TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 16/16 [i] 05:45 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 1/26 [i] 05:55 Fantastický Spiderman I. 15/26 [i] 06:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 2/39 [i] 06:45 Štvornohý detektív Kalle II. 7/15 [i] 07:40 Malá veľká liga [i] 09:50 Bláznivý Jimov život VII. 10-11/18 [i] 10:40 Superklamár [i] 12:20 TALENTMANIA [i] 15:05 ZOOM: Akadémia pre superhrdinov [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Agent z Hongkongu [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Transformers [i] 22:55 Partička [i] 23:30 Jaskyňa [i] 01:15 Bratia v zbrani [i] 02:45 Vzbura strojov [i] 04:30 Zolar, Monštroid a snowborďáci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 S Jakubom na rybách [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Bola raz jedna planéta [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:20 Snowborďáci [i] 11:00 Hopla! [i] 11:25 Najväčšie poklady sveta [i] 12:15 Mimoriadne správy [i] 12:25 Motormagazín [i] 12:55 TOP STAR Extra [i] 13:50 Mami, ja chcem slona [i] 15:10 Capri III 6/13 [i] 16:50 Mimoriadne správy [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:35 Čo dokáže ulica,alebo Oskar 1993 [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Volebné štúdio [i] 22:00 Ťažkí borci [i] 23:35 Blesková šanca [i] 01:10 Ťažkí borci [i] 02:40 Blesková šanca [i] 04:15 Najväčšie poklady sveta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 GEN.sk [i] 08:40 Extr@ English 13/30 [i] 09:05 Annie Leibovitz: Život cez objektív [i] 10:25 Stratený svet komunizmu 2/3 [i] 11:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 12/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:00 Koňka [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Pestrá rodinka 25/36 [i] 13:30 Pestrá rodinka 26/36 [i] 14:00 TKN [i] 14:35 Poltón [i] 15:05 Klenotnica [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:05 Zelená revue [i] 16:25 KE 2013 [i] 16:35 Študentské filmy [i] 17:15 Zvieratá záchrancovia 6/6 [i] 17:40 Miss University 2010 [i] 18:30 Hodina deťom [i] 18:35 Večerníček 12/14 [i] 18:40 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Metalinda 25 rokov - Život a show na ostrí noža [i] 23:25 Brežnev 4/4 [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Lietajúci Čestmír 5 [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 Legenda o Tarzanovi [i] 07:15 Timon a Pumbaa [i] 07:45 Princezná Sissi [i] 08:15 Káčerovo I. [i] 08:45 Gumkáči [i] 09:15 Simpsonovci XIII. 9 [i] 09:40 Farmár hľadá ženu [i] 10:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:20 Tanec na vlnách [i] 15:40 Šialenci na snowboardoch [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky [i] 22:55 Kráľ Škorpión [i] 00:50 Prepadnutie 2 - Temné územie [i] 02:30 Temnota [i] 04:00 Pochované lži [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Pomsta za nespravodlivosť [i] 07:00 Magnum I. 14 [i] 08:00 Zasľúbená zem 49,50 [i] 09:50 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:45 Siska 5 [i] 12:00 "Citlivá místa" [i] 14:15 Čaro Štedrého večera [i] 16:20 Pomsta za nespravodlivosť [i] 18:20 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 V mene dieťaťa 1,2/2 [i] 23:50 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:40 Webmaster [i] 01:30 Huste.TV [i] 01:50 Mafstory [i] 02:35 Celebrity CAMP [i] 03:35 SEDEM [i] 04:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 16/23 [i] 06:30 Internát III. 2/9 [i] 08:10 Pravěk útočí III. 3/10 [i] 09:10 Hvězdná brána: Atlantida III. 15/20 [i] 10:05 Hvězdná brána: Atlantida III. 16/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 17/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 5/10 [i] 13:05 The Amazing