TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby [i] 09:30 Slnko, baby, surfisti [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 22/22 [i] 12:15 Komisár Rex II. 15/15 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy VI. 9/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 22/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 11/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 19/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 14/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Myšlienky vraha IV. 10/26 [i] 23:45 Zoznam smrti [i] 01:20 Pátracie oddelenie 3/16 [i] 02:15 Policajný odznak VII. 8/13 [i] 03:00 Xena III. 11-12/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 63/256 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:30 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Inšpektor Rocca 7/8 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 127/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 128/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 280 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 64/256 [i] 18:00 Útek zo zlatej krajiny 1/7 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Oheň z neba [i] 23:40 Inšpektor Rocca 7/8 [i] 01:15 Oheň z neba [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:10 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 03:30 Sila lásky II. 280 [i] 04:20 Sila lásky IV. 64/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:05 Národnostný magazín [i] 10:35 Pod hladinou Dunaja [i] 11:05 Medicína [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:25 Môj dom, môj hrad [i] 13:55 Poklady.sk [i] 14:10 Elixír [i] 14:45 5 minút po dvanástej - Láska, viera, nádej [i] 15:55 Mincovňa Kremnica [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Na ceste [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Mama to vie najlepšie [i] 18:35 Večerníček 9/14 [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:25 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:10 Portréty [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 56 [i] 10:00 Nemilosrdná sestrička [i] 12:00 Vtierka Castle II. 14 [i] 13:00 Policajt z L. A. 15 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 21 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 57 [i] 21:15 Knight Rider 4 [i] 22:15 Kosti V. 14 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 13 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 1/22 [i] 01:15 Vyjednávači 12 [i] 02:00 V mene spravodlivosti 10 [i] 02:40 Nemilosrdná sestrička [i] 04:10 Vyjednávači 12 [i] 04:50 Špeciálne komando IV. 1/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 18,19 [i] 07:00 Červené ruže 59 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 17 [i] 09:00 Knight Rider 56 [i] 10:00 Smer juh 7,8 [i] 12:15 M*A*S*H 15,16 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 56 [i] 15:50 Medicopter 117 41 [i] 17:00 Knight Rider 56 [i] 18:00 M*A*S*H 15,16 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 30 prípadov majora Zemana 12 [i] 21:35 M*A*S*H 135,136 [i] 22:35 Črepiny [i] 23:30 Huste.TV [i] 23:55 30 prípadov majora Zemana 12 [i] 01:15 Láska nezomiera 18,19 [i] 02:40 Nočné reprízy 04:40 Starý 64 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 2/19 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 54/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 34/37 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 2/19 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 54/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 15:00 Dr. House V. 1/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 3/19 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 55/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 20:00 Dr. House V. 2/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 8/13 [i] 23:00 Zachraň mě V. 2/22 [i] 00:00 Dr. House V. 2/24 [i] 00:55 CSI: New York VI. 18/23 [i] 01:50 Strážce pořádku 8/13 [i] 02:40 Zachraň mě V. 2/22 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 34/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce 22 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 23 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 18 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Proti všem živlům [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 23 [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se vede, sousede? [i] 09:40 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 10:25 Píseň pro Rudolfa III. 3/8 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 17/29 [i] 14:15 Okouzlení VIII 1/54 [i] 15:10 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 21/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 2/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Králíkova čítanka 2/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Jaroslav Vojta [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Milenky II 6/6 [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Partnerské ladění [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Dokážete víc [i] 00:15 Letecké katastrofy