TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 9-11/16 [i] 06:10 Fantastický Spiderman I. 12/26 [i] 06:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 13/13 [i] 07:05 Scoobyho nové záhady 7/13 [i] 07:25 Štvornohý detektív Kalle II. 4/15 [i] 08:20 Čierny krásavec [i] 10:00 Bláznivý Jimov život VII. 4-5/18 [i] 10:55 Upírske denníky 3-4/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Harry Potter a Fénixov rád [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Letuška 1. triedy [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:55 Gang v útoku [i] 01:15 Hranica zúfalstva [i] 02:50 Krv v uliciach [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Peniaze [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Motormagazín [i] 06:45 Postav dom, zasaď strom [i] 07:15 Šmolkovia [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:40 Bola raz jedna planéta [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Páni zo semafora [i] 08:45 Chlapec a pes 2/6 [i] 09:15 Veštba [i] 10:20 3-2-1-ŠTART! [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody V. 2 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:40 Priehrada [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kennedyho mozog 1/2 [i] 21:50 Kennedyho mozog 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:10 Kennedyho mozog 1/2 [i] 02:35 Kennedyho mozog 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Televíkend [i] 07:30 Svetový deň cukrovky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Môj dom, môj hrad [i] 08:55 Zvieratá záchrancovia 4/6 [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Zelená revue [i] 10:00 Svätá omša na sviatok sv. Martina [i] 11:35 Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Slovo [i] 13:10 Família [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Emil Horváth jubiluje [i] 16:35 Neviditeľná zbierka [i] 16:55 Plášť [i] 17:35 Anjeli strážni Evy Pavlíkovej [i] 18:00 Poklady sveta V. [i] 18:15 Poklady sveta V. [i] 18:30 Večerníček 6/7 [i] 18:45 3-2-1-ŠTART! [i] 19:00 Na doskách [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Cesta človeka 3/5 [i] 21:00 Kinorama [i] 21:30 KE 2013 [i] 21:40 Retro noviny [i] 21:55 Noc v archíve [i] 22:55 Slovo [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Motormagazín [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Princezná Anastázia [i] 09:00 Simpsonovci I. 10 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:55 Profesionáli V. 9 [i] 10:50 Stratené duše V. 12 [i] 11:40 Dobrá manželka I. 15 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:10 Veľké rodinné stretnutie [i] 16:10 Horúce strely 2 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Sliedič [i] 01:15 Špinavá hra [i] 03:00 Autosalón [i] 03:25 Sliedič [i] 04:55 Neuveriteľné záhady prírody 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Magnum I. 11 [i] 06:35 Zasľúbená zem 43,44 [i] 08:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:10 Vraždy v Midsomeri VIII. 8/8 [i] 11:15 60 MINÚT [i] 12:20 Dve srdcia proti korune 1,2/2 [i] 16:40 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Deti [i] 22:00 Skica smrti II: Ruky, ktoré vidia [i] 00:00 Vraždy v Midsomeri VIII. 8/8 [i] 01:40 Deti [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 13/23 [i] 06:30 Internát II. 7/8 [i] 08:00 Pravěk útočí II. 7/7 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 6/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 7/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 8/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 2/10 [i] 13:05 Survivor XVIII. - Tocantins 15/15 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 16:00 Advokáti III. 16/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 21/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 19:00 Advokáti III. 17/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 24/26 [i] 22:00 Gangsteři z Miami [i] 23:45 Pacovo mužstvo V. 15/28 [i] 01:15 Advokáti III. 17/23 [i] 02:10 Gangsteři z Miami [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 32 [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Výroba prototypů [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 50 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 51 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Proti všem živlům [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Výroba prototypů [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 To taky zvládnu 13 [i] 16:55 To taky zvládnu 1 [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 V nejhorším případě [i] 21:30 V nejhorším případě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tým rychlého nasazení Miami 6 [i] 23:45 Za mřížemi [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 6 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Výroba prototypů [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 33 [i] 04:05 Megastavitelé [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 10/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Sezame, pojď si hrát [i] 06:25 Princezna Hyacinta a tříhlavý drak [i] 06:50 U nás na farmě 26/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Bert a Ernie 9,10/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 8/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak přišli kováři k měchu [i] 14:10 Tak neváhej a toč! [i] 14:35 Kaleidoskop [i] 15:00 Hadí jed [i] 16:30 Retro [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 Sváteční slovo spisovatele Martina Petišky [i] 17:20 Pravěk útočí 12/13 [i] 18:05 Návštěvníci 13/15 [i] 18:35 Na cestě za Georgianem z Transylvánie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Ach, ty vraždy! 4/5 [i] 21:40 EXPOminuty 2010 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Místo činu [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 00:00 Hotel Babylon II 7/8 [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 Úsměvy Dany Syslové [i] 02:20 Čétéčko [i] 02:40 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 10/15 [i] 05:50 Ivan Moravec [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Jan Koblasa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 807/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Svět umění [i] 10:30 Chcete je? [i] 10:35 Čtenářský deník... [i] 10:45 Knižní svět [i] 11:05 Tančící skály 11/16 [i] 11:25 Film 2010 [i] 12:00 Válka vypukne po přestávce [i] 13:45 Lucemburkové 5/6 [i] 14:15 Kolik je hodin? [i] 15:05 Voda, která hýbe světem [i] 16:00 Mýty a fakta historie: Židé - Dějiny jednoho národa 3/5 [i] 16:55 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 6/7 [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:20 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane premiére 2/16 [i] 19:30 Zašlapané projekty [i] 19:50 Krásy evropského pobřeží [i] 20:00 Tajemství života KHM [i] 20:55 A co červen [i] 21:25 Máchův Máj [i] 21:55 Na plovárně s André Previnem [i] 22:20 Vzkaz Iva Možného [i] 22:40 Minuty z Mezipater [i] 22:45 Královna řeky [i] 00:35 Queen [i] 01:40 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:55 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 03:05 Svět umění [i] 03:55 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 6/7 [i] 04:50 Postřehy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Admirál Bublina útočí 8 [i] 06:40 Senzační Spiderman 9 [i] 07:05 Jen počkej, zajíci! 9, 10 [i] 07:35 Baby Looney Tunes 34 [i] 08:05 Co nového Scooby-Doo? II 1 [i] 08:30 Skippy 11 [i] 09:05 Koření [i] 10:05 Poplach v oblacích [i] 11:35 Rande s celebritou [i] 13:30 Velká cena Abu Dhabi [i] 16:05 Něco navíc [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:40 Střepiny [i] 23:05 Oběšenec [i] 00:55 Novashopping 01:15 Rande s celebritou [i] 02:45 Tabu [i] 04:10 Stefanie 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Mickeyho klubík I 10 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 49 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Přátelé III 13 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 8 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 86 [i] 10:25 M*A*S*H 87 [i] 11:00 Partie [i] 12:00 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Zločiny v zahradách II 3 [i] 14:10 Mravnost nade vše [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I [i] 17:50 Cestování s hvězdami [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 14 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ŠESTÉ SEMIFINÁLE [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ŠESTÉ ROZHODNUTÍ [i] 23:15 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 01:05 Hnutí mysli 7 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:35 Hitlerovi bodyguardi 8 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 49/124 [i] 06:50 Elisa z Rivombrosy II. 12/13 [i] 09:05 Život, alebo niečo také [i] 11:30 Na streche [i] 12:20 Dokonalý svet 10/16 [i] 13:25 Poklad z Damasku 2/2 [i] 15:00 Podozrivé 8/8 [i] 16:00 Viac ako všetko III. 1/12 [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 50/124 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Keď zvíťazí láska [i] 20:00 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 21:40 Skutočný príbeh: Sybil [i] 23:20 Nahá korisť [i] 01:25 Poklad z Damasku 2/2 [i] 02:55 Podozrivé 8/8 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:30 Skutočný príbeh: Sybil [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Transylvania 6-5000 [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři muži v Bretani [i] 13:50 Manituova bota [i] 15:25 Návrat do ztraceného světa [i] 17:10 Vůle přežít [i] 19:00 Renzo a Lucia 2. [i] 20:45 Před svatbou ne! [i] 22:55 Maurice [i] 01:15 Swordsman 2 [i] 03:10 Šťastnou cestu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Bowls [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Bowls [i] 15:30 Watts [i] 16:30 Alpské lyžování [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:30 Krasobruslení [i] 20:00 Bowls [i] 21:30 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Alpské lyžování [i] 00:00 Bowls [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges III 17 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 2 [i] 08:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 09:00 Sladký život v Orange County II 1 [i] 10:00 Městečko Haven I 6 [i] 11:00 Bratři a sestry I 19 [i] 12:00 Bratři a sestry I 20 [i] 13:00 Mladá a pohřešovaná [i] 15:00 Rosnička [i] 17:00 Dobrá manželka I 21 [i] 18:00 Dobrá manželka I 22 [i] 19:00 Městečko Haven I 6 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 10 [i] 21:00 Bratři a sestry I 21 [i] 22:00 Bratři a sestry I 22 [i] 23:00 Krutá pravda [i] 01:00 Městečko Haven I 6 [i] 02:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 10 [i] 03:00 Opatrovnictví [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 69 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 07:10 Vzestup peněz 1 [i] 08:15 Města ve výškách 11 [i] 09:00 Města ve výškách 12 [i] 09:40 Zima na chalupě 3 [i] 10:45 Nechte své dítě zazářit 6 [i] 11:40 Mravenci vědí všechno 8 [i] 12:00 Mravenci vědí všechno 4 [i] 12:20 Jamieho revoluce ve stravování 1 [i] 13:20 Jimmova sklizeň 2 [i] 14:30 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 33 [i] 16:45 Ochránci dropa velkého [i] 17:30 Mistři švindlu v Las Vegas 3 [i] 18:10 Mistři švindlu v Las Vegas 4 [i] 18:50 Buď já nebo pes 70 [i] 19:50 Nahá věda 8 [i] 20:55 Tuningmánie 55 [i] 21:35 Tuningmánie 56 [i] 22:15 Spartakus: Pravda o mýtu [i] 23:25 Ztracená města starověku 3 [i] 00:35 Bojové jednotky 25 [i] 01:15 Bojové jednotky 26 [i] 01:55 Aljaška v pohybu [i] 02:55 Města ve výškách 11 [i] 03:30 Města ve výškách 12 [i] 04:00 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 04:55 Keltské mýty 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Střihoruký Edward [i] 07:45 Jonas Brothers: 3D koncert [i] 09:00 Manželská klec [i] 10:30 Z nuly hrdinou [i] 12:00 Noci v Rodanthe [i] 13:35 Den nezávislosti [i] 16:00 Lekce neslušného chování [i] 17:35 Valkýra