TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Zákon púšte 3/3 [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 7/22 [i] 12:15 Komisár Rex I. 13/13 [i] 13:05 Bez stopy V. 16/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Odložený prípad VI. 5/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 18/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 2/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 13/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:50 112 [i] 23:30 Pravidlá boja [i] 01:25 Psych, s.r.o. II. 7/16 [i] 02:10 Alias V. 15-16/17 [i] 03:35 Xena II. 12/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:10 Počasie [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Úsmev, prosím! [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Komisár Montalbano 3/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 93/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 94/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 263 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 3/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 47/256 [i] 17:55 Straty a nálezy 4/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Odteraz a navždy [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 9/12 [i] 23:10 Záhady SK [i] 23:35 Komisár Montalbano 3/4 [i] 01:10 Odteraz a navždy [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 9/12 [i] 03:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 04:00 Sila lásky II. 263 [i] 04:50 Sila lásky IV. 47/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Rozprávky 15 sestier [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Pokus o V.M. [i] 11:25 Historická panoráma [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 Mama to vie najlepšie [i] 13:40 Fotograf [i] 14:50 Profesionál [i] 15:00 Spektrum vedy 15/25 [i] 15:30 V tichu minulosti [i] 16:05 Halali [i] 16:35 Hlas Európy [i] 17:05 Zelené raje II 13 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Kvarteto [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Čudné tvory Amazónie [i] 20:55 Família [i] 21:25 Ulice sveta 1/13 [i] 21:45 Polícia [i] 22:00 Sféry dôverné [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Špeciálne komando III. 8 [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 38 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 15,16 [i] 12:00 Kosti V. 9 [i] 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 9 [i] 14:00 Medicopter 117 24 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 18 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 39 [i] 21:15 Odsúdené III. 14 [i] 22:15 Klamári 11 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli 6 [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 8 [i] 02:00 Odsúdené III. 14 [i] 02:50 Bostonské zločiny III. 16 [i] 03:35 Kriminálka San Francisco 8 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 31,32 [i] 07:10 Červené ruže 40 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 24/24 [i] 09:15 Matlock - Pilot 1 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 18,19 [i] 12:20 M*A*S*H 152,153 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 38 [i] 15:50 Medicopter 117 24 [i] 17:00 Knight Rider 38 [i] 18:00 M*A*S*H 152,153 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Mačka a pes [i] 22:10 Lampa [i] 01:15 Tma pred úsvitom [i] 02:45 Nočné reprízy 04:35 Starý 45 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Lost - Ztraceni VI. 1/20 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 35/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 15/37 [i] 11:00 Lost - Ztraceni VI. 1/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 35/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 15:00 Dr. House III. 22/24 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 2/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 36/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 20:00 Dr. House III. 23/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 6/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 7/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 00:00 Dr. House III. 23/24 [i] 01:00 Myšlenky zločince V. 6/22 [i] 01:55 Myšlenky zločince V. 7/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 15/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 7 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 8 [i] 10:30 Jak se to dělá 13 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Extrémní stroje [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 25 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Tým rychlého nasazení Miami 4 [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 4 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 25 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Rodina a já [i] 06:20 Doktorem na horách [i] 06:35 Pastýřská pohádka [i] 07:25 Franklin 23/52 [i] 07:50 Finley požární autíčko 23/39 [i] 08:10 Tak to vidím já [i] 08:25 Kouzelná školka [i] 08:55 O zakletém hadovi [i] 09:50 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 10:50 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Slavnostní shromáždění k 92. výročí vzniku Československé republiky [i] 12:50 Kde bydlely princezny 1/13 [i] 13:10 O princezně, která ráčkovala [i] 14:15 Nebeští jezdci [i] 15:45 Manželství po italsku [i] 17:25 Škola ve mlejně [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky [i] 21:00 Benefice Linky bezpečí aneb Ewa má problém [i] 22:00 Post Bellum [i] 23:35 Slavnostní koncert umělecké agentury Pragokoncert [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Smím prosit? 