TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Utekajme, už ide! [i] 07:25 Čarovný mešec [i] 09:05 Loch Ness [i] 11:00 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery [i] 12:35 Bezmocná [i] 14:20 Kučeravá Sue [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Pyšná princezná [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Adela show [i] 22:30 Myšlienky vraha IV. 7/26 [i] 23:25 Krvavý les [i] 01:05 Psych, s.r.o. II. 15/16 [i] 01:55 Superfízli I. 10/12 [i] 02:50 Policajný odznak VII. 4/13 [i] 03:30 Xena III. 6/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:35 Šmolkovia [i] 07:50 Pinocchio [i] 08:35 Niť života [i] 09:40 Zbojnícky tanec [i] 11:05 Podivné okolnosti [i] 12:00 Slnečný kúpeľ [i] 12:40 Chlapec z majera [i] 14:05 Živý bič 1/2 [i] 15:15 Živý bič 2/2 [i] 16:30 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i] 17:20 Indián [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Všetko čo mám rád [i] 21:55 Kára plná bolesti [i] 23:35 Po rokoch nenávisti [i] 01:35 Indián [i] 03:30 Všetko čo mám rád [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:25 Na ceste [i] 09:55 Historická panoráma [i] 10:35 Pocta Krylovi [i] 11:40 Tváre a postoje - Milan Kňažko [i] 11:55 Československý filmový týždenník [i] 12:15 5 minút po dvanástej - diskusia o nežne po nežnej... [i] 13:20 Disident bez kotolne [i] 13:35 Folk Martin 2010 [i] 15:00 Nežná ´89 [i] 16:00 Jawa nostalgická [i] 17:10 V tieni času [i] 18:00 Zelené raje II 16 [i] 18:25 Kapitulská ulica [i] 18:30 Večerníček 2/14 [i] 18:35 Malé skvosty [i] 18:40 Prežili sme GULAG [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Stratený svet komunizmu 1/3 [i] 21:05 Historická panoráma [i] 21:55 Papierové hlavy [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:00 Panelák VI. 51 [i] 07:00 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 09:00 Statočné srdce [i] 12:45 Stroskotanec [i] 15:45 Svokor je lotor [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 52 [i] 21:15 Knight Rider 3 [i] 22:15 Kosti V. 13 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 11/11 [i] 01:15 Vyjednávači 11 [i] 02:00 V mene spravodlivosti 9 [i] 02:45 Statočné srdce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 8,9 [i] 07:00 Červené ruže 54 [i] 08:10 Luna: Duch veľryby [i] 10:00 Hračky [i] 12:45 "Kdyby tisíc klarinetů" [i] 15:50 Panelák VI. 51 [i] 17:00 Knight Rider 51 [i] 18:00 M*A*S*H 5,6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 30 prípadov majora Zemana 11 [i] 21:45 M*A*S*H 133,134 [i] 22:50 Črepiny [i] 23:45 Huste.TV [i] 00:10 Nočné reprízy 04:35 Starý 59 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 15/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 49/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 29/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 15/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 49/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 16/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 50/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 21:00 CSI: New York VI. 17/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 7/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 00:55 CSI: New York VI. 17/23 [i] 01:50 Strážce pořádku 7/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 29/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 8 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 9 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 38 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce 18 [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 13 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 39 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Proti všem živlům [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 18 [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 63 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 39 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:05 Franklin 37/52 [i] 06:25 Finley požární autíčko 37/39 [i] 06:45 Pat a Mat se vrací 4/16 [i] 06:55 Návštěva v ZOO [i] 07:05 O zakletém hadovi [i] 08:00 Kubula a Kuba Kubikula [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čarodějnice školou povinné 20/26 [i] 09:25 Malý televizní kabaret [i] 10:00 Pravda a lež [i] 11:15 Tak to vidím já 1/7 [i] 11:35 Pod pokličkou [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 České hlavičky [i] 13:00 Elixír a Halíbela [i] 14:00 Farářův konec [i] 15:35 Včera, dnes a zítra [i] 17:30 Ztracený princ [i] 18:40 Králíkova čítanka 1/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Stříbrná vůně mrazu [i] 21:40 Zvláštní vydání [i] 22:40 Koncert pro všechny slušný lidi - Karel Kryl [i] 23:05 Milenky II 5/6 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Sněhurka [i] 02:00 Letecké katastrofy III. [i] 02:50 Přísně tajné vraždy 36/42 [i] 03:05 Krotitelé dluhů III. 10/16 [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Kaleidoskop [i] 04:25 Sváteční slovo spisovatele Martina Petišky [i] 04:30 Náš venkov [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Chalupa je hra [i] 06:25 Adult English Zone 14/26 [i] 06:50 Bílá místa [i] 07:10 Československý filmový týdeník 807/2379 [i] 07:25 Návrat pana Ryšánka [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Chcete mě? [i] 09:25 Vracaja sa dom [i] 09:55 Evoluce 4 z revoluce 3/4 [i] 10:55 Sametové fejetony - Petr Šimíček [i] 11:00 Ideály a prachy [i] 11:30 Svět zázraků 4/13 [i] 11:55 17. listopad 1989 [i] 12:00 