Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 12/13 [i] 06:05 Scoobyho nové záhady 6/13 [i] 06:35 Štvornohý detektív Kalle II. 3/15 [i] 07:25 Jazerná kráľovná [i] 09:10 Bláznivý Jimov život VII. 2-3/18 [i] 10:00 Holičstvo [i] 11:50 TALENTMANIA [i] 14:35 Križovatka smrti 2 [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Daredevil [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Harry Potter a Fénixov rád [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Dlhý bozk na dobrú noc [i] 01:35 Daredevil [i] 03:15 Varan verzus kobra [i] 04:50 Xena III. 3/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 S Jakubom na rybách [i] 07:15 Šmolkovia [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:40 Bola raz jedna planéta [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Vrabce z Tŕnia 6/7 [i] 09:55 Šaty [i] 10:55 Hopla! [i] 11:25 Najväčšie poklady sveta [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:40 TOP STAR Extra [i] 13:35 Môj kamarát medveď [i] 15:15 Capri III 4/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Srdce ženy [i] 22:50 Minotauros [i] 00:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:00 Srdce ženy [i] 02:30 Minotauros [i] 04:15 Najväčšie poklady sveta [i] 04:55 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Regionálny denník [i] 07:25 Televíkend [i] 07:50 V hlbinách mora [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 GEN.sk [i] 08:35 Extr@ English 11/30 [i] 09:00 Dokumentárny klub [i] 09:55 Michail Gorbačov [i] 10:50 TKN [i] 11:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 10/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - so mnou nezostárneš [i] 13:10 Pestrá rodinka 21/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 22/36 [i] 14:10 Počúvať srdcom [i] 14:25 Poltón [i] 14:55 Enviro [i] 15:10 Farmárska revue [i] 15:25 Zelená revue [i] 15:40 KE 2013 [i] 15:55 Moja naj kniha - finálový večer [i] 17:55 Zvieratá záchrancovia 4/6 [i] 18:20 Vajnorský kostol [i] 18:25 Večerníček 5/7 [i] 18:30 Táraninky [i] 18:40 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Anjeli strážni Evy Pavlíkovej [i] 22:15 Kino na Dvojke 2/4 [i] 23:05 ooops!načierno [i] 23:45 BJD 2009 BJD Superband (Slovensko) [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Lietajúci Čestmír 2 [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Krajina dávnych vekov [i] 07:10 Fantastická štvorka [i] 07:35 Princezná Sissi [i] 08:00 Káčerovo I. [i] 08:35 Gumkáči [i] 09:00 Simpsonovci XIII. 7 [i] 09:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 10:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:25 Legenda Bigfoot [i] 15:20 Majster kickboxu [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Lovci pokladov: Kniha tajomstiev [i] 22:55 D-Tox [i] 00:55 Kokaín [i] 03:00 Piata obeť [i] 04:30 Majster kickboxu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Dvojitý život [i] 06:50 Magnum I. 10 [i] 07:40 Zasľúbená zem 41,42 [i] 09:40 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:20 Vraždy v Midsomeri VIII. 7 [i] 12:25 Zločin v Modrej hviezde [i] 14:30 Skočiť, či nie?! [i] 16:20 Dvojitý život [i] 18:20 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Moment pravdy [i] 22:00 Prípady detektíva Murdocha: Vražda v zapadnutej uličke [i] 23:50 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:30 Webmaster [i] 01:25 Mafstory [i] 02:10 Celebrity CAMP [i] 03:10 SEDEM [i] 03:45 Nočné reprízy 04:15 Vraždy v Midsomeri VIII. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 12/23 [i] 06:30 Internát II. 6/8 [i] 08:05 Pravěk útočí II. 6/7 [i] 09:05 Hvězdná brána: Atlantida III. 3/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 4/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 5/20 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 1/10 [i] 13:00 Survivor XVIII. - Tocantins 14/15 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 16:00 Advokáti III. 15/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 20/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 19:00 Advokáti III. 16/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 23/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 13/23 [i] 23:00 Californication III. 9/12 [i] 23:40 Zachraň mě VI. 7/10 [i] 00:40 Advokáti III. 16/23 [i] 01:35 CSI: New York VI. 13/23 [i] 02:30 Californication III. 9/12 [i] 03:00 Zachraň mě VI. 7/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Proti všem živlům [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Rizikové stavby [i] 11:50 Megastavitelé [i] 12:45 To taky zvládnu 11 [i] 13:15 To taky zvládnu 12 [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Pátá rychlost 5 [i] 15:05 Pátá rychlost 6 [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 32 [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Srdce stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Megastavitelé [i] 20:05 Pátá rychlost 7 [i] 20:35 Pátá rychlost 8 [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 To taky zvládnu 13 [i] 22:25 To taky zvládnu 1 [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Proti všem živlům [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 32 [i] 04:05 Pátá rychlost 7 [i] 04:35 Pátá rychlost 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 61/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 22/26 [i] 07:20 U nás na farmě 26/26 [i] 07:30 Záhady starověkého Říma 9/20 [i] 08:00 Petříkův výlet na Měsíc [i] 09:20 Ovečka Shaun II 30/40 [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Flash Gordon [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 Love Story [i] 15:20 Přítelkyně 2/12 [i] 16:15 Profesionálové 49/57 [i] 17:10 Už zase skáču přes kaluže [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Návrat do Cold Mountain [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 13. komnata Anny K [i] 00:45 Pošta pro tebe [i] 01:35 Všechnopárty [i] 02:20 Folklorní magazín [i] 02:45 Na cestě po Dubaji [i] 03:10 Poutní místa [i] 03:30 Kuchařská pohotovost [i] 03:55 Na dno Macochy [i] 04:25 Hudební studio M - Romance, písně, ohlasy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:40 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Diagnóza [i] 06:20 Správy STV 06:50 Potomci slavných - Karel Valdauf [i] 07:15 O vědě a vědcích 11/13 [i] 07:40 Postřehy odjinud [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 10/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Evoluce 4 z revoluce 2/4 [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:05 Musicblok [i] 13:35 Neskutečné historky 4/9 [i] 14:05 Jistě, pane premiére 2/16 [i] 14:40 Queen [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Poutní místa [i] 16:30 Bohové a proroci 10/15 [i] 17:00 Úsměvy Dany Syslové [i] 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem 7/9 [i] 18:00 Kde bydlely princezny 4/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Mimo rámec [i] 19:15 Malá farma [i] 19:40 Portugalsko - Ponte de Lima [i] 20:00 Filharmonie Brno 2010 [i] 21:35 Divadlo žije! [i] 22:00 Filmopolis [i] 23:00 Minuty z Mezipater [i] 23:05 Česká soda [i] 23:25 Neskutečné historky 4/9 [i] 23:55 ČT Live - Petr Skoumal v Divadle v Dlouhé [i] 00:50 Svou káru táhnem dál [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:25 Na Kloboučku [i] 03:05 Tajemná Gamelánie [i] 03:45 Bílá místa [i] 04:15 Banánové rybičky [i] 04:45 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Admirál Bublina útočí 7 [i] 05:45 Jen počkej, zajíci! 8 [i] 06:05 3-2-1 Tučňáci! 