Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Xena II. 17/22 [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 7-8/16 [i] 06:20 Fantastický Spiderman I. 11/26 [i] 06:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 11/13 [i] 07:15 Scoobyho nové záhady 5/13 [i] 07:35 Život v mori 3D [i] 08:20 Len si tak kopnúť [i] 10:00 Bláznivý Jimov život VI. 18/18 [i] 10:25 Bláznivý Jimov život VII. 1/18 [i] 10:55 Upírske denníky 1-2/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Robinson Crusoe [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Po čom ženy túžia [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:55 Sieť 2.0 [i] 00:35 Dom hrôzy [i] 02:05 Vražedný útok [i] 04:15 Xena II. 18/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 ...a just (dohoda možná) [i] 05:25 Peniaze [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Motormagazín [i] 06:45 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Bola raz jedna planéta [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Páni zo semafora [i] 08:55 Chlapec a pes 1/6 [i] 09:25 Loktibrada [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody V. 1 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:30 Vlčie diery [i] 16:35 Pošta pre Teba [i] 17:40 Zmenáreň [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Deti na úteku 1/2 [i] 22:05 Skutočný príbeh: Deti na úteku 2/2 [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Skutočný príbeh: Deti na úteku 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Zvieratá záchrancovia 3/6 [i] 09:00 Klenotnica [i] 09:45 Farmárska revue [i] 10:00 Zelená revue [i] 10:20 Československý filmový týždenník [i] 10:35 Noc v archíve [i] 11:35 Klinko a Kompit kráľ [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Slovo [i] 13:10 Anjeli strážni Ľubice Orgonášovej [i] 13:35 Poltón [i] 14:10 Família [i] 14:40 Spomíname na Daniela Michaelliho [i] 16:10 Kinorama [i] 16:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 19:00 Poklady sveta V. [i] 19:15 Poklady sveta V. [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Cesta človeka 2/5 [i] 21:05 Na doskách [i] 21:35 KE 2013 [i] 21:45 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 22:50 Slovo [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:25 Motormagazín [i] 23:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Pekelný dážď [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 Rodinka Pyšných [i] 08:55 Simpsonovci I. 9 [i] 09:20 Autosalón [i] 09:50 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše V. 11 [i] 11:40 Dobrá manželka I. 14 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:00 Divé svine [i] 16:15 Horúce strely [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Nepriateľ pred bránami [i] 01:50 Horúce strely [i] 03:10 Autosalón [i] 03:35 Temnota [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Magnum I. 9 [i] 06:45 Zasľúbená zem 39,40 [i] 08:30 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:20 Vraždy v Midsomeri VIII. 6 [i] 11:30 60 MINÚT [i] 12:00 Sila lásky 1,2/2 [i] 16:55 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Dlhopisy lásky [i] 22:00 Skica smrti [i] 23:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 6 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 11/23 [i] 06:30 Internát II. 5/8 [i] 08:00 Pravěk útočí II. 5/7 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 20/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 1/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 2/20 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 7/7 [i] 13:00 Survivor XVIII. - Tocantins 13/15 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 16:00 Advokáti III. 14/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 19/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 19:00 Advokáti III. 15/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 22/26 [i] 22:00 Detektivové z Hollywoodu [i] 00:15 Pacovo mužstvo V. 14/28 [i] 01:40 Advokáti III. 15/23 [i] 02:35 Detektivové z Hollywoodu [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 27 [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Výroba prototypů [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 48 