Lucerna [i] 13:55 Koncert vzájemného porozumění [i] 15:10 Cíl cesty: divočina 4/5 [i] 16:05 Zpívá Jaroslav Hutka a uvádí své známé písničky [i] 16:35 Listopad třikrát jinak [i] 17:35 Mrtvý student, který se nikdy nenarodil [i] 19:05 Musicblok [i] 19:30 Adult English Zone 15/26 [i] 20:00 Revoluce [i] 21:35 Strážní andělé [i] 22:30 Sametové fejetony - Stanislav Devátý [i] 22:40 Dokumentární klub [i] 00:10 Jak se neztratit v L. A. ... a navíc získat lásku jedné jeho krásné obyvatelky? [i] 01:55 Film o filmu Hlava-ruce-srdcE [i] 02:10 Politické spektrum [i] 02:35 Kluci v akci [i] 03:00 Reportéři ČT [i] 03:35 Na cestě po Transylvánii [i] 04:05 Výjimečná architektura [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:45 Spongebob v kalhotách [i] 08:25 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 10:25 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 11:50 Krásná pokojská [i] 13:55 Princ a Večernice [i] 15:35 Robin Hood, král zbojníků [i] 18:25 Ulice 1878 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 12 [i] 21:20 Dr. House VI 17 [i] 22:15 Život na vlásku 8 [i] 22:50 Rocky 3 [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas VII 14 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:30 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:10 Stefanie II 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Tom a Jerry: Rychle a chlupatě [i] 07:45 Soví houkání [i] 09:35 Velký [i] 11:45 Král Šumavy [i] 13:30 Dvojčata [i] 15:40 Osm statečných [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 18 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II 1 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:30 Kriminálka Kolín V 5 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 73 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 112/230 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 52/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 18/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 14/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 53/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 72-73/125 [i] 12:35 Dr. Oz I. 125/175 [i] 13:30 Rebeli II. 162/225 [i] 14:20 Rany z lásky 113/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 15/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 53/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 19/190 [i] 19:00 Rebeli II. 163/225 [i] 20:00 Láska nepozná hranice 1/2 [i] 21:55 Láska nepozná hranice 2/2 [i] 23:45 Nebezpečné zvádzanie [i] 01:25 Sudkyňa Hatchettová II. 72-73/125 [i] 02:05 112 [i] 02:30 Lampáreň [i] 03:05 Nebezpečné zvádzanie [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Malý lord Fauntleroy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pik a Amadeus [i] 13:50 Tři muži v Bretani [i] 15:35 Dračí past [i] 17:20 Coronado [i] 18:55 Nebezpečná známost [i] 20:30 Transylvania 6-5000 [i] 22:15 Sniper [i] 00:00 Šťastnou cestu [i] 01:55 Ztráta paměti [i] 03:30 Nebezpečná pravda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Strongest Man [i] 15:30 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 20:30 Jezdectví [i] 20:35 All sports [i] 21:45 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:20 Plachtění [i] 22:50 Plachtění [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Bowls [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 07:00 Život v divočině 2 [i] 08:00 Život v divočině 3 [i] 09:00 Byla to ona [i] 11:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 20 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 3 [i] 14:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 11 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 21 [i] 18:00 Rookie Blue I 11 [i] 19:00 Rookie Blue I 12 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 4 [i] 21:00 Městečko Haven I 7 [i] 22:00 Nevinnost na prodej [i] 00:00 Promlčené zločiny [i] 02:00 Vánoční koleda [i] 04:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zázračné smysly 2 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani 20 [i] 08:15 Hodování se smrtí 1 [i] 09:15 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 10:25 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 11:30 Budoucnost odhalena 3 [i] 12:05 Budoucnost odhalena 4 [i] 12:40 Mravenci vědí všechno 5 [i] 13:00 Mravenci vědí všechno 6 [i] 13:20 Výpravy za zvířaty 12 [i] 13:55 Zvířecí rekordmani 46 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani 21 [i] 16:05 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 17:10 Lodě, které změnily svět 1 [i] 18:00 Lidé a místa na Zemi: Dánsko - Království Kristiána IV. 20 [i] 18:20 Hodování se smrtí 2 [i] 19:20 Jamie ukáže, co umí 2 [i] 20:25 Nahá věda 7 [i] 21:30 Krotitelé atomu [i] 22:40 Dopravní kolaps [i] 23:50 Bojový plán 18 [i] 00:55 Hubbleovy obrazy 1 [i] 01:30 Hubbleovy obrazy 2 [i] 02:05 Historie podsvětí 7 [i] 03:00 Vysněná dobrodružství 3 [i] 03:40 Lidé a místa na Zemi: Egypt - Sinajský poloostrov 8 [i] 03:55 Dunaj - Modrá stuha Evropy 5 [i] 04:25 Dunaj - Modrá stuha Evropy 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Na stojáka 65 [i] 06:00 Dívčí parta [i] 07:25 Scooby-Doo: Začátek [i] 08:50 Hořké sladkosti [i] 10:20 Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny [i] 11:55 U2 360° - Živě z Rose Bowl [i] 12:55 Bílý lovec, černé srdce [i] 14:45 Můj život v ruinách [i] 16:20 Královna Alžběta: Zlatý věk [i] 18:15 Tak si představ [i] 20:00 Kawasakiho růže [i] 21:40 Návrh [i] 23:30 Travička zelená [i] 01:20 Hory zalité krví