Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Super kšeft [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 16/22 [i] 12:15 Komisár Rex II. 9/15 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy VI. 3/18 [i] 14:05 Odložený prípad VI. 16/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 5/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 13/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 8/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kung-fu frajer [i] 22:15 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 Adela show [i] 23:05 Myšlienky vraha IV. 5/26 [i] 00:00 Ďalších 48 hodín [i] 01:40 Tajná misia [i] 03:20 Policajný odznak VII. 2/13 [i] 04:05 Xena III. 4/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Svet v obrazoch [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:30 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Inšpektor Rocca 1/8 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 115/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 116/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 274 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 14/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 58/256 [i] 17:55 Miesto v dome 1/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nesmrteľní [i] 21:25 Reportéri [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Zúfalé manželky IV. 12/17 [i] 23:05 Extra [i] 23:35 Zmenáreň [i] 00:00 Inšpektor Rocca 1/8 [i] 01:35 Reportéri [i] 02:05 O 5 minút 12 [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Sila lásky II. 274 [i] 04:25 Sila lásky IV. 58/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 11/30 [i] 08:55 Hradby-kolíska mesta [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:50 Fokus - rodina [i] 10:30 TKN [i] 11:10 Cesta človeka 3/5 [i] 12:00 Polícia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Portréty [i] 14:10 Profesionál [i] 14:25 Kemp 2010 [i] 14:50 Magazín Ligy majstrov [i] 15:20 Motormagazín [i] 15:50 Mediálni špióni [i] 16:15 Retro noviny [i] 16:35 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady sveta V. [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček 7/7 [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Hlava XXI [i] 21:15 Záleží nám na Gándhím ? [i] 21:50 Životy tých druhých [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Črepiny PLUS [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:45 PROMI NOVINY [i] 09:15 Panelák VI. 49 [i] 10:15 Stratené duše V. 12 [i] 11:15 Dobrá manželka I. 15 [i] 12:15 Horúce strely 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 16 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 50 [i] 21:15 Profesionáli V. 10 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 10 [i] 00:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:00 Popcorn Tv [i] 03:45 Nezvestní III. 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 4,5 [i] 07:00 Červené ruže 52 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 11 [i] 09:00 Knight Rider 49 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 18,19 [i] 12:15 M*A*S*H 1,2/173 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 49 [i] 15:50 Medicopter 117 35 [i] 17:00 Knight Rider 49 [i] 18:00 M*A*S*H 1,2/173 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „B“ 20:00 Všetko alebo nič [i] 21:55 "Holka na zabití" [i] 00:00 Posledné dni planéty Zem 1,2/2 [i] 03:00 Nočné reprízy 04:35 Starý 57 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 13/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 47/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 27/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 13/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 47/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 14/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 48/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 10/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 11/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 00:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 10/13 [i] 01:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 11/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 27/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 7 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 36 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 11 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 37 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 61 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 37 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 62/78 [i] 09:00 Hadí jed [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Plány a touhy 3/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 11/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 25/30 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:10 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 11/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Cukrárna 2/13 [i] 21:10 Na cestě po Transylvánii [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Přísně tajné vraždy 36/42 [i] 22:35 Životy těch druhých [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Politické spektrum [i] 01:20 Na velikosti záleží 2/10 [i] 01:50 Doktorka Quinnová III 11/29 [i] 02:35 Cesty víry [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Franklin 35/52 [i] 06:35 Finley požární autíčko 35/39 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:50 Teleapatyka [i] 08:10 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Vyzkoušejte si... [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 11/16 [i] 12:40 Kolik je hodin? [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 40/40 [i] 13:45 Anglicky s dětmi 1/6 [i] 13:55 Tak to vidím já [i] 14:10 Petříkův výlet na Měsíc [i] 15:30 Malý televizní kabaret [i] 15:55 Voda, která hýbe světem [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 Gambrinus liga [i] 20:00 Evoluce 4 z revoluce 3/4 [i] 21:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:05 Pravá krev 11/12 [i] 22:55 Minuty z Mezipater [i] 23:05 Terra musica [i] 23:35 Film point [i] 00:00 Bigbít 42/42 [i] 01:00 Vzkaz Iva Možného [i] 01:15 Knižní svět [i] 01:30 Čtenářský deník... [i] 01:45 Prachy a ideály [i] 02:10 Zpráva o krajině [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 18 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman III 11 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 9 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 8 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 11 [i] 16:00 Odložené případy V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 16 [i] 18:25 Ulice 1876 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 11 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:10 Mentalista II 17 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 1 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:50 69 rozkoší pro smrtelníky 9 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Střepiny [i] 02:00 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 7 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Přátelé III 14 [i] 09:10 M*A*S*H 87 [i] 09:40 Knight Rider IV 17 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 22 [i] 11:40 Policie Hamburk III 11 [i] 12:40 M*A*S*H 88 [i] 13:10 Will & Grace IV 3 [i] 13:40 Policejní divize I 1 [i] 14:40 JAG IX 7 [i] 15:35 Julie Lescautová I 11 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 17 [i] 21:20 Přešlapy III 11 [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 14 [i] 23:25 Cestování s hvězdami [i] 23:30 Na nože! [i] 00:45 Kriminálka Kolín V 3 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Výklad snů [i] 04:25 Na čem záleží 71 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Medzi láskou a nenávisťou 50/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 16/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 12/22 [i] 08:55 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 68-69/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 123/175 [i] 13:35 Rebeli II. 160/225 [i] 14:25 Rany z lásky 111/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 13/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 51/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 17/190 [i] 19:00 Rebeli II. 161/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 52/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 176/178 [i] 21:55 Vianočná naháňačka [i] 23:25 Frasier II. 20/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 52/194 [i] 00:40 Vianočná naháňačka [i] 02:00 Frasier II. 20/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová II. 68-69/125 [i] 03:05 Pravá tvár vášne 176/178 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Táta k Vánocům [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hotýlek [i] 13:50 Kung Phooey! [i] 15:30 Bezpečný přístav [i] 17:15 Amélie z Montmartru [i] 19:25 Dračí války [i] 21:05 Protiklady se přitahují [i] 22:40 Ztráta paměti [i] 00:15 Pronásledovaný [i] 01:50 Yamakasi [i] 03:30 Letní tábor [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Bowls [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:45 Bowls [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 22 [i] 08:00 Život v divočině 1 [i] 09:00 Městečko Haven I 5 [i] 10:00 Městečko Haven I 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 6 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 18 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 1 [i] 14:00 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 8 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 19 [i] 18:00 Rosnička [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 2 [i] 21:00 Dobrá manželka I 22 [i] 22:00 Dobrá manželka I 23 [i] 23:00 Městečko Haven I 6 [i] 00:00 Médium VI 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 8 [i] 02:00 Obchod se smrtí 1 [i] 04:00 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Co nám prospívá 48 [i] 06:35 Co nám prospívá 49 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani 18 [i] 08:10 Jak se věci mají 5 [i] 08:45 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 09:20 Universum: Z horka do zimy [i] 10:30 Jamieho Amerika 5 [i] 11:30 Budoucnost jídla 1 [i] 12:40 Mravenci vědí všechno 1 [i] 13:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 13:20 Výpravy za zvířaty 10 [i] 13:55 Zvířecí rekordmani 44 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 19 [i] 15:55 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 16:55 Impéria 35 [i] 18:05 Jak se věci mají 6 [i] 18:40 Zelené nápady pro modrou pl