Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Zákon púšte 1/3 [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 5/22 [i] 12:10 Komisár Rex I. 11/13 [i] 13:00 Bez stopy V. 14/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Odložený prípad VI. 3/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 16/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 24/24 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Monk VI. 11/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 Myšlienky vraha III. 17/20 [i] 23:50 vidím ťa.com [i] 01:25 Psych, s.r.o. II. 5/16 [i] 02:15 Alias V. 11-12/17 [i] 03:40 Xena II. 10/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Počasie [i] 05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Komisár Montalbano 1/4 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 89/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 90/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 261 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Klinika Grace V. 1/24 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 45/256 [i] 17:55 Straty a nálezy 2/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život [i] 21:05 Dr.House VI. 8/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Trestný prápor 8/11 [i] 23:10 Svet v obrazoch [i] 23:35 Komisár Montalbano 1/4 [i] 01:20 Život [i] 02:10 Trestný prápor 8/11 [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Sila lásky II. 261 [i] 04:10 Sila lásky IV. 45/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Kamenný chlapec [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka a následky prechodenej chrípky [i] 10:40 Portréty [i] 11:20 Hlava XXI - finálové večery [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:45 VAT [i] 14:15 Cesty nádeje [i] 14:40 Fenomén [i] 15:10 Návrat tanečnice [i] 16:05 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 7/13 [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Dizajn 26 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Môj dom, môj hrad [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:20 Na ceste [i] 21:50 Pieseň vrabcov [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 36 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 11,12 [i] 12:00 Dokonalé manželstvo [i] 14:00 Medicopter 117 22 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 16 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 37 [i] 21:15 Odsúdené III. 13 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 10 [i] 23:15 Profesionáli V. 8 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent I. 8 [i] 02:10 Odsúdené III. 13 [i] 02:55 Bostonské zločiny III. 12 [i] 03:40 Agent I. 8 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 27,28 [i] 07:10 Červené ruže 38 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 22 [i] 09:15 Matlock IX. 17 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 14,15 [i] 12:20 M*A*S*H 148,149 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 36 [i] 15:50 Medicopter 117 22 [i] 17:00 Knight Rider 36 [i] 18:00 M*A*S*H 148,149 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Dnes ja, zajtra ty! [i] 22:10 James Bond: Povolenie zabíjať [i] 00:50 Dnes ja, zajtra ty! [i] 02:20 Nočné reprízy 04:35 Starý 43 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 33/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 13/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 33/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 15:00 Dr. House III. 20/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 34/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 20:00 Dr. House III. 21/24 [i] 21:00 Cena za lidskost II. 6/8 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 12/12 [i] 23:25 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 00:25 Dr. House III. 21/24 [i] 01:25 Cena za lidskost II. 6/8 [i] 02:35 True Blood - Pravá krev 12/12 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 04:15 Umíte tančit? IV. 13/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 6 [i] 10:30 Jak se to dělá 11 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Extrémní stroje [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Megastavitelé [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Královský hon za sluncem [i] 10:50 Z Divadélka pod věží [i] 11:50 České maličkosti [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 25/27 [i] 14:20 Dotek anděla III 12/30 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 19/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 21/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 1/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Jak se vede, sousede? [i] 20:45 Tak neváhej a toč! [i] 21:10 Deník doktorky 9/16 [i] 22:00 Krotitelé dluhů III. 7/16 [i] 22:30 Odtržené děti 2/2 [i] 00:10 Dokážete víc [i] 00:20 EXPOminuty 2010 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová II 25/27 [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Terra musica 02:20 Chcete mě? [i] 02:35 Sólo pro... [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 21/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 21/39 [i] 06:40 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Angličtina pro nejmenší 37/40 [i] 07:30 ETV 1 4/6 [i] 07:40 Příběhy z přírody [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:10 Tančící skály 8/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie 2/2 [i] 10:35 Vzkaz Jiřího Gaislera [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Genius loci [i] 15:30 Filmy z Václaváku 4/13 [i] 15:50 Svět zázraků 1/13 [i] 16:20 Architektura interiérů 6/6 [i] 17:10 Bílá místa [i] 17:25 Vítejte v Tate galerii 6/15 [i] 17:30 Potomci slavných - režisér Jindřich Polák [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 13/13 [i] 20:00 Čingischán [i] 22:05 Karla Poláčka předsíň věčnosti [i] 22:35 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:45 Kontexty [i] 23:35 Evropský manuál [i] 23:55 Q [i] 00:20 Nikdo nesmí chybět [i] 02:05 Retro [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 5 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman II 20 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 18 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 15 [i] 15:00 Kobra 11 VII 12 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 3 [i] 18:25 Ulice 1862 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 222 [i] 21:25 Kriminálka Miami VII 19 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 1 [i] 23:55 Pidihajzlík [i] 01:45 Kriminálka Las Vegas VII 4 [i] 02:35 Novashopping 03:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:10 Stefanie 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 15 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 13 [i] 08:55 M*A*S*H 64 [i] 09:25 Knight Rider IV 4 [i] 10:30 To je vražda, napsala I 9 [i] 11:35 Policie Hamburk II 23 [i] 12:35 M*A*S*H 65 [i] 13:10 Will & Grace III 14 [i] 13:40 Closer V 3 [i] 14:40 JAG VIII 18 [i] 15:30 Big Ben IV 11 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince V 3 [i] 23:30 Na doživotí II 7 [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV 8 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 55 [i] 04:40 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Dr. Oz I. 108/175 [i] 06:05 Medzi láskou a nenávisťou 30/124 [i] 07:00 Doňa Barbara 2/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 09:00 Nespútaný anjel 41/194 [i] 09:55 L.O.V.E. [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 40-41/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 109/175 [i] 13:35 Rebeli II. 146/225 [i] 14:30 Rany z lásky 97/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 31/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 3/190 [i] 19:00 Rebeli II. 147/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 42/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 166/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 19/23 [i] 22:50 Frasier II. 10/24 [i] 23:15 Na sviatky doma [i] 00:55 Ally McBealová IV. 19/23 [i] 01:40 Frasier II. 10/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 40-41/125 [i] 02:45 Pravá tvár vášne 166/178 [i] 03:25 112 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Kluci to taky chtěj... a pořád! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mistr zázraků [i] 13:45 Taurus [i] 15:30 Poslední plavky [i] 17:15 AT13 zasahuje: Šachmat [i] 18:55 Podivné experimenty [i] 21:00 Únik z Alcatrazu [i] 22:40 Smrtící lekce [i] 00:20 Podvedený osud [i] 01:55 Kráčející skála [i] 03:15 Zachraňte Mozarta [i] 04:35 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:50 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:45 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 8 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 9 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 3 [i] 10:00 Rookie Blue I 8 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 4 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 4 [i] 14:00 Foylova válka III 1 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 17 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 5 [i] 18:00 Městečko Haven I 2 [i] 19:00 Městečko Haven I 3 [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 5 [i] 21:00 Měj se dobře [i] 23:00 Bratři a sestry I 15 [i] 00:00 Bratři a sestry I 16 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 17 [i] 02:00 Bezpečný přístav [i] 04:00 Foylova válka III 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Anatomie přírodní katastrofy 2 [i] 07:05 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 08:00 Co nám prospívá 40 [i] 08:35 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 09:10 Do muzea zadním vchodem 11 [i] 09:50 Králové a královny 11 [i] 10:20 Mistři švindlu v Las Vegas 1 [i] 11:00 Mistři švindlu v Las Vegas 2 [i] 11:40 Čas 3 [i] 12:45 Znovuobjevitelé 20 [i] 13:15 Znovuobjevitelé 21 [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 30 [i] 14:45 Planeta mláďat 1 [i] 15:45 Do muzea zadním vchodem 12 [i] 16:20 Králové a královny 12 [i] 16:50 Impéria 17 [i] 18:00 Co nám prospívá 41 [i] 18:30 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 19:00 Mistři švindlu v Las Vegas 3 [i] 19:40 Mistři švindlu v Las Vegas 4 [i] 20:20 Pohledy z kosmu 5 [i]