Race XIII. 3/11 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 16:00 Advokáti III. 19/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 24/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 19:00 Advokáti III. 20/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 1/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 15/23 [i] 23:00 Californication III. 11/12 [i] 23:40 Californication III. 12/12 [i] 00:20 Zachraň mě VI. 9/10 [i] 01:15 Advokáti III. 20/23 [i] 02:10 CSI: New York VI. 15/23 [i] 02:55 Californication III. 11/12 [i] 03:25 Californication III. 12/12 [i] 03:55 Zachraň mě VI. 9/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Proti všem živlům [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Rizikové stavby [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Pátá rychlost 9 [i] 15:05 Pátá rychlost 10 [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Srdce stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Proti všem živlům [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 63/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 24/26 [i] 07:15 Všechna rána světa [i] 07:30 Záhady starověkého Říma 11/20 [i] 08:00 Náš přítel Frank [i] 09:30 Ovečka Shaun II 32/40 [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Šeherezáda 2/2 [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 Paní z Izieu 1/2 [i] 15:05 Přítelkyně 4/12 [i] 16:00 Profesionálové 51/57 [i] 16:55 Hrabě Monte Christo 2/4 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Princ a já 2 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 G.I. Jane [i] 01:25 13. komnata Tomáše Slavaty [i] 01:50 Pošta pro tebe [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Folklorní magazín [i] 03:45 Na cestě po Budapešti [i] 04:10 Poutní místa [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:40 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí [i] 06:20 Správy STV 06:50 Medicína pro 21. století [i] 07:05 Křehkost zrozená ohněm [i] 07:25 O vědě a vědcích 12/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Hranice po našimu [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Musicblok [i] 13:35 Neskutečné historky 6/9 [i] 14:10 Jistě, pane premiére 4/16 [i] 14:45 Robert Plant [i] 15:45 Království divočiny [i] 16:15 Poutní místa [i] 16:35 Bohové a proroci 12/15 [i] 17:05 Úsměvy Mahuleny Bočanové [i] 17:45 S profesorem Františkem Dvořákem 9/9 [i] 18:00 Kde bydlely princezny 6/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Tři sestry [i] 22:55 Divadlo žije! [i] 23:25 Artmix [i] 00:20 Film o filmu Přežít svůj život II. [i] 00:30 Česká soda [i] 00:45 Neskutečné historky 6/9 [i] 01:20 ČT Live - Nightwork [i] 02:10 Svou káru táhnem dál [i] 03:05 Sešli se... [i] 03:50 Partnerské ladění [i] 04:30 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Admirál Bublina útočí 11 [i] 05:55 Jen počkej, zajíci! 13 [i] 06:10 3-2-1 Tučňáci! 6, 7 [i] 07:05 Co nového Scooby-Doo? II 4 [i] 07:30 Lovec krokodýlů VI [i] 08:35 Občanské judo [i] 09:00 Judo sonduje [i] 09:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Jeden den v New Yorku [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hostinec U kamenného stolu [i] 14:10 Nadace Nova - pomáhá už 10 let [i] 14:25 Co ta holka chce [i] 16:35 Ledové ostří 2 [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Český slavík Mattoni 2010 [i] 22:15 Sniper [i] 00:10 Nebezpečné hry 2 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:35 Nadace Nova - pomáhá už 10 let [i] 02:50 Ptákoviny [i] 04:15 Stefanie II 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:20 Na čem záleží 82 [i] 06:00 Zvonilka a ztracený poklad [i] 07:35 Mickeyho klubík I 13 [i] 08:05 Pokémon: Diamant a perla XI 52 