TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 4-6/16 [i] 06:00 Fantastický Spiderman I. 10/26 [i] 06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 10/13 [i] 06:45 Scoobyho nové záhady 4/13 [i] 07:05 Štvornohý detektív Kalle II. 2/15 [i] 08:00 Andre [i] 09:40 Bláznivý Jimov život VI. 16-17/18 [i] 10:30 Spláchnutý [i] 12:00 TALENTMANIA [i] 14:45 Križovatka smrti [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Taxi 3 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 40 rokov panic [i] 22:25 Partička [i] 23:00 Zack a Miri točia porno [i] 00:55 Taxi 3 [i] 02:20 Na prahu pekla [i] 03:40 Správny deň na popravu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 S Jakubom na rybách [i] 07:10 Šmolkovia [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Bola raz jedna planéta [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Vrabce z Tŕnia 5/7 [i] 09:50 Malé zlaté slnko [i] 10:55 Hopla! [i] 11:25 K2, výkrik z vrcholu sveta [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:40 TOP STAR Extra [i] 13:35 Srdce je inde [i] 15:20 Capri III 3/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Vitaj doma! [i] 22:45 Medici [i] 00:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:00 Vitaj doma! [i] 02:30 Medici [i] 04:05 Náučné putovanie [i] 04:10 K2, výkrik z vrcholu sveta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Tempo [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Extr@ English 10/30 [i] 09:25 Dokumentárny klub [i] 10:50 Cesty nádeje [i] 11:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 9/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Komu veriť [i] 13:10 Pestrá rodinka 19/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 20/36 [i] 14:00 Jánošíkove dni 2010 [i] 14:10 Na doskách [i] 14:45 Poltón [i] 15:15 KE 2013 [i] 15:25 Klenotnica [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Zelená revue [i] 16:40 Elixír [i] 17:10 Dance show 2010 [i] 18:00 Zvieratá záchrancovia 3/6 [i] 18:25 Železné vizitky [i] 18:30 Večerníček [i] 18:35 Táraninky [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Na križovatke SK + CZ [i] 21:50 Anjeli strážni Ľubice Orgonášovej [i] 22:20 Kino na Dvojke 1/4 [i] 23:15 ooops!načierno [i] 23:50 BJD 2009 Christian McBride Trio [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Pravda alebo smrť [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:40 Fantastická štvorka [i] 08:10 Princezná Sissi [i] 08:40 Káčerovo I. [i] 09:00 Gumkáči [i] 09:35 Simpsonovci XIII. 6 [i] 10:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:40 Farmár hľadá ženu [i] 13:40 Môj otec hrdina [i] 15:40 Firewalker [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Divé svine [i] 22:30 Nindža [i] 00:15 Trhni si! [i] 02:00 Vražda na Rio Grande [i] 03:40 Nindža [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Magnum I. 8 [i] 07:10 Zasľúbená zem 37,38 [i] 09:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 5 [i] 12:00 "Ďábelské líbánky" [i] 14:15 Diamantové dievča [i] 16:15 Biely Indián [i] 18:20 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Mia, moja láska 4/4 [i] 22:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 00:10 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:55 Webmaster [i] 01:45 HUSTE.TV [i] 02:00 Mafstory [i] 02:50 Celebrity CAMP [i] 03:55 SEDEM [i] 04:25 Vraždy v Midsomeri VIII. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 10/23 [i] 06:30 Internát II. 4/8 [i] 08:10 Pravěk útočí II. 4/7 [i] 09:10 Hvězdná brána: Atlantida II. 17/20 [i] 10:05 Hvězdná brána: Atlantida II. 18/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 19/20 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 6/7 [i] 13:00 Survivor XVIII. - Tocantins 12/15 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 16:00 Advokáti III. 13/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 18/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 19:00 Advokáti III. 14/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 21/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 23:00 Californication III. 8/12 [i] 23:40 Zachraň mě VI. 6/10 [i] 00:40 Advokáti III. 14/23 [i] 01:35 CSI: New York VI. 12/23 [i] 02:30 Californication III. 8/12 [i] 03:00 Zachraň mě VI. 6/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Proti všem živlům [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Rizikové stavby [i] 11:50 Megastavitelé [i] 12:45 To taky zvládnu 9 [i] 13:15 To taky zvládnu 10 [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Pátá rychlost 3 [i] 15:05 Pátá rychlost 4 [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 27 [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Superstroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Megastavitelé [i] 20:05 Pátá rychlost 5 [i] 20:35 Pátá rychlost 6 [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 To taky zvládnu 11 [i] 22:25 To taky zvládnu 12 [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Proti všem živlům [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 27 [i] 04:05 Pátá rychlost 5 [i] 04:35 Pátá rychlost 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 60/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 07:20 U nás na farmě 25/26 [i] 07:35 Záhady starověkého Říma 8/20 [i] 08:05 Čtyři děti a jeden otec II [i] 09:35 Ovečka Shaun II 29/40 [i] 09:45 Zprávičky [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Medvěd na útěku [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:15 Malá farma [i] 13:40 Postřehy odjinud [i] 13:50 Nechci, abys odešla [i] 15:15 Přítelkyně 1/12 [i] 16:10 Profesionálové 48/57 [i] 17:00 Film o seriálu Cukrárna [i] 17:15 Baron Prášil [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Atlet roku [i] 22:55 Zelené peklo [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 13. komnata Zdenka Merty [i] 01:00 Pošta pro tebe [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:35 Folklorika [i] 03:00 Na cestě po Marrákeši [i] 03:25 Kuchařská pohotovost [i] 03:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:20 Sólo pro... Tara Fuki
