TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Moje modré nebo [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 17/22 [i] 12:10 Komisár Rex II. 10/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 4/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 17/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 6/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 14/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 9/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Myšlienky vraha IV. 6/26 [i] 23:45 Veľké h... [i] 01:15 Psych, s.r.o. II. 14/16 [i] 02:05 Superfízli I. 9/12 [i] 03:00 Policajný odznak VII. 3/13 [i] 03:45 Xena III. 5/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:05 Úsmev, prosím! [i] 07:30 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Inšpektor Rocca 2/8 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 117/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 118/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 275 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 15/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 59/256 [i] 18:00 Miesto v dome 2/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život [i] 21:05 Dr.House VI. 10/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Trestný prápor 11/11 [i] 23:05 Svet v obrazoch [i] 23:30 Inšpektor Rocca 2/8 [i] 01:05 Trestný prápor 11/11 [i] 01:55 Život [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Halali [i] 03:40 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 04:00 Sila lásky II. 275 [i] 04:45 Sila lásky IV. 59/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Amurské rozprávky 2/3 [i] 09:20 Fokus - práca [i] 10:05 Mama to vie najlepšie [i] 10:30 Variácie [i] 11:05 Tlmočník [i] 11:55 Československý filmový týždenník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 A pri tom speve [i] 13:35 VAT [i] 14:00 TKN [i] 14:30 Fenomén [i] 15:00 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 10/13 [i] 15:20 Hlava XXI [i] 16:00 DneŠOK a TERORizmus [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Záleží nám na Gándhím ? [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Separé [i] 18:35 Večerníček 1/14 [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:10 Kamila Magálová jubiluje [i] 20:40 Medveď [i] 21:15 Na ceste [i] 21:45 Diabli na prahu [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Lovci predátorov 6 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:10 PROMI NOVINY [i] 08:40 Panelák VI. 50 [i] 09:45 Hovory s minulosťou [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 10 [i] 13:00 Policajt z L.A. 12 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 17 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 8 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 51 [i] 21:15 Odsúdené III. 19 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 13 [i] 23:15 Profesionáli V. 10 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent I. 11 [i] 02:15 Odsúdené III. 19 [i] 03:00 Vtierka Castle II. 13 [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 2 [i] 04:30 Agent I. 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 6,7 [i] 07:00 Červené ruže 53 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 12 [i] 09:00 Knight Rider 50 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 20,21 [i] 12:15 M*A*S*H 3,4 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 50 [i] 15:50 Medicopter 117 36 [i] 17:00 Knight Rider 50 [i] 18:00 M*A*S*H 3,4 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Mr. Horn [i] 23:00 Kniha osudu [i] 00:50 Nočné reprízy 04:35 Starý 58 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 14/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 48/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 28/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 14/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 48/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 15/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 49/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 00:55 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 28/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 7 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 8 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 37 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 12 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 38 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 62 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 38 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velký Turín 1/2 [i] 10:35 Aby bylo veselo [i] 11:25 Magnetické vlny léčí [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 12/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 26/30 [i] 14:55 Film o seriálu Cukrárna [i] 15:15 Kostičky [i] 15:25 Zábavná škola 1/7 [i] 15:35 Věda je detektivka 24/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 4/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Jak se vede, sousede? [i] 20:50 Tak neváhej a toč! [i] 21:15 Deník doktorky 12/16 [i] 22:05 Krotitelé dluhů III. 10/16 [i] 22:35 Vojna a mír 2/4 [i] 00:20 Dokážete víc [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová III 12/29 [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Terra musica 02:20 Chcete mě? [i] 02:35 Sólo pro... Terne čhave [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 36/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 36/39 [i] 06:40 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Angličtina pro nejmenší 40/40 [i] 07:30 Anglicky s dětmi 1/6 [i] 07:40 Vodní ptáci [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:10 Tančící skály 11/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie 3/5 [i] 10:40 Vzkaz Iva Možného [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Film o filmu Kuky se vrací [i] 15:05 Evropský manuál [i] 15:25 Hledání ztraceného času 1 [i] 15:40 Filmy z Václaváku 7/13 [i] 16:00 Svět zázraků 4/13 [i] 16:30 Výjimečná architektura [i] 17:15 Bílá místa [i] 17:35 Vítejte v Tate galerii 9/15 [i] 17:40 Na křídlech času [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Adult English Zone 14/26 [i] 20:00 Kaktusový květ [i] 21:45 Vyhořel jsem [i] 22:15 Kontexty [i] 23:10 Evropský manuál [i] 23:30 Minuty z Mezipater [i] 23:35 Q [i] 00:05 Opustit Las Vegas [i] 01:55 Retro [i] 02:20 Setkávání [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 19 [i] 09:30 Láska a tanec [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 16 [i] 12:35 Superman III 12 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 10 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 9 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 12 [i] 16:00 Odložené případy V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 17 [i] 18:25 Ulice 1877 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 228 [i] 21:25 Kriminálka Miami VII 25 [i] 22:20 112 [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 4 [i] 23:55 Zvíře [i] 01:25 Kriminálka Las Vegas VII 13 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Stefanie 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 8 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace IV 3 [i] 09:05 M*A*S*H 88 [i] 09:40 Knight Rider IV 18 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 23 [i] 11:40 Policie Hamburk III 12 [i] 12:40 M*A*S*H 89 [i] 13:10 Will & Grace IV 4 [i] 13:40 Policejní divize I 2 [i] 14:40 JAG IX 8 [i] 15:35 Julie Lescautová I 12 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince V 6 [i] 23:30 Na doživotí II 10 [i] 00:25 Kriminálka Kolín V 4 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 72 [i] 04:35 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 111/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 51/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 17/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 13/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 52/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 70-71/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 124/175 [i] 13:30 Rebeli II. 161/225 [i] 14:25 Rany z lásky 112/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 14/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 52/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 18/190 [i] 19:00 Rebeli II. 162/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 53/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 177/178 [i] 21:50 Ally McBealová V. 7-8/22 [i] 23:45 Frasier II. 21/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 53/194 [i] 01:00 Ally McBealová V. 7-8/22 [i] 02:25 Frasier II. 21/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 70-71/125 [i] 03:30 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Tři muži v Bretani [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 13:30 Dračí války [i] 15:10 Transylvania 6-5000 [i] 16:55 Cvokař [i] 18:45 Ulovit miliardáře [i] 20:30 Coronado [i] 22:05 Mafiánky [i] 23:50 Hlad [i] 01:25 Maurice [i] 03:45 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 6 [i] 07:00 Život v divočině 1 [i] 08:00 Život v divočině 2 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 18 [i] 10:00 Rookie Blue I 11 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 19 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 2 [i] 14:00 Slečna Marplová: Vražda na fař