TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 1-3/16 [i] 06:30 Fantastický Spiderman I. 8/26 [i] 06:55 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 8/13 [i] 07:15 Scoobyho nové záhady 1-2/13 [i] 08:05 Štvornohý detektív Kalle II. 1/15 [i] 09:00 Manatu: Zachráni ťa len pravda [i] 10:45 Bláznivý Jimov život VI. 14-15/18 [i] 11:35 TALENTMANIA [i] 14:25 Medzi nami zvieratami [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Spider-Man [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:55 Partička [i] 23:35 Niet návratu [i] 01:45 Terč [i] 02:35 Spider-Man [i] 04:50 Strakonický dudák [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky IV. 48/256 [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 S Jakubom na rybách [i] 07:05 Šmolkovia [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Bola raz jedna planéta [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:50 Vrabce z Tŕnia 4/7 [i] 09:35 V našom meste býva Gulliver [i] 10:45 Hopla! [i] 11:20 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:45 TOP STAR Extra [i] 13:40 Radšej neskoro ako nikdy [i] 15:15 Capri III 2/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:35 Čo dokáže ulica [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Cigánsky oheň 2010 [i] 22:30 Dievča na predaj [i] 23:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:35 Radšej neskoro ako nikdy [i] 02:15 Dievča na predaj [i] 02:40 Pohľad za zrkadlo [i] 03:35 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i] 04:30 ...a just (dohoda možná) [i] 04:55 Peniaze [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 Extr@ English 9/30 [i] 08:45 Dokumentárny klub [i] 09:25 Stratený v Afganistane [i] 10:15 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:00 Čierny havran [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Pestrá rodinka 17/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 18/36 [i] 14:00 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 8/13 [i] 14:30 TKN [i] 14:55 GEN.sk [i] 15:10 V tichu minulosti [i] 15:40 Poltón [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:25 Zelená revue [i] 16:45 Filmové talenty - filmové školy [i] 17:25 V tichu minulosti [i] 17:55 Zvieratá záchrancovia 2/6 [i] 18:20 Osobnosti [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Uspávanie [i] 18:35 Táraninky [i] 18:40 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Na križovatke SK + CZ [i] 21:50 Moja naj kniha [i] 22:05 Moja naj kniha [i] 22:25 Kino na Dvojke [i] 00:05 ooops!načierno [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 Krajina dávnych vekov [i] 06:45 Fantastická štvorka [i] 07:15 Princezná Sissi [i] 07:45 Káčerovo I. [i] 08:15 Gumkáči [i] 08:45 Simpsonovci XIII. 5 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25/25 [i] 10:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 13:45 Hra na schovávačku [i] 15:40 Vražda v mojom dome [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Admirál [i] 22:55 Živý terč [i] 01:00 Hra na schovávačku [i] 02:25 Zvláštne dni [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25/25 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Nebezpečné svedectvo [i] 06:30 Magnum I. 6 [i] 07:15 Zasľúbená zem 33,34 [i] 09:15 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:00 Vraždy v Midsomeri VIII. 3 [i] 12:10 Zelená vlna [i] 14:10 Santa Claus a ja [i] 16:15 Nebezpečné svedectvo [i] 18:15 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Mia, moja láska 3 [i] 22:00 Ohnivé oči [i] 00:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 01:10 Webmaster [i] 02:00 HUSTE.TV [i] 02:20 Mafstory [i] 03:10 Celebrity CAMP [i] 04:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 8/23 [i] 06:30 Internát II. 2/8 [i] 08:10 Pravěk útočí II. 2/7 [i] 09:10 Hvězdná brána: Atlantida II. 11/20 [i] 10:05 Hvězdná brána: Atlantida II. 12/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 13/20 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 4/7 [i] 13:05 Survivor XVIII. - Tocantins 