Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Sandokanov návrat 2/4 [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 13/22 [i] 12:15 Komisár Rex II. 6/15 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy V. 24/24 [i] 14:05 Odložený prípad VI. 13/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia II. 2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 10/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 5/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Myšlienky vraha IV. 4/26 [i] 23:50 Spálené spomienky [i] 01:50 Superfízli I. 7/12 [i] 02:45 Manželka na odpis 6/6 [i] 03:25 Xena II. 21/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Úsmev, prosím! [i] 07:45 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Jane Doeová : Tvrdší dopad [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 109/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 110/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 271 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 11/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 55/256 [i] 17:50 Bocianie hniezdo 4/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 L.A. - Utajené skutočnosti [i] 00:25 Jane Doeová : Tvrdší dopad [i] 01:50 Správy STV o 16:00 [i] 02:10 Góly - body - sekundy [i] 02:20 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 03:10 Expedícia Líbya - 3.časť [i] 03:45 Sila lásky II. 271 [i] 04:35 Sila lásky IV. 55/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Portréty [i] 11:10 Medicína [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:25 Môj dom, môj hrad [i] 13:55 Elixír [i] 14:25 5 minút po dvanástej - Komu veriť [i] 15:25 Dance show 2010 [i] 16:20 Invencie [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Na ceste [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Mama to vie najlepšie [i] 18:35 Večerníček 2/7 [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Môj otec Gulag [i] 21:20 Spektrum vedy 17/25 [i] 21:45 Zelené raje II 15 [i] 22:15 Mumu [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 46 [i] 10:00 Opatrovateľka [i] 12:00 Vtierka Castle II. 12 [i] 13:00 Policajt z L.A. 10 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 14 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 4 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 47 [i] 21:15 Knight Rider 2 [i] 22:15 Kosti V. 12 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 10 [i] 01:15 Vyjednávači 10 [i] 02:10 V mene spravodlivosti 8 [i] 02:50 Opatrovateľka [i] 04:15 Vyjednávači 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 49,50 [i] 07:00 Červené ruže 49 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 8 [i] 09:00 Knight Rider 46 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 12,13 [i] 12:15 M*A*S*H 168,169 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI 46 [i] 15:50 Medicopter 117 32 [i] 17:00 Knight Rider 46 [i] 18:00 M*A*S*H 168,169 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 30 prípadov majora Zemana 10 [i] 21:20 M*A*S*H* 131,132 [i] 22:20 Črepiny [i] 00:10 HUSTE.TV [i] 00:30 30 prípadov majora Zemana 10 [i] 01:35 Stefanie II. 49,50 [i] 03:10 Nočné reprízy 04:35 Starý 54 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 10/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II. 44/90 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 24/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 10/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 13:00 Předčasné vydání II. 44/90 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 11/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 18:00 Předčasné vydání II. 45/90 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 21:00 CSI: New York VI. 16/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 6/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 00:55 CSI: New York VI. 16/23 [i] 01:50 Strážce pořádku 6/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 24/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 4 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 33 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád 3 [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 8 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 34 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Proti všem živlům [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 58 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 34 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se vede, sousede? [i] 09:40 Lidé kolem motorů [i] 10:25 Píseň pro Rudolfa III. 2/8 [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 8/29 [i] 14:10 Dotek anděla III 22/30 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 19/26 [i] 16:15 Tak to vidím já [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:05 Světlo pro Světlušku [i] 22:00 Kavárna potmě [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Milenky II 4/6 [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Partnerské ladění [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Letecké katastrofy III. [i] 01:20 Doktorka Quinnová III 8/29 [i] 02:00 Přísně tajné vraždy 35/42 [i] 02:15 Krotitelé dluhů III. 9/16 [i] 02:40 Výjimečná architektura [i] 03:30 Televizní klub neslyšících [i] 04:00 Kaleidoskop [i] 04:25 Krásy evropského pobřeží [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 32/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 32/39 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 3/16 [i] 06:50 Grotesky [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Adult English Zone 12/26 [i] 07:50 Bílá místa [i] 08:10 Film o filmu Občanský průkaz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 21/21 [i] 09:30 Babylon [i] 10:00 Evoluce 4 z revoluce 1/4 [i] 11:00 Svět zázraků 3/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Krásy evropského pobřeží [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je detektivka 23/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:15 Cíl cesty: divočina 3/5 [i] 16:10 Jak přežít 12/13 [i] 16:25 O vědě a vědcích 11/13 [i] 16:50 Přežiješ mládí? 