TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Zákon púšte 2/3 [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 6/22 [i] 12:10 Komisár Rex I. 12/13 [i] 13:00 Bez stopy V. 15/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Odložený prípad VI. 4/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 17/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 1/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 12/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:00 Myšlienky vraha III. 18/20 [i] 23:50 Decameron: Stredoveké prcičky [i] 01:40 Psych, s.r.o. II. 6/16 [i] 02:20 Alias V. 13-14/17 [i] 03:40 Xena II. 11/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:05 Počasie [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Komisár Montalbano 2/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 91/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 92/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 262 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 2/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 46/256 [i] 18:00 Straty a nálezy 3/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Modrý démon [i] 23:40 Komisár Montalbano 2/4 [i] 01:25 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 02:15 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:20 Sila lásky II. 262 [i] 04:10 Sila lásky IV. 46/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Portréty [i] 11:30 Medicína [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:40 Môj dom, môj hrad [i] 14:15 Elixír [i] 14:40 Poklady.sk [i] 14:55 5 minút po dvanástej [i] 15:55 V tichu minulosti [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Na ceste [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Mama to vie najlepšie [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Historická panoráma [i] 20:50 Spektrum vedy 15/25 [i] 21:20 Zelené raje II 13 [i] 21:55 Rok má šesť dní 2/2 [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:25 PROMI NOVINY [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 37 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 13,14 [i] 12:00 Vtierka Castle II. 10 [i] 13:00 V mene spravodlivosti 6 [i] 14:00 Medicopter 117 23 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 38 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 8 [i] 22:15 Kosti V. 9 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 9 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 8 [i] 01:15 Vyjednávači 8 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 8 [i] 02:55 Bostonské zločiny III. 14 [i] 03:40 Vyjednávači 8 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 29,30 [i] 07:10 Červené ruže 39 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 23 [i] 09:15 Matlock IX. 18/18 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 16,17 [i] 12:20 M*A*S*H 150,151 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 37 [i] 15:50 Medicopter 117 23 [i] 17:00 Knight Rider 37 [i] 18:00 M*A*S*H 150,151 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 10,11/11 [i] 22:35 HUSTE.TV [i] 23:10 M*A*S*H 128 [i] 23:40 Črepiny [i] 01:10 Sanitka 10,11/11 [i] 03:10 Nočné reprízy 04:35 Starý 44 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 34/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 14/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 34/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 15:00 Dr. House III. 21/24 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 1/20 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 35/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 20:00 Dr. House III. 22/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 14/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 4/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 00:00 Dr. House III. 22/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 14/23 [i] 01:55 Strážce pořádku 4/13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 14/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 7 [i] 10:30 Jak se to dělá 12 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Extrémní stroje [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Běsnění [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 48 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Postel s nebesy 4/4 [i] 10:20 Maestro [i] 11:15 Jak se vede, sousede? [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 26/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 13/30 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 17/26 [i] 16:10 Tak to vidím já [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Klaunova antická tragédie [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Milenky II 2/6 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Ta, která obrací noty [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Doktorka Quinnová II 26/27 [i] 01:30 Přísně tajné vraždy 33/42 [i] 01:50 Československý filmový týdeník 804/2379 [i] 02:00 Krotitelé dluhů III. 7/16 [i] 02:30 Architektura interiérů 6/6 [i] 03:20 Televizní klub neslyšících [i] 03:45 Ta naše povaha česká [i] 04:10 Polsko [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 22/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 22/39 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 1/16 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 13/13 [i] 07:50 Bílá místa [i] 08:10 Osudové okamžiky [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 19/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Zapomenuté transporty 3/4 [i] 11:25 Svět zázraků 1/13 [i] 12:00 AZ-kvíz [i] 12:25 Kluci v akci [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je detektivka 21/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:15 Cíl cesty: divočina 1/5 [i] 16:10 Jak přežít 10/13 [i] 16:25 O vědě a vědcích 9/13 [i] 16:45 Přežiješ mládí? 2/6 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 7/16 [i] 19:30 Adult English Zone 9/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Zima kúzelníkov [i] 21:50 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:00 Dokumentární klub 1/2 [i] 23:05 Plán 9 z vesmíru [i] 00:20 Partnerské ladění [i] 01:00 Politické spektrum [i] 01:30 Na cestě po Mazurských jezerech [i] 02:00 Car Men [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 6 [i] 09:35 Želví nindžové 2: Tajemství kapaliny [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 7 [i] 12:30 Superman II 21 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 19 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 16 [i] 15:00 Kobra 11 VII 13 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 4 [i] 18:25 Ulice 1863 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 9 [i] 21:20 Dr. House VI 14 [i] 22:15 Život na vlásku 5 [i] 22:50 Nelítostný souboj 1/2 [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas VII 5 [i] 01:35 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:30 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Stefanie 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 16 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 14 [i] 08:55 M*A*S*H 65 [i] 09:25 Knight Rider IV 5 [i] 10:30 To je vražda, napsala I 10 [i] 11:35 Policie Hamburk II 24 [i] 12:35 M*A*S*H 66 [i] 13:10 Will & Grace III 15 [i] 13:40 Closer V 4 [i] 14:40 JAG VIII 19 [i] 15:30 Big Ben IV 12 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 12 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 8 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV 9 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 56 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Dr. Oz I. 109/175 [i] 06:05 Medzi láskou a nenávisťou 31/124 [i] 07:00 Doňa Barbara 3/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 09:00 Nespútaný anjel 42/194 [i] 09:55 L.O.V.E. [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 42-43/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 110/175 [i] 13:35 Rebeli II. 147/225 [i] 14:30 Rany z lásky 98/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 22/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 32/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 4/190 [i] 19:00 Rebeli II. 148/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 43/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 167/178 [i] 21:55 Ally McBealová IV. 20/23 [i] 22:50 Frasier II. 11/24 [i] 23:20 Každý deň sú Vianoce [i] 00:55 Ally McBealová IV. 20/23 [i] 01:40 Frasier II. 11/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová II. 42-43/125 [i] 02:45 Pravá tvár vášne 167/178 [i] 03:30 112 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Mistr zázraků [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 13:50 Únik z Alcatrazu [i] 15:30 Přísaha [i] 17:40 Mary a Max [i] 19:20 Jak ukrást Bess [i] 21:00 Pád nebes [i] 22:50 Mrtvý bod [i] 00:25 Mrtvý sníh [i] 02:00 Hra stínů [i] 03:40 Podivné experimenty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 All sports [i] 22:10 Jezdectví [i] 23:10 Jezdectví [i] 23:15 Golf [i] 23:45 Golf [i] 23:50 Plachtění [i] 23:55 All sports [i] 00:00 All sports [i] 00:10 All sports [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 9 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 10 [i] 09:00 Právo a pořádek IX 16