Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Dáždnik svätého Petra [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 11/22 [i] 12:10 Komisár Rex II. 4/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 22/24 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 11/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 8/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 3/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tá mrcha nedá pokoj! [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 22:55 Myšlienky vraha IV. 2/26 [i] 23:50 Hon na orla 2 [i] 01:25 Psych, s.r.o. II. 12/16 [i] 02:10 Superfízli I. 5/12 [i] 03:00 Manželka na odpis 4/6 [i] 03:40 Xena II. 19/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 06:55 Svet v obrazoch [i] 07:20 Úsmev, prosím! [i] 07:50 Repete [i] 08:35 Vtipnejší vyhráva [i] 09:20 Jane Doeová : Ako zastreliť šéfa [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 105/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 106/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 269 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 9/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Vojna kuchárov [i] 16:55 Sila lásky IV. 53/256 [i] 17:45 Bocianie hniezdo 2/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nesmrteľní [i] 21:25 Reportéri [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Zúfalé manželky IV. 11/17 [i] 23:05 Extra [i] 23:25 Zmenáreň [i] 23:55 Jane Doeová : Ako zastreliť šéfa [i] 01:15 Reportéri [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Expedícia Líbya - 1.časť [i] 03:50 Sila lásky II. 269 [i] 04:40 Sila lásky IV. 53/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 10/30 [i] 08:52 Koňka [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:30 Cesty nádeje [i] 11:05 Cesta človeka 2/5 [i] 12:00 Polícia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:25 Orientácie [i] 13:50 Portréty [i] 14:35 Tempo [i] 14:50 Profesionál [i] 15:00 Magazín Ligy majstrov [i] 15:25 Motormagazín [i] 15:55 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady sveta V. [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:45 Hlava XXI [i] 21:15 Dizajn 28 [i] 21:45 Áno [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Neuveriteľné záhady prírody [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 44 [i] 10:00 Stratené duše V. 11 [i] 11:00 Dobrá manželka I. 14 [i] 12:00 Firewalker [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 12 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 2 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 45 [i] 21:15 Profesionáli V. 9 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 9 [i] 00:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:55 Popcorn Tv [i] 03:45 Nezvestní III. 1,2/23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 45,46 [i] 07:00 Červené ruže 47 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 6 [i] 09:00 Knight Rider 44 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 8,9 [i] 12:15 M*A*S*H 164,165 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 44 [i] 15:50 Medicopter 117 30 [i] 17:00 Knight Rider 44 [i] 18:00 M*A*S*H 164,165 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 "Poprask na silnici E4" [i] 22:00 "Vím, že jsi vrah" [i] 00:00 Supernova 1,2/2 [i] 03:00 Nočné reprízy 04:35 Starý 52 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 8/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II. 42/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 22/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 8/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 13:00 Předčasné vydání II. 42/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 9/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 18:00 Předčasné vydání II. 43/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 8/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 9/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 00:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 8/13 [i] 01:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 9/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 22/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Záchrana vraku 1 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 31 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád 1 [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 6 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 32 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 56 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 32 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 61/78 [i] 09:00 Zářijové noci [i] 10:25 Česká muzika na Žofíně [i] 11:00 Plány a touhy 2/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 6/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 20/30 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 10/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Cukrárna 1/13 [i] 21:10 Na cestě po Dubaji [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Přísně tajné vraždy 35/42 [i] 22:40 Highlander [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Politické spektrum [i] 01:05 Na velikosti záleží 1/10 [i] 01:50 Doktorka Quinnová III 6/29 [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:55 Sváteční slovo vojenského kaplana Jana