [i] 11:35 Dítě naší doby: Příběhy dětí 4 [i] 12:20 Jamieho revoluce ve stravování 3 [i] 13:20 Jimmova sklizeň 4 [i] 14:30 Universum: Z horka do zimy [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 35 [i] 16:45 Řeč hmyzí říše 2 [i] 17:10 Mravenci vědí všechno 2 [i] 17:30 Mistři švindlu v Las Vegas 7 [i] 18:10 Mistři švindlu v Las Vegas 8 [i] 18:50 Buď já nebo pes 72 [i] 19:50 Nahá věda 10 [i] 21:00 Vraky Temže 1 [i] 22:10 Pravdivé příběhy 2 [i] 23:15 Krimi příběhy 2 [i] 00:20 Jak funguje naše paměť [i] 01:30 Říše virů 1 [i] 02:40 Města ve výškách 15 [i] 03:15 Města ve výškách 16 [i] 03:50 Universum: Z horka do zimy [i] 04:50 100 let kroužkování [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hořké sladkosti