10/15 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 16:00 Advokáti III. 11/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 16/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 19:00 Advokáti III. 12/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 19/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 11/23 [i] 23:00 Californication III. 7/12 [i] 23:40 Zachraň mě VI. 5/10 [i] 00:40 Strážce pořádku 3/13 [i] 01:40 Advokáti III. 12/23 [i] 02:30 CSI: New York VI. 11/23 [i] 03:15 Californication III. 7/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 9 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Běsnění [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Stavby budoucnosti [i] 11:50 Megastavitelé [i] 12:45 To taky zvládnu 7 [i] 13:15 To taky zvládnu 8 [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Pátá rychlost 1 [i] 15:05 Pátá rychlost 2 [i] 15:30 Tuning v Berlíně [i] 16:25 Jak se to dělá 11 [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Superstroje [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Megastavitelé [i] 20:05 Pátá rychlost 3 [i] 20:35 Pátá rychlost 4 [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 To taky zvládnu 9 [i] 22:25 To taky zvládnu 10 [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:35 Zničeno ve vteřině 5 [i] 02:00 Běsnění [i] 03:00 Dvojí přežití [i] 04:00 Pátá rychlost 3 [i] 04:30 Pátá rychlost 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 59/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 20/26 [i] 07:20 U nás na farmě 24/26 [i] 07:35 Záhady starověkého Říma 7/20 [i] 08:00 Kde je kůň Winky? [i] 09:20 Ovečka Shaun II 28/40 [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Film o seriálu Cukrárna [i] 10:30 Jimmie [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 V měsíčním svitu [i] 15:15 Film o seriálu Cukrárna [i] 15:30 Návrat do Cranfordu 3/3 [i] 16:25 Profesionálové 47/57 [i] 17:20 Vynález zkázy [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:25 Italské námluvy [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Nejlepší gangster [i] 00:50 Film o filmu Přežít svůj život [i] 01:05 13. komnata Ivany Jirešové [i] 01:30 Na cestě po Mazurských jezerech [i] 02:00 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 02:10 Pošta pro tebe [i] 03:00 Všechnopárty [i] 03:45 Folklorní magazín [i] 04:10 Poutní místa [i] 04:25 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:45 Babička z hor [i] 06:00 Tahače 2010 - Jarama [i] 06:15 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Potomci slavných - režisér Jindřich Polák [i] 07:25 O vědě a vědcích 9/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 8/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času 4 [i] 11:05 Hledání ztraceného času [i] 11:50 Film o filmu Přežít svůj život II. [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Musicblok [i] 13:35 Neskutečné historky 2/9 [i] 14:05 Jistě, pane ministře 22/22 [i] 15:10 Ladí neladí [i] 16:10 Poutní místa [i] 16:30 Bohové a proroci 8/15 [i] 17:00 Úsměvy Blanky Bohdanové [i] 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem 5/9 [i] 18:00 Kde bydlely princezny 2/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Tři blázni v jednom [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Ceny Ministerstva kultury 2010 [i] 20:55 Zítra se bude... [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:40 Artmix [i] 23:30 Česká soda [i] 23:45 Neskutečné historky 2/9 [i] 00:15 Spirituál kvintet [i] 01:05 Svou káru táhnem dál [i] 01:55 Na Kloboučku [i] 02:35 Besídka divadla Sklep [i] 02:40 Smím prosit? 8/8 [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:40 Nepřítelem osudu [i] 04:10 Krásný ztráty [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Admirál Bublina útočí 3 [i] 06:25 Jen počkej, zajíci! 4 [i] 06:35 Liga Špačků II 12 [i] 07:05 Co nového Scooby-Doo? 10 [i] 07:35 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:30 Občanské judo [i] 08:55 Judo sonduje [i] 09:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:05 Hlava státu [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Jeden z nich je vrah [i] 14:40 Hon na myš [i] 16:40 Četník a mimozemšťané [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:40 Vlk [i] 01:05 Novashopping 01:25 Dráždivé pokušení [i] 02:50 Hlava státu [i] 03:20 Volejte Novu [i] 04:15 Stefanie 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Na čem záleží 59 [i] 06:25 Mickeyho klubík I 5 [i] 06:55 Pokémon: Diamant a perla XI 44 [i] 07:20 Frasier X 18 [i] 07:50 M*A*S*H 69 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:35 Knight Rider - Legenda se vrací 15 [i] 10:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - TŘETÍ SEMIFINÁLE [i] 12:45 Harry Potter a Ohnivý pohár [i] 16:00 Julie Lescautová IV 9 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 9 [i] 20:00 Ulovit miliardáře [i] 22:10 Smrtonosná past 1 [i] 00:55 Zakázané ovoce [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chuťovky [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 34/124 [i] 06:50 Erin Brockovichová [i] 09:30 Strieborné zvončeky [i] 11:50 Rozvedení so záväzkami [i] 13:00 Prípady Alice Neversovej IV. 1-2/4 [i] 14:50 Elisa z Rivombrosy II. 10/13 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 35/124 [i] 17:50 Na streche [i] 18:40 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Augustové hviezdy [i] 21:40 Hotel snov: Seychely - ostrovy splnených želaní [i] 23:30 Krvavý podvod [i] 01:10 Prípady Alice Neversovej IV. 1-2/4 [i] 02:45 Lampáreň [i] 03:05 Rozvedení so záväzkami [i] 04:10 Rosamunde Pilcherová: Augustové hviezdy [i] 04:40 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Život Davida Galea [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Swing [i] 13:45 Emil a detektivové [i] 15:40 Někdo musí z kola ven [i] 17:25 Dívka snů [i] 19:20 Druhá míza [i] 21:20 Letní tábor [i] 23:15 Zkratky ke štěstí [i] 01:00 Hra stínů [i] 02:40 Noční vlak [i] 04:10 Emil a detektivové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Extrémní sporty [i] 09:30 All sports [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:30 Tenis [i] 16:15 Tenis [i] 20:15 Tenis [i] 20:30 Bojové sporty [i] 23:30 Tenis [i] 01:30 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Bezpečný přístav [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 4 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 5 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges III 6 [i] 11:00 Sladký život v New Yorku I 6 [i] 12:00 Sladký život v New Yorku I 7 [i] 13:00 Měj se dobře [i] 15:00 Speciální zásilka [i] 17:00 Bratři a sestry I 15 [i] 18:00 Bratři a sestry I 16 [i] 19:00 Rookie Blue I 10 [i] 20:00 Městečko Haven I 4 [i] 21:00 Prokletí Salemu 1 [i] 23:00 Prokletí Salemu 2 [i] 01:00 Osvícení [i] 02:00 Osvícení [i] 04:00 Osvícení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 7 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 8 [i] 07:10 Lodě, které změnily svět 1 [i] 08:05 Znovuobjevitelé 35 [i] 08:40 Holky v armádě: Na cestě do Afghánistánu [i] 09:20 Zvířecí rekordmani 52 [i] 10:25 Prehistorický park 6 [i] 11:40 Jak funguje naše paměť [i] 12:45 Jamieho rodinné Vánoce 1 [i] 13:20 Jamieho rodinné Vánoce 2 [i] 13:55 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 14:40 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 15:25 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 16:35 Ztracená města starověku 2 [i] 17:40 Mistři švindlu 45 [i] 18:20 Mistři švindlu 46 [i] 19:00 Buď já nebo pes 67 [i] 19:55 Nahá věda 5 [i] 21:00 Tuningmánie 49 [i] 21:40 Tuningmánie 50 [i] 22:20 Svatí bojovníci 1 [i] 23:30 Svatí bojovníci 2 [i] 00:40 Bojové jednotky 19 [i] 01:20 Bojové jednotky 20 [i] 01:55 Slavné bitvy Británie 4 [i] 03:00 Jak funguje naše paměť [i] 03:55 Místa ve Středomoří 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bílý lovec, černé srdce [i] 07:50 Dragonball: Evoluce [i] 09:15 Taková jsem byla [i] 10:55 Filmy a filmové hvězdy II. 44