TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 4 svadby [i] 09:35 Guľový blesk [i] 11:15 Nezvestní I. 2/18 [i] 12:10 Komisár Rex III. 2/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 11/18 [i] 14:00 Odložený prípad VII. 1/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 13/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 21/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 16/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 4 svadby - finále [i] 18:55 SLÁVIK 2010 pred Starou tržnicou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SLÁVIK 2010 [i] 22:10 Mission: Impossible 3 [i] 00:40 Nezmieriteľní hrdinovia [i] 02:25 V zajatí jakuzy [i] 04:50 Xena III. 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Rocca II 1/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 131/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 132/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 282 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 66/256 [i] 18:00 Útek zo zlatej krajiny 3/7 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Neznámy vojak [i] 00:00 Inšpektor Rocca II 1/4 [i] 01:50 Neznámy vojak [i] 03:30 My sme Európa [i] 03:40 Sila lásky II. 282 [i] 04:30 Sila lásky IV. 66/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:45 Svet zvierat 1/4 [i] 11:25 Živá panoráma [i] 11:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 12:20 A pri tom speve [i] 13:05 Kvarteto [i] 13:30 Halali [i] 14:00 Família [i] 14:30 Večer na tému [i] 16:00 Povodne [i] 16:45 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 12/13 [i] 17:10 Ulice sveta 4/13 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 11/14 [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:20 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Smejeme sa storočiami 2/17 [i] 20:40 Stratený svet komunizmu 2/3 [i] 21:35 Slovensko a svet [i] 22:00 GEN.sk [i] 22:15 Dokumentárny klub [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 58 [i] 10:00 Bezbranná proti vrahovi [i] 12:00 Klamári II. 2 [i] 13:00 Policajt z L. A. 16 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 22 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 15 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 59 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:30 2012 Koniec sveta [i] 00:30 Deviata brána [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 9 [i] 03:25 Bezbranná proti vrahovi [i] 04:55 Zrodení pre zabíjanie 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 22,23 [i] 07:00 Červené ruže 61 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 19 [i] 09:00 Knight Rider 58 [i] 10:00 Smer juh 11,12 [i] 12:15 M*A*S*H 19,20 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 58 [i] 15:50 Medicopter 117 43 [i] 17:00 Knight Rider 58 [i] 18:00 M*A*S*H 19,20 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Dievča od vedľa [i] 22:15 Prachy, posadnutosť a vražda 2 [i] 00:15 Dievča od vedľa [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 4/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 56/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 36/37 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 4/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 56/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 15:00 Dr. House V. 3/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 5/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 57/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 20:00 Dr. House V. 4/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 23:00 Zachraň mě V. 4/22 [i] 00:00 Dr. House V. 4/24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 02:35 Zachraň mě V. 4/22 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 36/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce 24 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 4 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 20 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 6 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:15 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 19/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 3/54 [i] 15:10 Tintinova dobrodružství 3/39 [i] 15:35 Garfield a přátelé II 24/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 32/40 [i] 16:05 Záhady starověkého Říma 11/20 [i] 16:35 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 13/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj 13/16 [i] 21:00 13. komnata Tomáše Slavaty [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Na velikosti záleží 4/10 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Hlad [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová III 19/29 [i] 01:20 Jak se vede, sousede? [i] 02:00 Sabotáž [i] 02:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:55 Malá Velká Británie 13/22 [i] 03:25 Máte slovo [i] 04:10 S profesorem Františkem Dvořákem 8/9 [i] 04:25 Příběhy staré Indie [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 13/13 [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 10/15 [i] 05:20 Divnopis [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 44/52 [i] 06:20 Inami 5/26 [i] 06:45 Děti točí hrdiny 12/16 [i] 07:00 Vyzkoušejte si... [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:45 Videoatlas naší přírody [i] 07:55 Apoštol infověku [i] 08:20 Dokážete víc [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Thelmou [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Mám ráda nudný život [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 21/26 [i] 14:35 Sportovci světa [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Teleapatyka [i] 17:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Miroslav Kovářík [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 12/16 [i] 21:25 ČT Live - Nightwork [i] 22:20 Nesmrtelný život a smrt Mikiho 1/2 [i] 23:25 Malá Velká Británie 13/22 [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 I daleká cesta má cíl [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:40 Krotitelé dluhů III. 11/16 [i] 02:10 Taneční obrázky ze Zálesí a Kopanic [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 26 [i] 09:35 Zlatokopka 2/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 6 [i] 12:35 Superman III 19 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 17 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 16 [i] 15:05 Kobra 11 IX 3 [i] 16:00 Odložené případy V 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 24 [i] 18:25 Ulice 1885 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Co ta holka chce [i] 22:15 Ruslan [i] 00:10 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové federace [i] 01:50 Novashopping 02:10 Tabu [i] 03:35 Stefanie II 9 [i] 04:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 15 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 11 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 10:00 M*A*S*H 99 [i] 10:30 To je vražda, napsala II 7 [i] 11:35 Policie Hamburk III 19 [i] 12:35 M*A*S*H 100 [i] 13:10 Will & Grace IV 12 [i] 13:40 Policejní divize I 9 [i] 14:40 JAG IX 15 [i] 15:35 Julie Lescautová II 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skečbar [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Uprchlík [i] 01:30 Tanečník [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Na čem záleží 81 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 4/182 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 61/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 25/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 21/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 58/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 86-87/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 132/175 [i] 13:35 Rebeli II. 169/225 [i] 14:25 Rany z lásky 120/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 22/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 62/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 26/190 [i] 19:00 Rebeli II. 170/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 Inga Lindströmová: Rozhodnutie pri rieke [i] 22:30 Dokonalý svet 12/16 [i] 23:40 Zázrak vo Wyomingu [i] 01:20 Na streche [i] 02:00 L.O.V.E. [i] 02:40 Rany z lásky 120/230 [i] 03:25 Sudkyňa Hatchettová II. 86-87/125 [i] 04:15 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Zelený oblak [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Renzo a Lucia 2. [i] 13:55 Nebezpečná pravda [i] 15:40 Lidi, co znám [i] 17:30 Oslněni sluncem [i] 19:20 Sbohem Bafano [i] 21:25 Poslední loupež [i] 23:20 Peklo ve městě [i] 01:00 Osudový dotek [i] 02:50 Python [i] 04:25 Buster [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 13:00 Zimní sporty [i] 13:15 Watts [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Klasické lyžování [i] 17:00 Plavání [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Plavání [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Timbersports Series [i] 22:00 Poker [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Extrémní sporty [i] 01:00 Videohry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 07:00 Život v divočině 9 [i] 08:00 Život v divočině 10 [i] 09:00 Bratři a sestry I 23 [i] 10:00 Bratři a sestry II 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 5 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru I 2 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 2 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 6 [i] 18:00 Být Erikou I 1 [i] 19:00 Být Erikou I 2 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 1 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 12 [i] 22:00 Dvojí identita I 1 [i] 23:00 Dvojí identita I 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 12 [i] 01:00 Diagnóza vražda V 2 [i] 02:00 Bratři a sestry I 23 [i] 03:00 Bratři a sestry II 1 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru I 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Dítě naší doby 18 [i] 07:10 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 08:10 Krev, pot a takeaways 4 [i] 09:25 Lonely Planet - Rozený cestovatel 1 [i]