Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Xena III. 8/22 [i] 05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 12/16 [i] 06:05 Fantastický Spiderman I. 13/26 [i] 06:30 Scoobyho nové záhady 8/13 [i] 07:00 Štvornohý detektív Kalle II. 5/15 [i] 07:50 Mravčia polepšovňa [i] 09:25 Bláznivý Jimov život VII. 6-7/18 [i] 10:10 Holičstvo 2: Späť v biznise [i] 12:10 TALENTMANIA [i] 15:00 Križovatka smrti 3 [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Ružový panter [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pomstiteľ [i] 22:00 Partička [i] 22:35 Spojenec [i] 00:55 Ružový panter [i] 02:30 Peklo za mrežami [i] 04:45 Xena III. 9/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 S Jakubom na rybách [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Šmolkovia [i] 07:45 Bola raz jedna planéta [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:20 Vrabce z Tŕnia 7/7 [i] 10:10 Najstarší škorec Svätopluk [i] 11:00 Hopla! [i] 11:30 Najväčšie poklady sveta [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:45 TOP STAR Extra [i] 13:40 Oko delfína [i] 15:20 Capri III 5/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 CE.ZA.AR [i] 22:10 Za železnou oponou [i] 23:50 Odplata [i] 01:25 Za železnou oponou [i] 03:05 Odplata [i] 04:30 Najväčšie poklady sveta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 V hlbinách mora [i] 09:10 GEN.sk [i] 09:20 Extr@ English 12/30 [i] 09:45 Dokumentárny klub [i] 11:20 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 11/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Láska, viera, nádej [i] 13:10 Pestrá rodinka 23/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 24/36 [i] 14:00 Cesty nádeje [i] 14:25 Energetika [i] 14:50 Československý filmový týždenník [i] 15:00 Poltón [i] 15:25 Klenotnica [i] 16:10 Farmárska revue [i] 16:25 Zelená revue [i] 16:45 KE 2013 [i] 16:55 Filmové talenty [i] 17:30 Elixír [i] 18:00 Zvieratá záchrancovia 5/6 [i] 18:20 Koňka [i] 18:25 Večerníček 5/14 [i] 18:30 Táraninky [i] 18:40 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 22:10 Anjeli strážni kniežaťa J. Radziwilla-Anoškina [i] 22:40 Brežnev 3/4 [i] 23:35 BJD 2009 Maria Joao Quintet (Portugalsko) [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zrodení pre zabíjanie 9 [i] 06:00 Lietajúci Čestmír 3 [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:40 Timon a Pumbaa [i] 08:10 Princezná Sissi [i] 08:40 Káčerovo I. [i] 09:00 Gumkáči [i] 09:35 Simpsonovci XIII. 8 [i] 10:00 Farmár hľadá ženu [i] 11:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:40 Otec vagabund [i] 15:40 Vikingovia [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 "Áno, šéfe!" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Quantum of Solace [i] 22:30 Prísľuby z Východu [i] 00:45 Liečba sexom [i] 02:20 Vražda v Hopeville [i] 03:50 Prísľuby z Východu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Dobrodružstvo Poseidona [i] 07:00 Magnum I. 12 [i] 08:00 Zasľúbená zem 45,46 [i] 09:45 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:40 Siska 3 [i] 11:50 "Utrpení mladého Boháčka" [i] 13:45 Zasiahnuté srdce [i] 15:50 Dobrodružstvo Poseidona [i] 18:20 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Smrteľné objatie [i] 22:15 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 00:10 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:50 Webmaster [i] 01:40 Huste.TV [i] 02:00 Mafstory [i] 02:45 Celebrity CAMP [i] 03:45 SEDEM [i] 04:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 14/23 [i] 06:30 Internát II. 8/8 [i] 08:10 Pravěk útočí III. 1/10 [i] 09:10 Hvězdná brána: Atlantida III. 9/20 [i] 10:05 Hvězdná brána: Atlantida III. 10/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 11/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 3/10 [i] 13:05 The Amazing Race XIII. 1/11 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 16:00 Advokáti III. 17/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 22/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 19:00 Advokáti III. 18/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 14/23 [i] 23:00 Californication III. 10/12 [i] 23:40 Zachraň mě VI. 8/10 [i] 00:40 Advokáti III. 18/23 [i] 01:35 CSI: New York VI. 14/23 [i] 02:25 Californication III. 10/12 [i] 02:55 Zachraň mě VI. 8/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 11 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Proti všem živlům [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Rizikové stavby [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 To taky zvládnu 13 [i] 13:15 To taky zvládnu 1 [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Pátá rychlost 7 [i] 15:05 Pátá rychlost 8 [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 37 [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Srdce stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Pátá rychlost 9 [i] 20:35 Pátá rychlost 10 [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Proti všem živlům [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 37 [i] 04:05 Pátá rychlost 9 [i] 04:35 Pátá rychlost 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Postřehy odjinud [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 62/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 23/26 [i] 07:20 Všechna rána světa [i] 07:35 Záhady starověkého Říma 10/20 [i] 08:05 Aladdinova kouzelná lampa [i] 09:25 Ovečka Shaun II 31/40 [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Šeherezáda 1/2 [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Malá farma [i] 13:25 Holanďanův ostrov [i] 15:10 Přítelkyně 3/12 [i] 16:05 Profesionálové 50/57 [i] 17:00 Hrabě Monte Christo 1/4 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Česká hlava 2010 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Alexander Veliký [i] 01:50 13. komnata Miloslava Stingla [i] 02:20 Všechnopárty [i] 03:05 Folklorika [i] 03:25 Na cestě po Transylvánii [i] 03:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:20 Kuchařská pohotovost [i] 04:50 Divnopis [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:45 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Osudové okamžiky [i] 06:20 Správy STV 06:50 Sólo pro... Terne čhave [i] 07:25 Na křídlech času [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času 16 [i] 11:00 Evoluce 4 z revoluce 4/4 [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Sabotáž [i] 13:30 Neskutečné historky 5/9 [i] 14:00 Jistě, pane premiére 3/16 [i] 14:35 Ladí neladí [i] 15:30 Království divočiny [i] 16:00 Poutní místa [i] 16:20 Bohové a proroci 11/15 [i] 16:50 Úsměvy Josefa Hlinomaze [i] 17:25 Sedm klaunů 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem za moderními českými výtvarníky 8/9 [i] 18:00 Kde bydlely princezny 5/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Famílie [i] 22:10 Divadlo žije! [i] 22:40 Třistatřicettři [i] 23:35 Česká soda [i] 23:55 Neskutečné historky 5/9 [i] 00:25 ČT Live - Věra Martinová [i] 01:20 Svou káru táhnem dál [i] 02:10 Sešli se... [i] 03:00 Na Kloboučku [i] 03:40 Hudební vizitka [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Admirál Bublina útočí 9 [i] 05:50 Jen počkej, zajíci! 11 [i] 06:10 3-2-1 Tučňáci! 4, 5 [i] 07:05 Co nového Scooby-Doo? II 2 [i] 07:30 Lovec krokodýlů VI [i] 08:30 Občanské judo [i] 08:55 Judo sonduje [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:00 Malé dohazovačky [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Holka nebo kluk? [i] 14:25 Wild Wild West [i] 16:30 Ledové ostří [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sněženky a machři po 25 letech [i] 22:35 Peklo [i] 00:35 Osudné shledání [i] 02:05 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Tabu [i] 04:00 Stefanie II 4 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Na čem záleží 75 [i] 06:10 Zvonilka [i] 07:45 Mickeyho klubík I 11 [i] 08:10 Pokémon: Diamant a perla XI 50 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Cestování s hvězdami [i] 10:05 M*A*S*H 93 [i] 10:35 Agentura Jasno II 1 [i] 11:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ŠESTÉ SEMIFINÁLE [i] 13:45 Láska s výstrahou [i] 15:55 Julie Lescautová IV 12 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 15 [i] 20:00 Prázdniny pana Beana [i] 22:05 Dnes zemřeš [i] 00:05 Úmyslný čin [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 S Italem v kuchyni [i] 04:00 Miláčci [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Bonzáčik [i] 05:55 Chuťovky [i] 06:45 Medzi láskou a nenávisťou 55/124 [i] 07:40 V údolí divých ruží: Cesta k šťastiu [i] 09:45 Divoká rieka [i] 12:05 Rozvedení so záväzkami [i] 13:15 Detektív 1/2 [i] 14:50 Elisa z Rivombrosy II. 13/13 [i] 16:50 Medzi láskou a nenávisťou 56/124 [i] 17:50 Na streche [i] 18:45 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Od zajtra budeme snívať spoločne [i] 21:40 Láska na jednu noc [i] 23:40 Vražedný pohľad [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:50 Detektív 1/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Těžký návrat [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ztracený svět [i] 13:55 Básník války [i] 15:40 Říše hraček [i] 17:20 Bratz [i] 19:10 Míč a řetěz [i] 21:00 Můj soused zabiják 2 [i] 22:45 96 hodin [i] 00:25 Ztráta paměti [i] 02:00 Sluneční andělé [i] 03:40 Zelený oblak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 All sports [i] 09:15 Watts [i] 09:30 Zimní sporty [i] 10:30 Zimní sporty [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:45 Zimní sporty [i] 14:00 Krasobruslení [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Klasické lyžování [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:30 Krasobruslení [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Klasické lyžování [i] 00:00 Watts [i] 00:15 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Klasické lyžování [i] 02:00 Závěr vysílání 04:45 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Svazující tajemství [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 19 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 20 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges III 21 [i] 11:00 Sladký život v Orange County II 4 [i] 12:00 Sladký život v Orange County II 5 [i] 13:00 Byla to ona [i] 15:00 Honička s osudem [i] 17:00 Bratři a sestry I 21 [i] 18:00 Bratři a sestry I 22 [i] 19:00 Rookie Blue I 13 [i] 20:00 Městečko Haven I 7 [i] 21:00 Divoká řeka [i] 23:10 Cesta úspěchu [i] 01:10 Bratři a sestry I 21 [i] 02:10 Bratři a sestry I 22 [i] 03:10 Promlčené zločiny [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Lodě, které změnily svět 3 [i] 06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 13 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 14 [i] 07:05 Do muzea zadním vchodem 1 [i] 07:45 Do muzea zadním vchodem 2 [i] 08:25 Planeta mláďat 1 [i] 09:30 Zvířecí rekordmani 55 [i] 10:35 Příběhy z divočiny 5 [i] 11:15 Příběhy z divočiny 6 [i] 11:55 Krotitelé atomu [i] 13:00 Jamieho revoluce ve stravování 1 [i] 14:00 Jimmova sklizeň 2 [i] 15:10 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 16:20 Vzestup peněz 2 [i] 17:25 Mistři švindlu 51 [i] 18:05 Mistři švindlu 52 [i] 18:50 Buď já nebo pes 70 [i] 19:50 Nahá věda 8 [i] 20:55 Tuningmánie 55 [i] 21:35 Tuningmánie 56 [i] 22:15 Spartakus: Pravda o mýtu [i] 23:25 Strategie útěku [i] 00:30 Bojové jednotky 25 [i] 01:10 Bojové jednotky 26 [i] 01:50 Slavné bitvy Británie 7 [i] 03:00 Planeta mláďat 1 [i] 04:00 Keltské mýty 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Můj skvělý tatínek [i] 07:40 Prostě Peck [i] 09:15 I Bart má holku [i] 10:35 Vlastní cestou [i] 12:00 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 13:15 Michael Jackson's This Is It [i] 15:05 Sopka [i] 16:50 Manželská klec [i] 18:20 Mejdan v Las Vegas [i] 20:00 Helen