TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 13-15/16 [i] 06:05 Fantastický Spiderman I. 14/26 [i] 06:30 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 1/39 [i] 06:55 Scoobyho nové záhady 9/13 [i] 07:20 Štvornohý detektív Kalle II. 6/15 [i] 08:15 Zrodení pre slobodu [i] 10:00 Bláznivý Jimov život VII. 8-9/18 [i] 10:55 Upírske denníky 5-6/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Tarzan [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Rande s celebritou [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:55 Maximálny limit [i] 01:05 Mandžuský kandidát [i] 03:05 Pitva mimozemšťana [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Peniaze [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Motormagazín [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:35 Šmolkovia [i] 07:50 Bola raz jedna planéta [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Páni zo semafora [i] 09:00 Chlapec a pes 3/6 [i] 09:30 Štvrtá hlava draka [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody VI. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:40 V piatok trinásteho [i] 16:15 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kauza CIA [i] 22:35 Keď zapadne slnko [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Kauza CIA [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 Zvieratá záchrancovia 5/6 [i] 08:45 Klenotnica [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:40 Zelená revue [i] 10:00 Sv. omša na slávnosť Najsvätejšej Trojice [i] 11:25 Noc v archíve [i] 12:30 Odvážny Stepan [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Slovo [i] 14:10 Folklórny festival Východná [i] 15:10 Poltón [i] 15:40 Família [i] 16:10 Ján Gallovič jubiluje [i] 17:40 Anjeli strážni kniežaťa J. Radziwilla-Anoškina [i] 18:10 Poklady sveta V. [i] 18:25 Poklady sveta V. [i] 18:40 Večerníček 6/14 [i] 18:45 Táraninky [i] 18:55 Kinorama [i] 19:20 Hodina deťom 2009 - dokumenty [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Cesta človeka 4/5 [i] 21:00 KE 2013 [i] 21:10 Pozývame vás do divadla [i] 23:15 Slovo [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Motormagazín [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Tajomstvá zátoky [i] 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 Kamienok pre tučniaka [i] 08:55 Simpsonovci I. 11 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Profesionáli V. 10 [i] 10:50 Stratené duše V. 13 [i] 11:40 Dobrá manželka I. 16 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:50 Cililing a stratený poklad [i] 15:35 Nebezpečná rýchlosť [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Sudca Dredd [i] 01:15 Svedok vraždy [i] 02:50 Sudca Dredd [i] 04:20 Neuveriteľné záhady prírody [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Siska 3 [i] 06:20 Magnum I. 13 [i] 07:10 Zasľúbená zem 47,48 [i] 08:55 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:45 Siska 4 [i] 11:10 60 MINÚT [i] 12:15 Únos 1,2/2 [i] 16:30 Párna a nepárna [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Vysoká hra [i] 22:00 Bozk pred smrťou [i] 23:55 Siska 4 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 15/23 [i] 06:30 Internát III. 1/9 [i] 08:00 Pravěk útočí III. 2/10 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 12/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 13/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 14/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 4/10 [i] 13:00 The Amazing Race XIII. 2/11 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 16:00 Advokáti III. 18/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 23/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 19:00 Advokáti III. 19/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i] 22:00 13 1/2 [i] 23:45 Pacovo mužstvo V. 16/28 [i] 01:20 Advokáti III. 19/23 [i] 02:15 13 1/2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 37 [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Výroba prototypů [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 52 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 53 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Proti všem živlům [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Výroba prototypů [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 V nejhorším případě [i] 21:30 V nejhorším případě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Deset nejhledanějších zločinců FBI [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 7 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Výroba prototypů [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 38 [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 11/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Sezame, pojď si hrát [i] 06:30 Strom pohádek [i] 06:55 Všechna rána světa [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Bert a Ernie 11,12/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 9/13 [i] 11:45 Film o filmu Hlava-ruce-srdcE [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Bronzová koruna [i] 14:05 Tak neváhej a toč! [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 14:55 Vzpomínka na Adventní koncerty 2009 [i] 15:15 Divotvorný klobouk [i] 16:30 Retro [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 Sváteční slovo scenáristy a režiséra Bedřicha Jeteliny [i] 17:20 Pravěk útočí 13/13 [i] 18:05 Návštěvníci 14/15 [i] 18:35 Na cestě za Eszter z Budapešti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Ach, ty vraždy! 5/5 [i] 21:45 Film o seriálu Cukrárna [i] 22:00 168 hodin [i] 22:30 Místo činu [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Hotel Babylon II 8/8 [i] 01:05 Všechnopárty [i] 01:50 Úsměvy Josefa Hlinomaze [i] 02:25 Sedm klaunů 02:35 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 11/15 [i] 05:50 Hudební setkání v "městě českého baroka" Manětíně. [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 808/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Svět umění [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:55 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 12/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Principálka [i] 13:40 Lucemburkové 6/6 [i] 14:10 Vespa [i] 15:05 Duch vody [i] 15:55 Mýty a fakta historie 4/5 [i] 16:50 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 7/7 [i] 17:45 Postřehy odjinud [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane premiére 3/16 [i] 19:30 Zašlapané projekty [i] 19:45 Krásy evropského pobřeží [i] 20:00 Příběhy bezpráví [i] 20:25 Tajné akce StB [i] 20:40 Vězeň i vyšetřovatel Adolf Rázek [i] 21:00 Ztracená duše národa [i] 22:00 Na plovárně s Thelmou [i] 22:25 Vzkaz Jiřího Šalamouna [i] 22:45 Divoch [i] 00:00 Ladí neladí [i] 00:50 Česká soda [i] 01:10 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:35 Svět umění [i] 03:30 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 7/7 [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Admirál Bublina útočí 10 [i] 06:20 Senzační Spiderman 10 [i] 06:45 Jen počkej, zajíci! 12 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 35 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? II 3 [i] 07:55 Skippy 11 [i] 08:30 Babicovy dobroty [i] 09:00 Koření [i] 10:00 Od zítřka nečaruji [i] 11:40 Kocour v botách [i] 12:55 Sněženky a machři po 25 letech [i] 15:25 Pod Jezevčí skálou [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:40 Střepiny [i] 23:05 Bouřlivé srdce [i] 01:15 Novashopping 01:35 Bojovníci mezi nebem a zemí [i] 04:10 Stefanie II 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Mickeyho klubík I 12 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 51 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé III 15 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 9 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 94 [i] 10:25 M*A*S*H 95 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Zločiny v zahradách II 4 [i] 13:55 Tři muži ve sněhu [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru I [i] 17:50 Cestování s hvězdami [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 16 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - SEDMÉ SEMIFINÁLE [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - SEDMÉ ROZHODNUTÍ [i] 23:15 Kurýr 2 [i] 01:10 Hnutí mysli 8 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:40 Hitlerovi bodyguardi 9 [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Bonzáčik [i] 06:10 Medzi láskou a nenávisťou 56/124 [i] 07:05 Elisa z Rivombrosy II. 13/13 [i] 09:20 Volanie hôr: Tiene minulosti [i] 11:35 Na streche [i] 12:30 Dokonalý svet 11/16 [i] 13:35 Detektív 2/2 [i] 15:05 Viac ako všetko III. 2-3/12 [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 57/124 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Od zajtra budeme snívať spoločne [i] 20:00 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 1/8 [i] 22:05 Skutočný príbeh: Hon na čarodejnice [i] 23:55 Smrť v službách života [i] 01:50 Detektív 2/2 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:00 Skutočný príbeh: Hon na čarodejnice [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hvězdné dítě [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fantom opery [i] 14:30 Tátou proti své vůli [i] 16:10 Johanka z Arku 1. [i] 17:55 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 19:45 Stormbreaker [i] 21:25 2 Bobule [i] 23:10 Osudový dotek [i] 01:10 Mafiánky [i] 02:55 Můj soused zabiják 2 [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Motorismus [i] 06:45 Závěr vysílání 08:30 Motorismus [i] 09:30 Watts [i] 09:45 Klasické lyžování [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:15 Motorismus [i] 16:15 Watts [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Klasické lyžování [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 20:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 22:45 Klasické lyžování [i] 23:45 Klasické lyžování [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges III 22 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 08:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 09:00 Sladký život v Orange County II 6 [i] 10:00 Městečko Haven I 7 [i] 11:00 Bratři a sestry I 21 [i] 12:00 Bratři a sestry I 22 [i] 13:00 Cesta úspěchu [i] 14:50 Divoká řeka [i] 17:00 Dobrá manželka I 22 [i] 18:00 Dobrá manželka I 23 [i] 19:00 Městečko Haven I 7 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 5 [i] 21:00 Bratři a sestry I 23 [i] 22:00 Bratři a sestry II 1 [i] 23:00 Křivé svědectví [i] 01:00 Městečko Haven I 7 [i] 02:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 5 [i] 03:00 Nevinnost na prodej [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Buď já nebo pes 70 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 07:10 Vzestup peněz 2 [i] 08:15 Města ve výškách 13 [i] 09:00 Města ve výškách 14 [i] 09:45 Zima na chalupě 4 [i] 10:50 Dítě naší doby: Příběhy dětí 1 [i] 11:35 Dítě naší doby: Příběhy dětí 2 [i] 12:20 Jamieho revoluce ve stravování 2 [i] 13:20 Jimmova sklizeň 3 [i] 14:30 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 34 [i] 16:45 Řeč hmyzí říše 1 [i] 17:10 Mravenci vědí všechno 1 [i] 17:30 Mistři švindlu v Las Vegas 5 [i] 18:10 Mistři švindlu v Las Vegas 6 [i] 18:50 Buď já nebo pes 71 [i] 19:50 Nahá věda 9 [i] 21:00 Tuningmánie 57 [i] 21:40 Život a smrt mobilního telefonu [i] 22:25 Pravdivé příběhy 1 [i] 23:30 Krimi příběhy 1 [i] 00:35 Závod s budoucností 1 [i] 01:10 Závod s budoucností 2 [i] 01:45 Závod s budoucností 3 [i] 02:20 Udržitelnost v praxi - Inovace 10 [i] 02:35 Udržitelnost v praxi - Vodní hospodářství 4 [i] 02:55 Města ve výškách 13 [i] 03:30 Města ve výškách 14 [i] 04:00 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 04:55 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sladké pokušení [i] 07:35 Chlapec v pruhovaném pyžamu [i] 09:10 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů