Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Volali ho Buldozér [i] 11:25 Zajtrajšie noviny IV. 18/22 [i] 12:15 Komisár Rex II. 11/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 5/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 18/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 15/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 10/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 112 [i] 23:30 Pravidlá násilia [i] 01:00 Psych, s.r.o. II. 16/16 [i] 01:50 Superfízli I. 11/12 [i] 02:35 Policajný odznak VII. 5/13 [i] 03:25 Xena III. 7/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:30 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Inšpektor Rocca 3/8 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 119/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 120/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 276 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 16/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 60/256 [i] 17:55 Miesto v dome 3/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zázrak lásky [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 12/12 [i] 23:00 Záhady SK [i] 23:30 Inšpektor Rocca 3/8 [i] 01:00 Zázrak lásky [i] 02:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 12/12 [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Sila lásky II. 276 [i] 04:35 Sila lásky IV. 60/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Krajina Haliganda 3/4 [i] 09:00 Šaty robia človeka [i] 09:15 Fokus - zdravie [i] 09:55 Národnostný magazín [i] 10:25 411 dní v raji [i] 11:05 Historická panoráma [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 Separé [i] 13:45 Medzipristátie Rudolfa Chmela [i] 14:05 V tieni času [i] 14:50 Stratený svet komunizmu 1/3 [i] 15:40 Profesionál [i] 16:00 Slovensko a svet [i] 16:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:05 Zelené raje II 16 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Slováci vo svete - 2.časť [i] 18:35 Večerníček 3/14 [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:10 Tiger a mních [i] 21:00 Família [i] 21:30 Ulice sveta 3/13 [i] 21:55 Polícia [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:13 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Špeciálne komando III. 11/11 [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák VI. 52 [i] 09:00 Stroskotanec [i] 12:00 Kosti V. 13 [i] 13:00 Knight Rider 3 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 9 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 53 [i] 21:15 Odsúdené III. 20 [i] 22:15 Klamári II. 1/22 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 11 [i] 02:15 Odsúdené III. 20 [i] 03:00 Faust - zmluva s diablom [i] 04:45 Cesta do minulosti 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 10,11 [i] 07:00 Červené ruže 55 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 13 [i] 09:00 Knight Rider 52 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 22/22 [i] 11:00 Smer juh [i] 12:15 M*A*S*H 7,8 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 52 [i] 15:50 Medicopter 117 37 [i] 17:00 Knight Rider 52 [i] 18:00 M*A*S*H 7,8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Veľký muž 3 [i] 22:00 Lampa [i] 00:35 Najvyššia spravodlivosť [i] 02:20 Nočné reprízy 04:35 Starý 60 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 16/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 50/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 30/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 16/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 50/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 19/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 51/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 21:00 Obhájci 1/5 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 12/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 00:55 Obhájci 1/5 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 12/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 30/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 9 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 9 [i] 06:50 Špinavé práce 18 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 10 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 39 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 19 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 14 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 40 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Deset nejhledanějších zločinců FBI [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 7 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 19 [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 64 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 40 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zvláštní vydání [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Malý televizní kabaret [i] 09:00 Velký Turín 2/2 [i] 10:40 Písničky Na zábradlí [i] 11:20 Namátková kontrola [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 13/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 27/30 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 19/26 [i] 15:35 Král z džungle 19/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:20 Bert a Ernie 11,12/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Vyzkoušejte si... [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Slečna Marplová V [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 Dáma ví, kdy přijít [i] 23:40 Californication 12/12 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Doktorka Quinnová III 13/29 [i] 01:00 Milenky II 5/6 [i] 01:50 Kde bydlely princezny 4/13 [i] 02:10 Poutní místa [i] 02:30 České hlavičky [i] 03:30 Rodina a já [i] 03:50 S profesorem Františkem Dvořákem 7/9 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Syn Kopanic [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 38/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 38/39 [i] 06:40 Tak to vidím já 1/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 15/26 [i] 07:50 Příběhy o telátku 1/7 [i] 08:00 Babylon [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Letecké katastrofy III. [i] 10:10 Věříš si? [i] 10:35 Záhady Toma Wizarda [i] 10:50 Věda je detektivka 24/26 [i] 11:15 Tykadlo [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Malá farma [i] 13:15 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:35 Jak přišli kováři k měchu [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Film o filmu Hlava-ruce-srdcE [i] 15:50 Evropa dnes [i] 16:20 Prizma [i] 16:45 Kus dřeva ze stromu [i] 17:00 Videoatlas naší přírody [i] 17:10 Vášeň sběratelská [i] 17:30 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 10/16 [i] 18:00 Dějiny Jaroslava Šabaty [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Dokážete víc [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Evoluce 4 z revoluce 4/4 [i] 22:00 2 dny v Paříži [i] 23:40 Posezení s Janem Burianem [i] 00:10 Evropský manuál [i] 00:30 Souboj s mozkem [i] 02:00 Q [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 20 [i] 09:35 Postel plná růží [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 1 [i] 12:35 Superman III 13 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 11 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 10 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 13 [i] 16:00 Odložené případy V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 18 [i] 18:25 Ulice 1879 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 229 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas X 1 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:55 Švéd [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas VII 15 [i] 01:40 Novashopping 02:00 112 [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Stefanie II 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 9 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace IV 5 [i] 09:05 M*A*S*H 90 [i] 09:35 Knight Rider IV 19 [i] 10:35 To je vražda, napsala II 1 [i] 11:35 Policie Hamburk III 13 [i] 12:35 M*A*S*H 91 [i] 13:05 Will & Grace IV 6 [i] 13:35 Policejní divize I 3 [i] 14:35 JAG IX 9 [i] 15:30 Julie Lescautová I 13 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Karel Gott 2 [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 13 [i] 23:25 Ve službách FBI 10 [i] 00:30 Sekera [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Na čem záleží 74 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 113/230 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 53/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 19/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 15/22 [i] 08:55 Dr. Oz I. 125/175 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 74-75/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 126/175 [i] 13:30 Rebeli II. 163/225 [i] 14:20 Rany z lásky 114/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 54/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 20/190 [i] 19:00 Rebeli II. 164/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 54/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 178/178 [i] 21:55 Ally McBealová V. 9-10/22 [i] 23:45 Frasier II. 22/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 54/194 [i] 01:00 Ally McBealová V. 9-10/22 [i] 02:25 Frasier II. 22/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 74-75/125 [i] 03:30 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:40 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kung Phooey! [i] 13:45 Nebezpečná pravda [i] 15:25 Bezpečný přístav [i] 17:10 Těžký návrat [i] 18:55 Manituova bota [i] 20:30 Básník války [i] 22:15 Sluneční andělé [i] 23:55 Můj soused zabiják [i] 01:35 Mafiánky [i] 03:20 Tři muži v Bretani [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 All sports [i] 09:30 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:30 Watts [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 20:15 Bojové sporty [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 07:00 Život v divočině 3 [i] 08:00 Život v divočině 4 [i] 09:00 Rookie Blue I 11 [i] 10:00 Rookie Blue I 12 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 21 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 4 [i] 14:00 Slečna Marplová: Ohlášená vražda [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 12 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 22 [i] 18:00 Bratři a sestry I 21 [i] 19:00 Bratři a sestry I 22 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 5 [i] 21:00 Médium VI 6 [i] 22:00 Městečko Haven I 7 [i] 23:00 Rookie Blue I 12 [i] 00:00 Médium VI 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 12 [i] 02:00 Svazující tajemství [i] 04:00 Slečna Marplová: Ohlášená vražda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Lodě, které změnily svět 1