TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Tajomstvo bratov MacCannovcov [i] 11:05 Shrek a hrôza [i] 11:30 V tom dome straší! [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 18/24 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 7/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 20/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 4/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 15/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Myšlienky vraha III. 20/20 [i] 23:45 Keď to rachne, zahučíme [i] 01:15 Psych, s.r.o. II. 9/16 [i] 02:05 Superfízli I. 2/12 [i] 02:55 Manželka na odpis 1/6 [i] 03:40 Xena II. 14/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 O 5 minút 12 [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV [i] 07:20 Úsmev, prosím! [i] 07:45 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Jane Doeová: Zmiznutie [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 97/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 98/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 265 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 5/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 49/256 [i] 17:55 Biela voči oblohe 1/3 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život [i] 21:05 Dr.House VI. 8/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Trestný prápor 9/11 [i] 23:10 Svet v obrazoch [i] 23:40 Jane Doeová: Zmiznutie [i] 01:05 Život [i] 01:55 Trestný prápor 9/11 [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Stratení Nomádi [i] 03:40 Europríbeh Slovenska [i] 03:55 Sila lásky II. 265 [i] 04:45 Sila lásky IV. 49/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Škriatok Kuzma [i] 08:55 Mama to vie najlepšie [i] 09:20 Slovenské misie [i] 10:20 Návraty [i] 11:00 Magická osmička [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 TKN [i] 13:40 Spomienka na Evu Kostolányiovú [i] 14:05 Fenomén [i] 14:35 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 8/13 [i] 15:00 Hlava XXI [i] 15:30 International Gypsy Fest 1/2 [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Dizajn 27 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Chudoba [i] 18:30 Počasie [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Andrej Mojžiš jubiluje [i] 21:35 Moja naj kniha [i] 21:50 Moja naj kniha [i] 22:10 Syn leva [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Lovci predátorov 4 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:15 Panelák VI. 40 [i] 09:15 Novembrová romanca [i] 12:00 Neporaziteľná [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 9 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 20 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 41 [i] 21:15 Odsúdené III. 15 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 11 [i] 23:15 Profesionáli [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent I. 9 [i] 02:00 Odsúdené III. 15 [i] 03:00 Vráťte mi moju rodinu! [i] 04:25 Agent I. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Stefanie II. 37,38 [i] 07:00 Červené ruže 43 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges V. 2 [i] 09:00 Knight Rider 40 [i] 10:00 18 kolies spravodlivosti I. 22/22 [i] 11:00 18 kolies spravodlivosti II. 1/22 [i] 12:15 M*A*S*H 156,157 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 40 [i] 15:50 Medicopter 117 26 [i] 17:00 Knight Rider 40 [i] 18:00 M*A*S*H 156,157 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Bandolero! [i] 22:15 Francúzska spojka I. [i] 00:25 Bandolero! [i] 02:15 Nočné reprízy 04:35 Starý 48 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 4/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II. 38/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 18/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 4/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 13:00 Předčasné vydání II. 38/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 15:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 5/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 18:00 Předčasné vydání II. 39/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 16/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 21:00 Cena za lidskost II. 7/8 [i] 22:15 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 23:15 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 00:15 Dr. House IV. 2/16 [i] 01:10 Cena za lidskost II. 7/8 [i] 02:15 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 03:50 Umíte tančit? IV. 18/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 10 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 11 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 27 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Extrémní stroje [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 2 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 28 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 21:55 Megastavitelé [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 52 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 28 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svatá rodina 1/2 [i] 10:45 Muzikanti, hrejte - Javorník [i] 11:05 Čeleď brouků finančníků [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 2/29 [i] 14:20 Dotek anděla III 16/30 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 