Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:35 Vták Ohnivák [i] 08:20 Zachráňte myšiaka [i] 10:05 Šarlotina pavučinka [i] 11:45 Scooby-Doo [i] 13:15 Ostrov hrdlorezov [i] 15:35 Shrek a hrôza [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Duch [i] 22:40 Myšlienky vraha III. 19/20 [i] 23:35 Ospalá diera [i] 01:30 Psych, s.r.o. II. 8/16 [i] 02:20 Superfízli I. 1/12 [i] 03:10 Alias V. 17/17 [i] 03:50 Xena II. 13/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 3-2-1-ŠTART! [i] 05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Svet v obrazoch [i] 07:00 Šmolkovia [i] 07:10 Šmolkovia [i] 07:25 Ospalá diera [i] 08:15 Faklonos a Dobropán [i] 09:15 Tajomstvo alchymistu Storitza [i] 10:35 Dvaja [i] 11:30 Drevený chlieb [i] 12:00 Fragmenty z malomesta [i] 13:15 Veľké šťastie [i] 14:05 Zastretý farebný svet 1/2 [i] 15:15 Zastretý farebný svet 2/2 [i] 16:30 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i] 17:20 Všetky cesty vedú domov [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kriminálka Staré Mesto 7/7 [i] 21:15 Mapa môjho sveta [i] 23:35 Všetky cesty vedú domov [i] 01:20 Kriminálka Staré Mesto 7/7 [i] 02:20 Mapa môjho sveta [i] 04:25 V hlbinách mora [i] 04:30 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Polícia [i] 07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Imago [i] 09:05 Zlatá brána [i] 09:55 Fokus - rodina [i] 10:40 TKN [i] 11:05 Cesta človeka 1/5 [i] 11:55 My, alebo blízko je tak ďaleko [i] 12:30 Kde je .. [i] 12:55 Imago [i] 13:40 Orientácie [i] 14:05 Drevené plastiky [i] 14:30 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Motormagazín [i] 15:20 Mediálni špióni [i] 15:45 Retro noviny [i] 16:00 Život, Láska Svetlo - Blahorečenie Chiary Luce Badanovej [i] 17:05 V tichu minulosti [i] 17:35 O živote po živote [i] 18:05 Poklady sveta V. [i] 18:20 Poklady sveta V. [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Za bránou nebies [i] 19:10 A Svetlo večné nech im svieti... [i] 19:20 Sviatočné slovo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Fenomén [i] 20:30 Hlava XXI [i] 21:00 Moja naj kniha [i] 21:15 Moja naj kniha [i] 21:35 Dizajn 27 [i] 22:00 Pre lásku Božiu [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:20 PROMI NOVINY [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 Nepovedzte mamičke, že opatrovateľka zomrela [i] 09:40 Tanec s vlkmi [i] 13:35 Novembrová romanca [i] 16:10 Neporaziteľná [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Steven Seagal: Patriot [i] 22:00 Mafstory [i] 23:15 Klub príšerných žien [i] 01:15 Tanec s vlkmi [i] 04:15 Popcorn Tv [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:30 Červené ruže 42 [i] 07:15 Ako Vianoce skoro neboli [i] 08:40 Perfektné prázdniny [i] 10:45 Túlavý anjel [i] 12:50 Ženy z Windsoru [i] 16:50 Zomrieť mladý [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Panna a netvor [i] 22:00 30 prípadov majora Zemana 9 [i] 23:25 Putá lásky [i] 01:15 Nočné reprízy 04:50 Starý 47 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 3/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II. 37/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 17/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 3/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 13:00 Předčasné vydání II. 37/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 15:00 Dr. House III. 24/24 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 4/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 18:00 Předčasné vydání II. 38/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 20:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 6/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 7/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 00:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 00:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 6/13 [i] 01:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 7/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 17/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 10 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 26 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Extrémní stroje [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 1 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 27 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 51 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 27 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 60/78 [i] 09:00 Poslední výstřel [i] 10:25 Písničky s ozvěnou [i] 11:00 Plány a touhy 1/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová III 1/29 [i] 14:20 Dotek anděla III 15/30 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 9/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Kriminálka Staré Město 7/7 [i] 21:10 Na cestě po Marrákeši [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Přísně tajné vraždy 34/42 [i] 22:40 Návrat Casanovy [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum [i] 00:45 Californication III 12/12 [i] 01:15 Doktorka Quinnová III 1/29 [i] 02:00 Kaleidoskop [i] 02:25 Náš venkov [i] 02:40 Sváteční slovo doktora Prokopa Remeše [i] 02:45 Cesty víry [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Praha [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Franklin 25/52 [i] 06:35 Finley požární autíčko 25/39 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Krásy evropského pobřeží [i] 07:30 Alchymie bytí [i] 08:00 Teleapatyka [i] 08:20 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Chcete je? [i] 10:00 Případ pro ombudsmana 9/16 [i] 10:20 Kultura.cz - Brno [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Evropská hvězda