TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 4 svadby [i] 09:35 Čierny rytier [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 21/22 [i] 12:15 Komisár Rex II. 14/15 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy VI. 8/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 21/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 10/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 18/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 13/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Myšlienky vraha IV. 9/26 [i] 23:45 Mladí, krásni a skazení [i] 01:25 Pátracie oddelenie 1/16 [i] 02:25 Pátracie oddelenie 2/16 [i] 03:20 Policajný odznak VII. 7/13 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Inšpektor Rocca 6/8 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 125/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 126/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 279 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 63/256 [i] 17:50 Miesto v dome 6/6 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Futbal Liga majstrov [i] 22:45 Obete a tí druhí [i] 23:10 Svet v obrazoch [i] 23:40 Inšpektor Rocca 6/8 [i] 01:10 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 02:00 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 02:50 Obete a tí druhí [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 04:10 Sila lásky II. 279 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Amurské rozprávky 3/3 [i] 09:25 Fokus - práca [i] 10:00 Zdravíčko, pán doktor - Keď bolí hlava [i] 10:30 Vynálezca padáka [i] 11:10 Niekde v nás [i] 11:40 Energetika [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 A pri tom speve [i] 13:00 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 13:20 VAT [i] 13:45 Cesty nádeje [i] 14:25 Fenomén [i] 14:55 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 11/13 [i] 15:15 Hlava XXI [i] 15:45 Braňo Hronec v Štúdiu II [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Mimo času 1/10 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:10 Môj dom, môj hrad [i] 18:35 Večerníček 8/14 [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:25 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:15 Televízna sezóna [i] 21:20 Na ceste [i] 21:50 Pondelok [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Lovci predátorov 7 [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 55 [i] 10:00 Oceľoví žraloci [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 12 [i] 13:00 Policajt z L. A. 14 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 20 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 12 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 56 [i] 21:15 Odsúdené III. 21 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 14 [i] 23:15 Profesionáli V. 11 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent I. 12 [i] 02:10 Odsúdené III. 21 [i] 03:00 Oceľoví žraloci [i] 04:30 Agent I. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 16,17 [i] 07:00 Červené ruže 58 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 16 [i] 09:00 Knight Rider 55 [i] 10:00 Smer juh 5,6 [i] 12:15 M*A*S*H 13,14 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 55 [i] 15:50 Medicopter 117 40 [i] 17:00 Knight Rider 55 [i] 18:00 M*A*S*H 13,14 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 22:20 5 dní do polnoci 1,2/2 [i] 01:55 Láska nezomiera 17 [i] 02:40 Nočné reprízy 04:40 Starý 63 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda 1/19 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 53/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 33/37 [i] 11:00 Diagnóza Vražda 1/19 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 53/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 2/19 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 54/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 20:00 Dr. House V. 1/24 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 23:00 Zachraň mě V. 1/22 [i] 00:00 Dr. House V. 1/24 [i] 00:55 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 02:40 Zachraň mě V. 1/22 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 33/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 12 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce 21 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 22 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 17 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 22 [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Falešná ruka zákona [i] 10:35 Vyprávění a muzicírování s Hradišťanem [i] 11:05 Ten můj tam má spolužáka [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 16/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 30/30 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola 2/7 [i] 15:35 Věda je detektivka 25/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 5/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Jak se vede, sousede? [i] 20:50 Tak neváhej a toč! [i] 21:15 Deník doktorky 13/16 [i] 22:05 Krotitelé dluhů III. 11/16 [i] 22:35 Vojna a mír 3/4 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Doktorka Quinnová III 16/29 [i] 01:10 Divadlo žije! [i] 01:40 Terra musica [i] 02:05 Chcete mě? [i] 02:20 Sólo pro... Glena Hansarda [i] 03:00 Čtení na dobrou noc [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 41/52 [i] 06:20 Inami 2/26 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Hennings Haus 1/5 [i] 07:35 Anglicky s dětmi 2/6 [i] 07:45 Vodní ptáci [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:10 Tančící skály 12/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Židé 4/5 [i] 10:35 Vzkaz Jiřího Šalamouna [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 15:00 Evropský manuál [i] 15:20 Hledání ztraceného času 2 [i] 15:40 Filmy z Václaváku 8/13 [i] 16:00 Svět zázraků 5/13 [i] 16:25 Výjimečná architektura [i] 17:15 Bílá místa [i] 17:30 Vítejte v Tate galerii 10/15 [i] 17:35 Křehkost zrozená ohněm [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Adult English Zone 16/26 [i] 20:00 Svatý rok [i] 21:40 Mám ráda nudný život [i] 22:10 Kontexty [i] 23:05 Evropský manuál [i] 23:25 Q [i] 23:50 Pravda nebo lež [i] 01:35 Na cestě po Budapešti [i] 02:05 Retro [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 23 [i] 09:35 Pravá láska [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 3 [i] 12:35 Superman III 16 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 14 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 13 [i] 15:05 Kobra 11 VIII 16 [i] 16:00 Odložené případy V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 21 [i] 18:25 Ulice 1882 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 230 [i] 21:25 Kriminálka New York V 1 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 5 [i] 23:45 V rytmu stepu [i] 01:30 Kriminálka Las Vegas VII 16 [i] 02:20 Novashopping 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:15 Áčko [i] 04:10 Stefanie II 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 12 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace IV 8 [i] 09:10 M*A*S*H 96 [i] 09:40 Knight Rider IV 22 [i] 10:40 To je vražda, napsala II 4 [i] 11:40 Policie Hamburk III 16 [i] 12:40 M*A*S*H 97 [i] 13:15 Will & Grace IV 9 [i] 13:45 Policejní divize I 6 [i] 14:45 JAG IX 12 [i] 15:35 Julie Lescautová II 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince V 7 [i] 23:30 Na doživotí II 11 [i] 00:30 Kriminálka Kolín V 7 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 77 [i] 04:30 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V náručí diabla 1/182 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 58/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 22/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 55/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 80-81/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 129/175 [i] 13:35 Rebeli II. 166/225 [i] 14:25 Rany z lásky 117/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 59/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 23/190 [i] 19:00 Rebeli II. 167/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 56/194 [i] 20:55 V náručí diabla 2/182 [i] 21:50 Ally McBealová V. 11-12/22 [i] 23:45 Frasier II. 24/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 56/194 [i] 01:00 Ally McBealová V. 11-12/22 [i] 02:25 Frasier II. 24/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 80-81/125 [i] 03:30 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Purpurové květy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zelený oblak [i] 13:55 Ztracený svět [i] 15:45 Oslněni sluncem [i] 17:35 2 Bobule [i] 19:20 Kung Phooey! [i] 21:00 Nejlepší přítelkyně [i] 22:45 Tygří spáry 3 [i] 00:25 Andělé Slunce [i] 02:00 Osudový dotek [i] 03:55 Loupežník Hotzenplotz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 18:00 Klasické lyžování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Watts [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 07:00 Život v divočině 6 [i] 08:00 Život v divočině 7 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 1 [i] 10:00 Rookie Blue I 12 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 2 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 7 [i] 14:00 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda