TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:35 Fantastický Spiderman I. 9/26 [i] 07:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 9/13 [i] 07:25 Scoobyho nové záhady 3/13 [i] 07:50 Skautky Beverly Hills [i] 09:50 TALENTMANIA [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Posledná légia SP [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Mesto anjelov [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:55 Korene mafie [i] 00:55 Pulz hrôzy [i] 02:20 Napoleon dynamit [i] 03:40 Osamelá hviezda [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Motormagazín [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Šmolkovia [i] 07:50 Bola raz jedna planéta [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Páni zo semafora [i] 08:55 Leto s Katkou 7/7 [i] 09:20 Rozprávka o tichej krajine [i] 10:20 3-2-1-ŠTART! [i] 10:40 Ushuaia - expedície do prírody V. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Varúj..! [i] 16:15 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tunel slobody 1/2 [i] 21:55 Tunel slobody 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot [i] 01:20 Tunel slobody 1/2 [i] 02:55 Tunel slobody 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Zvieratá záchrancovia 2/6 [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Môj dom, môj hrad [i] 08:55 Sviatočné slovo [i] 09:00 Pamiatka reformácie [i] 10:35 "Sola gratia" Jedine milosťou [i] 11:00 Kapura [i] 11:45 Farmárska revue [i] 12:00 Zelená revue [i] 12:15 Profily [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Snehuliaci [i] 13:35 Poklady.sk [i] 14:00 Folklórny festival Detva [i] 14:55 Família [i] 15:25 V tichu minulosti [i] 16:00 Anorexia mentalis [i] 17:30 Anjeli strážni Jána Paulínyho [i] 17:55 Poklady sveta V. [i] 18:10 Poklady sveta V. [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 3-2-1-ŠTART! [i] 19:00 Na doskách [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Cesta človeka 1/5 [i] 21:00 Moja naj kniha [i] 21:15 Moja naj kniha [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Retro noviny [i] 22:15 Noc v archíve [i] 23:15 Sviatočné slovo [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Motormagazín [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Áno, šéfe! [i] 05:30 KRIMI NOVINY 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:15 Pasca na žraloka [i] 09:00 Simpsonovci I. 8 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:55 Profesionáli V. 8 [i] 10:50 Stratené duše V. 10 [i] 11:45 Dobrá manželka I. 13 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:15 Admirál [i] 15:45 Nepovedzte mamičke, že opatrovateľka zomrela [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Najhľadanejší muž Ameriky [i] 01:15 Piata obeť [i] 02:50 Planéta opíc [i] 04:40 Autosalón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Črepiny PLUS [i] 06:10 Magnum I. 7 [i] 06:55 Zasľúbená zem 35,36 [i] 08:40 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:35 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i] 11:35 60 MINÚT [i] 12:40 Danielle Steelová: Prsteň 1,2/2 [i] 17:00 Superpolicajti z Miami [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sprisahanie strelného prachu 1,2/2 [i] 00:20 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i] 02:00 Diana: Kráľovná sŕdc [i] 03:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 9/23 [i] 06:30 Internát II. 3/8 [i] 08:05 Pravěk útočí II. 3/7 [i] 09:05 Hvězdná brána: Atlantida II. 14/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 15/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 16/20 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 5/7 [i] 13:05 Survivor XVIII. - Tocantins 11/15 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 16:00 Advokáti III. 12/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 17/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 19:00 Advokáti III. 13/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 20/26 [i] 22:00 Gothika [i] 00:00 Pacovo mužstvo V. 13/28 [i] 01:30 Advokáti III. 13/23 [i] 02:25 Gothika [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Jak se to dělá 11 [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 46 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 47 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Běsnění [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 To taky zvládnu 9 [i] 16:55 To taky zvládnu 10 [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Pátá rychlost 3 [i] 18:45 Pátá rychlost 4 [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tým rychlého nasazení Miami 4 [i] 23:45 Za mřížemi [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 4 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 Megastavitelé [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 8/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Jak Vodička dostal zpět svou trubku [i] 06:10 Sezame, pojď si hrát [i] 06:35 O čarovné Laskonce [i] 07:00 U nás na farmě 24/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 6/13 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O štěstí a kráse [i] 14:10 Tak neváhej a toč! [i] 14:35 Kaleidoskop [i] 15:00 Poslední výstřel [i] 16:30 Retro [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 Sváteční slovo doktora Prokopa Remeše [i] 17:20 Pravěk útočí 10/13 [i] 18:05 Návštěvníci 11/15 [i] 18:35 Na cestě za Jamalem z Marrákeše [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 Ach, ty vraždy! 