TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Veľkolepá príroda [i] 11:00 Ostrov stratených duší [i] 13:00 Bez stopy V. 17/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Odložený prípad VI. 6/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 19/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 3/22 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Monk VI. 14/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dannyho trinástka [i] 22:30 Lovec policajtov [i] 00:25 Vlak plný peňazí [i] 02:25 Útek z Alcatrazu [i] 04:10 Tom Horn [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:30 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Komisár Montalbano 4/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 95/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 96/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 264 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 4/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 48/256 [i] 17:55 Straty a nálezy 5/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 20:00 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:10 TOP STAR Extra [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 Nabiť a zabiť [i] 00:20 Komisár Montalbano 4/4 [i] 02:15 Hlas Európy [i] 02:45 Nabiť a zabiť [i] 04:30 Sila lásky II. 264 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 11:05 Čudné tvory Amazónie [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 A pri tom speve [i] 13:10 Kvarteto [i] 13:35 Halali [i] 14:00 Família [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 16:05 V tichu minulosti [i] 16:45 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 8/13 [i] 17:10 Ulice sveta 1/13 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Moja naj kniha [i] 20:25 Moja naj kniha [i] 20:45 Stratený v Afganistane [i] 21:40 Slovensko a svet [i] 22:05 GEN.sk [i] 22:20 Dokumentárny klub [i] 22:55 Československý filmový týždenník [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:40 Hviezdna loď Galactica [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 PROMI NOVINY [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 39 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 17,18 [i] 12:00 Klamári 11 [i] 13:00 Cesta do minulosti 6 [i] 14:00 Medicopter 117 25 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 40 [i] 21:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:15 Stratený [i] 01:00 Špinavá hra [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 03:25 Bostonské zločiny III. 17,18 [i] 04:55 Cesta do minulosti 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 33,34 [i] 07:10 Červené ruže 41 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges V. 1/22 [i] 09:15 Matlock - Pilot 2 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 20,21 [i] 12:20 M*A*S*H 154,155 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 39 [i] 15:50 Medicopter 117 25 [i] 17:00 Knight Rider 39 [i] 18:00 M*A*S*H 154,155 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Veronica Clareová: Bez zábran [i] 21:55 Horúca linka [i] 23:50 Terč útoku [i] 01:30 Veronica Clareová: Bez zábran [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 2/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 36/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 16/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 2/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 36/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 15:00 Dr. House III. 23/24 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 3/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 37/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 20:00 Dr. House III. 24/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 00:00 Dr. House III. 24/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 16/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 8 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 9 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 25 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Extrémní stroje [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 26 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 50 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 26 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hlídač ztracené volavky [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Martinovo tajemství [i] 08:45 Zpívánky [i] 08:50 Konečná stanica [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 27/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 14/30 [i] 15:05 Franklin 51/52 [i] 15:30 Garfield a přátelé II 20/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 28/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 7/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 9/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj 9/16 [i] 21:00 13. komnata Ivany Jirešové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Californication III 12/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Underworld [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Doktorka Quinnová II 27/27 [i] 01:35 Sabotáž [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:30 Malá Velká Británie 9/22 [i] 02:55 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 04:00 Zábranský bez