TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 4 svadby [i] 09:25 Takí istí špióni ako my [i] 11:15 Nezvestní I. 1/18 [i] 12:10 Komisár Rex III. 1/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 10/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 23/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 12/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 20/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 15/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 112 [i] 23:30 Výplata [i] 01:40 Pátracie oddelenie 4/16 [i] 02:40 Policajný odznak VII. 9/13 [i] 03:20 Xena III. 13/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Inšpektor Rocca 8/8 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 129/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 130/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 281 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 65/256 [i] 17:55 Útek zo zlatej krajiny 2/7 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nikdy never zaťovi [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 1/16 [i] 23:10 Záhady SK [i] 23:35 Inšpektor Rocca 8/8 [i] 01:10 Nikdy never zaťovi [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 1/16 [i] 03:35 Sila lásky II. 281 [i] 04:25 Sila lásky IV. 65/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Krajina Haliganda 4/4 [i] 09:25 Fokus - peniaze [i] 10:05 Maďarský magazín [i] 10:30 Portréty [i] 11:10 Ľudia na hranici [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:10 Moja domovina [i] 13:35 Najmilší koncert roka [i] 14:45 Hodina deťom [i] 14:50 Mama to vie najlepšie [i] 15:25 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Spektrum vedy 17/25 [i] 16:35 Halali [i] 17:05 Hlas Európy [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:10 Kvarteto [i] 18:35 Večerníček 10/14 [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:25 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:10 Svet zvierat 1/4 [i] 20:55 Família [i] 21:25 Ulice sveta 4/13 [i] 21:50 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 57 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 19,20 [i] 12:00 Kosti V. 14 [i] 13:00 Knight Rider 4 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 13 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 58 [i] 21:15 Odsúdené III. 22 [i] 22:15 Klamári II. 2 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli 10 [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 12 [i] 02:10 Odsúdené III. 22 [i] 03:00 Bostonské zločiny III. 19,20 [i] 04:20 Cesta do minulosti 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 20,21 [i] 07:00 Červené ruže 60 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 18 [i] 09:00 Knight Rider 57 [i] 10:00 Smer juh 9,10 [i] 12:15 M*A*S*H 17,18 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 57 [i] 15:50 Medicopter 117 42 [i] 17:00 Knight Rider 57 [i] 18:00 M*A*S*H 17,18 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Veľký muž 4 [i] 22:00 Lampa [i] 00:35 Kniha osudu [i] 02:00 Nočné reprízy 04:40 Starý 65 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 3/19 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 55/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 35/37 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 3/19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 55/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 15:00 Dr. House V. 2/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 4/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 56/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 20:00 Dr. House V. 3/24 [i] 21:00 Obhájci 2/5 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 13/22 [i] 23:00 Zachraň mě V. 3/22 [i] 00:00 Dr. House V. 3/24 [i] 00:55 Obhájci 2/5 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 13/22 [i] 02:35 Zachraň mě V. 3/22 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 35/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce 23 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 3 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 24 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 19 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Hon na člověka [i] 21:55 Uvnitř gangu Aryan Brotherhood [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 8 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 24 [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vzpoura na lodi Caine [i] 11:05 Živé prameny [i] 11:30 Maratón [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 18/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 2/54 [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 20/26 [i] 15:35 Král z džungle 20/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Bert a Ernie 13,14/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Vyzkoušejte si... [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Slečna Marplová V [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 Nikdy nezapomenu 1/2 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Californication II 1/12 [i] 00:50 Doktorka Quinnová III 18/29 [i] 01:35 Milenky II 6/6 [i] 02:25 Kde bydlely princezny 5/13 [i] 02:45 Přísně tajné vraždy 37/42 [i] 03:00 Poutní místa [i] 03:20 Hledám práci [i] 03:40 Rodina a já [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 43/52 [i] 06:20 Inami 4/26 [i] 06:45 Tak to vidím já 2/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 17/26 [i] 07:50 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Jak přežít 13/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. [i] 10:35 Sukovitá duše [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Malá farma [i] 13:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:30 Bronzová koruna [i] 14:30 Bludiště [i] 15:00 Myšlení vody [i] 15:30 Toulavá kamera [i] 16:00 Kvarteto [i] 16:30 Prizma [i] 16:55 Kus dřeva ze stromu [i] 17:10 Videoatlas naší přírody [i] 17:25 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 11/16 [i] 17:55 Sladké století [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Dokážete víc [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Hranice po našimu [i] 22:00 Paříži, miluji Tě [i] 23:55 Posezení s Janem Burianem [i] 00:25 Evropský manuál [i] 00:45 Hon na svatého Maura [i] 01:40 Film o filmu Přežít svůj život [i] 02:00 Q [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 25 [i] 09:35 Krasavec Beauty [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 5 [i] 12:35 Superman III 18 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 16 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 15 [i] 15:00 Kobra 11 IX 2 [i] 16:00 Odložené případy V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 23 [i] 18:25 Ulice 1884 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 231 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas X 2 [i] 22:10 Stahovák [i] 22:45 Žoldák: Legie zkázy [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas VII 18 [i] 01:25 Novashopping 01:50 112 [i] 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Áčko [i] 04:10 Stefanie II 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 14 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 10 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 10:00 M*A*S*H 98 [i] 10:30 To je vražda, napsala II 6 [i] 11:30 Policie Hamburk III 18 [i] 12:30 M*A*S*H 99 [i] 13:05 Will & Grace IV 11 [i] 13:35 Policejní divize I 8 [i] 14:35 JAG IX 14 [i] 15:25 Julie Lescautová II 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Vladimír Menšík [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 14 [i] 23:25 Ve službách FBI I 11 [i] 00:30 Volby srdce [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Na čem záleží 79 [i] 04:30 Na čem záleží 80 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 3/182 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 60/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 24/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 57/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 84-85/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 131/175 [i] 13:35 Rebeli II. 168/225 [i] 14:25 Rany z lásky 119/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 21/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 61/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 25/190 [i] 19:00 Rebeli II. 169/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 58/194 [i] 20:55 V náručí diabla 4/182 [i] 21:50 Ally McBealová V. 13-14/22 [i] 23:45 Frasier III. 2/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 58/194 [i] 01:00 Ally McBealová V. 13-14/22 [i] 02:25 Frasier III. 2/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 84-85/125 [i] 03:25 112 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Sbohem Bafano [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Coronado [i] 13:40 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 15:25 Protiklady se přitahují [i] 17:00 Metropolitan [i] 18:50 Muž z Elysejských polí [i] 20:45 Lidi, co znám [i] 22:35 Peklo [i] 00:20 96 hodin [i] 02:00 Tygří spáry 3 [i] 03:35 Purpurové květy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Plavání [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Zimní sporty [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Plavání [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Bowling [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 07:00 Život v divočině 8 [i] 08:00 Život v divočině 9 [i] 09:00 Rookie Blue I 12 [i] 10:00 Rookie Blue I 13 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 4 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru I 1 [i] 16:00 Diagnóza vražda V 1 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 5 [i] 18:00 Bratři a sestry I 23 [i] 19:00 Bratři a sestry II 1 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 10 [i] 21:00 Médium VI 7 [i] 22:00 Městečko Haven I 8 [i] 23:00 Rookie Blue I 13 [i] 00:00 Médium VI 7 [i] 01:00 Diagnóza vražda V 1 [i] 02:00 Smrtelné setkání [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru I 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Generace XXL 2 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 26 [i] 08:10 Krev, pot a takeaways 3 [i] 09:25 Budoucnost vody 3 [i] 10:30 Jamieho vepřové hody [i] 11:35 Smrtící zemětřesení na Haiti [i] 12:45 Ian Wright: Cesty bez hranic 4