TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Policajti a zlodeji [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 20/22 [i] 12:10 Komisár Rex II. 13/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 7/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 20/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 17/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 12/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Čierny rytier [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 Myšlienky vraha IV. 8/26 [i] 23:45 Absolútna moc [i] 01:55 Superfízli I. 12/12 [i] 02:45 Policajný odznak VII. 6/13 [i] 03:30 Xena III. 10/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Svet v obrazoch [i] 06:55 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Inšpektor Rocca 5/8 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 123/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 124/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 278 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 62/256 [i] 17:55 Miesto v dome 5/6 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nesmrteľní [i] 21:25 Reportéri [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Zúfalé manželky IV. 13/17 [i] 23:05 Klinika Grace V. 9/24 [i] 23:45 Zmenáreň [i] 00:10 Inšpektor Rocca 5/8 [i] 01:40 Reportéri [i] 02:10 O 5 minút 12 [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Sila lásky II. 278 [i] 04:25 Sila lásky IV. 62/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 12/30 [i] 08:50 Devín kostol [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:30 Cesty nádeje [i] 11:10 Cesta človeka 4/5 [i] 12:00 Polícia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:25 Orientácie [i] 13:55 Portréty [i] 14:35 Profesionál [i] 14:45 Magazín Ligy majstrov [i] 15:10 Motormagazín [i] 15:40 Mediálni špióni [i] 16:05 Profesor Jozef Novák [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady sveta V. [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček 7/14 [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:20 Hodina deťom [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:45 Hlava XXI [i] 21:15 Mimo času 1/10 [i] 21:45 Persepolis [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Lietajúci Čestmír [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:40 Panelák VI. 54 [i] 09:45 Stratené duše V. 13 [i] 10:40 Dobrá manželka I. 16 [i] 11:35 Nebezpečná rýchlosť [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 19 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 55 [i] 21:15 Profesionáli V. 11 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 12 [i] 00:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:55 Popcorn Tv [i] 03:45 Nezvestní III. 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 14,15 [i] 07:00 Červené ruže 57 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 15 [i] 09:00 Knight Rider 54 [i] 10:00 Smer juh 3,4 [i] 12:15 M*A*S*H 11,12 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 54 [i] 15:50 Medicopter 117 39 [i] 17:00 Knight Rider 54 [i] 18:00 M*A*S*H 11,12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 "Panelstory aneb Jak se rodí sídliště" [i] 22:10 "Čas pracuje pro vraha" [i] 23:55 Policajné prípady: Vraždy na diaľnici [i] 02:30 Nočné reprízy 04:40 Starý 62 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 20/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 52/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 32/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 20/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 52/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 16:00 Diagnóza Vražda 1/19 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 53/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 12/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 13/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 00:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 12/13 [i] 01:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 13/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 32/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Zlomyslné stroje [i] 06:50 Špinavé práce 20 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 12 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 21 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 16 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 21 [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 63/78 [i] 09:00 Divotvorný klobouk [i] 10:10 Pasekáři [i] 10:30 Dechovka [i] 11:05 Plány a touhy 4/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 15/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 29/30 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 12/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Cukrárna 3/13 [i] 21:10 Na cestě po Budapešti [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Přísně tajné vraždy 37/42 [i] 22:40 Víkend na Zuydcoote [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Politické spektrum [i] 01:10 Na velikosti záleží 3/10 [i] 01:40 Doktorka Quinnová III 15/29 [i] 02:25 Náš venkov [i] 02:40 Sváteční slovo scenáristy a režiséra Bedřicha Jeteliny [i] 02:45 Cesty víry [i] 03:05 Křesťanský magazín [i] 03:20 Pasekáři [i] 03:40 Týden v regionech Brno [i] 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Franklin 40/52 [i] 06:35 Inami 1/26 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:50 Teleapatyka [i] 08:10 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz - Ostrava [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Vyzkoušejte si... [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 12/16 [i] 12:40 Vespa [i] 13:35 Hennings Haus 1/5 [i] 13:50 Anglicky s dětmi 2/6 [i] 14:00 Tak to vidím já 1/7 [i] 14:15 Aladdinova kouzelná lampa [i] 15:35 Návštěva v ZOO [i] 15:45 Duch vody [i] 16:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:05 Krásy evropského pobřeží [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 Gambrinus liga [i] 20:00 Göringův poslední boj 1/2 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Pravá krev 12/12 [i] 23:05 Terra musica [i] 23:30 Pan Butze [i] 23:55 Jazzová sekce [i] 00:55 Vzkaz Jiřího Šalamouna [i] 01:10 Knižní svět [i] 01:25 Čtenářský deník... [i] 01:40 Vyhořel jsem [i] 02:05 Vzpomínka na Adventní koncerty 2009 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 22 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:05 Tescoma s chutí [i] 12:30 Superman III 15 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 13 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 12 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 15 [i] 16:00 Odložené případy V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 20 [i] 18:25 Ulice 1881 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 12 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:05 Mentalista II 18 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 2 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:45 69 rozkoší pro smrtelníky 10 [i] 01:10 Novashopping 01:35 Střepiny [i] 01:50 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 11 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Přátelé III 16 [i] 09:10 M*A*S*H 95 [i] 09:40 Knight Rider IV 21 [i] 10:45 To je vražda, napsala II 3 [i] 11:45 Policie Hamburk III 15 [i] 12:45 M*A*S*H 96 [i] 13:15 Will & Grace IV 8 [i] 13:45 Policejní divize I 5 [i] 14:45 JAG IX 11 [i] 15:40 Julie Lescautová II 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 19 [i] 21:20 Přešlapy III 12 [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 15 [i] 23:25 Cestování s hvězdami [i] 23:30 Na nože! [i] 00:45 Kriminálka Kolín V 6 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Výklad snů [i] 04:25 Na čem záleží 76 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Medzi láskou a nenávisťou 57/124 [i] 06:25 Doňa Barbara 21/190 [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22 [i] 08:30 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 1/8 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 78-79/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 128/175 [i] 13:30 Rebeli II. 165/225 [i] 14:25 Rany z lásky 116/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 58/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 22/190 [i] 19:00 Rebeli II. 166/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 55/194 [i] 20:55 V náručí diabla 1/182 [i] 22:10 Čokoláda [i] 00:30 Frasier II. 23/24 [i] 00:55 Nespútaný anjel 55/194 [i] 01:40 Rany z lásky 116/230 [i] 02:25 Frasier II. 23/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 78-79/125 [i] 03:30 112 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Ztracený svět [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:50 Protiklady se přitahují [i] 15:25 Sbohem Bafano [i] 17:30 Nebezpečná známost [i] 19:05 Coronado [i] 20:40 Oslněni sluncem [i] 22:30 Swordsman 3 [i] 00:25 Sniper [i] 02:05 96 hodin [i] 03:45 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:45 Klasické lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Strongest Man [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 10 [i] 07:00 Život v divočině 5 [i] 08:00 Život v divočině 6 [i] 09:00 Městečko Haven I 6 [i] 10:00 Městečko Haven I 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges IV 1 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 6 [i] 14:00 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 14 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 2 [i] 18:00 Byla to ona [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 7 [i] 21:00 Dvojí identita I 1 [i] 22:00 Dvojí identita I 2