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 49 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Proti všem živlům [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Výroba prototypů [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 To taky zvládnu 11 [i] 16:55 To taky zvládnu 12 [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Pátá rychlost 5 [i] 18:45 Pátá rychlost 6 [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tým rychlého nasazení Miami 5 [i] 23:45 Za mřížemi [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 5 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Výroba prototypů [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 28 [i] 04:05 Megastavitelé [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 9/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Sezame, pojď si hrát [i] 06:25 Nechte to koňovi [i] 06:45 U nás na farmě 25/26 [i] 07:00 Raníček s Dádou [i] 07:15 Bert a Ernie 8/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 7/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O dívce, která šlápla na chléb [i] 14:00 Zpívánky [i] 14:10 Tak neváhej a toč! [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 14:55 Zářijové noci [i] 16:25 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo vojenského kaplana Jana Pacnera [i] 17:15 Pravěk útočí 11/13 [i] 18:05 Návštěvníci 12/15 [i] 18:35 Na cestě za Norou z Dubaje [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Ach, ty vraždy! 3/5 [i] 21:35 EXPOminuty 2010 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Slečna Marplová [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Hotel Babylon II 6/8 [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 Čétéčko [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Malíř Bohumír Matal [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 9/15 [i] 05:50 Hudební setkání s malířem a psychologem Z. Hajným. [i] 06:30 Písně starých francouzských autorů [i] 06:45 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Vladislav Zadrobílek [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 806/2379 [i] 08:45 Za obrazem [i] 09:45 Svět umění [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:50 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 10/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Pozdní léto [i] 13:30 Lucemburkové 4/6 [i] 13:55 Film o seriálu Cukrárna [i] 14:10 Spor o velký třesk [i] 15:15 Voda, zdroj života [i] 16:05 Mýty a fakta historie 2/5 [i] 17:00 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 5/7 [i] 18:00 Cesty víry [i] 18:20 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane premiére 1/16 [i] 19:30 Zašlapané projekty [i] 19:50 Divnopis [i] 20:00 Karel Škréta [i] 20:25 České baroko [i] 20:45 Osudový svár člověka a světa [i] 21:15 Barokní divadlo v Českém Krumlově [i] 21:25 Petrus Paulus Rubens - Hlava Medúzy [i] 21:35 Barokní noc na zámku [i] 22:00 Na plovárně s Robertem Kiyosakim [i] 22:25 Vzkaz Jiřího Tichoty [i] 22:40 Dita Saxová [i] 00:25 Solomon Burke! [i] 01:20 Česká soda [i] 01:40 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:55 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 03:05 Svět umění [i] 03:55 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 5/7 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Admirál Bublina útočí 6 [i] 06:20 Senzační Spiderman 8 [i] 06:50 Jen počkej, zajíci! 7 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 33 [i] 07:30 Co nového Scooby-Doo? 13 [i] 07:55 Skippy 10 [i] 08:30 Babicovy dobroty [i] 09:05 Koření [i] 10:00 Pan Tau [i] 11:55 Moto 2 - VC Valencie [i] 13:15 Záhady přírody [i] 13:45 Transformers [i] 16:30 Velká cena Brazílie [i] 18:55 Mr. Bean [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:40 Střepiny [i] 23:05 Purpurové řeky [i] 01:00 Novashopping 01:20 Pochybná sláva [i] 03:15 Pop Corn TV [i] 04:10 Stefanie 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:40 Mickeyho klubík I 8 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 47 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé III 11 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 7 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 78 [i] 10:25 M*A*S*H 79 