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:40 Cestování s hvězdami [i] 09:55 M*A*S*H 100 [i] 10:25 M*A*S*H 101 [i] 10:55 Agentura Jasno II 2 [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - SEDMÉ SEMIFINÁLE [i] 14:05 Texaská tragédie [i] 16:05 Julie Lescautová IV 13 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 17 [i] 20:00 Záchranáři [i] 22:55 Mariňák [i] 01:25 Nebezpečná síť [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bonzáčik [i] 05:45 Chuťovky [i] 06:35 Medzi láskou a nenávisťou 62/124 [i] 07:30 Inga Lindströmová: Rozhodnutie pri rieke [i] 09:25 Made in America [i] 11:55 Rozvedení so záväzkami [i] 13:10 Vírus útočí aj v raji [i] 14:45 Vtáky v tŕní I. 1-2/10 [i] 16:50 Medzi láskou a nenávisťou 63/124 [i] 17:45 Na streche [i] 18:40 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Očami lásky [i] 21:40 Posadnutí láskou [i] 23:40 Pochybná sláva [i] 01:55 Vírus útočí aj v raji [i] 03:30 Lampáreň [i] 03:55 Rozvedení so záväzkami [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Vůle přežít [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:50 Vlak zvířátek [i] 14:35 Země kouzel a zázraků [i] 15:45 Fotroviny [i] 17:25 Zeptejte se Cindy [i] 19:10 Prázdniny s Violou [i] 20:55 Holky se chtějí bavit taky [i] 22:30 Ostrov smrti [i] 00:05 Swordsman 3 [i] 01:55 Peklo [i] 03:35 Země kouzel a zázraků [i] 04:40 Vlak zvířátek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Severská kombinace [i] 10:15 Klasické lyžování [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 11:30 Sáně [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:30 Zimní sporty [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Plavání [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Zimní sporty [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:00 Kickbox [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Diagnóza vražda V 1 [i] 07:00 Diagnóza vražda V 2 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 2 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 4 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges IV 5 [i] 11:00 Sladký život v Orange County II 9 [i] 12:00 Sladký život v Orange County II 10 [i] 13:00 Moje bláznivá sestra [i] 15:00 Prober se [i] 17:00 Bratři a sestry I 23 [i] 18:00 Bratři a sestry II 1 [i] 19:00 Městečko Haven I 7 [i] 20:00 Městečko Haven I 8 [i] 21:00 Rozpoutané peklo [i] 23:10 Čisté víno [i] 01:00 Bratři a sestry I 23 [i] 02:00 Bratři a sestry II 1 [i] 03:00 Křivé svědectví [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 07:05 Do muzea zadním vchodem 3 [i] 07:45 Do muzea zadním vchodem 4 [i] 08:25 Planeta mláďat 2 [i] 09:30 Zvířecí rekordmani 56 [i] 10:35 Příběhy z divočiny 7 [i] 11:15 Mravenci vědí všechno 9 [i] 11:35 Mravenci vědí všechno 10 [i] 11:55 Sopka, která zastavila svět [i] 13:00 Jamieho revoluce ve stravování 2 [i] 14:00 Jimmova sklizeň 3 [i] 15:10 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 16:20 Vzestup peněz 3 [i] 17:25 Mistři švindlu 53 [i] 18:05 Mistři švindlu 54 [i] 18:50 Buď já nebo pes 71 [i] 19:50 Nahá věda 9 [i] 20:55 Tuningmánie 57 [i] 21:35 Život a smrt mobilního telefonu [i] 22:20 Pravdivé příběhy 1 [i] 23:25 Krimi příběhy 1 [i] 00:30 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 01:35 Slavné bitvy Británie 8 [i] 02:50 Planeta mláďat 2 [i] 03:50 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 04:50 Mravenci vědí všechno 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 48 [i] 06:00 Vzpomínka na Titány [i] 07:55 Tak si představ [i] 09:40 Zaslaná pošta 1 [i] 11:15 Filmy a filmové hvězdy II. 48 [i] 11:40 Milenec je zločinec! [i] 13:20 Kurýr 3 [i] 15:00 Kawasakiho růže [i] 16:40 Noci v Rodanthe [i] 18:15 Návrh [i] 20:00 Joeův palác