Edvarda Beneše [i] 13:00 Tragédie raketoplánu Columbia [i] 13:55 Angličtina pro nejmenší 38/40 [i] 14:10 ETV 1 5/6 [i] 14:20 Tak to vidím já [i] 14:35 Kde je kůň Winky? [i] 16:00 Skrytá tajemství oceánů [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 FK Baumit Jablonec - FK Mladá [i] 20:00 Zapomenuté transporty 4/4 [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:20 Pravá krev 9/12 [i] 23:15 Terra musica [i] 23:45 V pase máš napsáno, že jsem tvůj otec [i] 00:35 Bigbít 40/42 [i] 01:30 Knižní svět [i] 01:45 Čtenářský deník... [i] 02:00 Karla Poláčka předsíň věčnosti [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 8 [i] 09:40 Talentmania [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman III 1 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 21 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 18 [i] 15:00 Kobra 11 VIII 1 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 6 [i] 18:25 Ulice 1866 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 9 [i] 20:50 Víkend [i] 21:30 Mr.GS [i] 22:15 Mentalista II 15 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VI 24 [i] 00:00 Face the Pro [i] 00:50 69 rozkoší pro smrtelníky 7 [i] 01:15 Novashopping 01:40 Střepiny [i] 01:55 Áčko [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 19 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 Přátelé III 10 [i] 09:10 M*A*S*H 71 [i] 09:40 Knight Rider IV 7 [i] 10:40 To je vražda, napsala I 12 [i] 11:40 Policie Hamburk III 1 [i] 12:35 M*A*S*H 72 [i] 13:10 Will & Grace III 18 [i] 13:40 Closer V 6 [i] 14:40 JAG VIII 21 [i] 15:30 Julie Lescautová I 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 13 [i] 21:20 Přešlapy III 9 [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 12 [i] 23:25 Na nože! [i] 00:35 Kriminálka Kolín IV 10 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Na čem záleží 60 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 36/124 [i] 06:45 Doňa Barbara 6/190 [i] 07:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 08:50 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Sudkyňa Hatchettová II. 48-49/125 [i] 12:35 Dr. Oz I. 113/175 [i] 13:30 Rebeli II. 150/225 [i] 14:20 Rany z lásky 101/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 37/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 7/190 [i] 19:00 Rebeli II. 151/225 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Hľadači mušlí 1/2 [i] 21:40 Rosamunde Pilcherová: Hľadači mušlí 2/2 [i] 23:30 Miesto v živote [i] 01:35 Sudkyňa Hatchettová II. 48-49/125 [i] 02:25 Lampáreň [i] 03:00 Miesto v živote [i] 04:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Puckoon [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vejce na tvrdo [i] 13:55 Klára a já [i] 15:30 Hodina pravdy [i] 17:30 Únik z Alcatrazu [i] 19:10 Vášeň a cit [i] 21:20 Cesta Černého měsíce [i] 23:10 Vortex [i] 00:10 Mrtvý bod [i] 01:45 Zkratky ke štěstí [i] 03:30 Vejce na tvrdo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Stolní tenis [i] 10:45 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Stolní tenis [i] 14:45 Veslování [i] 16:15 Tenis [i] 17:45 Tenis [i] 18:00 Watts [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Strongest Man [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy II 16 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 12 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 13 [i] 09:00 Městečko Haven I 3 [i] 10:00 Městečko Haven I 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 18 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 8 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 8 [i] 14:00 Foylova válka IV 1 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 21 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 9 [i] 18:00 Interní záležitost [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 9 [i] 21:00 Dobrá manželka I 19 [i] 22:00 Dobrá manželka I 20 [i] 23:00 Městečko Haven I 4 [i] 00:00 Médium VI 3 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 21 [i] 02:00 Honička s osudem [i] 04:00 Foylova válka IV 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 28 [i] 06:00 Černá káva 1 [i] 07:10 Planeta mláďat 4 [i] 08:10 Co nám prospívá 44 [i] 08:40 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 09:10 Aljaška v pohybu [i] 10:15 Mistři švindlu 59 [i] 10:55 Mistři švindlu 60 [i] 11:35 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 12:40 Znovuobjevitelé 28 [i] 13:10 Znovuobjevitelé 29 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani 34 [i] 14:45 Zachraňte Lunu 1 [i] 15:45 Země: Planeta a její moc 1 [i] 16:50 Impéria 21 [i] 18:00 Co nám prospívá 45 [i] 18:35 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 19:05 Mistři švindlu 61 [i] 19:45 Mistři švindlu 62 [i] 20:25 Aljaška v pohybu [i] 21:30 Čas 4 [i] 22:35 Podvody s identitou: Ukradený život 1 [i] 23:45 Lonely Planet - Rozený cestovatel 1 [i] 00:15 Lonely Planet - Rozený cestovatel 2 [i] 00:45 Země krásná neznámá 12 [i] 01:40 Lidé a místa na Zemi: Skotsko - Loch Ness 21 [i] 02:00 Nejtěžší práce historie 1 [i] 03:05 Chytrý průvodce po… 20 [i] 03:35 Architektura islámu 1 [i] 04:05 Architektura islámu 2 [i] 04:40 Impéria 21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Z nuly hrdinou [i] 07:25 Kurýr 3 [i] 09:10 Jonas Brothers: 3D koncert [i] 10:25 Tajný život včel [i] 12:15 Sladké pokušení [i] 13:50 Noci v Rodanthe [i] 15:25 Střihoruký Edward [i] 17:10 Můj život v ruinách [i] 18:45 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 20:00 Únos vlaku 1 2 3 [i] 21:45 Na stojáka 83 [i] 22:15 Baader Meinhof Komplex [i] 00:45 Otis [i] 02:25 Vznešenej život [i] 03:45 Únos vlaku 1 2 3