4/6 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Adult English Zone 13/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Časy se mění [i] 22:10 Dokumentární klub [i] 00:10 Tobrúk 1941 [i] 00:50 Krásný ztráty [i] 01:30 Q [i] 01:55 Politické spektrum [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 15 [i] 09:35 Příliš pozdě na loučení [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk II 13 [i] 12:30 Superman III 8 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 6 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 5 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 8 [i] 16:00 Odložené případy V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 13 [i] 18:25 Ulice 1873 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 11 [i] 21:20 Dr. House VI 16 [i] 22:15 Život na vlásku 7 [i] 22:50 Rocky 2 [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas VII 11 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Mr.GS [i] 02:50 Tabu [i] 04:10 Stefanie 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 3 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace III 24 [i] 09:05 M*A*S*H 81 [i] 09:40 Knight Rider IV 14 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 19 [i] 11:40 Policie Hamburk III 8 [i] 12:35 M*A*S*H 82 [i] 13:10 Will & Grace III 25 [i] 13:40 Closer V 13 [i] 14:35 JAG IX 4 [i] 15:30 Julie Lescautová I 8 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 16 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 10 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:35 Kriminálka Kolín V 2 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 67 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Rany z lásky 107/230 [i] 06:05 Medzi láskou a nenávisťou 45/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 13/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 9/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 49/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 62-63/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 120/175 [i] 13:30 Rebeli II. 157/225 [i] 14:25 Rany z lásky 108/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 10/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 46/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 14/190 [i] 19:00 Rebeli II. 158/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 50/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 174/178 [i] 21:50 Úkryt [i] 00:00 Frasier II. 18/24 [i] 00:30 Nespútaný anjel 50/194 [i] 01:15 Úkryt [i] 03:00 Frasier II. 18/24 [i] 03:25 Sudkyňa Hatchettová II. 62-63/125 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O perníkové chaloupce [i] 13:45 Bezpečný přístav [i] 15:30 Cesta Černého měsíce [i] 17:20 Dívka snů [i] 19:15 Amélie z Montmartru [i] 21:25 Cvokař [i] 23:15 Pronásledovaný [i] 00:50 Zkurvená noc [i] 02:20 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 04:15 Někdo musí z kola ven [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Veslování [i] 10:00 Bowls [i] 11:00 Šermování [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:45 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 17:30 Watts [i] 18:30 All sports [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Šermování [i] 20:30 All sports [i] 20:40 Jezdectví [i] 21:40 Jezdectví [i] 21:45 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Plachtění [i] 23:20 Plachtění [i] 23:30 Olympijské hry [i] 00:00 All sports [i] 00:15 Bowls [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy III 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 19 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 20 [i] 09:00 Opatrovnictví [i] 11:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 15 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 6 [i] 14:00 Foylova válka VII 1 [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 5 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 16 [i] 18:00 Rookie Blue I 10 [i] 19:00 Rookie Blue I 11 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 7 [i] 21:00 Městečko Haven I 6 [i] 22:00 Krutá pravda [i] 00:00 Mladá a pohřešovaná [i] 02:00 Rtěnka [i] 04:00 Foylova válka VII 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Co nám prospívá 42 [i] 06:35 Co nám prospívá 43 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani 15 [i] 08:10 Jak se věci mají 2 [i] 08:45 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 09:20 Čas 2 [i] 10:25 Jamieho Amerika 2 [i] 11:30 Budoucnost odhalena 1 [i] 12:05 Budoucnost odhalena 2 [i] 12:40 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 41 [i] 14:50 Zvířecí rekordmani 16 [i] 15:50 Čas 3 [i] 16:55 Impéria 32