Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Sandokanov návrat 3/4 [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 14/22 [i] 12:10 Komisár Rex II. 7/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy VI. 1/18 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 14/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 3/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 11/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 6/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 112 [i] 23:30 Delta Force One: Stratená hliadka [i] 01:15 Superfízli I. 8/12 [i] 02:20 Policajný odznak VII. 1/13 [i] 03:05 Xena II. 22/22 [i] 03:50 Xena III. 1/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:32 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Úsmev, prosím! [i] 07:40 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:20 Jane Doeová: Putá, ktoré spájajú [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 111/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 112/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 272 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 12/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 56/256 [i] 17:50 Bocianie hniezdo 5/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Túžba po láske [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 11/12 [i] 23:10 Záhady SK [i] 23:40 Jane Doeová: Putá, ktoré spájajú [i] 01:00 Túžba po láske [i] 02:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 11/12 [i] 03:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 03:55 Sila lásky II. 272 [i] 04:50 Sila lásky IV. 56/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Krajina Haliganda 2/4 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Portrét [i] 11:20 Môj otec Gulag [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:40 Mama to vie najlepšie [i] 14:15 Už je tu jeseň [i] 14:55 Profesionál [i] 15:05 Spektrum vedy 17/25 [i] 15:35 Slovenské miniatúry [i] 15:50 Slováci na Piave [i] 16:25 Halali [i] 16:55 V hlbinách mora [i] 17:05 Zelené raje II 15 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 City Folk [i] 18:35 Večerníček 3/7 [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Čaro Mongolska [i] 21:00 Família [i] 21:30 Ulice sveta 2/13 [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Špeciálne komando III. 10 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 47 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 21,22 [i] 12:00 Kosti V. 12 [i] 13:00 Knight Rider 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 48 [i] 21:15 Odsúdené III. 18 [i] 22:15 Klamári 13/13 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli 8 [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 10 [i] 02:10 Odsúdené III. 18 [i] 03:00 Bostonské zločiny III. 21,22 [i] 04:30 Cesta do minulosti 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 51/51 [i] 06:15 Láska nezomiera 1/160 [i] 07:00 Červené ruže 50 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 9 [i] 09:00 Knight Rider 47 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 14,15 [i] 12:15 M*A*S*H 170,171 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 47 [i] 15:50 Medicopter 117 33 [i] 17:00 Knight Rider 47 [i] 18:00 M*A*S*H 170,171 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Veľký muž 2 [i] 22:00 Lampa [i] 00:35 Veľký muž 2 [i] 02:15 Nočné reprízy 04:35 Starý 55 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 11/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II. 45/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 25/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 11/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 13:00 Předčasné vydání II. 45/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 12/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 46/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 10/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 11/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 00:55 Myšlenky zločince V. 10/22 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 11/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 25/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 5 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 34 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád 4 [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 9 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 35 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Tým rychlého nasazení Miami 6 [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 6 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 59 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 35 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svatý Petr 2/2 [i] 10:45 Kdo je kdo [i] 11:50 Plakalo bejby [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 9/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 23/30 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 18/26 [i] 15:35 Král z džungle 18/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Bert a Ernie 9,10/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Vyzkoušejte si... [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Případy detektiva Murdocha III 13/13 [i] 20:55 Na kus řeči [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Tři pohřby [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Californication 11/12 [i] 01:05 Doktorka Quinnová III 9/29 [i] 01:55 Milenky II 4/6 [i] 02:45 Kde bydlely princezny 3/13 [i] 03:05 Hledám práci [i] 03:30 Rodina a já [i] 03:50 S profesorem Františkem Dvořákem 6/9 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 33/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 33/39 [i] 06:40 Tak to vidím já [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 13/26 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Jak přežít 12/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. [i] 10:40 Tobrúk 1941 [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Malá farma [i] 13:15 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:30 O dívce, která šlápla na chléb [i] 14:25 Zpívánky [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Film o seriálu Cukrárna [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:50 Kvarteto [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Kus dřeva ze stromu [i] 17:00 Videoatlas naší přírody [i] 17:10 Vášeň sběratelská [i] 17:25 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 9/16 [i] 17:55 Mlynáři od Babic [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Dokážete víc [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Evoluce 4 z revoluce 2/4 [i] 22:00 Paříž [i] 00:05 Minuty z Mezipater [i] 00:10 Evropský manuál [i] 00:30 Bassidji [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 16 [i] 09:35 Zavěste, prosím [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 14 [i] 12:35 Superman III 9 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 7 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 6 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 9 [i] 16:00 Odložené případy V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 14 [i] 18:25 Ulice 1874 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 227 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 24 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Dvojitý zásah [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas VII 12 [i] 01:40 Novashopping 02:00 112 [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Stefanie 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 4 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace III 25 [i] 09:10 M*A*S*H 82 [i] 09:40 Knight Rider IV 15 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 20 [i] 11:40 Policie Hamburk III 9 [i] 12:40 M*A*S*H 83 [i] 13:15 Will & Grace IV 1 [i] 13:45 Closer V 14 [i] 14:45 JAG IX 5 [i] 15:35 Julie Lescautová I 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Karel Gott [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 12 [i] 23:25 Ve službách FBI 9 [i] 00:30 Výročí [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Na čem záleží 68 [i] 04:30 Na čem záleží 69 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Rany z lásky 108/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 46/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 14/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 10/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 50/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 64-65/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 121/175 [i] 13:35 Rebeli II. 158/225 [i] 14:25 Rany z lásky 109/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 11/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 47/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 15/190 [i] 19:00 Rebeli II. 159/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 51/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 175/178 [i] 21:50 Ally McBealová V. 5-6/22 [i] 23:45 Frasier II. 19/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 51/194 [i] 00:55 Ally McBealová V. 5-6/22 [i] 02:25 Frasier II. 19/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová II. 64-65/125 [i] 03:25 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 O perníkové chaloupce [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ostrov pokladů [i] 13:50 Tučňák Amundsen [i] 15:35 Mlčení [i] 17:20 Ulovit miliardáře [i] 19:05 Cvokař [i] 20:55 Nebezpečná známost [i] 22:30 Hlad [i] 00:10 Elita [i] 02:00 Swordsman 2 [i] 04:00 Dívka snů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Bowls [i] 11:00 Šermování [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Watts [i] 13:30 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 17:30 Snooker [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Šermování [i] 20:15 Bojové sporty [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:45 Bowls [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 20 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 21 [i] 09:00 Rookie Blue I 10 [i] 10:00 Rookie Blue I 11 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 16 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 7 [i] 14:00 Foylova válka VII 2 [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 17 [i] 18:00 Bratři a sestry I 19 [i] 19:00 Bratři a sestry I 20 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 8 [i] 21:00 Médium I 5 [i] 22:00 Městečko Haven I 6 [i] 23:00 Rookie Blue I 11 [i] 00:00 Médium VI 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 02:00 Opatrovnictví [i] 04:00 Foylova válka VII 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Co nám prospívá 44 [i] 06:35 Co nám prospívá 45 [i]