TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 K. O. [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 10/22 [i] 12:15 Komisár Rex II. 3/15 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy V. 21/24 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 10/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 7/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 2/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Križovatka smrti [i] 22:05 Vnútorný nepriateľ [i] 23:55 Desperado [i] 01:50 Nezvestní v boji [i] 03:30 Pištoľníkova púť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:20 Úsmev, prosím! [i] 07:45 Repete [i] 08:35 Vtipnejší vyhráva [i] 09:20 Jane Doeová : Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 103/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 104/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 268 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 8/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 16:55 Sila lásky IV. 52/256 [i] 17:45 Bocianie hniezdo 1/6 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:05 TOP STAR Extra [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Ničivá magma [i] 00:00 Jane Doeová : Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:35 Ničivá magma [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Sila lásky II. 268 [i] 04:10 Sila lásky IV. 52/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 10:35 Príbehy starého lesa [i] 11:15 Balkánska divočina [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 A pri tom speve [i] 13:55 Pohľady - 2.časť [i] 14:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:55 Família [i] 15:20 Na tanieri/Teríteken [i] 16:30 Psovod [i] 16:50 Tempo [i] 17:00 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 9/13 [i] 17:25 Osobnosti a udalosti [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Moja naj kniha - finálový večer [i] 22:15 Dokumentárny klub [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:30 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 43 [i] 10:00 Pravda alebo smrť [i] 12:00 Klamári 12 [i] 13:00 Policajt z L.A. I. 8 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 11 [i] 15:00 Myšlienky vraha II. 1/23 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 44 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:15 Koniec sveta [i] 01:00 Memento [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 20 [i] 03:45 Zrodení pre zabíjanie 7 [i] 04:30 Lietajúci Čestmír [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 43,44 [i] 07:00 Červené ruže 46 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 5 [i] 09:00 Knight Rider 43 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 6,7 [i] 12:15 M*A*S*H 162,163 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:45 Panelák VI. 43 [i] 15:50 Medicopter 117 29 [i] 17:00 Knight Rider 43 [i] 18:00 M*A*S*H 162,163 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Veronica Clareová: Stretnutie so smrťou [i] 22:00 Stratená duša [i] 23:50 Veronica Clareová: Stretnutie so smrťou [i] 01:35 Nočné reprízy 04:45 Biely Indián [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 7/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II. 41/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 21/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 7/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 13:00 Předčasné vydání II. 41/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 8/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 18:00 Předčasné vydání II. 42/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 21/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 13 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 30 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Extrémní stroje [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 5 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 31 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 55 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 31 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Klietka [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 5/29 [i] 14:20 Dotek anděla III 19/30 [i] 15:05 Franklin 52/52 [i] 15:30 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 29/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 8/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 10/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj 10/16 [i] 21:00 13. komnata Zdenka Merty [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Na velikosti záleží 1/10 [i] 23:05 Losování Euromiliony 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Ďábelská svůdkyně [i] 01:00 Doktorka Quinnová III 5/29 [i] 01:45 Na kus řeči [i] 02:30 Musicblok 02:55 Malá Velká Británie 10/22 [i] 03:25 Máte slovo [i] 04:15 Zpráva o krajině [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 11/13 [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 7/15 [i] 05:20 EXPOminuty 2010 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 29/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 29/39 [i] 06:40 Děti točí hrdiny 9/16 [i] 07:00 Vyzkoušejte si... [i] 07:20 Čtenářský deník... [i] 07:35 Kus dřeva ze stromu [i] 07:55 Videoatlas naší přírody [i] 08:05 Vášeň sběratelská [i] 08:15 Dokážete víc [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Joolsem Hollandem [i] 10:00 Lucemburkové 3/6 [i] 10:30 The Tap Tap [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ideály a prachy [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 18/26 [i] 14:30 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 14:40 Sportovci světa [i] 15:10 Dobrodružství zvané Dakar [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Teleapatyka [i] 17:15 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:30 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Vladislav Zadrobílek [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 9/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 9/16 [i] 21:20 ČT Live - Hop Trop [i] 22:20 Bigbít 41/42 [i] 23:20 Malá Velká Británie 10/22 [i] 23:45 Gorodok [i] 00:10 Nádherná léta na Provázku [i] 01:10 Poloviční kouzelníci [i] 01:30 Posezení s Janem Burianem - po letech [i] 02:00 Krotitelé dluhů III. 8/16 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 12 [i] 09:40 Jane Doe: Pouta, která spojují [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk II 11 [i] 12:30 Superman III 5 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 3 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 2 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 5 [i] 16:00 Odložené případy V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 10 [i] 18:25 Ulice 1870 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a Poslední křížová výprava [i] 22:45 Tahle země není pro starý [i] 01:05 Smrt na Sunset Highway 1/2 [i] 02:40 Novashopping 03:25 Stefanie 17 [i] 04:15 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 23 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace III 21 [i] 09:10 M*A*S*H 75 [i] 09:40 Knight Rider IV 11 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 16 [i] 11:40 Policie Hamburk III 5 [i] 12:40 M*A*S*H 76 [i] 13:15 Will & Grace III 22 [i] 13:45 Closer V 10 [i] 14:45 JAG IX 1 [i] 15:40 Julie Lescautová I 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skečbar [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Skála [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Otevřené oči [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Dr. Oz I. 116/175 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 40/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 10/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 6/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 47/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 56-57/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 117/175 [i] 13:30 Rebeli II. 154/225 [i] 14:25 Rany z lásky 105/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 41/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 11/190 [i] 19:00 Rebeli II. 155/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 Hotel snov: Zázrak v Indii [i] 22:45 Dokonalý svet 9/16 [i] 23:55 Jeseň v New Yorku Dolby [i] 01:55 L.O.V.E. [i] 02:35 Na streche [i] 03:15 Sudkyňa Hatchettová II. 56-57/125 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Buster [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cesta Černého měsíce [i] 13:55 Vejce na tvrdo [i] 15:45 Pád nebes [i] 17:35 Amélie z Montmartru [i] 19:45 Vévodkyně [i] 21:40 Ulovit miliardáře [i] 23:20 Zkurvená noc [i] 00:50 V plamenech [i] 02:30 Globální dopad [i] 04:10 Zlato pojď na to [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Veslování [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Veslování [i] 14:00 Atletika [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Veslování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Bowling [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Pro wrestling [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Watts [i] 23:30 Veslování [i] 01:00 Videohry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 16 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 17 [i] 09:00 Bratři a sestry I 17 [i] 10:00 Bratři a sestry I 18 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 12 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 3 [i] 14:00 Foylova válka VI 1 [i] 16:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 13 [i] 18:00 Dobrá manželka I 19 [i] 19:00 Dobrá manželka I 20 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 4 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 9 [i] 22:00 Rookie Blue I 11 [i] 23:00 Právo a pořádek IX 23 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 9 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 02:00 Bratři a sestry I 17 [i] 03:00 Bratři a sestry I 18 [i] 04:00 Foylova válka VI 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cestování podle představ 1 [i] 06:30 Cestování podle představ 2 [i] 07:00 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 08:00 Co nám prospívá 48 [i] 08:35 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 09:10 Země: Planeta a její moc 4 [i] 10:15 Mistři švindlu 67 [i] 10:55 Mistři švindlu 68 [i] 11:35 Ve stínu dinosaurů 2 [i] 12:40 Stroj, který nás stvořil [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 38 [i] 14:45 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 15:45 Země: Planeta a její moc 5 [i] 16:50 Impéria 29 [i] 18:00 Co nám prospívá 49 [i] 18:35 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 19:10 Mistři švindlu - Vánoční speciál [i] 20:25 Jak přežít Everest 1 [i] 21:30 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 22:40 Pod dohledem kamer 2 [i] 23:45 V továrně na špionáž [i] 00:55 Země krásná neznámá 16