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Zločiny v zahradách II 2 [i] 14:15 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 12 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PÁTÉ SEMIFINÁLE [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PÁTÉ ROZHODNUTÍ [i] 23:15 Konec světa [i] 01:35 Hnutí mysli 6 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Hitlerovi bodyguardi 7 [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Medzi láskou a nenávisťou 42/124 [i] 06:10 Elisa z Rivombrosy II. 11/13 [i] 08:20 Návrat Sommersbyho [i] 10:55 Na streche [i] 11:45 Dokonalý svet 9/16 [i] 12:55 Prípady Alice Neversovej V. 3-4/4 [i] 14:45 Podozrivé 6-7/8 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 43/124 [i] 17:50 Avignonské proroctvo 8/8 [i] 18:55 Chuťovky [i] 20:00 Danielle Steelová: Spomienky [i] 21:40 Skutočný príbeh: Obchodníci s deťmi [i] 23:30 Temná spomienka [i] 01:20 Avignonské proroctvo 8/8 [i] 02:15 Podozrivé 6-7/8 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 Skutočný príbeh: Obchodníci s deťmi [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Tučňák Amundsen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dívka snů [i] 14:05 Někdo musí z kola ven [i] 15:55 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 17:20 Pik a Amadeus [i] 19:05 Těžký návrat [i] 20:45 Fantom opery [i] 23:05 Wonderland Masakr [i] 00:50 Swordsman [i] 02:55 Zkurvená noc [i] 04:25 Těžký návrat [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Veslování [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Maraton [i] 18:00 Veslování [i] 20:00 Box [i] 21:30 Maraton [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Veslování [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 19 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 20 [i] 08:00 Sladký život v Orange County I 4 [i] 09:00 Městečko Haven I 5 [i] 10:00 Bratři a sestry I 17 [i] 11:00 Bratři a sestry I 18 [i] 12:00 Eva [i] 14:20 Vodní svět [i] 17:00 Dobrá manželka I 19 [i] 18:00 Dobrá manželka I 20 [i] 19:00 Městečko Haven I 5 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 9 [i] 21:00 Bratři a sestry I 19 [i] 22:00 Bratři a sestry I 20 [i] 23:00 Mladá a pohřešovaná [i] 01:00 Městečko Haven I 5 [i] 02:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 9 [i] 03:00 Nekonečná party [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 68 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 07:10 Ztracená města starověku 3 [i] 08:20 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 08:55 Lidé a místa na Zemi: Island - Oheň a led 4 [i] 09:10 Lidé a místa na Zemi: Island - Lávové planiny 5 [i] 09:25 Lidé a místa na Zemi: Island - Askja a severovýchodní pobřeží 6 [i] 09:40 Zima na chalupě 2 [i] 10:45 Nechte své dítě zazářit 5 [i] 11:45 Řeč hmyzí říše 1 [i] 12:10 Jamieho rodinné Vánoce 5 [i] 12:45 Svět panenek [i] 13:20 Jimmova sklizeň 1 [i] 14:30 Dokonalí predátoři [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 32 [i] 16:45 Panonská poušť [i] 17:30 Mistři švindlu v Las Vegas 1 [i] 18:10 Mistři švindlu v Las Vegas 2 [i] 18:50 Buď já nebo pes 69 [i] 19:50 Nahá věda 7 [i] 20:55 Tuningmánie 53 [i] 21:35 Tuningmánie 54 [i] 22:15 Divoký západ 3 [i] 23:20 Ztracená města starověku 2 [i] 00:30 Bojové jednotky 23 [i] 01:10 Bojové jednotky 24 [i] 01:45 Výpravy za zvířaty 12 [i] 02:20 Mravenci vědí všechno 1 [i] 02:40 Mravenci vědí všechno 2 [i] 03:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 03:35 Lidé a místa na Zemi: Island - Askja a severovýchodní pobřeží 6 [i] 03:50 Ztracená města starověku 3 [i] 04:55 Keltské mýty 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sopka [i] 07:45 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 09:00 Návrh [i] 10:50 Star Trek IV: Cesta domů [i] 12:50 Agathe Cléryová [i] 14:40 Milenec je zločinec! [i] 16:15 Protektor [i] 18:00 Prostě Peck [i] 19:30 Před kamerou 46 [i] 20:00 Chceš mě, chci tě [i] 21:35 Cadillac Records [i] 23:25 Na stojáka 83 [i] 23:55 Planina v ohni [i] 01:40 Vetřelci [i] 03:55 Karanténa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Hung - Na velikosti záleží II. 8 [i] 06:00 Tamtamy ticha [i] 07:50 Cyklón [i] 09:25 Stará známost [i] 11:20 Stmívání