2,3 [i] 07:05 Co nového Scooby-Doo? 14 [i] 07:30 Lovec krokodýlů VI [i] 08:30 Jak jíst smažené žížaly [i] 10:10 Říše hraček [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Pokus o vraždu [i] 14:45 Smrtelná lavina [i] 16:40 Finty Dicka a Jane [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:35 Lovec policajtů [i] 00:35 Muž z minulosti [i] 02:10 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 02:55 Zlatíčka [i] 04:20 Stefanie 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Na čem záleží 70 [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Mickeyho klubík I 9 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla XI 48 [i] 07:25 Frasier XI 6 [i] 07:55 Will & Grace IV 2 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:30 Cestování s hvězdami [i] 09:45 M*A*S*H 85 [i] 10:15 Knight Rider - Legenda se vrací 17 [i] 11:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PÁTÉ SEMIFINÁLE [i] 13:25 Fanaticky zamilován [i] 15:45 Julie Lescautová IV 11 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 13 [i] 20:00 Casanova [i] 22:30 Smrtonosná past 3 [i] 01:05 Zavolej: Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chuťovky [i] 06:15 Medzi láskou a nenávisťou 48/124 [i] 07:15 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 09:10 Hrdina proti svojej vôli [i] 11:50 Rozvedení so záväzkami [i] 13:00 Poklad z Damasku 1/2 [i] 14:50 Elisa z Rivombrosy II. 12/13 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 49/124 [i] 17:50 Na streche [i] 18:45 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Keď zvíťazí láska [i] 21:40 Život, alebo niečo také [i] 23:45 Smrtiace podzemie [i] 01:20 Poklad z Damasku 1/2 [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:35 Smrtiace podzemie [i] 04:55 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Renzo a Lucia 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Transylvania 6-5000 [i] 13:50 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:35 Ztracený svět [i] 17:25 Sbohem Bafano [i] 19:30 Muž z Elysejských polí [i] 21:25 Purpurové květy [i] 23:20 Můj soused zabiják [i] 01:00 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 02:50 Hlad [i] 04:25 Loupežník Hotzenplotz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Watts [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Bowls [i] 15:30 Bowls [i] 17:30 Šermování [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 19:30 Snooker [i] 21:30 Bowls [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Rtěnka [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 14 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 15 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges III 16 [i] 11:00 Sladký život v Orange County I 7 [i] 12:00 Sladký život v Orange County I 8 [i] 13:00 Rosnička [i] 15:00 Opatrovnictví [i] 17:00 Bratři a sestry I 19 [i] 18:00 Bratři a sestry I 20 [i] 19:00 Rookie Blue I 12 [i] 20:00 Městečko Haven I 6 [i] 21:00 Obchod se smrtí 1 [i] 23:00 Obchod se smrtí 2 [i] 01:00 Bratři a sestry I 19 [i] 02:00 Bratři a sestry I 20 [i] 03:00 Krutá pravda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 07:05 Lodě, které změnily svět 3 [i] 08:00 Pouštní lvi [i] 09:05 Zvířecí rekordmani 54 [i] 10:10 Příběhy z divočiny 3 [i] 10:45 Příběhy z divočiny 4 [i] 11:20 Budoucnost jídla 2 [i] 12:25 Udržitelnost v praxi - Spotřeba 2 [i] 12:45 Jamieho rodinné Vánoce 5 [i] 13:20 Svět panenek [i] 14:00 Jimmova sklizeň 1 [i] 15:10 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 16:20 Vzestup peněz 1 [i] 17:25 Mistři švindlu 49 [i] 18:05 Mistři švindlu 50 [i] 18:50 Buď já nebo pes 69 [i] 19:50 Nahá věda 7 [i] 20:55 Tuningmánie 53 [i] 21:35 Tuningmánie 54 [i] 22:15 Je na Marsu život? [i] 23:25 Herodes: Pravda o mýtu [i] 00:30 Bojové jednotky 23 [i] 01:10 Bojové jednotky 24 [i] 01:50 Slavné bitvy Británie 6 [i] 03:00 Ztracená vesnice [i] 04:05 Keltské mýty 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Náhradníci [i] 07:30 Modrý slon [i] 08:45 Transformers: Pomsta poražených [i] 11:10 Filmy a filmové hvězdy II. 46 [i] 11:40 Star Trek VI: Neobjevená země [i] 13:25 Sladké pokušení [i] 15:00 Happy-Go-Lucky [i] 17:00 Náhradníci [i] 18:25 Chlapec v pruhovaném pyžamu