8/8 [i] 01:05 Partnerské ladění [i] 01:45 Californication 9/12 [i] 02:15 Milenky II 2/6 [i] 03:05 Poutní místa [i] 03:20 Hledám práci [i] 03:45 S profesorem Františkem Dvořákem 4/9 [i] 03:55 Třicet minut Miloše Štědroně [i] 04:30 Krajiny světla - fotograf Ondřej Knoll [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:55 Přidej se [i] 06:10 Nedej se [i] 06:30 Pod pokličkou [i] 06:50 Adult English Zone 9/26 [i] 07:20 Diagnóza [i] 07:35 Jak přežít 10/13 [i] 07:50 Chalupa je hra [i] 08:15 Černé ovce [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Větrná setba [i] 10:50 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 11:05 Masarykův hudební salón [i] 12:00 Jak jsme ho znali [i] 13:15 Koncert ze Staroměstského náměstí [i] 14:10 Hledání ztraceného času [i] 15:00 Modlitba za domov [i] 16:40 Evropská hvězda Edvarda Beneše [i] 17:40 Genij vlasti [i] 19:00 Medúza [i] 19:40 Krásy evropského pobřeží [i] 19:45 Dokážete víc [i] 20:00 Jak se vaří dějiny [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:25 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:35 Pollock [i] 00:35 Mezinárodní hudební festival Český Krumlov [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:40 Evropský manuál [i] 01:55 Já, malý novorozenec 1/2 [i] 03:00 Q [i] 03:25 Nebeští jezdci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Záhady přírody [i] 06:30 Dobrodružství Zacha a Annie [i] 07:20 Myšák Stuart Little 3 [i] 08:50 Bota jménem Melichar [i] 10:10 O zatoulané princezně [i] 12:05 Tři do tanga [i] 14:10 Dívka na koštěti [i] 15:45 Zorro: Tajemná tvář [i] 18:25 Ulice 1864 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 223 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 20 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Nelítostný souboj 2/2 [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas VII 6 [i] 01:30 Novashopping 01:50 112 [i] 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Tabu [i] 04:10 Stefanie 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Šarlotina pavučinka 2: Velké dobrodružství Wilbura [i] 07:50 Hračky [i] 10:20 Falešný princ [i] 12:15 Limonádový Joe [i] 14:00 Italské prázdniny [i] 16:00 Periskop nahoru a dolů! [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Waldemar Matuška [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 10 [i] 23:25 Ve službách FBI 7 [i] 00:25 Havana [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Na čem záleží 57 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Dr. Oz I. 110/175 [i] 06:05 Medzi láskou a nenávisťou 32/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 4/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 22/22 [i] 09:00 Nespútaný anjel 43/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 44-45/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 111/175 [i] 13:35 Rebeli II. 148/225 [i] 14:25 Rany z lásky 99/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 33/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 5/190 [i] 19:00 Rebeli II. 149/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 44/194 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 168/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 21/23 [i] 22:45 Frasier II. 12/24 [i] 23:15 Nevítaný hosť [i] 00:55 Ally McBealová IV. 21/23 [i] 01:35 Frasier II. 12/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 44-45/125 [i] 02:40 Pravá tvár vášne 168/178 [i] 03:25 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 Nevítaný hosť [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kulička a Toník [i] 14:05 Pád nebes [i] 15:55 AT13 zasahuje: Útok v Kapském městě [i] 17:40 Hodinu nevíš... [i] 19:30 Hlavní zprávy [i] 21:20 Přežij! [i] 23:05 Noční vlak [i] 00:40 Zloději [i] 02:35 Smrtící lekce [i] 04:15 Jak ukrást Bess [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 Kickbox [i] 23:55 Pro wrestling [i] 00:25 Pro wrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 10 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 11 [i] 09:00 Rookie Blue I 8 [i] 10:00 Rookie Blue I 9 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 16 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 6 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 6 [i] 14:00 Foylova válka III 3 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 19 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 7 [i] 18:00 Bratři a sestry I 15 [i] 19:00 Bratři a sestry I 16 [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 7 [i] 21:00 Médium IV 3 [i] 22:00 Městečko Haven I 4 [i] 23:00 Rookie Blue I 9 [i] 00:00 Médium VI 3 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 19 [i] 02:00 Hříchy minulosti [i] 04:00 Foylova válka III 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Léto očima vědy [i] 07:05 Planeta mláďat 2 [i] 08:10 Co nám prospívá 42 [i] 08:45 Zelené nápady pro modrou planetu 13 [i] 09:15 Do muzea zadním vchodem 13 [i] 09:55 Cestování podle představ 1 [i] 10:25 Mistři švindlu v Las Vegas 5 [i] 11:05 Mistři švindlu v Las Vegas 6 [i] 11:45 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 12: