TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Pán babysitter [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 19/22 [i] 12:15 Komisár Rex II. 12/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 6/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 19/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 8/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 16/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 11/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Križovatka smrti 3 [i] 21:45 Zabijak [i] 23:20 Mission: Impossible 2 [i] 01:40 Braddock: Nezvestní v boji 3 [i] 03:20 Legendy z Dogtownu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Úsmev, prosím! [i] 07:35 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Inšpektor Rocca 4/8 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 121/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 122/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 277 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 17/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 61/256 [i] 17:50 Miesto v dome 4/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Highlander - Zdroj [i] 23:45 Inšpektor Rocca 4/8 [i] 00:40 Highlander - Zdroj [i] 02:05 Správy STV o 16:00 [i] 02:25 Góly - body - sekundy [i] 02:35 Hlas Európy [i] 03:00 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 03:30 Sila lásky II. 277 [i] 04:20 Sila lásky IV. 61/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:45 Tiger a mních [i] 11:35 A pri tom speve [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Slováci vo svete - 2.časť [i] 13:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 13:50 Família [i] 14:20 Sféry dôverné [i] 15:50 Dialógy o závislostiach - dokument [i] 16:25 Energetika [i] 16:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 11/13 [i] 17:05 Ulice sveta 3/13 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 4/14 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:20 Správy - Hírek [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 20:00 Otvárací koncert BHS 2010 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Keno 10 [i] 21:30 Hlas Európy [i] 22:00 Dokumentárny klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:01 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 PROMI NOVINY [i] 08:45 Panelák VI. 53 [i] 09:45 Svokor je lotor [i] 12:00 Klamári II. 1/22 [i] 13:00 Policajt z L.A. 13 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 18 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 54 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:30 Underworld: Boj v podsvetí 2 [i] 00:50 Túžba smrti 3 [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 4 [i] 03:20 Underworld: Boj v podsvetí 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 12,13 [i] 07:00 Červené ruže 56 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 14 [i] 09:00 Knight Rider 53 [i] 10:00 Smer juh [i] 12:15 M*A*S*H 9,10 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 53 [i] 15:50 Medicopter 117 38 [i] 17:00 Knight Rider 53 [i] 18:00 M*A*S*H 9,10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Veronica Clareová: Únoscovia [i] 21:55 Prachy, posadnutosť a vražda 1/3 [i] 23:55 Veronica Clareová: Únoscovia [i] 01:35 Prachy, posadnutosť a vražda 1/3 [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 19/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 51/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 31/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 19/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 51/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 20/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 52/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 31/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 10 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 10 [i] 06:50 Špinavé práce 19 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 11 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 40 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 20 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 15 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 20 [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:15 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 14/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 28/30 [i] 15:00 Tintinova dobrodružství 2/39 [i] 15:25 Garfield a přátelé II 23/26 [i] 15:50 Ovečka Shaun II 31/40 [i] 15:55 Záhady starověkého Říma 10/20 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 12/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj 12/16 [i] 21:00 13. komnata Miloslava Stingla [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Na velikosti záleží 3/10 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Thelma a Louise [i] 01:05 Doktorka Quinnová III 14/29 [i] 01:50 Jak se vede, sousede? [i] 02:30 Musicblok 03:05 Malá Velká Británie 12/22 [i] 03:35 Máte slovo 04:20 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dobrá káva v dobrém designu [i] 05:20 Vítejte v Tate galerii 9/15 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 39/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 39/39 [i] 06:40 Děti točí hrdiny 11/16 [i] 07:00 Vyzkoušejte si... [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:45 Videoatlas naší přírody [i] 07:55 Vášeň sběratelská [i] 08:10 Dokážete víc [i] 08:20 EXPOminuty 2010 [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Osudové okamžiky [i] 09:30 Na plovárně s André Previnem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Vyhořel jsem [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Lucemburkové 5/6 [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 20/26 [i] 14:35 Sportovci světa [i] 15:30 Krásy evropského pobřeží [i] 15:35 Království divočiny [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Teleapatyka [i] 17:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sportem ke štěstí [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 11/16 [i] 21:25 ČT Live - Věra Martinová [i] 22:20 Jazzová sekce [i] 23:20 Malá Velká Británie 12/22 [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 Divná slečinka [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:40 Krotitelé dluhů III. 10/16 [i] 02:05 Cimbálová muzika Miroslava Menšíka [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 21 [i] 09:35 Dlouho hledaný syn [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 2 [i] 12:30 Superman III 14 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 12 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 11 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 14 [i] 16:00 Odložené případy V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 19 [i] 18:25 Ulice 1880 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sněženky a machři [i] 21:50 Disturbia [i] 23:55 Planeta teror [i] 01:55 Novashopping 02:15 Stahovák [i] 02:40 Áčko [i] 03:30 Stefanie II 3 [i] 04:20 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 10 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace IV 6 [i] 09:05 M*A*S*H 91 [i] 09:40 Knight Rider IV 20 [i] 10:40 To je vražda, napsala II 2 [i] 11:40 Policie Hamburk III 14 [i] 12:40 M*A*S*H 92 [i] 13:10 Will & Grace IV 7 [i] 13:40 Policejní divize I 4 [i] 14:40 JAG IX 10 [i] 15:35 Julie Lescautová II 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skečbar [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Kriminál [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:00 Bytost [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 114/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 54/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 20/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 54/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 76-77/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 127/175 [i] 13:30 Rebeli II. 164/225 [i] 14:25 Rany z lásky 115/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 55/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 21/190 [i] 19:00 Rebeli II. 165/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 V údolí divých ruží: Cesta k šťastiu [i] 22:45 Dokonalý svet 11/16 [i] 23:55 Divoká rieka [i] 01:45 Na streche [i] 02:30 L.O.V.E. [i] 03:05 Rany z lásky 115/230 [i] 03:50 112 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Pik a Amadeus [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dračí války [i] 13:45 Zelený oblak [i] 15:35 Cvokař [i] 17:25 Fantom opery [i] 19:50 Yamakasi [i] 21:30 Můj soused zabiják [i] 23:10 Atentát na střední [i] 00:50 [i] 02:20 Sniper [i] 04:05 Manituova bota [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Zimní sporty [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 18:55 Timbersports Series [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Poker [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 07:00 Život v divočině 4 [i] 08:00 Život v divočině 5 [i] 09:00 Bratři a sestry I 21 [i] 10:00 Bratři a sestry I 22 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 10 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 22 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 5 [i] 14:00 Slečna Marplová: Cukání v palci [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 13 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges IV 1 [i] 18:00 Dobrá manželka I 22 [i] 19:00 Dobrá manželka I 23 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 6 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 11 [i] 22:00 Rookie Blue I 13 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 17 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 11 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 13 [i] 02:00 Bratři a sestry I 21 [i] 03:00 Bratři a sestry I 22 [i] 04:00 Slečna Marplová: Cukání v palci [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Lodě, které změnily svět 2 [i] 06:00 Zázračné smysly 4 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani 22 [i] 08:15 Hodování se smrtí 3 [i] 09:15 Závod s budoucností 1 [i] 09:50 Závod s budoucností 2 [i] 10:25 Jamie ukáže, co umí 3 [i] 11:30 Zvířata, která stvořila dějiny 1 [i] 12:05 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i]