Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Sandokanov návrat 4/4 [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 15/22 [i] 12:10 Komisár Rex II. 8/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 2/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 15/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 4/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 12/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 7/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Križovatka smrti 2 [i] 22:00 Bleskový muž [i] 23:35 Mission: Impossible [i] 01:35 Nezvestní v boji 2 [i] 03:10 Jackass 2 [i] 04:55 Xena III. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:20 Úsmev, prosím! [i] 07:45 Repete [i] 08:35 Vtipnejší vyhráva [i] 09:20 Jane Doeová : Oči [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 113/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 114/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 273 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 13/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Vojna kuchárov [i] 16:55 Sila lásky IV. 57/256 [i] 17:45 Bocianie hniezdo 6/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Základný inštinkt 2 [i] 00:15 Jane Doeová : Oči [i] 01:45 Základný inštinkt 2 [i] 03:40 Sila lásky II. 273 [i] 04:30 Sila lásky IV. 57/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:35 Tlmočníci ticha [i] 11:10 Čaro Mongolska [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:25 City Folk [i] 13:50 Família [i] 14:20 Halali [i] 14:50 Večer na tému [i] 16:20 Enviro [i] 16:45 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 10/13 [i] 17:10 Ulice sveta 2/13 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 4/7 [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Smejeme sa storočiami 1/17 [i] 20:45 Michail Gorbačov [i] 21:35 Slovensko a svet [i] 22:05 GEN.sk [i] 22:15 Československý filmový týždenník [i] 22:30 Dokumentárny klub [i] 23:25 Kde je ten pes zakopaný? [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 48 [i] 10:00 Sladké sny [i] 12:00 Klamári 13/13 [i] 13:00 Policajt z L.A. 11 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 15 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 6 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 25/25 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 49 [i] 21:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:15 Súdny deň [i] 00:45 Oceľoví žraloci [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 25/25 [i] 03:15 Sladké sny [i] 04:40 Zrodení pre zabíjanie 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 2,3 [i] 07:00 Červené ruže 51 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 10 [i] 09:00 Knight Rider 48 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 16,17 [i] 12:15 M*A*S*H 172,173/173 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 48 [i] 15:50 Medicopter 117 34 [i] 17:00 Knight Rider 48 [i] 18:00 M*A*S*H 172,173/173 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Veronica Clareová: Vražedné úmysly [i] 22:00 Darca [i] 00:00 Veronica Clareová: Vražedné úmysly [i] 01:40 Darca [i] 03:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 12/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 46/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 26/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 12/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 46/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 13/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 47/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 26/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 6 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 35 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 10 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 36 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 60 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 36 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Prášky na spanie [i] 10:10 Film o seriálu Cukrárna [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 10/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 24/30 [i] 15:05 Tintinova dobrodružství 1/39 [i] 15:30 Garfield a přátelé II 22/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 30/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 9/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 11/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj 11/16 [i] 21:00 13. komnata Anny K [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Na velikosti záleží 2/10 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Mafiánka [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Doktorka Quinnová III 10/29 [i] 01:15 Na kus řeči [i] 02:00 Sabotáž [i] 02:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:50 Malá Velká Británie 11/22 [i] 03:20 Máte slovo [i] 04:05 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 12/13 [i] 05:10 Vítejte v Tate galerii 8/15 [i] 05:15 Dokážete víc [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 34/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 34/39 [i] 06:40 Děti točí hrdiny 10/16 [i] 06:55 Vyzkoušejte si... [i] 07:20 Kus dřeva ze stromu [i] 07:35 Videoatlas naší přírody [i] 07:45 Vášeň sběratelská [i] 08:00 Lucemburkové 4/6 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Robertem Kiyosakim [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Prachy a ideály [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:10 Čarodějnice školou povinné 19/26 [i] 14:35 Sportovci světa [i] 15:30 Krásy evropského pobřeží [i] 15:35 Království divočiny [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Teleapatyka [i] 17:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Jan Koblasa [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 10/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 10/16 [i] 21:25 ČT Live - Petr Skoumal v Divadle v Dlouhé [i] 22:20 Bigbít 42/42 [i] 23:15 Minuty z Mezipater [i] 23:25 Malá Velká Británie 11/22 [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 Café Proklatec [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:40 Krotitelé dluhů III. 9/16 [i] 02:05 Československý filmový týdeník 806/2379 [i] 02:20 Čtení na dobrou noc [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 17 [i] 09:35 Jane Doe: Oči [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 15 [i] 12:30 Superman III 10 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 8 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 7 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 10 [i] 16:00 Odložené případy V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 15 [i] 18:25 Ulice 1875 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Strážce [i] 22:20 Policajti na baterky [i] 00:05 Auto zabiják [i] 02:10 Novashopping 02:30 Stahovák [i] 03:25 Stefanie 23 [i] 04:15 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 5 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace IV 1 [i] 09:10 M*A*S*H 83 [i] 09:40 Knight Rider IV 16 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 21 [i] 11:45 Policie Hamburk III 10 [i] 12:40 M*A*S*H 84 [i] 13:15 Will & Grace IV 2 [i] 13:45 Closer V 15 [i] 14:45 JAG IX 6 [i] 15:40 Julie Lescautová I 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skečbar [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Tváří v tvář [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:30 Rockerky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Rany z lásky 109/230 [i] 06:05 Medzi láskou a nenávisťou 47/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 15/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 11/22 [i] 09:00 Nespútaný anjel 51/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 66-67/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 122/175 [i] 13:30 Rebeli II. 159/225 [i] 14:25 Rany z lásky 110/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 12/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 48/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 16/190 [i] 19:00 Rebeli II. 160/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 22:45 Dokonalý svet 10/16 [i] 23:55 Staň sa mojou ženou [i] 01:35 L.O.V.E. [i] 02:15 Na streche [i] 02:55 Rany z lásky 110/230 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:30 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Ostrov pokladů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Renzo a Lucia 1. [i] 13:50 Nebezpečná známost [i] 15:25 Čas minulosti [i] 17:10 Dračí past [i] 18:55 Kung Phooey! [i] 20:35 Letní tábor [i] 22:30 Šťastnou cestu [i] 00:25 Wonderland Masakr [i] 02:10 Pronásledovaný [i] 03:45 Tučňák Amundsen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Bowls [i] 11:30 Šermování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 17:30 Strongest Man [i] 18:30 Šermování [i] 20:15 Fotbal [i] 20:25 Box [i] 22:25 Watts [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Videohry [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Bowls [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 21 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 22 [i] 09:00 Bratři a sestry I 19 [i] 10:00 Bratři a sestry I 20 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 5 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 17 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 8 [i] 14:00 Foylova válka VII 3 [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 7 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 18 [i] 18:00 Dobrá manželka I 21 [i] 19:00 Dobrá manželka I 22 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 1 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 10 [i] 22:00 Rookie Blue I 12 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 7 [i] 02:00 Bratři a sestry I 19 [i] 03:00 Bratři a sestry I 20 [i] 04:00 Foylova válka VII 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Co nám prospívá 46 [i] 06:35 Co nám prospívá 47 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani 17 [i] 08:10 Jak se věci mají 4 [i] 08:45 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 09:20 Čas 4 [i] 10:25 Jamieho Amerika 4 [i] 11:30 Dokonalí predátoři [i] 12:40 Pouštní lvi [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 43 [i] 14:50 Zvířecí rekordmani 18 [i] 15:50 Universum: Z horka do zimy [i] 16:55 Impéria 34 [i] 18:05 Jak se věci mají 5 [i] 18:40 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 19:20 Jamieho Amerika 5 [i] 20:25 Jak přežít Everest 2 [i] 21:30 Říše virů 1 [i] 22:40 Impéria 26 [i] 23:50 On The Spot - Reportéři v akci: Burma 9 [i] 00:55 1983: Na prahu zkázy 1 [i] 01:55 1983: Na prahu zkázy 2 [i] 02:35 Udržitelnost v praxi - Stavebnictví 8 [i] 02:50 Udržitelnost v praxi - Energetika 5 [i] 03:05 Chytrý průvodce po… 29 [i] 03:30 Lidé a místa na Zemi: Island - Lávové planiny 5 [i] 03:45 100 let kroužkování [i] 04:20 Namibie