Pacnera [i] 03:00 Cesty víry [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Franklin 30/52 [i] 06:35 Finley požární autíčko 30/39 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:50 Teleapatyka [i] 08:10 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:15 Mistrovská díla z českých sbírek [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Vyzkoušejte si... [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 10/16 [i] 12:40 Spor o velký třesk [i] 13:45 Angličtina pro nejmenší 39/40 [i] 13:55 ETV 1 6/6 [i] 14:05 Tak to vidím já [i] 14:20 Čtyři děti a jeden otec II [i] 15:50 Voda, zdroj života [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 AC Sparta Praha - FK Ústí nad Labem [i] 20:00 Evoluce 4 z revoluce 1/4 [i] 21:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Pravá krev 10/12 [i] 23:05 Mimo rámec [i] 23:20 Film point [i] 23:50 Bigbít 41/42 [i] 00:50 Vzkaz Jiřího Tichoty [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Čtenářský deník... [i] 01:35 The Tap Tap [i] 02:00 Karel Bušina [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 13 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman III 6 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 4 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 3 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 6 [i] 16:00 Odložené případy V 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 11 [i] 18:25 Ulice 1871 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 10 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:10 Mentalista II 16 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VI 25 [i] 00:00 Face the Pro [i] 01:00 69 rozkoší pro smrtelníky 8 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Střepiny [i] 02:05 Áčko [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier XI 1 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Přátelé III 12 [i] 09:10 M*A*S*H 79 [i] 09:45 Knight Rider IV 12 [i] 10:45 To je vražda, napsala I 17 [i] 11:45 Policie Hamburk III 6 [i] 12:45 M*A*S*H 80 [i] 13:15 Will & Grace III 23 [i] 13:45 Closer V 11 [i] 14:45 JAG IX 2 [i] 15:40 Julie Lescautová I 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 15 [i] 21:20 Přešlapy III 10 [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 13 [i] 23:25 Cestování s hvězdami [i] 23:30 Na nože! [i] 00:45 Kriminálka Kolín IV 13 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Výklad snů [i] 04:25 Na čem záleží 65 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 43/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 11/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 08:55 Danielle Steelová: Spomienky [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 58-59/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 118/175 [i] 13:30 Rebeli II. 155/225 [i] 14:25 Rany z lásky 106/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 8/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 44/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 12/190 [i] 19:00 Rebeli II. 156/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 48/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 172/178 [i] 21:50 Útek pred svadbou [i] 23:45 Frasier II. 16/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 48/194 [i] 00:55 Útek pred svadbou [i] 02:30 Frasier II. 16/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 58-59/125 [i] 03:30 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Letní tábor [i] 14:00 Dračí past [i] 15:45 Emil a detektivové [i] 17:45 Mlčení [i] 19:30 Přežij! [i] 21:15 Ulovit miliardáře [i] 23:00 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 00:55 Globální dopad [i] 02:35 Elita [i] 04:20 Vejce na tvrdo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Veslování [i] 11:45 Maraton [i] 13:15 Motorismus [i] 14:15 Veslování [i] 16:45 Maraton [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Strongest Man [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Maraton [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 17 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 18 [i] 09:00 Městečko Haven I 4 [i] 10:00 Městečko Haven I 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 13 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 4 [i] 14:00 Foylova válka VI 2 [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 14 [i] 18:00 Dvojnásobná vražda [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 5 [i] 21:00 Dobrá manželka I 21 [i] 22:00 Dobrá manželka I 22 [i] 23:00 Městečko Haven I 5 [i] 00:00 Médium VI 4 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 02:00 Večer pro dámy [i] 04:00 Foylova válka VI 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Co nám prospívá 38 [i] 06:35 Co nám prospívá 39 [i] 07:10 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 08:10 Co nám prospívá 49 [i] 08:45 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 09:20 Země: Planeta a její moc 5 [i] 10:25 Mistři švindlu - Vánoční speciál [i] 11:35 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 12:40 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 39 [i] 14:50 Zvířecí rekordmani 14 [i] 15:50 Čas 1 [i] 16:55 Impéria 30 [i] 18:05 Jak se věci mají 1 [i] 18:40 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 19:15 Jamieho Amerika 1 [i] 20:20 Dopravní kolaps [i]