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:45 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 EXPOminuty 2010 [i] 06:15 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Potomci slavných - Adolf Branald [i] 07:25 O vědě a vědcích 10/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 9/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času 5 [i] 11:00 Přízraky svobody II [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Sabotáž [i] 13:30 Neskutečné historky 3/9 [i] 14:00 Jistě, pane premiére 1/16 [i] 14:35 Solomon Burke! [i] 15:30 Království divočiny [i] 16:00 Bohové a proroci 9/15 [i] 16:30 Papež Benedikt XVI. v Santiagu de Compostela [i] 18:45 Kde bydlely princezny 3/13 [i] 19:05 Kultura.cz [i] 19:30 S profesorem Františkem Dvořákem 6/9 [i] 19:45 O češtině [i] 20:00 Gazdina roba [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Za obrazem [i] 23:30 Česká soda [i] 23:50 Neskutečné historky 3/9 [i] 00:20 ČT Live - Hop Trop [i] 01:15 Svou káru táhnem dál [i] 02:05 Sešli se... [i] 02:55 Na Kloboučku [i] 03:35 Hudební vizitka [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:40 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Admirál Bublina útočí 5 [i] 05:50 Jen počkej, zajíci! 6 [i] 06:05 Liga Špačků II 13 [i] 06:35 3-2-1 Tučňáci! 1 [i] 07:05 Co nového Scooby-Doo? 12 [i] 07:30 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:25 Občanské judo [i] 08:50 Judo sonduje [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 09:55 Kudrnatá holka [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Svědectví mrtvých očí [i] 14:30 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 16:30 Četník a četnice [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Transformers [i] 22:55 Není úniku [i] 00:50 Smrt na Sunset Highway 2/2 [i] 02:25 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:10 Stahovák [i] 04:00 Stefanie 18 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Na čem záleží 64 [i] 06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Mickeyho klubík I 7 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 46 [i] 07:40 Frasier X 24 [i] 08:10 Will & Grace III 22 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 77 [i] 10:20 Knight Rider - Legenda se vrací 16 [i] 11:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ČTVRTÉ SEMIFINÁLE [i] 13:30 Jediná správná věc [i] 16:05 Julie Lescautová IV 10 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 11 [i] 20:00 Dudlíkátor [i] 22:10 Smrtonosná past 2 [i] 00:40 Interview s upírem [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chuťovky [i] 06:20 Medzi láskou a nenávisťou 41/124 [i] 07:15 Smrtiaca vlna [i] 09:20 Jeseň v New Yorku Dolby [i] 11:50 Rozvedení so záväzkami [i] 13:00 Prípady Alice Neversovej V. 1-2/4 [i] 14:50 Elisa z Rivombrosy II. 11/13 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 42/124 [i] 17:50 Na streche [i] 18:40 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad riekou [i] 21:40 Návrat Sommersbyho [i] 23:50 Zachovať si tvár [i] 01:45 112 [i] 02:10 Lampáreň [i] 02:45 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad riekou [i] 04:15 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vévodkyně [i] 14:00 Hotýlek [i] 15:45 Transylvania 6-5000 [i] 17:30 Tři muži v Bretani [i] 19:15 Manituova bota [i] 20:50 Yamakasi [i] 22:30 Elita [i] 00:20 Vortex [i] 01:20 Teror ve vlaku [i] 02:55 Hotýlek [i] 04:30 Tajemství meče [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Veslování [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Veslování [i] 13:00 Maraton [i] 14:30 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Šermování [i] 17:00 Veslování [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:30 Kickbox [i] 00:00 Veslování [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Honička s osudem [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 9 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 10 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges III 11 [i] 11:00 Sladký život v Orange County I 2 [i] 12:00 Sladký život v Orange County I 3 [i] 13:00 Nekonečná party [i] 15:00 Rtěnka [i] 17:00 Bratři a sestry I 17 [i] 18:00 Bratři a sestry I 18 [i] 19:00 Rookie Blue I 11 [i] 20:00 Městečko Haven I 5 [i] 21:00 Vodní svět [i] 23:40 Dvojnásobná vražda [i] 01:30 Bratři a sestry I 17 [i] 02:30 Bratři a sestry I 18 [i] 03:00 Eva [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 9 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 07:10 Lodě, které změnily svět 2 [i] 08:05 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 53 [i] 10:15 Příběhy z divočiny 1 [i] 10:50 Příběhy z divočiny 2 [i] 11:25 Budoucnost jídla 1 [i] 12:35 Jamieho rodinné Vánoce 3 [i] 13:10 Jamieho rodinné Vánoce 4 [i] 13:45 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 14:30 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 15:10 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 16:20 Ztracená města starověku 3 [i] 17:25 Mistři švindlu 47 [i] 18:05 Mistři švindlu 48 [i] 18:45 Buď já nebo pes 68 [i] 19:45 Nahá věda 6 [i] 20:50 Tuningmánie 51 [i] 21:25 Tuningmánie 52 [i] 22:00 On The Spot - Reportéři v akci: Burma 9 [i] 23:05 Starověké olympijské hry [i] 00:15 Bojové jednotky 21 [i] 00:55 Bojové jednotky 22 [i] 01:35 Slavné bitvy Británie 5 [i] 02:50 Sibiř [i] 03:45 Namibie [i] 04:20 Mravenci vědí všechno 1