20/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 22/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 2/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Jak se vede, sousede? [i] 20:50 Tak neváhej a toč! [i] 21:15 Deník doktorky 10/16 [i] 22:05 Krotitelé dluhů III. 8/16 [i] 22:35 V Bruggách [i] 00:20 EXPOminuty 2010 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová III 2/29 [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Terra musica [i] 02:20 Chcete mě? [i] 02:35 Sólo pro... Tara Fuki [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 26/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 26/39 [i] 06:40 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 38/40 [i] 07:35 ETV 1 5/6 [i] 07:45 Příběhy z přírody [i] 07:55 Opera nás baví [i] 08:15 Vzkaz Diny Štěrbové [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie 1/5 [i] 10:35 Tančící skály 9/16 [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Návštěva v ZOO [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 15:00 Evropský manuál [i] 15:20 Filmy z Václaváku 5/13 [i] 15:40 Svět zázraků 2/13 [i] 16:05 Výjimečná architektura [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Vítejte v Tate galerii 7/15 [i] 17:15 Potomci slavných - Adolf Branald [i] 17:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:00 Památka zesnulých [i] 19:05 Babylon [i] 19:30 Adult English Zone 10/26 [i] 20:00 Pět lupičů a stará dáma [i] 21:30 The Tap Tap [i] 22:00 Kontexty [i] 22:55 Evropský manuál [i] 23:15 Q [i] 23:40 Puč [i] 01:15 Na cestě po Marrákeši [i] 01:45 Retro [i] 02:10 Vzkaz Diny Štěrbové [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 9 [i] 09:40 Talentmania [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:30 Superman III 2 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 22 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 19 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 2 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 7 [i] 18:25 Ulice 1867 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 224 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 21 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 2 [i] 23:45 Ricky Bobby - Nejrychlejší jezdec [i] 01:50 Kriminálka Las Vegas VII 7 [i] 02:35 Novashopping 02:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:30 Pop Corn TV [i] 04:15 Stefanie 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 20 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Will & Grace III 18 [i] 09:10 M*A*S*H 72 [i] 09:40 Knight Rider IV 8 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 13 [i] 11:40 Policie Hamburk III 2 [i] 12:40 M*A*S*H 73 [i] 13:15 Will & Grace III 19 [i] 13:45 Closer V 7 [i] 14:45 JAG VIII 22 [i] 15:35 Julie Lescautová I 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince V 4 [i] 23:30 Na doživotí II 8 [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV 11 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 61 [i] 04:40 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Dr. Oz I. 113/175 [i] 06:10 Medzi láskou a nenávisťou 37/124 [i] 07:00 Doňa Barbara 7/190 [i] 07:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 09:05 L.O.V.E. [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 50-51/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 114/175 [i] 13:30 Rebeli II. 151/225 [i] 14:25 Rany z lásky 102/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 38/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 8/190 [i] 19:00 Rebeli II. 152/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 45/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 169/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 22-23/23 [i] 23:45 Frasier II. 13/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 45/194 [i] 00:55 Ally McBealová IV. 22-23/23 [i] 02:20 Frasier II. 13/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová II. 50-51/125 [i] 03:25 112 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Seržant Pepper [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 13:55 Cesta Černého měsíce [i] 15:45 Pád nebes [i] 17:35 Milionové Vánoce [i] 19:25 Swing [i] 21:05 Hodinu nevíš... [i] 22:55 Swordsman [i] 01:00 Noční vlak [i] 02:35 V plamenech [i] 04:15 Klára a já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Veslování [i] 12:30 Stolní tenis [i] 13:30 Watts [i] 13:45 Tenis [i] 15:45 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:30 Veslování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:45 Box [i] 22:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Veslování [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 18 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 13 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 8 [i] 10:00 Rookie Blue I 9 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 19 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 9 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 9 [i] 14:00 Foylova válka IV 2 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 22 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 10 [i] 18:00 Městečko Haven I 3 [i] 19:00 Městečko Haven I 4 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 1 [i] 21:00 Honička s osudem [i] 23:00 Bratři a sestry I 17