TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Kde je Fred? [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 8/22 [i] 12:10 Komisár Rex II. 1/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 19/24 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 8/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 21/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 5/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 16/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Myšlienky vraha IV. 1/26 [i] 23:45 Smrteľná rýchlosť [i] 01:15 Psych, s.r.o. II. 10/16 [i] 02:05 Superfízli I. 3/12 [i] 02:55 Manželka na odpis 2/6 [i] 03:40 Xena II. 15/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Úsmev, prosím! [i] 07:45 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Jane Doeová : Teraz to vidíš, teraz nie [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 99/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 100/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 266 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 6/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 50/256 [i] 17:55 Biela voči oblohe 2/3 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Futbal Liga majstrov [i] 22:45 Správy a komentáre [i] 23:10 GEN.sk [i] 23:30 Epicentrum [i] 01:05 Jane Doeová : Teraz to vidíš, teraz nie [i] 02:30 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Góly - body - sekundy [i] 03:00 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 03:35 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 03:50 Sila lásky II. 266 [i] 04:40 Sila lásky IV. 50/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Portrét [i] 11:15 Medicína [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:30 Chudoba [i] 14:05 5 minút po dvanástej [i] 15:05 Poklady.sk [i] 15:20 International Gypsy Fest 2/2 [i] 16:20 Maďarský magazín [i] 16:55 Archa/autoarcheológia [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Zdravíčko, pán doktor - Leukémia [i] 18:33 Počasie [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 66 sezón [i] 21:40 Spektrum vedy 16/25 [i] 22:10 Zelené raje II 14 [i] 22:40 Omyly tradičnej morálky [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:30 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 41 [i] 10:00 Jazero [i] 12:00 Vtierka Castle II. 11 [i] 13:00 Policajt z L.A. I. 7 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 10 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 42 [i] 21:15 Knight Rider 1/17 [i] 22:15 Kosti V. 11 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 10 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 9 [i] 01:15 Vyjednávači 9 [i] 02:00 V mene spravodlivosti 7 [i] 02:45 Jazero [i] 04:10 Vyjednávači 9 [i] 04:50 Špeciálne komando III. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 39 [i] 07:00 Červené ruže 44 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 3 [i] 09:00 Knight Rider 41 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti II. 2,3 [i] 12:15 M*A*S*H 158,159 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 41 [i] 15:50 Medicopter 117 27 [i] 17:00 Knight Rider 41 [i] 18:00 M*A*S*H 158,159 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "My všichni školou povinní" 1,2/13 [i] 22:45 HUSTE.TV [i] 23:15 M*A*S*H 129 [i] 23:45 Črepiny [i] 01:15 Nočné reprízy 04:35 Starý 49 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 5/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II. 39/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 16/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 19/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 5/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 13:00 Předčasné vydání II. 39/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 16/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 6/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 18:00 Předčasné vydání II. 40/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 21:00 CSI: New York VI. 15/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 5/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 00:55 CSI: New York VI. 15/23 [i] 01:50 Strážce pořádku 5/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 19/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 11 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 12 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 28 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Extrémní stroje [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 3 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 29 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Proti všem živlům [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 53 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 29 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se vede, sousede? [i] 09:40 Přineste si židli [i] 10:20 Píseň pro Rudolfa III. 1/8 [i] 11:45 Film o seriálu Cukrárna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 3/29 [i] 14:20 Dotek anděla III 17/30 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 18/26 [i] 16:10 Tak to vidím já [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Vladimír Hrabánek [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Milenky II 3/6 [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Partnerské ladění [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Dokážete víc [i] 00:15 Letecké katastrofy III. [i] 01:05 Doktorka Quinnová III 3/29 [i] 01:50 Přísně tajné vraždy 34/42 [i] 02:05 Československý filmový týdeník 805/2379 [i] 02:20 Krotitelé dluhů III. 8/16 [i] 02:45 Výjimečná architektura [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 27/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 27/39 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 2/16 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Adult English Zone 10/26 [i] 07:50 Bílá místa [i] 08:10 Z rodu Přemyslovců 20/21 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Zapomenuté transporty 4/4 [i] 11:10 Svět zázraků 2/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:10 Kluci v akci [i] 12:35 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je detektivka 22/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Film o seriálu Cukrárna [i] 15:20 Cíl cesty: divočina 2/5 [i] 16:10 Jak přežít 11/13 [i] 16:25 O vědě a vědcích 10/13 [i] 16:45 Přežiješ mládí? 3/6 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Adult English Zone 11/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Za to může Fidel [i] 22:05 Dokumentární klub 2/2 [i] 23:10 Temné lesy [i] 00:35 Politické spektrum [i] 01:05 Krásný ztráty [i] 01:40 Evropský manuál [i] 02:00 Q [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 10 [i] 09:35 Jiná než ti ostatní [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk II 9 [i] 12:30 Superman III 3 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda III 1 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 20 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 3 [i] 16:00 Odložené případy V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 8 [i] 18:25 Ulice 1868 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 10 [i] 21:20 Dr. House VI 15 [i] 22:15 Život na vlásku 6 [i] 22:50 Rocky [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas VII 8 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Mr.GS [i] 02:45 Tabu [i] 03:30 Pop Corn TV [i] 04:10 Stefanie 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 21 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace III 19 [i] 09:05 M*A*S*H 73 [i] 09:40 Knight Rider IV 9 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 14 [i] 11:40 Policie Hamburk III 3 [i] 12:35 M*A*S*H 74 [i] 13:10 Will & Grace III 20 [i] 13:40 Closer V 8 [i] 14:40 JAG VIII 23 [i] 15:30 Julie Lescautová I 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 14 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 9 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV 12 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 62 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Dr. Oz I. 114/175 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 38/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 8/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 45/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Sudkyňa Hatchettová II. 52-53/125 [i] 12:35 Dr. Oz I. 115/175 [i] 13:30 Rebeli II. 152/225 [i] 14:20 Rany z lásky 103/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 39/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 9/190 [i] 19:00 Rebeli II. 153/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 46/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 170/178 [i] 21:50 Dokonalé dieťa [i] 23:45 Frasier II. 14/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 46/194 [i] 00:55 Dokonalé dieťa [i] 02:30 Frasier II. 14/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 52-53/125 [i] 03:35 112 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Milionové Vánoce [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Exploze [i] 13:45 Puckoon [i] 15:15 Taurus [i] 17:00 Čas minulosti [i] 18:45 Mlčení [i] 20:30 Přežij! [i] 22:15 Globální dopad [i] 23:55 Pravidla vášně [i] 01:45 Vortex [i] 02:40 Zastřelit a být zastřelen [i] 04:20 Tam, kde končí hvězdy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Veslování [i] 11:00 Veslování [i] 12:15 Watts [i] 12:30 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Strongest Man [i] 16:30 Veslování [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 All sports [i] 18:40 Jezdectví [i] 19:40 Jezdectví [i] 19:45 Golf [i] 20:45 Golf [i] 21:15 Golf [i] 21:20 Plachtění [i] 21:50 Plachtění [i] 22:00 All sports [i] 22:15 Fotbal [i] 22:30 Veslování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 15 [i] 09:00 Právo a pořádek IX 21 [i] 10:00 Právo a pořádek IX 22 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 20 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 10 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 1 [i] 14:00 Foylova válka V 1 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 23 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 11 [i] 18:00 Rookie Blue I 9 [i] 19:00 Rookie Blue I 10 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 2 [i] 21:00 Městečko Haven I 5 [i] 22:00 Dvojnásobná vražda [i] 00:00 Večer pro dámy [i] 02:00 Santa hledá ženu [i] 04:00 Foylova válka V 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Černá káva 3 [i] 07:10 Zachraňte Lunu 2 [i] 08:10 Co nám prospívá 46 [i] 08:40 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 09:10 Země: Planeta a její moc 2 [i] 10:15 Mistři švindlu 63 [i]