2/5 [i] 21:45 EXPOminuty 2010 [i] 21:55 168 hodin [i] 22:25 Slečna Marplová [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Hotel Babylon II 5/8 [i] 01:00 Všechnopárty [i] 01:45 Úsměvy Blanky Bohdanové [i] 02:25 Babylon [i] 02:45 Čtení na dobrou noc [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 8/15 [i] 05:55 Hudební setkání [i] 06:30 Osudové okamžiky [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2010 - Barcelona [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 805/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Svět umění [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:50 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 9/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Zločin na Zlenicích hradě [i] 13:20 Lucemburkové 3/6 [i] 13:45 Tragédie raketoplánu Columbia [i] 14:40 Skrytá tajemství oceánů [i] 15:30 Mýty a fakta historie 1/5 [i] 16:25 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 4/7 [i] 17:20 Cesty víry [i] 17:45 Křesťanský magazín [i] 18:00 Kultura.cz [i] 18:25 Jistě, pane ministře 22/22 [i] 19:25 Klíč [i] 20:00 Měšťan na vsi [i] 20:40 Přidej se [i] 20:50 Samota Vlků [i] 21:10 Konec zahrádkářů v Čechách a na Moravě [i] 21:35 Venkovský fotograf [i] 22:00 Na plovárně s Joolsem Hollandem [i] 22:25 Vzkaz Diny Štěrbové [i] 22:45 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:55 Kurz negativního myšlení [i] 00:10 Ladí neladí [i] 01:05 Česká soda [i] 01:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:40 Svět umění [i] 03:35 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 4/7 [i] 04:30 Čétéčko [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Admirál Bublina útočí 4 [i] 06:30 Senzační Spiderman 7 [i] 07:00 Jen počkej, zajíci! 5 [i] 07:15 Baby Looney Tunes 32 [i] 07:45 Co nového Scooby-Doo? 11 [i] 08:10 Babicovy dobroty [i] 08:45 Koření [i] 09:50 Skippy 9 [i] 10:25 Výbuch bude v pět [i] 11:55 Moto 2 - VC Portugalska [i] 13:30 Vteřiny před katastrofou [i] 14:35 Jak básníci neztrácejí naději [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:40 Střepiny [i] 23:05 Connorsova válka [i] 00:50 Novashopping 01:10 Kodex [i] 02:55 Áčko [i] 04:10 Stefanie 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Mickeyho klubík I 6 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 45 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Přátelé III 9 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 6 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 70 [i] 10:25 M*A*S*H 71 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Zločiny v zahradách II 1 [i] 14:05 Valentin Dobrotivý [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 10 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ČTVRTÉ SEMIFINÁLE [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ČTVRTÉ ROZHODNUTÍ [i] 23:15 Boj [i] 01:25 Hnutí mysli 5 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Hitlerovi bodyguardi 6 [i] 04:50 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Medzi láskou a nenávisťou 35/124 [i] 06:35 Elisa z Rivombrosy II. 10/13 [i] 08:50 Hotel snov: Seychely - ostrovy splnených želaní [i] 11:05 Na streche [i] 11:55 Dokonalý svet 8/16 [i] 13:00 Prípady Alice Neversovej IV. 3-4/4 [i] 14:50 Podozrivé 4-5/8 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 36/124 [i] 17:50 Avignonské proroctvo 6-7/8 [i] 20:00 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 21:40 Skutočný príbeh: Vypočúvanie Michaela Crowea [i] 23:20 Prípady Alice Neversovej IV. 3-4/4 [i] 01:15 Avignonské proroctvo 6/8 [i] 02:10 Podozrivé 4-5/8 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 Skutočný príbeh: Vypočúvanie Michaela Crowea [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Puckoon [i] 13:35 Zlato pojď na to [i] 15:30 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 17:15 O perníkové chaloupce [i] 18:50 Ostrov pokladů [i] 20:35 Renzo a Lucia 1. [i] 22:20 V plamenech [i] 00:05 Smrtící lekce [i] 01:45 Pravidla vášně [i] 03:35 Renzo a Lucia 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Motorismus [i] 06:15 Motorismus [i] 07:15 Motorismus [i] 07:45 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 10:00 Stolní tenis [i] 11:00 Stolní tenis [i] 12:30 Motorismus [i] 13:30 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:15 Stolní tenis [i] 19:15 Motorismus [i] 20:15 Motorismus [i] 20:30 Box [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Tenis [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 13 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 08:00 Soudkyně Amy II 15 [i] 09:00 Sladký život v New Yorku I 8 [i] 10:00 Městečko Haven I 4 [i] 11:00 Bratři a sestry I 15 [i] 12:00 Bratři a sestry I 16 [i] 13:00 Hříchy minulosti [i] 15:00 Měj se dobře [i] 17:00 Dobrá manželka I 17 [i] 18:00 Dobrá manželka I 18 [i] 19:00 Městečko Haven I 4 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 8 [i] 21:00 Bratři a sestry I 17 [i] 22:00 Bratři a sestry I 18 [i] 23:00 Interní záležitost [i] 01:00 Městečko Haven I 4 [i] 02:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 8 [i] 03:00 Hříchy minulosti [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 67 [i] 06:00 Éra Tudorovců [i] 07:05 Ztracená města starověku 2 [i] 08:15 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 09:15 Lidé a místa na Zemi: Norsko - Za polární kruh 19 [i] 09:30 Lidé a místa na Zemi: Dánsko - Království Kristiána IV. 20 [i] 09:45 Zima na chalupě 1 [i] 10:50 Nechte své dítě zazářit 4 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 10 [i] 12:10 Jamieho rodinné Vánoce 3 [i] 12:45 Jamieho rodinné Vánoce 4 [i] 13:20 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 14:05 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 14:50 Pouštní lvi [i] 15:55 Zvířecí rekordmani 31 [i] 17:00 Cestování podle představ 2 [i] 17:30 Mistři švindlu 47 [i] 18:10 Mistři švindlu 48 [i] 18:50 Buď já nebo pes 68 [i] 19:50 Nahá věda 6 [i] 20:55 Tuningmánie 51 [i] 21:35 Tuningmánie 52 [i] 22:15 Divoký západ 2 [i] 23:25 Ztracená města starověku 1 [i] 00:35 Bojové jednotky 21 [i] 01:15 Bojové jednotky 22 [i] 01:50 Výpravy za zvířaty 10 [i] 02:30 Výpravy za zvířaty 11 [i] 03:05 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 03:55 Ztracená města starověku 2 [i] 04:50 Dunaj - Modrá stuha Evropy 27 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Velký Buck Howard [i] 07:30 Před kamerou 44 [i] 07:55 Malí géniové [i] 09:30 Rocker