TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Môj manžel - môj vrah [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 9/22 [i] 12:15 Komisár Rex II. 2/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 20/24 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 9/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 6/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VII. 1/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 112 [i] 23:25 Ring voľný [i] 01:30 Psych, s.r.o. II. 11/16 [i] 02:15 Superfízli I. 4/12 [i] 03:05 Manželka na odpis 3/6 [i] 03:50 Xena II. 16/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:20 Úsmev, prosím! [i] 07:45 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Jane Doeová : Nesprávna tvár [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 101/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 102/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 267 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 7/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 51/256 [i] 17:55 Biela voči oblohe 3/3 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Rok do svadby [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 10/12 [i] 23:20 Záhady SK [i] 23:45 Jane Doeová : Nesprávna tvár [i] 01:10 Rok do svadby [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Halali [i] 03:40 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 03:55 Sila lásky II. 267 [i] 04:40 Sila lásky IV. 51/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Krajina Haliganda 1/4 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Muránsky hrad [i] 11:15 66 sezón [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:25 A pri tom speve [i] 14:10 Zdravíčko, pán doktor - Leukémia [i] 14:35 Archa/autoarcheológia [i] 15:20 Profesionál [i] 15:30 Spektrum vedy 16/25 [i] 15:55 Hlas Európy [i] 16:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:05 Zelené raje II 14 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Pohľady - 2.časť [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Balkánska divočina [i] 21:05 Família [i] 21:30 Moja naj kniha [i] 21:45 Moja naj kniha [i] 22:00 Polícia [i] 22:15 Na tanieri/Teríteken [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 42 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 15,16 [i] 12:00 Kosti V. 11 [i] 13:00 Knight Rider 1/17 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 10 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 22/22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 19 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 43 [i] 21:15 Odsúdené III. 16 [i] 22:15 Klamári 12 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 9 [i] 02:00 Odsúdené III. 16 [i] 03:00 Bostonské zločiny III. 15,16 [i] 04:30 Cesta do minulosti 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 41,42 [i] 07:00 Červené ruže 45 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 4 [i] 09:00 Knight Rider 42 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 12:15 M*A*S*H 160,161 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 42 [i] 15:50 Medicopter 117 28 [i] 17:00 Knight Rider 42 [i] 18:00 M*A*S*H 160,161 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Veľký muž - Poistenie na drogy 1/6 [i] 22:00 Lampa [i] 00:35 Náhodný svedok [i] 02:10 Nočné reprízy 04:35 Starý 50 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 6/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II. 40/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 20/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 6/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 13:00 Předčasné vydání II. 40/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 7/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 18:00 Předčasné vydání II. 41/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 8/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 9/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 00:55 Myšlenky zločince V. 8/22 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 9/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 20/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 12 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 13 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 29 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Extrémní stroje [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 4 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 30 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Tým rychlého nasazení Miami 5 [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 5 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 54 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 30 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svatá rodina 2/2 [i] 10:45 Ukaž nám své cesty, pane [i] 11:15 Jan Zrzavý - zamyšlení [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 4/29 [i] 14:15 Dotek anděla III 18/30 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 17/26 [i] 15:30 Král z džungle 17/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Bert a Ernie 7, 8/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Vyzkoušejte si... [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Případy detektiva Murdocha III 12/13 [i] 20:55 Na kus řeči [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Zatmívání [i] 00:15 Californication 10/12 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Doktorka Quinnová III 4/29 [i] 01:35 Milenky II 3/6 [i] 02:25 Kde bydlely princezny 2/13 [i] 02:45 Poutní místa [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:15 Hledám práci [i] 03:40 S profesorem Františkem Dvořákem 5/9 [i] 03:50 Čtení na dobrou noc [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 28/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 28/39 [i] 06:40 Tak to vidím já [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 11/26 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Jak přežít 11/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. [i] 10:35 Příběhy slavných - Vladimír Hrabánek [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Malá farma [i] 13:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:30 O štěstí a kráse [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Chcete je? [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Kus dřeva ze stromu [i] 16:55 Videoatlas naší přírody [i] 17:05 Vášeň sběratelská [i] 17:25 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 8/16 [i] 17:55 Věž smrti [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Dokážete víc [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Přízraky svobody II [i] 22:00 Sedmé nebe [i] 23:40 Posezení s Janem Burianem - po letech [i] 00:10 Já, malý novorozenec 2/2 [i] 01:15 Partnerské ladění [i] 01:55 Rodina a já [i] 02:15 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 11 [i] 09:35 Neodolatelná [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 10 [i] 12:35 Superman III 4 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda III 2 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida III 1 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 4 [i] 16:00 Odložené případy V 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 9 [i] 18:25 Ulice 1869 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 225 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 22 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:55 Nukleární cíl [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas VII 9 [i] 01:35 Novashopping 01:55 112 [i] 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Áčko [i] 03:40 Pop Corn TV [i] 04:10 Stefanie 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 22 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace III 20 [i] 09:10 M*A*S*H 74 [i] 09:40 Knight Rider IV 10 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 15 [i] 11:45 Policie Hamburk III 4 [i] 12:40 M*A*S*H 75 [i] 13:15 Will & Grace III 21 [i] 13:45 Closer V 9 [i] 14:45 JAG VIII 24 [i] 15:40 Julie Lescautová I 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Lucie Bílá [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 11 [i] 23:25 Ve službách FBI 8 [i] 00:25 Prokletá farma [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Na čem záleží 63 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Dr. Oz I. 115/175 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 39/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 9/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 46/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 54-55/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 116/175 [i] 13:30 Rebeli II. 153/225 [i] 14:25 Rany z lásky 104/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 6/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 40/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 10/190 [i] 19:00 Rebeli II. 154/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 47/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 171/178 [i] 21:50 Ally McBealová V. 1-2/22 [i] 23:45 Frasier II. 15/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 47/194 [i] 01:00 Ally McBealová V. 1-2/22 [i] 02:25 Frasier II. 15/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 54-55/125 [i] 03:30 112 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:35 Puckoon [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Swing [i] 13:35 Čas minulosti [i] 15:20 Zlato pojď na to [i] 17:15 Holíci [i] 18:55 Únik z Alcatrazu [i] 20:35 Amélie z Montmartru [i] 22:45 Teror ve vlaku [i] 00:20 Zkratky ke štěstí [i] 02:05 Swordsman [i] 04:10 Kolem světa za 80 dní 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Fotbal [i] 09:45 Veslování [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 16:00 Veslování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Strongest Man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:45 Veslování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 20 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 15 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 16 [i] 09:00 Rookie Blue I 9 [i] 10:00 Rookie Blue I 10 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 11 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 2 [i] 14:00 Foylova válka V 2 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 24 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 12 [i] 18:00 Bratři a sestry I 17 [i] 19:00 Bratři a sestry I 18 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 3 [i] 21:00 Médium VI 4 [i] 22:00 Městečko Haven I 5