III. [i] 01:05 Doktorka Quinnová III 17/29 [i] 01:55 Československý filmový týdeník 808/2379 [i] 02:05 Krotitelé dluhů III. 11/16 [i] 02:35 Výjimečná architektura [i] 03:25 Televizní klub neslyšících [i] 03:50 Ta naše povaha česká [i] 04:15 Krásy evropského pobřeží [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 42/52 [i] 06:20 Inami 3/26 [i] 06:45 Pat a Mat se vrací 5/16 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Adult English Zone 16/26 [i] 07:50 Bílá místa [i] 08:10 Osudové okamžiky [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Krásy evropského pobřeží [i] 09:20 Příběhy o telátku 2/7 [i] 09:30 Babylon [i] 10:00 1967 1/2 [i] 10:55 Svět zázraků 5/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je detektivka 25/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:05 Cíl cesty: divočina 5/5 [i] 16:00 Tahače 2010 - ohlédnutí [i] 16:10 Jak přežít 13/13 [i] 16:25 O vědě a vědcích 12/13 [i] 16:50 Přežiješ mládí? 5/6 [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Adult English Zone 17/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Ten život je tvůj [i] 22:05 Hon na svatého Maura [i] 23:05 Film o filmu Přežít svůj život [i] 23:20 Světla v soumraku [i] 00:40 Krásný ztráty [i] 01:15 Politické spektrum [i] 01:45 Lucemburkové 6/6 [i] 02:10 Babička z hor [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 24 [i] 09:35 Zlatokopka 1/2 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 4 [i] 12:35 Superman III 17 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 15 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 14 [i] 15:05 Kobra 11 IX 1 [i] 16:00 Odložené případy V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 22 [i] 18:25 Ulice 1883 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 13 [i] 21:20 Dr. House VI 18 [i] 22:15 Zvěřinec 1 [i] 22:50 Rocky 4 [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas VII 17 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Mr.GS [i] 02:20 Tabu [i] 03:00 Áčko [i] 04:10 Stefanie II 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 13 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace IV 9 [i] 08:50 Zprávy TV Prima [i] 09:35 VIP zprávy 10:00 M*A*S*H 97 [i] 10:30 To je vražda, napsala II 5 [i] 11:30 Policie Hamburk III 17 [i] 12:30 M*A*S*H 98 [i] 13:05 Will & Grace IV 10 [i] 13:35 Policejní divize I 7 [i] 14:35 JAG IX 13 [i] 15:30 Julie Lescautová II 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 20 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II 2 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:35 Kriminálka Kolín V 8 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Výklad snů [i] 04:20 Na čem záleží 78 [i] 04:45 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V náručí diabla 2/182 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 59/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 23/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 56/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 82-83/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 130/175 [i] 13:35 Rebeli II. 167/225 [i] 14:25 Rany z lásky 118/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 60/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 24/190 [i] 19:00 Rebeli II. 168/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 57/194 [i] 20:55 V náručí diabla 3/182 [i] 21:55 Kruté precitnutie [i] 23:30 Frasier III. 1/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 57/194 [i] 00:40 Rany z lásky 118/230 [i] 01:25 Kruté precitnutie [i] 02:50 Frasier III. 1/24 [i] 03:10 Sudkyňa Hatchettová II. 82-83/125 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Muž z Elysejských polí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dračí války [i] 13:45 Vůle přežít [i] 15:35 Nejlepší přítelkyně [i] 17:20 Básník války [i] 19:05 Purpurové květy [i] 21:00 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 22:45 Python [i] 00:30 Atentát na střední [i] 02:05 Swordsman 3 [i] 03:55 Ztracený svět [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Zimní sporty [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Plavání [i] 13:30 Zimní sporty [i] 14:30 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Zimní sporty [i] 18:00 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:20 All sports [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:30 Jezdectví [i] 21:35 Golf [i] 22:05 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:20 Plachtění [i] 22:25 All sports [i] 22:40 All sports [i] 23:00 All sports [i] 23:30 Plavání [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 07:00 Život v divočině 7 [i] 08:00 Život v divočině 8 [i] 09:00 Být Erikou I 1 [i] 10:00 Být Erikou I 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 3 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 8 [i] 14:00 Slečna Marplová: Sittafordská záhada [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 16 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 4 [i] 18:00 Rookie Blue I 12 [i] 19:00 Rookie Blue I 13 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 9 [i] 21:00 Městečko Haven I 8 [i]