zábran [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 10/13 [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 6/15 [i] 05:20 Správy STV 05:45 Franklin 24/52 [i] 06:10 Finley požární autíčko 24/39 [i] 06:30 Děti točí hrdiny 8/16 [i] 06:45 Návštěva v ZOO [i] 06:50 Malá farma [i] 07:20 Příběhy slavných - Jan Werich [i] 08:15 Dokážete víc [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Charlesem [i] 10:00 Lucemburkové 2/6 [i] 10:30 Karla Poláčka předsíň věčnosti [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Po stopách [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 17/26 [i] 14:30 Sportovci světa [i] 15:30 Tahače 2010 - Jarama [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Teleapatyka [i] 17:15 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:30 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk 2010 - Barcelona [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 8/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 8/16 [i] 21:20 Z Jihlavy do hlavy [i] 21:30 Spirituál kvintet [i] 22:20 Bigbít 40/42 [i] 23:20 Malá Velká Británie 9/22 [i] 23:45 Gorodok [i] 00:10 Bezruči [i] 01:00 Posezení s Janem Burianem [i] 01:30 Krotitelé dluhů III. 7/16 [i] 02:00 Stará dobrá módní garda [i] 02:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 7 [i] 09:35 Želví nindžové 3 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 8 [i] 12:35 Superman II 22 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 20 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 17 [i] 15:00 Kobra 11 VII 14 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 5 [i] 18:25 Ulice 1865 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a chrám zkázy [i] 22:30 Double Team [i] 00:25 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 02:35 Novashopping 03:00 Stahovák [i] 04:05 Stefanie 11 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Na čem záleží 58 [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 17 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 16 [i] 08:55 M*A*S*H 67 [i] 09:25 Knight Rider IV 6 [i] 10:30 To je vražda, napsala I 11 [i] 11:35 Policie Hamburk II 25 [i] 12:35 M*A*S*H 68 [i] 13:10 Will & Grace III 17 [i] 13:40 Closer V 5 [i] 14:40 JAG VIII 20 [i] 15:30 Big Ben IV 13 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skečbar [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Česká spojka [i] 01:20 Vetřelec vs. Predátor [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Medzi láskou a nenávisťou 33/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 5/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 44/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 46-47/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 112/175 [i] 13:30 Rebeli II. 149/225 [i] 14:20 Rany z lásky 100/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 34/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 6/190 [i] 19:00 Rebeli II. 150/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 Dokonalý svet 8/16 [i] 22:00 Erin Brockovichová [i] 00:30 Strieborné zvončeky [i] 02:25 Na streche [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:05 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Život Davida Galea [i] 14:20 Přežij! [i] 16:05 AT13 zasahuje: Šachmat [i] 17:45 Taurus [i] 19:30 Kluci to taky chtěj... a pořád! [i] 21:05 Vášeň a cit [i] 23:10 Pravidla vášně [i] 01:00 Kráčející skála [i] 02:20 Mrtvý bod [i] 03:55 Hlavní zprávy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 16 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 11 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 12 [i] 09:00 Bratři a sestry I 15 [i] 10:00 Bratři a sestry I 16 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 17 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 7 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 7 [i] 14:00 Foylova válka III 4 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 20 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 8 [i] 18:00 Dobrá manželka I 17 [i] 19:00 Dobrá manželka I 18 [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 8 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 8 [i] 22:00 Rookie Blue I 10 [i] 23:00 Právo a pořádek IX 18 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 8 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 20 [i] 02:00 Bratři a sestry I 15 [i] 03:00 Bratři a sestry I 16 [i] 04:00 Foylova válka III 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zima očima vědy [i] 07:05 Planeta mláďat 3 [i] 08:10 Co nám prospívá 43 [i] 08:40 Zelené nápady pro modrou planetu 14 [i] 09:10 Do muzea zadním vchodem 14 [i] 09:45 Cestování podle představ 2 [i] 10:15 Mistři švindlu v Las Vegas 7 [i] 10:55 Mistři švindlu v Las Vegas 8 [i] 11:35 Ve stínu dinosaurů 1 [i] 12:40 Znovuobjevitelé 26 [i] 13:10 Znovuobjevitelé 27 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani 33 [i] 14:40 Planeta mláďat 4 [i] 15:40 Vánoční hvězda [i] 16:45 Impéria 20 [i] 17:55 Co nám prospívá 44 [i] 18:30 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 19:00 Mistři švindlu 59 [i] 19:40 Mistři švindlu 60 [i] 20:20 Jsme zvědaví 2 [i] 21:30 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 22:40 Hannibal: Nepřítel Říma 1 [i] 23:50 Hannibal: Nepřítel Říma 2